سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

taranom98

عضو جدید
سلام
چرا وقتی میخوام یه صفحه ی جدید اینترنت اکسپلورر، را باز کنم پیغام زیر رو میده؟
problem.jpg

nazaninfatemeh

عضو جدید
ای وای من بازم که کسی اینجا نیس که
و باز هم من آمده ام با کلی سوال!!!
زود تند سریع جواب بدین وقت ندارم
من میخوام واسه پاوری که می سازم پشت صفحاتش عکس باشه این عکسه باید توی فوتوشاپ کم رنگ بشه ولی من سیستمم جا نداره که فوتوشاپ نصب کنم احتیاج شدیدی به این کار دارم
سوال مهم:
خود پاور این قابلیت رو نداره؟
با چیز دیگه ای نمیتونم این کارو بکنم؟
کلا حالا من چیکال کنم؟

جوینده یابنده است همیشه!!!
خودم تازه کشفش کردم چون کسی ج نداد بهم گفتم بزارمش تا اگه کسی بلد نی یاد بگیره
pic1.JPG
pic2.JPG

ah.fekri

عضو جدید
دوستان من مشگلم حل نکسی میتونه منو راهنمایی کنه زمانی که میخوام شبکه های تلویزیونی بصرت آنلاین ببینم چنیین پیغامی میده!!

با سلام
از اینکه دیر پاسخ میدم عذر میخوام چون پاسخ به سوالتون کمی وقت گیره.
پاسخ به سوال شما چند وجه داره :
1- اگه شما با کلیک بر روی یک لینک در یک صفحه با این پیغام مواجه میشید ، این احتمال وجود داره که اون لینک معتبر نباشه . (منظور از عدم اعتبار خرابی از لینکه)
2-اما پروتکل های مورد قبول توسط مدیا پلیر رو واستون لیست میکنم و نحوه صحیح لینکی رو هم که شما روش کلیلک میکنید میبایست به شکل پایین باشه:
کد:
mms://server/filename (for example, a file with a .wma, .wmv, .asf, or .mp3 extension ) sampel file in beraket
   [URL]http://server/filename[/URL]
   rtsp://server/filename
(mms://server/sami.asf?SAMI=http://server/sami/sami_demo.smi (SAMI file
3- اگر تا اینجای کار 2 مورد بالا رو چک کردید مشکلی نداشت باید تنظیمات پلیر تون رو برسی که برروی استفاده از تمامی پروتکل ها ست یا گزینش شده باشه .
برای این کار :
در Windows Media Player به منوی Tools برید و زیر منوی Options رو انتخاب کنید.
در پنجره Options بر روی تب Network برید و در بخش Streaming protocols تمامی تیک های پروتکل ها رو بزنید (Multicast, UDP, TCP, and HTTP) .

یک روشه دیگه مونده ، که پیشنهاد نمیشه انجامش بدید ، فکر میکنم براتون سخت باشه ، تا اینجای کار باید مشکلتون رفع شه .
شاد و موفق باشید ، مشکلی بودم در خدمتم .

آخرین ویرایش:

ah.fekri

عضو جدید
سلام.
اولین خطایی که لپ تاپ من موقع روشن شدن نشون میده مورد زیره
*Smart hard disk error
the smart hard disk check has detected an imminent failure. to ensure not data loss please backup the content immediately and run the Hard disk test in system diagnostics.
Hard disk 1 (301)
F2 system diagnostics
Enter Continue stratup For more information please visit:- www.hp.com\go\techcenter\startup
که اگه Enter بزنم ویندوز بدون مشکل بالا میاد.هر بار هم که تستهای system diagnostic رو انجام دادم که بجز انجام پیغام hard disk1 smart (301) تو smart checkمورد دیگه ای رو نشون نمیده و در واقع بعد از چند ساعت باز مینویسه

Smart hard disk error
برای حل این مشکل پیکار باید بکنم؟
با تشکر.

با سلام
پیشنهاد میکنم به پشتیبانی آنلاین اچ پی مراجعه کنید.
راهنمایی های صریح و شیواشون خیلی میتونه بهتون کمک کنه .

موفق باشید.

shoonisht

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.
اولین خطایی که لپ تاپ من موقع روشن شدن نشون میده مورد زیره
*Smart hard disk error
the smart hard disk check has detected an imminent failure. to ensure not data loss please backup the content immediately and run the Hard disk test in system diagnostics.
Hard disk 1 (301)
F2 system diagnostics
Enter Continue stratup For more information please visit:- www.hp.com\go\techcenter\startup
که اگه Enter بزنم ویندوز بدون مشکل بالا میاد.هر بار هم که تستهای system diagnostic رو انجام دادم که بجز انجام پیغام hard disk1 smart (301) تو smart checkمورد دیگه ای رو نشون نمیده و در واقع بعد از چند ساعت باز مینویسه

Smart hard disk error
برای حل این مشکل پیکار باید بکنم؟
با تشکر.

