سوالات و مشکلات و درخواست های خود را فقط اینجا مطرح کنید

sadr10

عضو جدید
سلام دوستای عزیز .این پروژه مربوط به درس امنیت در سیستم عاملهای عامل ، اینکه Kerberos Authentication چیست و چیکار میکند؟
اگر مقاله یا فایل پاورپوینتی دارید لطفآ در اختیار من هم بزارید.
با تشکر

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز
از دید من به عنوان یک مهندس فناوری اطلاعات قسمت سختش فقط اینه که چجوری فشار خون (یا هر چیز دیگه ای که میخوای بسنجی) رو اندازه بگیری!
اگه اون دستگاه فشارسنج رو خودت بسازی به راحتی میشه یه برنامه هم براش نوشت که لاگ بگیره (مثلا یه فایل متنی یا حتی چارت!).اما اگه از دستگاه های آماده بازار استفاده کنی باید ببینی API داره یا نه، میتونی اطلاعاتی که دستگاه تهیه می‌کنه رو بخونی و توی برنامه ات بیاری یا نه...
چیز خیلی ساده ایه، احتمال وجود داشتنش بسیار بالا هست.
اما سوال اینه آیا کسی حاضره ۲۴ ساعته در روز این دستگاه رو به خودش وصل داشته باشه ؟

ایده :
ساعت مچی باشه که قابلیت اندازه گیری فشار خون داشته باشه !

اطلاعات فشار خون طبق الگوریتم های انتخابی تو لاگ ساعت ذخیره بشه !

Drago

پیشکسوت فعال فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
سلام
دوستان کسی میتونه این انتگرال رو برام حل کنه؟
sinx. Ln(tanx) dx

ممنون
جواب سوال های ریاضی (یا حتی غیر ریاضی) رو غیر از اون تاپیک ، اینجا هم میتونید بگیرید.

البته ببخشید سمیکالن و پرانتزو کروشه هاش موقع کپی خراب شد.
واسه اینکه کدت خراب نشه باید بزاریش توی تگ Code. موقع نوشتن پست برو توی صفحه پیشرفته، اونجا میتونی تگ کد رو بزنی.
ایده :
ساعت مچی باشه که قابلیت اندازه گیری فشار خون داشته باشه !

اطلاعات فشار خون طبق الگوریتم های انتخابی تو لاگ ساعت ذخیره بشه !
ساعت مچیش الان هم هست، کاسیو هم تولید میکنه، احتمالا شرکتهای دیگه هم تولید می‌کنن. اما مسئله اینه که این قابلیت باعث حجیم شدن ساعت میشه.

قسمت لاگ گرفتن و مشاهده لاگ هم چیز خاصی نداره، ساده اس.

دانشجوي كامپيوتر

دستیار مدیر تالار هنر
کاربر ممتاز
سلام دوستای عزیز .این پروژه مربوط به درس امنیت در سیستم عاملهای عامل ، اینکه Kerberos Authentication چیست و چیکار میکند؟
اگر مقاله یا فایل پاورپوینتی دارید لطفآ در اختیار من هم بزارید.
با تشکر

سلام ... ببینید این به دردتون می خوره :

http://www.google.com/url?sa=t&rct=...Tym4vTzA4ci0344vRRYogHw&bvm=bv.55819444,d.bGE

palang-sorati

عضو جدید
راهی واسه پیدا کردن لپ تاپ به رقت رفته کسی می دونه

راهی واسه پیدا کردن لپ تاپ به رقت رفته کسی می دونه

:cry::cry::cry:

سلام دوستان خونه ما رو دزد زده و لپ تاپ بنده که سه روز هست خریدم رو هم برده:cry:
حالا از شما دوستان سوالم اینه راه حلی بلد هستید که این دزد را گیر یندازیم؟؟
کسی می دونه مک ادرس چیه و چه کمکی می تونه به من کنه؟

