سوالات و مشکلات و درخواست های خود را فقط اینجا مطرح کنید

Orthodox

عضو جدید
با سلام

دوستان عزیز اگر کسی نرم افزار مدیریت آپارتمان جامع و کاملی می شناسه لطفا معرفی کنه. ممنون میشم در ضمن دوستی نرم افزار مدیریت و حسابداری آپارتمان سما رو به من پیشنهاد داده نظری دارید؟ www.Sama-Soft.ir یا www.SamaSoftware.ir

meniya

عضو جدید
شرمنده فک کنم سوالموو خیلی بد مطرح کردم...بعضی شرکت ها برای فایر وال و انتی ویروسشون از یه پک استفاده میکنن بعضیام نه فایروالشون ماله یه شرکته و انتی ویروسشون ماله یه شرکته دیگه میخواستم دلایل برتری هر کدوم از این روشا رو بدونم(ببخشید اگه غیر قابل فهمه)

Drago

پیشکسوت فعال فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
شرمنده فک کنم سوالموو خیلی بد مطرح کردم...بعضی شرکت ها برای فایر وال و انتی ویروسشون از یه پک استفاده میکنن بعضیام نه فایروالشون ماله یه شرکته و انتی ویروسشون ماله یه شرکته دیگه میخواستم دلایل برتری هر کدوم از این روشا رو بدونم(ببخشید اگه غیر قابل فهمه)
وقتی میگید بعضی شرکتها از یه پک استفاده میکنن منظور شرکتی هست که مصرف کننده نهاییه یا شرکتی که میاد این محصولات رو میزاره کنار هم عرضه میکنه؟!

من فرض رو بر حالت دوم میزارم.اگه واسه مصرف خانگی میخواید فرق چندانی نداره.اینکه حالا آنتی ویروستون با فایروالتون مچ باشه یا نه خیلی هم مهم نیست! توی دنیای تکنولوژی آدمها با شرکتها مثل مذهب برخورد میکنن : کسی که عشق مک آفی داره اگه بمیره هم حاضر نیست نورتون استفاده کنه،کسی هم که کسپراسکای رو میپرسته حاضره سپر و شمشیر به دست بگیره و هرکی Nod 32 استفاده میکنه رو قربانی کنه.مختص ایران هم نیست اصلا،همه جا همینجوریه.
شما سعی کنید بهترین نرم افزارها (در این مورد خاص آنتی ویروس و فایروال) رو پیدا کنید و استفاده کنید.

girl-of-spring

عضو جدید
کار با ماشین حساب مهندسی

کار با ماشین حساب مهندسی

سلام دوستان
من یه ماشین جساب مهندسی دانلود کردم ولی بلد نیستم چطور وارد قسمت محاسباتش بشم، خیلی دنبالش گشتم ولی نتونستم
ممنون میشم کمکم کنید چون خیلی کارم فوریه

R-Quantum

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام. ادب حکم میکنه قبل هرکلامی ورودتون رو به باشگاه و تالار خودتون خوش امد بگیم . دوست عزیز خودت تصور کن اگه قرار باشه هرکسی برای سوال خودش یه تاپیک جداگانه بزنه ، میدونی چقدر حجم تاپیک ها میره بالا ؟؟ تو تالار مدیران عزیز زحمت کشیدند و یه تاپیک مخصوص برای پرسیدن سوالات زدن، اگه اونجا می پرسیدید خیلی خیلی بهتر بود ولی بهرحال دیگه تایپک زده شده !!!
ماشین حساب مهندسی تو شروع میگه که دکمه MENU رو فشار بدید، شما با زدن دکمه خواسته شده از رو صفحه کلید یک صفحه ای رو نمایش میده که بصورت چهارخونه چهارخونه است. سمت راست قسمت پایین هر چهارخونه یه سری اعداد و حروف نوشته شده که شما با توجه به نیاز خودتون اون عدد یا حروف خواسته شده را فشار داده و وارد محاسبات میشید مثلا برای انجام دادن عملیات اصلی ریاضی مثل جمع ، تفریق،... باید از رو صفحه کلید خودتون عدد 1 را فشار بدید.
شاد و پیروز باشید

girl-of-spring

عضو جدید
سلام
من توی نصب متلب به این ارور می خورم
One or more of the following products are required to proceed with the installation: MATLAB 8.0 (Not available) You must select a folder where at least one of these products is installed or select these additional products for installation.
کسی ورژن 2012 رو نصب کرده؟

hossein473

عضو جدید
سلام من احتیاج به یک پروژه در خصوص اسکرام برای درس مهندسی نرم افزار دارم اگر هر کدوم از عزیزان داره ممنون می شم:redface::)

muhammad-k

کاربر بیش فعال
سلام من هر کاری میکنم تاپیک ارسال نمی شه باید چیکار کنم؟مرسی.