با سلام
دوست عزیز
هارد دیسک ماژول هایی در قسمت مدیریت خود دارد که خطاها را دریافت و ثبت می کنند .
دفترچه S.M.A.R.T محلی است که این خطاها در آن ثبت می شود .
زمانی که این دفترچه نزدیک به پرشدن برسد ، این پیغام برایتان نمایش داده می شود .
بعد از اینکه دفترچه خطا پر شد ، دیگر هارد دیسک در دسترس نمی باشد .
اطلاعات بیشتر را می توانید از این لینک وبلاگ بنده بخوانید .
امیدوارم مفید باشد .
با تشکر - سیستم 32

gelayol joon

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام
میتونید محتوای داخل یک فایل فشرده شده رو در یک مکانی Drag & Drop کنید.(Drag & Drop = کشیدن و رها کردن)

شاد و موفق باشید .
مرسی از راهنمایی
اگر پسورد فایل های زیپ رو نداشته باشیم راهی هست که بدون پسورد باز بشه؟

ah.fekri

عضو جدید
مرسی از راهنمایی
اگر پسورد فایل های زیپ رو نداشته باشیم راهی هست که بدون پسورد باز بشه؟

بله نرم افزار هایی هستند که این کار رو واستون انجام بدن مثل :

ZIP Password Unlocker
[h=3]ZIP Password Recovery[/h]Password Viewer 1.4

و غیره ، تو گوگل ی جستجویی کنید زیاد هستن .

موفق باشید

شهریاری 2

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن
کاربر ممتاز
سلام
مهندسان عزیز میخاستم بدونم که این work offline موزیلا که میاد مثلا فیلمایی رو که قبلا با موزیلا نگاه کردیم رو بطور آفلاین ننشون میده ، این فیلای دانلود شده کجای کامپیوتر هست؟

mpb

مدیر تالار مهندسی معماری
مدیر تالار
سلام دوستان....
من با لپ تاپ نمی تونم وارد هیچ سایتی بشم .وارد یاهو هم نمیشه .میشه راهنماییم کنید دلیلش چی می تونه باشه؟ممنون از پاسختون.

masoodxl

عضو جدید
سلام
وقتی وارد ایمیلم میشم،به طور اتوماتیک بهاین صفحه هدایت میشم!!!
خواهش میکنم کمکم کنید.مرسی

amir ghasemiyan

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام
وقتی وارد ایمیلم میشم،به طور اتوماتیک بهاین صفحه هدایت میشم!!!
خواهش میکنم کمکم کنید.مرسی

سلام
رزولوشن سيستمون مناسب نيست. اگر ميتونين تغييرش بدين وگرنه گزينه return to a previous version رو انتخاب كنيد

mpb

مدیر تالار مهندسی معماری
مدیر تالار
سلام. پيغام خطايي كه ميده چيه؟

مشکلم حل شد بایکم دستکاری درست شد الان وارد سایتا میشه ولی وارد یاهو نمیشه .با اینکه پسورد اینارو درست وارد می کنم قبول نمی کنه.

آخرین ویرایش:

203_fariba

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان من فونت فارسيم پريده الان فونتم فقط عريبي وانكليسي داره ويندوزم 7
قبلا از يكي از دوستان اينجا
پرسيدم راهنماييم كرد ولي وقت نكردم همون موقع درستش كنم اون پستمم اينجا پيدا نكردم
ميشه كمكم كنيد؟؟؟

designchem

متخصص طراحی دستگاههای تبادل حرارت
کاربر ممتاز
سلام دوستان.میخواستم منو در مورد مارک لپ تاپ راهنمایی کنید.از یه نفر پرسیدم بهم گفت مارک dell جدیدا از نظر سخت افزاری خرابی زیاد داشتن و asus وhp رو بهم پیشنهاد کرد. asus رو هم شنیدم که هنگ میکنه این درسته؟چون من میخوام با نرم افزار های سنگین کار بکنم. hp هم که چون سنگینه خودم سمتش نمیرم. شما چه مارکی رو بهم پیشنهاد بکنید.

gelayol joon

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله نرم افزار هایی هستند که این کار رو واستون انجام بدن مثل :

ZIP Password Unlocker
ZIP Password Recovery

Password Viewer 1.4

و غیره ، تو گوگل ی جستجویی کنید زیاد هستن .

