سوالات و مشکلات و درخواست های خود را فقط اینجا مطرح کنید

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
سلام من دانشجو ترم دو بيام نورم سطح علمى دانشكاه خيلى بائينه من نمى خوام زمان فارغ التحصيلى يه بى سواد باشم .. منابعى كه دانشكاه معرفى ميكنه خيلى قديميه از دنيا خييييلى عقبه ... لطف ميكنيد منابع به روز اين رشته رو بهم معرفى كنيد حتى اكه ترجمه نشده باشن منابع.. وخواسته ديكم معرفى بهترين منبع زبان تخصصى رشتمونه! ممنون ميشم راهنمائيم كنين!

سلام
ضمن خوش آمد گویی به شما دوست عزیز باید عرض کنم یک سری حداقل ها هست که برای موفقیت در رشته ی IT باید داشته باشید
مثلا شما باید حتما زبان انگلیسی خوبی داشته باشید چون اکثر منابع و تولید علم در این زمینه در خارج صورت میگیره
حداقل به یک زبان برنامه نویسی تسلط خوبی داشته باشید حالا اینکه چه زبان برنامه نویسی رو فرا بگیرید بحثی جدا هست که اگر سرچی در همین تالار بزنید نظرات خوب دوستان رو میبینید
همینطور باید فعال و پویا باشید و دائم در حال یادگیری باشید
راستی تا یادم نرفته سرچ کردنت هم مهمه , یعنی شما یک خط اینترنت داشته باشید باید بالای 80 درصد جواب سوالاتتون و همینطور آموزش و اطلاعات مورد نظرتون رو از توش دربیارید بدون اینکه سوالی کنید
یک سری اطلاعات عمومی در مورد شاخه های رشتت باید داشته باشی مثلا یک دانش ابتدایی در مورد شبکه های کامپیوتری یا تجارت الکترونیکی یا امنیت و ... داشته باشی تا بتونی یکی رو بعنوان اولویت اصلیت پیگیری کنی و تخصص در اون زمینه پیدا کنی

اینکه پرسیدید منابع رشتمون رو بهتون معرفی کنیم , یکی دوتا نیست که شمارش کنیم .. شما باید ببنید روی چه زمینه ایی میخواید کار کنید توی کدوم حوزش و تا چه حد دانش میخواید پیش برید تا بتونیم راهنماییتون کنیم (در ضمن اگر اینها رو با جزئیات هم بگید باز شاید ده ها منابع براشون باشد)
پس سعی کنید زمینه کاریتون رو مشخص کنید که توی چه حوزه ایی در این رشته میخواهید فعالیت داشته باشید

موفق و پیروز باشید

mohandeseit

دستیار مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
سلام من دانشجو ترم دو بيام نورم سطح علمى دانشكاه خيلى بائينه من نمى خوام زمان فارغ التحصيلى يه بى سواد باشم .. منابعى كه دانشكاه معرفى ميكنه خيلى قديميه از دنيا خييييلى عقبه ... لطف ميكنيد منابع به روز اين رشته رو بهم معرفى كنيد حتى اكه ترجمه نشده باشن منابع.. وخواسته ديكم معرفى بهترين منبع زبان تخصصى رشتمونه! ممنون ميشم راهنمائيم كنين!
معمولا در سه ترم اول مباحث پایه ای آموزش داده میشه و به روز بودن اینجا خیلی معنی پیدا نمیکنه.شما تو همه جای دنیا درسهایی مثل گسسته،داده و ذخیره و بازیابی را توی چارت computer science میبینی.

fapy

عضو جدید
سلام دوستان
من دانش آموز هستم و علاقه بسیاری به رشته IT هستم
میخوام تابستون به یک کلاس برنامه نویسی برم خوشحال میشم راهنماییم کنید که در چه زبان برنامه نویسی ثبت نام کنم
ممنون

sani1019

عضو جدید
نمونه سوالات

نمونه سوالات

نمونه سوالات امتحاني درس آمار و احتمال رو لازم دارم

mohandeseit

کاربر ممتاز
سلام دوستان
من دانش آموز هستم و علاقه بسیاری به رشته IT هستم
میخوام تابستون به یک کلاس برنامه نویسی برم خوشحال میشم راهنماییم کنید که در چه زبان برنامه نویسی ثبت نام کنم
ممنون
جاوا و همچنین حوزه برنامه نویسی موبایل خوبه.

rocki

عضو جدید
ssL errore هرمرورگری استفاده میکنم این خطا رو میده.یاهو میل ویاهو مسنحر وبعضی سایتا رو باز نمیکنه.ممنون خسه نیاشید