لطفاً کمک کند:crying:

j-shh

عضو جدید
درخواست

درخواست

باسلام
لطفااگه كسي مقاله اي باموضوع نقشitدرمديريت فرآيندهاي سازمان داره بگه

niki kiyani

عضو جدید
سلام دوستان
کسی pdf کتاب پیش به سوی جامعه اطلاعاتی رو نداره؟؟؟؟؟امتحان دارمش شنبه!!!!!!!!:(
کتابشو پیدا نمیکنم...نه تو بازار نه net!
استادشم.دقیق تصحیح میکنه!
متاسفانه سر کلاس هم که...!:smile:

hfvhidld

عضو جدید
کمک فوری در مورد پروژه سرور

کمک فوری در مورد پروژه سرور

سلام دوستان کسی مقاله یا فیلم آموزش یا تحقیق یا کتابی در مورد server administrator داره؟
من پروژم درمورد ویندوز سرور هستش الان بهم گفته رو این شاخه کار کن.البته یه دوتا فیلم انگلیشی پیدا کردم ولی تو ترجمش موندم توروخدا کمک کنید

Dota_Eng

کاربر فعال
نیاز به پایان نامه رشته IT دارم

نیاز به پایان نامه رشته IT دارم

سلام
من یک سری پایان نامه برای رشته it می خواستم اگه فایل word باشه که خیلی بهتر
سایتی به من معرفی کنید که پایان نامه های IT داشته باشد
تشکر ...

s.1.8.1.18

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
من یک سری پایان نامه برای رشته it می خواستم اگه فایل word باشه که خیلی بهتر
سایتی به من معرفی کنید که پایان نامه های IT داشته باشد
تشکر ...

سلام
منظورتون مشخص نیست...
الان دوتا حرف من برداشت کردم یکی اینکه شما پایان نامه ی حاضر و آماده میخواین:| که از نظر من خیلی برداشت بدی هست....
دوم اینکه شما میخواین چندتا پایان نامه رو بخونید بعد موضوع پایان نامتون رو انتخاب کنید.... (البته شما رشته ی عمران هستید!!!!!!)

خب من با توجه به برداشت دومم لینک میدم!!

لینک

موفق باشید

آخرین ویرایش:

susullll

عضو جدید
سلام.
من تازه عضو این سایت شدم. دانشجوی ترم دوم IT هستم. و دلیل آشنایی ام با این سایت این بود که داشتم دنبال کتاب میگشتم . بچه ها حالا که اینجا رو پیدا کردم میخواستم بدونم شما کسی رو سراغ ندارید که بتونه ++c به صورت خصوصی به من درس بده؟ کامل میخوام یاد بگیرم . و یا یه آموزشگاه معرفی کنه.
ممنون

s.1.8.1.18

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام.
من تازه عضو این سایت شدم. دانشجوی ترم دوم IT هستم. و دلیل آشنایی ام با این سایت این بود که داشتم دنبال کتاب میگشتم . بچه ها حالا که اینجا رو پیدا کردم میخواستم بدونم شما کسی رو سراغ ندارید که بتونه ++c به صورت خصوصی به من درس بده؟ کامل میخوام یاد بگیرم . و یا یه آموزشگاه معرفی کنه.
ممنون

سلام

خوش اومدید..

آموزشگاه که بستگی به شهرتون داره!!! از استادا یا ترم بالایی هاتون بپرسید آموزشگاه بهتون معرفی کنن...
یا اینجا بگید شاید دوستان همشهریتون باشن پاسخ بدن ولی راه اول بنظرم زودتر جواب میده..

به این تاپیک هم یه سر بزنید دانلود کتاب C++

susullll

عضو جدید
سلام

خوش اومدید..

آموزشگاه که بستگی به شهرتون داره!!! از استادا یا ترم بالایی هاتون بپرسید آموزشگاه بهتون معرفی کنن...
یا اینجا بگید شاید دوستان همشهریتون باشن پاسخ بدن ولی راه اول بنظرم زودتر جواب میده..

به این تاپیک هم یه سر بزنید دانلود کتاب C++

ممنون
از تهران هستم. من یه استاد قوی میخوام که کامل بهم یاد بده در حد پاس کردن درس دانشگاه نمی خوام

s.1.8.1.18

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ممنون
از تهران هستم. من یه استاد قوی میخوام که کامل بهم یاد بده در حد پاس کردن درس دانشگاه نمی خوام

بازم میگم بهتره از ترم بالایی هاتون بپرسید

من سرچ زدم اینجا ها رو اورد...

