سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

s.1.8.1.18

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
موقعی که اجکت می کنید همینطوری فکر کنم اگر قرار باشه آسیب ببینه فلش سخت افزاری باشه و ربطی نداره که اینطوری بشه...احتمالا از خود ویروس باشه!
فایل های مخفی رو show کنید ؛ ببینید فایل مشکوکی توی root فلش می بینید؛

همونطورکه قبلا گفتم هیچ فایل مخفی توش نیست .حتی فولدرRECYCLERرو هم نداره چه برسه به فایل مشکوک

hadihm

عضو جدید
کمک اضطراری. قفل usb

کمک اضطراری. قفل usb

با عرض سلام خدمت دوستان. همکار سابق ما در محل کارمون روی بعضی سیستمها نرم افزار usb lockAP نصب کرده و پسوردش رو بهمون نداده الان میخوام قفل یو اس بی رو باز کنم خواهش میکنم یه کمکی به من بکنید و یه راه حل به غیر از نصب مجدد ویندوز به من نشون بدید. بد جوری تحت فشار هستم

silverman24

عضو جدید
HP LaserJet M1132 بگیر. سه کارست. پرینت، اسکن،کپی. من خودم دو ماهه که گرفتم. خیلی خوبه. قیمتش توی تهران نزدیک 460 تومنه.

h@sti.ff

عضو جدید
سلااااام
چطور می شه بدون هیچ برنامه ای و فقط از طریق کیبورد، مانیتور رو خاموش کرد
مثلا
اهنگی در حال پخش باشه ... با زدن اون کلید میانبر صفحه نمایش خاموش بشه در حالی که اهنگ همچنان داره پخش می شه :que:

alestromeria

عضو جدید
سلام دوستان
من بازی pes رو رو سیستمم نصب کردم ولی زمان اجرا ارور پایین بودن کارت گرافیک میده در صورتی که گرافیکم 1.6 هست
میخوام پاکش کنم دوباره نصبش کنم ولی متاسفانه زمان ریموو این پیغامو میده:
Internal error:cannot find utcompiledcode record for this version of the uninstaller
لطفا رهنماییم میکنین چکار کنم مشکلم حل بشه؟؟؟؟؟
:cry:

vergilangleos

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلااااام
چطور می شه بدون هیچ برنامه ای و فقط از طریق کیبورد، مانیتور رو خاموش کرد
مثلا
اهنگی در حال پخش باشه ... با زدن اون کلید میانبر صفحه نمایش خاموش بشه در حالی که اهنگ همچنان داره پخش می شه :que:
با کلید خود مانیتور خاموشش کن

vidaaaa

عضو جدید
بعضی از فلش هارو به سیستم میزنم چیزی نشون نمیده در صورتی که پره
کسپراسکای به روز شده هم دارم،بازم مشکل از ویروسه؟
یا تنظیمات؟

SHRP

همکار مدیر تالار مهندسی کامپیوتر متخصص برنامه نوی
کاربر ممتاز
بعضی از فلش هارو به سیستم میزنم چیزی نشون نمیده در صورتی که پره
کسپراسکای به روز شده هم دارم،بازم مشکل از ویروسه؟
یا تنظیمات؟
بعضی ویروسها از دست ویروسیاب در امان می مون
مثلا وقتی ویروسی هستیم و یک ویروسیاب نصب می کنیم.. اگر ویروس جدید تر باشه خیلی وقتها به فعالیتش ادامه می ده
بهتره در حالت safe mode یکبار تمام سیستم رو اسکن کنید

sara202

عضو جدید
سلام میشه بگین چرا اکثرا مواقع روی صفحه گوگل کروم کامپیوتر و گوشیم این پیغام میاد؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!دیگه از دست این پیغام واقعا کلافه شدم:w00:untitled.JPG

sara202

عضو جدید
هیچ کس نمیدونه باید چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:(

SHRP

کاربر ممتاز

sara202

عضو جدید

رضاکلاته

عضو جدید
سلام لطفا راهنمایی کنید :
درپنجره NETWORK CONENETIONآیکنLocal Area Connectionنیست درصورتیکه مادربرد کارت شبکه داره کابل لن رو که متصل میکنم چراغ سبزش هم روشن میشه سی دی مادربورد روهم نصب کرده ام حالا باید چطوری ازمودم وایرلس استفاده کنم؟

N O X

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
یک برنامه برای گوشیم گرفتم از طریق نت که پسوندش sisx بودش بعد من اینو open with کردم تو نت پد. الان تمام فایلهایی که با این پسوند میگیرم تو نت پد باز میشن و من نمیتونم نصبشون کنم تو گوشی چیکار کنم درست بشه ؟؟

c0mmander

عضو جدید
سلام دوستان
یک برنامه برای گوشیم گرفتم از طریق نت که پسوندش sisx بودش بعد من اینو open with کردم تو نت پد. الان تمام فایلهایی که با این پسوند میگیرم تو نت پد باز میشن و من نمیتونم نصبشون کنم تو گوشی چیکار کنم درست بشه ؟؟

