سوالات و مشکلات و درخواست های خود را فقط اینجا مطرح کنید

شیرین فرهاد

عضو جدید
شاخصه های صحت خوشه بندی

شاخصه های صحت خوشه بندی

با سلام. من یک سوال داشتم لطفا هر کسی میدونه جواب بده مدتی قبل یک مقاله در مورد خوشه بندی فازی نوشته بودم و بر حسب اون منطقه ام را از لحاظ بارش به4قسمت تقسیم کردم. الان داورها 1 ایراد گرفتند و اونم این که باید یک شاخصی برای این تقسیم بندی ات وجود داشته باشه. من این تقسم بندی را در نرم افزار متلب انجام داده بودم. در واقع چه کسی شاخص­های سنجش صحت خوشه­بندی را میتونه یاد بده.
خدا خیرتون بده

طاها حک

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
با سلام.
من به مشکل بدی خوردم.
من از طریق یک شرکت 3 سال پیش یک دامنه .com رو 5 ساله ثبت کرده بودم(مشتری اصرار داشت 5 ساله باشه).
الان نیاز دارم که DNS اون رو عوض کنم ولی اون شرکت جمع کرده و رفته و من هیچ دسترسی به پنل مدیریتی که قبلاً بهم داده بود ندارم (شرکت کلاً تعطیل شده و ایمیلش هم باطل شده).

من چک کردم دامنه از طریق Realtime Register ثبت شده. من به Realtime Register ایمیل زدم و شرایط رو توضیح دادم ولی متاسفانه هیچ پاسخی دریافت نکردم.

آیا راهی هست که به دامنه دسترسی پیدا کرد و DNS رو تغییر داد؟

پینوشت: در دامنه .ir میشه علاوه بر پنل کاربری که شرکت های واسط ارائه می دهند، از طریق سایت nic.ir هم به دامنه دسترسی داشت. آیا این امکان برای دامنه های دیگه وجود نداره؟
اگه وجود نداشته باشه که خیلی مسخره است و به هیچ شرکتی نمیشه اعتماد کرد. چون تو ایران که شرکت ها قانون ندارند و هر لحظه می تونن جمع کنن.

X.Doll

عضو جدید
با سلام.
من به مشکل بدی خوردم.
من از طریق یک شرکت 3 سال پیش یک دامنه .com رو 5 ساله ثبت کرده بودم(مشتری اصرار داشت 5 ساله باشه).
الان نیاز دارم که DNS اون رو عوض کنم ولی اون شرکت جمع کرده و رفته و من هیچ دسترسی به پنل مدیریتی که قبلاً بهم داده بود ندارم (شرکت کلاً تعطیل شده و ایمیلش هم باطل شده).

من چک کردم دامنه از طریق Realtime Register ثبت شده. من به Realtime Register ایمیل زدم و شرایط رو توضیح دادم ولی متاسفانه هیچ پاسخی دریافت نکردم.

آیا راهی هست که به دامنه دسترسی پیدا کرد و DNS رو تغییر داد؟

پینوشت: در دامنه .ir میشه علاوه بر پنل کاربری که شرکت های واسط ارائه می دهند، از طریق سایت nic.ir هم به دامنه دسترسی داشت. آیا این امکان برای دامنه های دیگه وجود نداره؟
اگه وجود نداشته باشه که خیلی مسخره است و به هیچ شرکتی نمیشه اعتماد کرد. چون تو ایران که شرکت ها قانون ندارند و هر لحظه می تونن جمع کنن.

سلام بهت پخ دادم . ایشالا رفع شه داداشم

pmrs

عضو جدید
امضای دیجیتال

امضای دیجیتال

سلام دوستان کسی پروژه یا پاورپوینتی در مورد امضای دیجیتال داره ؟

prp-e

متخصص سیستم های Apple
کاربر ممتاز
سلام دوستان کسی پروژه یا پاورپوینتی در مورد امضای دیجیتال داره ؟

در وبسایتهایی مثل Github یا SourceForge دنبالش باشید، به راحتی پروژه های Open-Source رو میتونید اونجاها پیدا کنید. در مورد اسلاید و ... هم بازم سرچ کنید، پیدا میشه :)

مهرناز*

عضو جدید
با سلام
دوستان وقتی میخوایم با سی شارپ کار کنیم باید SQL Server Manegement Studioرو هم نصب کرد یا لازم نیست؟

Tybe Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان
کسی هست که توی زمینه طراحی سایت فعالیت کنه؟
یه پروپوزال هست که برای کامل کردن اطلاعات فنیش نیازه چند تا سوال از کسی که این کار رو کرده پرسیده بشه...
اگر کسی هست ممنون میشم کمک کنه

X.Doll

عضو جدید
سلام دوستان
کسی هست که توی زمینه طراحی سایت فعالیت کنه؟
یه پروپوزال هست که برای کامل کردن اطلاعات فنیش نیازه چند تا سوال از کسی که این کار رو کرده پرسیده بشه...
اگر کسی هست ممنون میشم کمک کنه

سلام

به چیزایی دست و پا شکسته بلدم . بپرس تا جایی که بتونم کمکت میکنم

amir ghasemiyan

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

پیوست ها

• u0637u0631u0627u062Du06CC u0633u0627u06CCu062A u0628u0631u0627u06CC u0634u0631u06A9u062A u062A.rar
    13.4 کیلوبایت · بازدیدها: 0

mahdieliya

عضو جدید
باسلام
ما در محل کارمون شبکه ای داریم که از طریق لینک رادیویی از جایی دیگه ارتباط میگیریم ودر شبکه اینترنت هم دریافت میکنیم اما فقط از طریق کابل شبکه باpc میشه چطور میتونم از طریق وایرلس اینترنت بگیرم کسی میتونه راهنمایی کنه تشکر

!!pariya!!