حالا دوستان هم می یان اگه کسی رو میشناختن معرفی میکنن

موفق باشید..

redhood

کاربر فعال

اساتید فقط syntax یاد میدن، چیزی که خیلی مهمه تجربه برنامه نویسیه و بطبع بهترین راه یاد گرفتن کار کردن هستش
یعنی بعد اینکه تئوری به حد کافی یاد گرفتی، منظورم syntax و جزییات استفاده از هر زبانی، باید تا میتونی روی پروژه کار کنی. تو پروژه به یه سری مشکلاتی بر میخوری که باید حل شون کنی. این باعث میشه قدرت برنامه نویسی و حل مساله ات بالا بره. یا بهتره بگم باعث میشه بهینه برنامه نویسی بکنی، از راه حل های بهتری استفاده کنی، و همواره تو پروژه های بعدی راحت تر باشی.
در ضمن بعد اینکه این فاز رو رد کردی اگه بخوای زبان برنامه نویسی دیگه ای یاد بگیری خیلی راحت با یادگیری syntax اون زبان میتونی ازش مثل بقیه زبان هایی که بلدی استفاده کنی
البته باید کلی وقت صرفش کنی و زحمت بکشی

البته جسارت نباشه، اینا تجربه من بود، مطمئنا کسایی خیلی زیادی اینجا هستن که می تونن کمکت کنن
ولی اگه سوالی داشتی هستم خدمتت :gol::gol:;)

آخرین ویرایش:

zahra206

عضو جدید
کنترل حجم وایرلس

کنترل حجم وایرلس

دوستان نرم افزاری سراق دارید که مثه کافی نت ها مودم وایرلس رو محدود کنه ؟

به این معنا که هر آی پی و مک آدرسی حجم محدودی رو بتونه استفاده کنه؟؟؟
من یک مودم وایرلس دارم و10 نفر که می خواهم بهشون اینترنت با حجم دانلود محدود بدهم

ممنون

s.1.8.1.18

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان نرم افزاری سراق دارید که مثه کافی نت ها مودم وایرلس رو محدود کنه ؟

به این معنا که هر آی پی و مک آدرسی حجم محدودی رو بتونه استفاده کنه؟؟؟
من یک مودم وایرلس دارم و10 نفر که می خواهم بهشون اینترنت با حجم دانلود محدود بدهم

ممنون

یه نگاه به این صفحه بنداز!!! خودت انتخاب کن با توجه به نحوه ی استفاده ات!!!

LhamLham

عضو جدید
سلام.
من 2 روز فرصت دارم تا یه کنفرانس راجع به فایل های OBJ ارائه بدم. چشمتون روز بد نبینه که هیچ چی از OBJ حالیم نیست. هرکی بلده لطفا کمکم کنه :( واسه درس گرافیک کامپیوتری

آخرین ویرایش توسط مدیر:

محدثه یوسفی

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
کمک

کمک

پروژه کارشناسی دررابطه با شبکه، امنیت، سیستمهای اطلاعات مدیریت نیاز دارم:cool:

nafis...

مدیر بازنشسته
پروژه کارشناسی دررابطه با شبکه، امنیت، سیستمهای اطلاعات مدیریت نیاز دارم:cool:
سلام محدثه جان
مطمئنن پروژه اماده ایده خوبی نیست
اینترنت هم منبع باز و در این رابطه اطلاعات زیادی هست و با یک سرچ میتونید اطلاعات زیادی در این باره کسب کنید

mohsen-molaei

عضو جدید
کمک کمک کمک...!!!

کمک کمک کمک...!!!