IT Engineer2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ssL errore هرمرورگری استفاده میکنم این خطا رو میده.یاهو میل ویاهو مسنحر وبعضی سایتا رو باز نمیکنه.ممنون خسه نیاشید

آنتی ویروس رو غیرفعال کنید. تاریخ سیستم اگر گذشته هست آپدیتش کنید.
سلامت باشید.

farshad samandi

عضو جدید
سلام
دوستان اگه کسی بخواد کارشناسی ارشد آی تی بخونه در حالی که رشته کارشناسیش یه رشته کاملا غیر مرتبط بوده چه درس هایی رو باید در اولویت قرار بده؟؟؟؟ و کلا از کجا باید شروع کنه؟؟؟؟

mohandeseit

کاربر ممتاز
سلام
دوستان اگه کسی بخواد کارشناسی ارشد آی تی بخونه در حالی که رشته کارشناسیش یه رشته کاملا غیر مرتبط بوده چه درس هایی رو باید در اولویت قرار بده؟؟؟؟ و کلا از کجا باید شروع کنه؟؟؟؟
دروس امتحانی ارشد مشخصه و باید سریعتر وارد فاز مطالعه بشید.
احتمالا گرایش تجارت الکترونیکی ساده تر هس به دلیل اینکه درس مبانی مدیریت را دربرمیگیره و این درس هم سادست.ولی خب چیز خاصی عوض نمیشه چون این فقط یک درس هست.

sahar_m1068

عضو جدید
فایل های تخریب شده

فایل های تخریب شده

سلام دوستان تمام فایلهای صوتی و تصویری و عکسهای من خراب شدن یعنی اینکه من نمیتونم فایلهای صوتی و تصویریمو با هیچ برنامه ای باز کنم لطفا کمکم کنید.

تاریخچه ورود فناوری اطلاعات به ایران رو میخوام.یه منبع موثق داشته باشه.از کمکتون سپاسگزارم

مهندس ف.ر

عضو جدید
سلام بچه ها کسی میتونه یه کد هافمن رو با یه توضیح مختصرش برام تو این پیج بذاره؟
ممنون میشم

shs1366

عضو جدید
موفق باشید ، یه پیشنهاد برای کوتاه کردن لینک هاتون از سایت www.mwow.in استفاده کنید تا علاوه بر کوتاه کردن لینک یه بک لینک از سایت رنک 4 بگیرید ، این سایت رنک گوگل 4 داره!

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز
موفق باشید ، یه پیشنهاد برای کوتاه کردن لینک هاتون از سایت www.mwow.in استفاده کنید تا علاوه بر کوتاه کردن لینک یه بک لینک از سایت رنک 4 بگیرید ، این سایت رنک گوگل 4 داره!

سلام

پیج رنک سایت مورد نظر fake هست.
سایت مربوطه 3 روز قبل ثبت شده و جزو دامنه هایی بوده که قبلا پیج رنک 4 داشتن و expire و delete شدن و حالا شما 3 روز قبل ثبتش کردید.

در اپدیت بعدی گوگل پیج رنک سایت مربوطه 0 میشه.

موفق باشید

آقا تورو خدا راهنمایی کنید
من با رتبه ی 29000 و تراز 5100 میتونم دانشگاه آزاد توی تهران قبول شم رشته ی فناوری اطلاعات

sha_pesar

عضو جدید
سلام
چند تا موضوع برای ارائه درس "مدیریت خدمات فناوری اطلاعات" می خوام . کسی هست مرا یاری کند عایا ؟ :(

sha_pesar

عضو جدید
دوباره سلام
برای ارائه درس "مدیریت ارتباط با مشتری" باید خدمات مشتری مداری یک شرکت رو بررسی کنیم .
کسی میتونه چند تا شرکت برام نام ببره تا درموردشون تحقیق کنیم ؟ :(

R-Quantum

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوباره سلام
برای ارائه درس "مدیریت ارتباط با مشتری" باید خدمات مشتری مداری یک شرکت رو بررسی کنیم .
کسی میتونه چند تا شرکت برام نام ببره تا درموردشون تحقیق کنیم ؟ :(
سلام. شرکت ایرانی باشه یا خارجی؟ تو گوگل سرچ بزن، برات کلی اسم شرکت میاره. حتی تو سایت های بعضی از این شرکت ها در مورد CRM مطلب نوشته شده است.