موفق باشید
خیلی ممنون.یک نسخه ش رو دانلود کردم ارور داد 1 اینها روی 8 هم جواب میده؟

sara20012

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان من فونت فارسيمپريده الان فونتم فقط عريبي وانكليسي داره ويندوزم 7
قبلا از يكي از دوستان اينجا
پرسيدم راهنماييم كرد ولي وقت نكردم همون موقع درستش كنم اون پستمم اينجا پيدا نكردم
ميشه كمكم كنيد؟؟؟

تو کنترل پنل region and language رو انتخاب کن تب keyboards and languages روی change keyboards کلیک کن تو تب جنرال روی add کلیک کن اونجا persion رو باز کن بعد persion با us رو تیک دار کن

.SHaDi

عضو جدید
سلام
انتی ویروسم قرمز شده الان میخوام اپدیت کنم یوز و پسورد جدید وارد کنم اما روش کلیک میکنم اپدیت و کامپیوتر اسکنش غیرفعال
چیکار باید کنم؟
ممنون

mohsennajafei

عضو جدید
سلام
انتی ویروسم قرمز شده الان میخوام اپدیت کنم یوز و پسورد جدید وارد کنم اما روش کلیک میکنم اپدیت و کامپیوتر اسکنش غیرفعال
چیکار باید کنم؟
ممنون
از قسمت activate یوزر و پسورد جدید براش وراد کن تا آپدیت براش فعال شود این مشکل به اتمام زمان یوزر و پسورد قبلی شما برمی گردد

آخرین ویرایش:

s.1.8.1.18

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به همگی
چند وقته لپ تاپم یه دفه هنگ میکنه یعنی:
سیستمم به طور کامل هنگ میکنه هیچ دکمه ای زده ای نمیشه موس حرکت نمیکنه و سیستم هیچ دستوری نمیگیره!!!
حتی دکمه ی خاموش و روشن کردن لپ تاپ هم میزنم عمل نمیکنه:surprised::cry:
در آخر با اینکه میدونم خیلی برای لپ تاپم ضرر داره ولی مجبور میشم از برق دربیارمش!
تا حالا 4 بار اینجوری شده!
مدل لپ تاپم dell5110 core i7 هستش. و الان یکساله خریدمش.
به نظرتون این اتفاق چه دلیلی میتونه داشته باشه؟
و این رو هم بگم هر وقت این اتفاق براش افتاده آخرین روز آپدیت آنتی ویروسم بوده یا تاریخ آپدیتش تموم شده بوده! آنتی ویروسم node32 ورژن 5 اش هست.

سلام
به نظرتون لپ تاپ رو بدم یه خدمات کامپیوتری ببینه؟

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
سلام
با سلام،
همه ی امکانات مربوط به Power saver مثل hibernate، standby و Screen saver رو غیرفعال کنید و ببینید که مشکل ادامه داره یا نه! سعی کنید درایور سخت افزارهاتون به خصوص گرافیک رو هم آپدیت کنید!

s.1.8.1.18

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با سلام،
همه ی امکانات مربوط به Power saver مثل hibernate، standby و Screen saver رو غیرفعال کنید و ببینید که مشکل ادامه داره یا نه! سعی کنید درایور سخت افزارهاتون به خصوص گرافیک رو هم آپدیت کنید!

الان یه چیزی یادم افتاد لپ تاپ من تا قبل اینکه رو حالت power saver قرارش بدم مشکلی نداشت قبلش روی balanced بود!
درضمن ویندوزم اصل نیست! الان با توجه به اینکه ویندوزم اصل نیست اگه update رو بزنم مجبور میشم ویندوز جدید نصب کنم؟

کارای مربوط به power saver رو انجام دادم اینم عکس هاش:

درباره ی گرافیک این مشکل رو نگاه کنید نوشته کارش متوقف شده!! :

و این یه مشکل هم ویندوز ام با WinRAR داره

به نظرتون ماله این دوتا مشکل نیست؟؟

آخرین ویرایش:

behnam5670

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
اگر همینطوری این مشکل پیش میاد (یعنی نه وقتی که برنامه‌ی خاصی رو باز یا بسته می‌کنید) بعید می‌دونم از درایور باشه و تازه نمی‌شه گفت مربوط به کدوم درایور هست.
به نظرم با توجه به گفته‌ی خودتون، آنتی‌‌ویروستون رو کلاً پاک کنید ببینید درست می‌شه یا نه، اگر نشد اقدام به آپدیت درایور یا نصب سیستم عامل جدید بکنید.
خدمات کامپیوتری هم مجبور شدید بدید، اگر گارانتی نداشت بدید به یه خیلی معتبرش. چون نتایج خوبی در لپ‌تاپ‌های Dellایی که به تعمیرکار داده شده ندیدم.

behnam5670

عضو جدید
کاربر ممتاز
الان یه چیزی یادم افتاد لپ تاپ من تا قبل اینکه رو حالت power saver قرارش بدم مشکلی نداشت قبلش روی balanced بود!

کارای مربوط به power saver رو انجام دادم اینم عکس هاش:

درباره ی گرافیک این مشکل رو نگاه کنید نوشته کارش متوقف شده!! :

و این یه مشکل هم ویندوز ام با WinRAR داره

به نظرتون ماله این دوتا مشکل نیست؟؟

اینکه نوشته کارش متوقف شده احتمالاً به خاطر آخرین هنگی بوده که کرده. من هم با دوستمون موافقم، آخرین ورژن کارت گرافیک مخصوص لپتاپ خودتون رو از ساپورت سایت Dell دانلود و نصب کنید.

بالا