سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

behnam5670

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
انتی ویروسم قرمز شده الان میخوام اپدیت کنم یوز و پسورد جدید وارد کنم اما روش کلیک میکنم اپدیت و کامپیوتر اسکنش غیرفعال
چیکار باید کنم؟
ممنون

از قسمت activate یوزر و پسورد جدید براش وراد کن تا آپدیت براش فعال شود این مشکل به اتمام زمان یوزر و پسورد قبلی شما برمی گردد

خوب چی هست آنتی‌ویروستون؟

s.1.8.1.18

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اینکه نوشته کارش متوقف شده احتمالاً به خاطر آخرین هنگی بوده که کرده. من هم با دوستمون موافقم، آخرین ورژن کارت گرافیک مخصوص لپتاپ خودتون رو از ساپورت سایت Dell دانلود و نصب کنید.

خب الان اشکال داره از خود سایت کارت گرافیکی ایم دانلود کنم؟ یعنی اینجا:

این سری و مدل خود کارت گرافیکیم هست! همین رو دانلود کنم؟

behnam5670

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
انتی ویروسم قرمز شده الان میخوام اپدیت کنم یوز و پسورد جدید وارد کنم اما روش کلیک میکنم اپدیت و کامپیوتر اسکنش غیرفعال
چیکار باید کنم؟
ممنون

خب الان اشکال داره از خود سایت کارت گرافیکی ایم دانلود کنم؟ یعنی اینجا:

این سری و مدل خود کارت گرافیکیم هست! همین رو دانلود کنم؟

مال خود سایت Dell زیاد آپدیت نبودند، همین رو دانلود کنید.

s.1.8.1.18

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مال خود سایت Dell زیاد آپدیت نبودند، همین رو دانلود کنید.

الان یه چیزی یادم افتاد لپ تاپ من تا قبل اینکه رو حالت power saver قرارش بدم مشکلی نداشت قبلش روی balanced بود!
درضمن ویندوزم اصل نیست! الان با توجه به اینکه ویندوزم اصل نیست اگه update رو بزنم مجبور میشم ویندوز جدید نصب کنم؟

درباره ی گرافیک این مشکل رو نگاه کنید نوشته کارش متوقف شده!! :

و این یه مشکل هم ویندوز ام با WinRAR داره

به نظرتون ماله این دوتا مشکل نیست؟؟

خب کارت گرافیکیم رو آپدیت کردم و الان از طرف کارت گرافیکی مشکلی دیگه نداره!

salar-fa

عضو جدید
با سلام
دوستان من اینترنت adsl مخابرات رو دارم از زمانی که لپ تاپم رو ریکاوری کردم دیگه نمیتونم به اینترنت وصل بشم!!تمام چراغهای مودمم سبز رنگه و سیستممو جای دیگه امتحان کردم به اینترنت کانکت شد حتی به مخابرات زنگ زدم اونا هم گفتن اینترنت شما وصله مودمم ریست کردم از دوباره تنظیمش کردم متاسفانه جواب نداده از سیستمه دیگه ای هم استفاده کردم نتونستم کانکت بشم!!ولی فکر میکنم هر مشکلی هست از مودممه!!به نظر شما چه کار کنم؟؟

shoonisht

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام
دوستان من اینترنت adsl مخابرات رو دارم از زمانی که لپ تاپم رو ریکاوری کردم دیگه نمیتونم به اینترنت وصل بشم!!تمام چراغهای مودمم سبز رنگه و سیستممو جای دیگه امتحان کردم به اینترنت کانکت شد حتی به مخابرات زنگ زدم اونا هم گفتن اینترنت شما وصله مودمم ریست کردم از دوباره تنظیمش کردم متاسفانه جواب نداده از سیستمه دیگه ای هم استفاده کردم نتونستم کانکت بشم!!ولی فکر میکنم هر مشکلی هست از مودممه!!به نظر شما چه کار کنم؟؟

با سلام
دوست عزیز
اگر مشکل شما برای امروز و با مخابرات شهر تهران است ، باید یادآور شوم که ،
امروز بنده نیز از دفترکار همین مشکل را داشتم .
تقریبا حدود ظهر برای ساعتی درست شده بود و دوباره مشکل ادامه داشت .
به نظر مشکل از مخابرات باشد .
با تشکر - سیستم 32