روی فایل مرود نظر با پسوند sisx که برنامه اجرایی سیستم عامل سیمبین هست رایت کلیک کنید. از منو باز شده گزینه properties رو انتخاب کنید. از تب general دکمه Change رو بزنید و پنجره محاوره ای بازی شده برنامه ای باید این فایل رو باز کند رو بدهید. درصورتی که برنامه مرود نظر در منوی باز شده یافت نشد. دکمه More یا More option را انتخاب کنید. و با browse کردن برنامه اصلی اجرا کننده را بدهید.

nasim_shsh

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام کی بیداره از مهندسااااااان کامپیوتر که ی سوال دااااااااااارم؟

آرزوخانوم

عضو جدید
سلام
من یه سوالی داشتم.لپ تاپم بعضی وقتا وقتی میخوام وصل شم به وای فای ارورمیده که پسوردت اشتباهه.درصورتی که من پسوردو سیوکردم خودش هربارکه ویندوزم بالا میاد وصل میشه.اما بعضی وقتااین ارورمیده وباید دستی پسوردو واردکنم تااوکی شه
کسی میدونه مشکل ازکجاست؟

Sahar Gh

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلاااااام ..آقا من یه سوال دارم .
من نرم افزار رویت 2013(معماری) نصب کردم بعد پاکش کردم بنا به دلایلی ، حالا دوباره می خوام نصب کنم میگه نصبه رو سیستمم. بعدش "your uninstaller" رو دانلود کردم ..پاک کردم همه فایلاشو بازم میگه نصبه هنوز .دیگه نمی دونم باید چیکار کنم واقعا....کیست مرا یاری کند

SHRP

کاربر ممتاز
سلاااااام ..آقا من یه سوال دارم .
من نرم افزار رویت 2013(معماری) نصب کردم بعد پاکش کردم بنا به دلایلی ، حالا دوباره می خوام نصب کنم میگه نصبه رو سیستمم. بعدش "your uninstaller" رو دانلود کردم ..پاک کردم همه فایلاشو بازم میگه نصبه هنوز .دیگه نمی دونم باید چیکار کنم واقعا....کیست مرا یاری کند
بهتره تمام مدخل های داخل رجیستری که به این برنامه مربوط می شه رو پاک کنید
همینطور تمام پوشه هایی که توی فولدر Common files هست
احتمالا بعدش می تونید نصبش کنید

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
IMG_20141130_213717.jpgسلام به مهندسین عزیز..
یه راهنمایی میخواستم،
آیکن بلوتوث لپ تاپم غیر فعاله،
یعنی نصب نیست؟
تو device manageram
بلوتوث رو نشون میده ها...
میشه کمکم کنید؟

rel!ance

کاربر فعال
سلام
تازگی اگه لبتابم کوچکترین تکانی بهش وارد بشه خاموش میشه. البته باطری نداره که بخوام بدون سیم امتحان کنم ولی قبلا به شکلهای مختلف لبتاب را قرار میدادم و اتفاقی نمی افتاد. الان با کوچکترین تکانی خاموش میشه.
به نظرتون قطعه ای از داخلش مشکل پیدا کرده؟

seyed*hamid

کاربر حرفه ای
Re: سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

مشاهده پیوست 227210سلام به مهندسین عزیز..
یه راهنمایی میخواستم،
یعنی نصب نیست؟
تو device manageram
میشه کمکم کنید؟
دیوایس منیجر فقط نشون میده دستگاه شناسایی و نصب هست یا نه. تو مدل هایی از لپ تاپ که بطور کامل درایورهای ویندوز۸ رو ندارن، بلوتوث بد کار میکنه همینطور وبکم. سعی کنید درایور مناسب رو نصب کنید بعد از اون همیشه بلوتوث روشنه
سلام
تازگی اگه لبتابم کوچکترین تکانی بهش وارد بشه خاموش میشه. البته باطری نداره که بخوام بدون سیم امتحان کنم ولی قبلا به شکلهای مختلف لبتاب را قرار میدادم و اتفاقی نمی افتاد. الان با کوچکترین تکانی خاموش میشه.
سلام.
اگر از سلامت شارژر مطمئن هستید به احتمال زیاد سوکت شارژ مشکل داره. امکان مشکل قطعات دیگه خیلی کمتره

sent by my GLX G5

seyed*hamid

کاربر حرفه ای
Re: سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

مشاهده پیوست 227210سلام به مهندسین عزیز..
یه راهنمایی میخواستم،
یعنی نصب نیست؟
تو device manageram
میشه کمکم کنید؟
سلام
دیوایس منیجر فقط نشون میده دستگاه شناسایی و نصب هست یا نه. تو مدل هایی از لپ تاپ که بطور کامل درایورهای ویندوز۸ رو ندارن، بلوتوث بد کار میکنه همینطور وبکم. سعی کنید درایور مناسب رو نصب کنید بعد از اون همیشه بلوتوث روشنه
سلام
سلام.
اگر از سلامت شارژر مطمئن هستید به احتمال زیاد سوکت شارژ مشکل داره. امکان مشکل قطعات دیگه خیلی کمتره

sent by my GLX G5

ali-gold

کاربر فعال
سلام دوستان من نمیدونم چرا کنار صفحه پاورپوینتی که دارم مینویسم، صفحات پاور پوینت موجود نیست که ازین صفحه به صفحه دیگه برم...ممنون میشم راهنمایی کنین..منظورم سمت چب عکس زیر هست که خالی هست...

بالا