sha_pesar

عضو جدید
سلام. شرکت ایرانی باشه یا خارجی؟ تو گوگل سرچ بزن، برات کلی اسم شرکت میاره. حتی تو سایت های بعضی از این شرکت ها در مورد CRM مطلب نوشته شده است.
ایرانی یا خارجی بودنش مهم نیست .
میشه بگین دقیقاً چه عبارتی رو سرچ کنم ؟
من وقتی می نویسم "خدمات مشتری مداری شرکت ها" فقط شرکت سیسکو رو میاره که اونم قبلاً ارائه شده
:(

R-Quantum

عضو جدید
کاربر ممتاز
ایرانی یا خارجی بودنش مهم نیست .
میشه بگین دقیقاً چه عبارتی رو سرچ کنم ؟
من وقتی می نویسم "خدمات مشتری مداری شرکت ها" فقط شرکت سیسکو رو میاره که اونم قبلاً ارائه شده
:(
شما یه عبارت کلی رو سرچ میزنی که نمیگم اشتباهه ولی به هدفت نزدیک نمیکنه. اسامی شرکت ها رو سرچ بزن.
اصلا یه کاری کن. مگه نگفتی ایرانی یا خارجیش مهم نیست پس در مورد شرکت هاکوپیان خودمون تحقیق کن که در زمینه ارتباط با مشتری حرف اول رو میزنه

zalzalak_amir

عضو جدید
شا پسر عزیز:

شما اگر منظورتان خدمات ارتباط با مشتری در دنیای مدرن هست باید
کلمه CRM رو سرچ کنید به طور مثال من کمپلت با پسوند pptبرات
سرچ کردم برو نتایج گوگل رو ببنین.

فکر کنم کارتو راه بندازه...
به دردت خورد بگو واگر دنبال نوشته ای حرفه ای تر هستی یه پ.خ بهم بده...
لینک:
https://www.google.com/search?as_q=%D8%A8%D8%B1%D8%B1%D8%B3%DB%8C+%D8%B1%D8%A7%D8%A8%D8%B7%D9%87+%D8%A8%DB%8C%D9%86+%DA%A9%DB%8C%D9%81%DB%8C%D8%AA+%D8%B2%D9%86%D8%AF%DA%AF%DB%8C+%DA%A9%D8%A7%D8%B1%DB%8C+%D9%88+%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C%D8%AA+%D8%A7%D8%B1%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D8%B7+%D8%A8%D8%A7+%D9%85%D8%B4%D8%AA%D8%B1%DB%8C+CRM&as_epq=&as_oq=&as_eq=&as_nlo=&as_nhi=&lr=lang_fa&cr=&as_qdr=all&as_sitesearch=&as_occt=any&safe=images&as_filetype=ppt&as_rights=

shakti

عضو جدید
request

request

با سلام.
کسی پروژه ی نوبت دهی آنلاین پزشک رو با پی اچ پی داره؟

dreams-boy

عضو جدید
IT یا ICT ؟ از نظر بازار کاری

IT یا ICT ؟ از نظر بازار کاری

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت مهندسین عزیز
سوالاتی رو داشتم و ممنون میشم کامل جواب بدین و از این بلا تکلیفی درم بیارین

من کاردانیم رو در رشته ICT تموم کردم و الان میخوام برای کارشناسی بخونم. نمیدونم IT بخونم یا ICT ؟!!!
البته خودم به مباحث شبکه وارد هستم و چندرین مدارک معتبر سیسکو رو دارم و علاقه زیادی هم به امنیت اطلاعات دارم
ولی راستش رو بخواین مهمتر از علاقه یا هرچیز دیگه ای برام بازار کاری هست و دشواری رشته هم مهم نیست

از نظر بازار کاری کدوم بهتره و خواهان زیاد داره؟

-------------------
برای کارشناسی یا باید آزاد برم یا علمی کاربردی. به نظرتون کدوم بهتره؟
خودم بیشتر از آزاد خوشم میاد و به نظرم اعتبار آزاد به نیسبت علمی کاربردی بیشتر هم باشه! درسته؟

-------------------
من کاردانی ICT رو در یکی از دانشگاه های غیرانتفاعی تبریز تموم کردم، میتونم وارد دانشگاه های آزاد تهران برای رشته IT البته بدون کنکور بشم؟

-------------------

ممنون میشم هرچه سریعتر و کاملتر راهنمایی کنید. چون باید تا 29مرداد انتخاب کنم

با تشکر :gol:

lavenda

عضو جدید
MIS

MIS

سلام
لطفااگر هرمطلبي در موردبنيادهاي فني و سازمان سيستم هاي اطلاعاتي داريدبرام ارسال كنيد:همچنين مطلبي درباره ورودي، خروجي و پردازش سيستم هاي هواشناسي لازم دارم.
سپاس

بالا