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
الان یه چیزی یادم افتاد لپ تاپ من تا قبل اینکه رو حالت power saver قرارش بدم مشکلی نداشت قبلش روی balanced بود!
درضمن ویندوزم اصل نیست! الان با توجه به اینکه ویندوزم اصل نیست اگه update رو بزنم مجبور میشم ویندوز جدید نصب کنم؟

کارای مربوط به power saver رو انجام دادم اینم عکس هاش:

درباره ی گرافیک این مشکل رو نگاه کنید نوشته کارش متوقف شده!! :

و این یه مشکل هم ویندوز ام با WinRAR داره

به نظرتون ماله این دوتا مشکل نیست؟؟
به نظر من بهتره که ویندوزتون همیشه به روز باشه البته اگه اینترنت پرسرعت دارید! معمولاً آپدیت کردن، کرک ویندوز رو غیرفعال نمی کنه و اگر هم این طور شد می تونید دوباره همون کرک رو استفاده کنید!
بهتره درایورهاتون رو با مراجعه به سایت شرکت سازنده همیشه به روز نگه دارید. کارت گرافیک رو هم از سایت خودش دانلود کنید بهتره! البته از نرم افزار Driver genus هم می تونید برای آپدیت درایورها استفاده کنید! بهتره که نرم افزار WinRAR رو هم با توجه به نسخه ی ویندوزتون به روز کنید البته احتمال این که مشکل از اون باشه خیلی کمه!

shaparak_7

عضو جدید
سلام

من میخوام از یه تصویر عکس بگیرم بعد یه تیکشو کات کنم. با دکمه پرینت اسکرین عکس میگیرم میذارم تو وورد پذ(آخه آفیس ندارم:cry:) اما نمیدونم چجوری میشه دیگه یه تیکشو کات کرد و بعد جطور دخیره کنم که jpg ذخیره بشه؟ موقع سیو کردن باید نوعشو تعیین کنم؟ کمککککککککک

amir ghasemiyan

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام

من میخوام از یه تصویر عکس بگیرم بعد یه تیکشو کات کنم. با دکمه پرینت اسکرین عکس میگیرم میذارم تو وورد پذ(آخه آفیس ندارم:cry:) اما نمیدونم چجوری میشه دیگه یه تیکشو کات کرد و بعد جطور دخیره کنم که jpg ذخیره بشه؟ موقع سیو کردن باید نوعشو تعیین کنم؟ کمککککککککک

سلام
اگه از ويندوز سون استفاده ميكنيد ميتونين از snipping tools استفاده كنيد.
همچنين ميتونين از نرم افزار paint كه به صورت ديفالت رو سيستمتون نصب ميشه كمك بگيرين. (از گزينه crop)

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام..منsmart security نصب کردم کامپیوتر دیگه نت نمیره ولی پاکش کردم درست شد...نمیشه هم smart باشه هم بره نت؟؟؟مرسی

designchem

متخصص طراحی دستگاههای تبادل حرارت
کاربر ممتاز
سلام.بچه ها کسی تا حالا از ویندوز پرتابل استفاده کرده؟من سیستمم power user هست و قابلیت دستیابی به usb فلش رو ندارم.در ضمن نمیخوام که پسورد admin از بین بره یه جا خوندم که برای دسترسی به فلش باید از ویندوز پرتابل استفاده کنم. به نظرتون این جواب میده؟ روی پسورد admin اثر میذاره یا نه؟ ممنونم.

erzaer

عضو جدید
سلام دوستان
من رو کامپیوترم ویندوز 7 64 بیت دارم حالا کالاف 4 رو نصب میکنم هنگام گرفتن شیفت واسه دویدن هی میگیره ول میکنه همنچنین تو کانتر و جی تی ای سن اندرس
حالا موندم چکار کنم ویندوز و کی بودر و ماوس و عوض کردم ولی درست نشد
شما راه کاری میدونید که من امتحان کنم ؟

amir ghasemiyan

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام.بچه ها کسی تا حالا از ویندوز پرتابل استفاده کرده؟من سیستمم power user هست و قابلیت دستیابی به usb فلش رو ندارم.در ضمن نمیخوام که پسورد admin از بین بره یه جا خوندم که برای دسترسی به فلش باید از ویندوز پرتابل استفاده کنم. به نظرتون این جواب میده؟ روی پسورد admin اثر میذاره یا نه؟ ممنونم.

