شما بین این دو دسته آدم، کدوم رو انتخاب می کنید؟

10+20min

عضو جدید
مدتهاست به این مطلب فکر میکنم
می خوام نظر شما رو هم بدونم، شما بین این دو گروه کدومو انتخاب می کنید؟ (یعنی کدوم بهتره، به کدومشون امیدی هست!)
1) کسی که بد فکر می کنه
2) کسی که اصلا فکر نمی کنه

mohammad.ie69

عضو جدید
کاربر ممتاز
می خوام نظر شما رو هم بدونم، شما بین این دو گروه کدومو انتخاب می کنید؟ (یعنی کدوم بهتره، به کدومشون امیدی هست!)
1) کسی که بد فکر می کنه

خیلی سوالت سخته به نظر من کسی که بد فک میکنه حداقل از عقلش استفاده میکنه ولی اون یکی جاهل هست
البته نظر خودمه لطفن کسی از من ناراحت نشه و مدرک نخاد چون تو کتابا ننوشتن!!!!!!!!!!
البته با استارتر تاپیک نیستم جسارت نشه عزیزم

10+20min

عضو جدید
خیلی سوالت سخته به نظر من کسی که بد فک میکنه حداقل از عقلش استفاده میکنه ولی اون یکی جاهل هست
البته نظر خودمه لطفن کسی از من ناراحت نشه و مدرک نخاد چون تو کتابا ننوشتن!!!!!!!!!!
ابدا ناراحت نشدم
مرسی

iceman10

عضو جدید
کاربر ممتاز
ابدا ناراحت نشدم
مرسی
خوب سوال جالبیه....یه موضوع جدیده میتونستی براش نظرسنجیم بزاری....به نظر من کسی که اصلا فکر نمیکنه حداقلش اینه که آزاری نداره ولی کسی که بد فکر میکنه همیشه آدم و آزار میده و فکر میکنه خودش درس میگه و این خیلی بده

10+20min

عضو جدید
خوب سوال جالبیه....یه موضوع جدیده میتونستی براش نظرسنجیم بزاری....به نظر من کسی که اصلا فکر نمیکنه حداقلش اینه که آزاری نداره ولی کسی که بد فکر میکنه همیشه آدم و آزار میده و فکر میکنه خودش درس میگه و این خیلی بده
چه طوری اینکارو بکنم؟

10+20min

عضو جدید
ولی با شما مخالفم چون کسی که فکر نمی کنه دلیل بر این نیست که کاری نمی کنه، در واقع کارشو بدون فکر انجام می ده، همه رو به دردسر میندازه
اما کسی که بد فکر میکنه بهش امیدی هست

samira.bas

عضو جدید
کاربر ممتاز

راست می گه اصلان فکر کردن بهتر از بد فکر کردن.

امیر علی. ع

عضو جدید
بد فکر کردن مسلما نتایج و انفعالاتی در پی اش داره که پاک کردن و اصلاح انها انرژی مضاعف می بره ولی اصلا فکر نکردن مثل زمین اماده ای می مونه که میشه در ان محصول دلخواه را پرورش داد.فکر میکنم ضرب المثل دشمن دانا به از نادان دوست یه کمی به این سوال شما ربط داشته باشه.

parsa aa

عضو جدید
man hiche kodome chone khodavande aghle dade ke be behtarine nahve azashe estefade konime

man hiche kodome chone khodavande aghle dade ke be behtarine nahve azashe estefade konime

:redface:

barani8787

عضو جدید
جواب همتون یه جوری درست بود.اما با این خیلی موافقم که کسی که بد فکر میکنه خیلی ادمو اذیت میکنه.

nerdy

کاربر فعال
خب به نظر منم کسی که فکر بد میکنه بهتره چون ممکنه بعدا راجع به فکرای بدش فکر کنه

و متوجه اشتباهش بشه بنابراین طرز فکرش عوض میشه

maede_s

عضو جدید
1) کسی که بد فکر می کنه

به نظر من هر دوشون در یه حدن! آدم بد فکر با فکر بدش و آدم بی فکر با بی فکریش باعث نا امیدی میشه!

reil way

عضو جدید
به نظر من کسی که اصلا فک نمیکنه خیلی کم خطرتره ولی کسی که بد فک میکنه معمولا درست به شو نیست تا اون جا که من تجربه داشتم وبا اینجور آدم ها برخورد کردم.

kiyanna

اخراجی موقت
1) کسی که بد فکر می کنه
خوب کسی که بد فکر می کنه چون حداقل فکر که می کنه
شاید بتونم یه روز فکرشو خوب کنم

azadefarahi

عضو جدید
سبلام دوست عزیز
به نظر من آدمی که فکر نمیکنه قابل تحمل تر باشه
چون حداقل میتونیم کمک کنیم تا تغییر کنه
اما آدمی که فکر بد فکر میکنه به هیچ صراطی مستقیم نیست.

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
کسی که بد فکر کنه ...اتفاقات بدی هم برای خودشض و هم دیگران بوجود میاره
ولی کسی که فکر نمیکنه فقط برای خودش اتفاقات بدی بوجود میاره

رويای ماه

عضو جدید
كسي كه اصلا فكر نكنه خيلي بده....
باز حداقل كسي كه بد فكر كنه ميفهمي يه آدم بيخود هم وجود داره كه به جاي فكراي خوب فكراي بد بكنه كه مام افتخار ميديم نصيحت ميكنيمش

بالا