عضو جدید
سلام به دوستای گلم

موضوع پایان نامم در مورد سئو هستش ، ممنون میشم اگه یه سایت جامع یا منبع خوبی بهم معرفی کنین

:w27::w40:

!!pariya!!

عضو جدید
سلام عزیزم ..

مرسی از اینکه همچین سایتی رو بهم معرفی کردی ولی مطلبی که در مورد بهینه سازی سایت بدردم بخوره نبود.

بازم ممنون:w40:

nafis...

مدیر بازنشسته
مشکلی نداره ولی فارسی باشه خیلی ممنون میشم:w05:
مقالات معتبر فارسی همون سایت سیویلیکا و یا مگ ایران هست!
برای مقالات معتبر انگلیسی در دیتابیس های زیر سرچ رو انجام بدین

https://www.ieee.org/
www.sciencedirect.com/
www.springer.com/
این مقاله مناسب کار شما نیست؟!
http://www.civilica.com/Paper-CEIT0...-ترکیب-الگوریتم-های-فازی-و-رقابت-کشورهای.html

پ.ن: دانشجوی چه مقطعی هستین؟!

nafis...

مدیر بازنشسته
سلام
برای آزمون ارشد جزوات کدوم موسسه به نطرتون بهتره ؟ :question:
سلام.
برای رشته حسابداری یا مهندسی فناوری اطلاعات؟!
این تاپیک برای رشته مهندسی فناوری اطلاعات هست. نگاهی بهش بندازین

[h=1]جزوات دست نویس و مراجع کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات[/h]

sha_pesar

عضو جدید
سلام.
برای رشته حسابداری یا مهندسی فناوری اطلاعات؟!
این تاپیک برای رشته مهندسی فناوری اطلاعات هست. نگاهی بهش بندازین

جزوات دست نویس و مراجع کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات
برای همین آی تی می خوام .
خیلی ممنون بابت این جزوه ها . عالی بودن ولی من دنبال جزوه هایی هستم که نکات مهم و اساسی رو گفته باشه تا مجبور نشم واو به واو جزوه ها رو بخونم . :D

hbigdeli

عضو جدید
دوستان گرامی یه سوال داشتم. می خواستم نحوه مطلب گذاری صحیح در سایت ها رو بدنم تا رتبه سایت در گوگل بیشتر بشه؟

nafis...

مدیر بازنشسته
سلام

بله..مخفف Logical Data Modelling

:w27:
خب شما هر اطلاعاتی در این رابطه میخواین، همون سایت هایی که اون دفعه معرفی کردم سرچ کنید مطلب مورد نظر خودتون رو پیدا میکنید!
یا اینکه مثلا در ویکی پدیا هم سرچ کنید یه سری اطلاعات بدست میارید.

:)

فاطمه صدیق

عضو جدید
کـــــــــــــمــــــــــ ـــــــــک

کـــــــــــــمــــــــــ ـــــــــک

یه پروژه خوب واسه انتقال داده و مخابرات سیار میخام

:)

sha_pesar

عضو جدید
یه پروژه طراحی وب سایت با زبان asp از نت دانلود کردم .
من هیچی از asp نمیدونم .
نمی دونم چه جوری این فایل ها رو اجرا کنم .
کسی میتونه یه آموزشی ، چیزی برام پیدا کنه که بتونم اجراش کنم تا حداقل قبل از ارائه به استاد ، یه نظر قیافه سایت رو ببینم . درمورد ایمپورت کردن دیتابیس هم توضیح داشته باشه لطفاً :redface:

mehdi abolhasani

عضو جدید
c

c

سلام دوستان
من برای این ترم برنامه سازی پیشرفته c دارم...
خواستم راهنماییم کنید برای این درس از کدوم نرم افزار برنامه نویسی استفاده کنم بهتره؟
با تشکر

s.1.8.1.18

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یه پروژه طراحی وب سایت با زبان asp از نت دانلود کردم .
من هیچی از asp نمیدونم .
نمی دونم چه جوری این فایل ها رو اجرا کنم .
کسی میتونه یه آموزشی ، چیزی برام پیدا کنه که بتونم اجراش کنم تا حداقل قبل از ارائه به استاد ، یه نظر قیافه سایت رو ببینم . درمورد ایمپورت کردن دیتابیس هم توضیح داشته باشه لطفاً :redface:

من خودم asp کار نکردم!
این سایت ولی بنظرم بد نبود برای آموزش

امیدوارم دوستانی که asp کار کردن راهنماییتون کنند.

ولی دوست عزیز بهتره یه زبان رو به صورت حرفه ای شروع کنید به یاد گرفتن:)

موفق باشید

سلام دوستان
من برای این ترم برنامه سازی پیشرفته c دارم...
خواستم راهنماییم کنید برای این درس از کدوم نرم افزار برنامه نویسی استفاده کنم بهتره؟
با تشکر

سلام

ویژوال استودیو 2013

موفق باشید:)

Z.Mehran

عضو جدید
سلام دوستان:smile:
من میخواستم دوره های سیسکو رو شرکت کنم،به نظر شما کدوم آموزشگاه بهتره؟
الان که تحریم های آی تی برداشته شده،جایی هست که مدرک بین المللی بده؟
ممنون میشم راهنماییم کنید:redface:

بالا