سلام
شما ميتونين از سي دي هاي hiren boot استفاده كنيد. خيلي امكانات داره. يكيش ويندوز xp و 7 و linux پرتابل هست. به پسورد ادمين هم تا اونجايي كه من خبر دارم دست نميزنه و اصلا بهش كار نداره

mehd0551

عضو جدید
دسترسی به اینترنت

دسترسی به اینترنت

سلام من تو شرکتی هستم که از رو سرور دسترسی به ایمیلم و دانلود کردن هام بسته شده میتونم بپرسم چطوری میتونم به ایمیلم سر بزنم از تو شرکت؟راهی وجود داره مطمئن باشین.

s.1.8.1.18

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به نظر من بهتره که ویندوزتون همیشه به روز باشه البته اگه اینترنت پرسرعت دارید! معمولاً آپدیت کردن، کرک ویندوز رو غیرفعال نمی کنه و اگر هم این طور شد می تونید دوباره همون کرک رو استفاده کنید!
بهتره درایورهاتون رو با مراجعه به سایت شرکت سازنده همیشه به روز نگه دارید. کارت گرافیک رو هم از سایت خودش دانلود کنید بهتره! البته از نرم افزار Driver genus هم می تونید برای آپدیت درایورها استفاده کنید! بهتره که نرم افزار WinRAR رو هم با توجه به نسخه ی ویندوزتون به روز کنید البته احتمال این که مشکل از اون باشه خیلی کمه!

سلام

لپ تاپ من دوباره همون بلا سرش اومد! با همون error ها:(
فکر کنم این هنگ کردن از زیاد sleep , hibernate کردن سیستم باشه چون این هفته زیاد اینکار رو کردم! و دوباره این اتفاق افتاد! درضمن زمان یوزر پسورد آنتی ویروس ام هم تموم نشده!
این سری داشتم باهاش کار میکردم که اینطوری شد!
نظرتون چیه؟

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
سلام

لپ تاپ من دوباره همون بلا سرش اومد! با همون error ها:(
فکر کنم این هنگ کردن از زیاد sleep , hibernate کردن سیستم باشه چون این هفته زیاد اینکار رو کردم! و دوباره این اتفاق افتاد! درضمن زمان یوزر پسورد آنتی ویروس ام هم تموم نشده!
این سری داشتم باهاش کار میکردم که اینطوری شد!
نظرتون چیه؟
با سلام،
اگه درایور کارت گرافیک رو آپدیت کردید و هنوز مشکل داره، بهتره که به یه تعمیرکار وارد نشونش بدید!

fa.asgari

عضو جدید
سلام دوستان .من می خواستم یه سوالی ازتون بپرسم.
با در نظر گرفتن این که کاملا مبتدی هستم به نظرتون میتونم با یه نرم افزاری مثل Zero Assumption Recoveryکامپیوترمو recovery کنم؟ یعنی اصولا recovery کار سختیه ؟

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
سلام دوستان .من می خواستم یه سوالی ازتون بپرسم.
با در نظر گرفتن این که کاملا مبتدی هستم به نظرتون میتونم با یه نرم افزاری مثل Zero Assumption Recoveryکامپیوترمو recovery کنم؟ یعنی اصولا recovery کار سختیه ؟
با سلام،
اساس کار اغلب نرم افزارهای ریکاوری یکسانه و فکر نمی کنم مشکلی باهاش داشته باشید! در مرحله ی اول، درایو رو اسکن می کنه بعد فایل هایی که قابل ریکاوری هستن رو پیدا می کنه در مرحله ی آخر هم شما فایل های مورد نظرتون رو انتخاب و برمی گردونید!

sadaf jooon

عضو جدید
سلام من وقتی میخوام سایت گوگل رو در فایرفاکس و IE باز کنم یه صفحه این شکلی میاد مشکل چیه
This Connection is Untrusted

You have asked Firefox to connect
securely to www.google.com, but we can't confirm that your connection is secure.
Normally, when you try to connect securely,
sites will present trusted identification to prove that you are
going to the right place. However, this site's identity can't be verified.

What Should I Do?

If you usually connect to
this site without problems, this error could mean that someone is
trying to impersonate the site, and you shouldn't continue.

Technical Details

I Understand the Risks

amir ghasemiyan

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام من وقتی میخوام سایت گوگل رو در فایرفاکس و IE باز کنم یه صفحه این شکلی میاد مشکل چیه
This Connection is Untrusted

You have asked Firefox to connect
securely to www.google.com, but we can't confirm that your connection is secure.
Normally, when you try to connect securely,
sites will present trusted identification to prove that you are
going to the right place. However, this site's identity can't be verified.

What Should I Do?

If you usually connect to
this site without problems, this error could mean that someone is
trying to impersonate the site, and you shouldn't continue.