سلام بچه ها، تو آمپاس شدییییدم،راستش درس معماری کامپیوتر استادش یه پروژه‌ای گفته در رابطه با cpu هیومن!!! منم راسیتش خودمو به در و دیوار زدم ولی نتونستم بنویسم!! توروخدا اگه کسی اینجا بلده یه کمکی بکنه!!!اورژانسیه

آخرین ویرایش توسط مدیر:

farzane1367

عضو جدید
registery

registery

سلام دوستان،کسی میتونه در مورد registery توضیح بده؟ اگه ابتدایی باشه که خیلی عالیه:heart::heart:

farzane1367

عضو جدید
group policy object

group policy object

سلام ،من 60 تا gpo مهم تو server 2008 R2 نیاز دارم ،کسی میتونه کمکم کنه؟:gol::gol:

s.1.8.1.18

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان،کسی میتونه در مورد registery توضیح بده؟ اگه ابتدایی باشه که خیلی عالیه:heart::heart:

لینک

لینک 2

دسترسی به رجیستر

run-----> regedit

فقط چیزی رو دست کاری نکنید که قابل بازگشت نیست... خواستم تنها محیطش رو ببینید:)

=======

خودت هم میتونی تو گوگل رجیستر رو سرچ کنی اگه بازم نیاز به توضیح بیشتر داری:)

محدثه یوسفی

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام محدثه جان
مطمئنن پروژه اماده ایده خوبی نیست
اینترنت هم منبع باز و در این رابطه اطلاعات زیادی هست و با یک سرچ میتونید اطلاعات زیادی در این باره کسب کنید

عزیزم منظورم ایده ناب بود
توو اینترنت اکثره موضوعها شبیه همه:)
بازم سپاس

nafis...

مدیر بازنشسته
عزیزم منظورم ایده ناب بود
توو اینترنت اکثره موضوعها شبیه همه:)
بازم سپاس
سلام مجدد
ایده ناب یعنی چی؟!
اگر در حد یه پروزه تحقیقی معمولی میخواین که بله موضوعات مشابه هست و تکرار و مکررات و یه سری تعاریف اولیه و ....
اما اگر در حد یک کاره خوب میخواین موضوع رو ریز تر کنید تا براتون هزار تا ایده ناب پیدا کنم که هرکدومش با دیگری فرق داره.
مثلا گفتین امنیت!! خوده همین امنیت رو میشه خیلی بازش کرد. صرفا فقط یه کلید واژه ی بزرگ هست! نه یه موضوع

ebrahim.sadegi

عضو جدید
[h=2]Oxidative dehydrogenation of ethylbenzene using nitrous oxide over vanadia–magnesia catalysts[/h]
N. Raveendran Shiju,*[SUP]a[/SUP][SUP]b[/SUP] Mettu Anilkumar,[SUP]b[/SUP] S. P. Gokhale,[SUP]c[/SUP] B. Seshagiri Rao[SUP]b[/SUP] and C. V. V. Satyanarayana*[SUP]b[/SUP]

Show Affiliations
Catal. Sci. Technol., 2011,1, 1262-1270

DOI: 10.1039/C1CY00168J
Received 12 May 2011, Accepted 27 Jun 2011
First published online 12 Aug 2011
http://pubs.rsc.org/en/content/articlelanding/2011/cy/c1cy00168j#!divAbstract
با تشکر.

ebrahim.sadegi

عضو جدید
[h=2]Facile synthesis of highly stable and well-dispersed mesoporous ZrO[SUB]2[/SUB]/carbon composites with high performance in oxidativedehydrogenation of ethylbenzene[/h]
Qiang Li,[SUP]a[/SUP] Jie Xu,[SUP]a[/SUP] Zhangxiong Wu,[SUP]a[/SUP] Dan Feng,[SUP]a[/SUP] Jianping Yang,[SUP]a[/SUP] Jing Wei,[SUP]a[/SUP] Qingling Wu,[SUP]a[/SUP] Bo Tu,[SUP]a[/SUP] Yong Cao[SUP]a[/SUP] and Dongyuan Zhao*[SUP]a[/SUP]

Show Affiliations
Phys. Chem. Chem. Phys., 2010,12, 10996-11003

DOI: 10.1039/C004469E
Received 19 Mar 2010, Accepted 14 May 2010
First published online 28 Jul 2010

http://pubs.rsc.org/en/content/articlelanding/2010/cp/c004469e#!divAbstract

با تشکر.

بالا