شتری که در خونه هر کسی می خوابه [سربازی]

FilmBazZZ

کاربر بیش فعال
داداش من چی میگی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!آرمان گرا چیه!!!!!!من دنیام فانتزی نیست،درست صحبت کن داداش خوب!!!!!!!!!!!!!!!!!
من این حرفو میزنم دروغ نیست!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
واقعا تو ازین طور آدما تو عمرت ندیدی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:surprised:

**:D**

-->ali<--

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
پارسال این موقع ها دیگه داشتیم حاضر میشدیم که اول تیر بریم یزد:cry:
یه سالش گذشت:razz:
نبود 12 ما دیگه:surprised:

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چه جور مشکلی؟ :razz:

خودت خوب میدونی،خودتو به کوچه علی چپ نزن!!!!هر دومون بالغیم!!!!!
الکی به قول خودت فقط میخوای ازم یه سوتی بگیری به قول خودت حال منو بگیری(حمله گاز انبری که یادته!!!!!)
داداش بیخیال شو،برو دنبال زندگیت!!!دروغم نگو که نمیخوای منو اذیت نکنی!!!بهمم راحت توهین(دنیای فانتزی) میکنی ولی من به دل نمیگیرم!!!!!نمیدونم چرا اینطوری هستین!!!!
از خرفات مشخصه که منو میخوای گیر بیاری!!!از سوالات مشخصه!!!!!حرفامو میفهمی بیخودی سوال میکنی!!!!!!!!!!!!!یه نظر اینجا دادیما!!!!!!!از دیروز تا حالا گیر داده!!!چیزی که کاملا واضح هست!!!!!!!!!!!!!

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پارسال این موقع ها دیگه داشتیم حاضر میشدیم که اول تیر بریم یزد:cry:
یه سالش گذشت:razz:
نبود 12 ما دیگه:surprised:

خوش به حالت کسری نداری؟؟؟
من اصلا کسری ندارم،مگر اینکه برای کارشناسی و ارشد چند ماهی بگیرم!!!!

imah

عضو جدید
کاربر ممتاز
داداش من چی میگی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!آرمان گرا چیه!!!!!!من دنیام فانتزی نیست،درست صحبت کن داداش خوب!!!!!!!!!!!!!!!!!
من این حرفو میزنم دروغ نیست!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
واقعا تو ازین طور آدما تو عمرت ندیدی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:surprised:
آقا نمونش خود من واسه عشقم جون میدم پول که چرک کف دسته
خودشم خوب میدونه:heart:
دوستمون انگار تاحالا عاشق نشده هااااا

FilmBazZZ

کاربر بیش فعال
آقا نمونش خود من واسه عشقم جون میدم پول که چرک کف دسته
خودشم خوب میدونه:heart:
دوستمون انگار تاحالا عاشق نشده هااااا

والا پول چرک کف دست نیست، اینا همش حرفه واسه وقتی که پول خراب میکنی تا قصه نخوری :smile:
شما مشخص کن عاشق چی و برای چی تا من بگم که عاشق شدم یا نه :D

FilmBazZZ

کاربر بیش فعال
خودت خوب میدونی،خودتو به کوچه علی چپ نزن!!!!هر دومون بالغیم!!!!!
الکی به قول خودت فقط میخوای ازم یه سوتی بگیری به قول خودت حال منو بگیری(حمله گاز انبری که یادته!!!!!)
داداش بیخیال شو،برو دنبال زندگیت!!!دروغم نگو که نمیخوای منو اذیت نکنی!!!بهمم راحت توهین(دنیای فانتزی) میکنی ولی من به دل نمیگیرم!!!!!نمیدونم چرا اینطوری هستین!!!!
از خرفات مشخصه که منو میخوای گیر بیاری!!!از سوالات مشخصه!!!!!حرفامو میفهمی بیخودی سوال میکنی!!!!!!!!!!!!!یه نظر اینجا دادیما!!!!!!!از دیروز تا حالا گیر داده!!!چیزی که کاملا واضح هست!!!!!!!!!!!!!

**OK**

ali.k

عضو جدید
دوستان من هم عازم سربازی هستم، شنبه 1 تیر 92 :(
آموزشیم هم نیرو زمینی ارتش 01 تهران!:cry:
واسم دعا کنید:crying:

P O U R I A

مدیر مهندسی شیمی مدیر تالار گفتگوی آزاد
مدیر تالار
دوستان من هم عازم سربازی هستم، شنبه 1 تیر 92 :(
آموزشیم هم نیرو زمینی ارتش 01 تهران!:cry:
واسم دعا کنید:crying:
دمت گرم بابا .... 01 ارتش هتله .... هیچ نگران نباش ....میری اونجا حال میکنی برمیگیردی...

ali.k

عضو جدید
01 بهترین جاست برو حال کن
خیالت جمع
فقط تخس بازی و منم منم در نیاری

دمت گرم بابا .... 01 ارتش هتله .... هیچ نگران نباش ....میری اونجا حال میکنی برمیگیردی...

بهترین جا برو حال کن

ممنون از دلگرمی که بهم دادید، با هر کی هم صحبت کردم همین رو گفت، انشالله که جای خوبی خواهد بود و منم یه روزی سربازیم رو بی دردسر تموم میکنم

FilmBazZZ

کاربر بیش فعال
ممنون از دلگرمی که بهم دادید، با هر کی هم صحبت کردم همین رو گفت، انشالله که جای خوبی خواهد بود و منم یه روزی سربازیم رو بی دردسر تموم میکنم

داداش ، چند ماه باید بری اجباری؟

A Engineer

عضو جدید
سلام

کسی میدونه کسانی که نیروی انتظامی استخدام میشن کارشون چیه؟

بعنوان افسر با لیسانس

z_elect

عضو جدید
کاربر ممتاز
من جلوی حراست دانشگاه سر کلاسا تو خوابگاه خیلی راحت تر از باشگاهه مهندسان ایران دربار مسایل کشور حرف میزنم.نصف بچه های باشگاه اخراجن.یا باید تو صفحات زنگ تفریح وقت کشی کن.
یاصفحات وب و اینجا کپی کنن.تنها قسمت مهندسی پر بازدید مال کارشناسی ارشد که به نظر من یه جور وقت کشی محض. به من که کمکی نکرد
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/307695-%D8%AE%D9%88%D8%AF%D8%AA%D9%88-%D8%AE%D8%A7%D9%84%DB%8C-%DA%A9%D9%86
این تاپیک یه نمونه از تاپیکای بازدید بالا گفتگوی ازاد ولی مهم نیست اما این تاپیک مهمه اگه مهم نبود این تاپیکم باید خاک میخورد.من هیچ همیتی تو این تاپیک نسبت به بقیه ندیدم

naser.66

عضو جدید
سلام

کسی میدونه کسانی که نیروی انتظامی استخدام میشن کارشون چیه؟

بعنوان افسر با لیسانس

استخدام؟
یا مرفوکی یا اداری یا راننده یا قسمت های عملیاتی دیگه
اگه راهنمایی و پلیس راه جدا نشده باشه تا الان اونجاها هم هس دیگه