Technical Details

I Understand the Risks

سلام
بعضي وقتها كه پروتكل https مشكل دار ميشه اين پيغام مياد كه ميگه سايت ممكنه از لحاظ امنيتي ايمن نباشه
شما روي I Understand the Risks كليك كنيد تا بتونين وارد سايت مورد نظرتون بشيد

akr.shakori

عضو جدید
نحوه نصب سوکیت های صدا از قسمت جلوی کیس

نحوه نصب سوکیت های صدا از قسمت جلوی کیس

سلام سوالی داشتم چد روزی فیش  اسپیکرم از پشت کیس خراب شده والان میخوام از فیش های جلوی کیسم استفاده کنم اما داخل کیس 6 تا فیش کوچیک هس اونارو چطور نصب کنم کدوم رو نصب کنم تا صدا از جلو دریافت بشه ممنون دوستان 

تیکا

عضو جدید
کاربر ممتاز
[h=1]کسی درباره energy management میدونه ؟استفاده درست از باطری لپتاپ
سلام دوستان
به نظر شما استفاده درست از باطری لپتاچ چجوریه ؟
بعضی ها می گن خارج کردن باطری اسیب می رسونه
و همیشه به برق وصل بودن هم باطری رو خراب می کنه
درایور هایی مثه انرژی منیجمنت هم مخالفانی داره
به نظر شما درسته که با نصب انرژی منیجمنت همیشه لپتاپ به برق وصل باشه ؟
منظورم همون نرم افزارهایی هست که تا 50 یا 60 دصد شارژ می کنه
ممنون :gol:اپ
[/h]

salar-fa

عضو جدید
با سلام
دوستان مدت زیادیه نمیتونم با adsl به اینترنت وصل بشم به مخابرات زنگ میزنم میگن از اینجا مشکلی نداری مودمم هم d-link هستش بالای 10 مرتبه کامفیگش کردم ریبوتش کردم ریستش کردم جواب نداده سیستم دیگه ای استفاده کردم جواب نداده جالب اینجاست که تمام چراغهای مودمم سبز میشه ای دی اس ال و اینترنت ولی مخابرات میگه کانکت نیستی مودمم جای دیگه ای بردم امتحان کردم مشکلی نداشته در ضمن کامپیوتر پیغام زیر میده واقعا موندم دیگه چه کار کنم راهنماییم کنید ممنون.Untitled.jpg

Shahab

مدیر تالار عکس
مدیر تالار
کاربر ممتاز
با سلام
دوستان مدت زیادیه نمیتونم با adsl به اینترنت وصل بشم به مخابرات زنگ میزنم میگن از اینجا مشکلی نداری مودمم هم d-link هستش بالای 10 مرتبه کامفیگش کردم ریبوتش کردم ریستش کردم جواب نداده سیستم دیگه ای استفاده کردم جواب نداده جالب اینجاست که تمام چراغهای مودمم سبز میشه ای دی اس ال و اینترنت ولی مخابرات میگه کانکت نیستی مودمم جای دیگه ای بردم امتحان کردم مشکلی نداشته در ضمن کامپیوتر پیغام زیر میده واقعا موندم دیگه چه کار کنم راهنماییم کنید ممنون.مشاهده پیوست 146113
سلام دوست عزیز
از چ زمانی این مشکل پیش اومده؟ویندوز عوض کردین شما؟ درابو مودم رو نصب کردین؟این ارور برام خیلی اشناست!!!

salar-fa

عضو جدید
با سلام
دوستان مدت زیادیه نمیتونم با adsl به اینترنت وصل بشم به مخابرات زنگ میزنم میگن از اینجا مشکلی نداری مودمم هم d-link هستش بالای 10 مرتبه کامفیگش کردم ریبوتش کردم ریستش کردم جواب نداده سیستم دیگه ای استفاده کردم جواب نداده جالب اینجاست که تمام چراغهای مودمم سبز میشه ای دی اس ال و اینترنت ولی مخابرات میگه کانکت نیستی مودمم جای دیگه ای بردم امتحان کردم مشکلی نداشته در ضمن کامپیوتر پیغام زیر میده واقعا موندم دیگه چه کار کنم راهنماییم کنید ممنون.مشاهده پیوست 146113

ویندوزمم دوستان ریکاوری کردم از سیستم دیگه ای هم استفاده کردم ولی جواب نداده!!درایو مودم چطوری نصب میشه فکر نمیکنم نیازی باشه ؟؟

بالا