mahmood_IT

عضو جدید
کمک

کمک

سلام.اگه میشه لطفا هر چه سریعتر جواب منو بدین.
یه برنامه با سی شارپ نوشتم که پایگاه دادش رو با SQL ایجاد کردم.
مخواستم بدونم چجور میشه این برنامه رو روی کامپیوتر دیگه نصب کنم ؟؟؟؟؟
مرسی..........

MOHANDES Asal20

عضو جدید
با سلام
خدمت مهندساي محترم
من يه مشكل خيلي بزرگ دارم كه اگه كسي بتونه كمكم كنه واقعا ممنونش ميشم...استاد تو اين اواخر ترم تازه يادش افتاده كه از ما يه پروژه بخواد.پروژه بايد درمورد مديريت داروخونه يا هتل يا بيمارستان و يا يه موسسه ي ديگه باشه.يام كه راجع به حسابداري و اينجور چيزا.خودشم به زبان سي شارپ و با اكسس باشه نه sql...خلاصه سرتونو درد نيارم به شدت نيازمند يه پروژه ي آمادم.تو سايتاي پروژه هم خيلي گشتم ولي بعد از دانلود يا باز نشدن يا فرمتشون مشكل داشته.ميدونم كار بديه ولي ديگه وقت ندارم بشينم خودم بنويسم.اگه كسي از ترماي پيش همچين پروژه اي داره بي زحمت بهم بده.هيشكي مارو درك نميكنه.فقط ما دانشجوها بايد هواي همو داشته باشيم ديگه ه ه ه ه ....
:gol::gol::gol: دوستان لطفا كمك كنيد....
هم اكنون نيازمند ياري
سبزتان هستم...
:(

shrv

عضو جدید
سلام بچه ها من تازه عضو این سایت شدم.بخاطر یکسری تغییرات ضروری در برنامه زندگیم مجبورم از مهرماه برا ارشد شروع به خوندن کنم.بنظرتون با 4 ماه خوندن مناسب میتونم تو ارشد قبول بشم؟چون سال اولی هست که میخوام شرکت کنم هیچ اطلاعاتی ازش ندارم.ممنون میشم اگر راهنماییم کنید خیلی برام مهمه.مرسی

R-Quantum

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها من تازه عضو این سایت شدم.بخاطر یکسری تغییرات ضروری در برنامه زندگیم مجبورم از مهرماه برا ارشد شروع به خوندن کنم.بنظرتون با 4 ماه خوندن مناسب میتونم تو ارشد قبول بشم؟چون سال اولی هست که میخوام شرکت کنم هیچ اطلاعاتی ازش ندارم.ممنون میشم اگر راهنماییم کنید خیلی برام مهمه.مرسی
سلام. به باشگاه و تالار خودتون خیلی خیلی خوش اومدید. خوندن برای ارشد اصلا ربطی به اینکه از یه سال مونده شروع کنی یا 5 ماه مونده ، تو ارشد فقط و فقط کیفیت مهمه . اگه با کیفیت بخونید من قبولی شما رو تضمین میکنم . خود من برای ارشد از شهریور یعنی 6 ماه مونده به کنکور شروع کردم. دوست محترم خوندن داریم تا خوندن . با دقت بخونید ، بفهمید نه اینکه طوطی وار حفظ کنید.
شاد و پیروز باشید

Drago

کاربر ممتاز
من به یه مشکلی برخوردم.
یه لپتاپ اینجا هست که درایو نوریش خرابه.روی این لپتاپ دوتا ویندوز ۷ کنار هم نصب بود که هیچکدوم هم درست حسابی کار نمیکرد.ما تصمیم گرفتیم هردوتا رو فرمت کنیم و یه دونه جدید نصب کنیم.
اولین مسئله این بود که چطور فرمت کنیم؟ خب یه درایو اکسترنال قرض گرفتیم اما بعدا متوجه شدیم که توی تنظیمات بوت این لپتاپه امکان تعریف اینکه از درایو اکسترنال بوت بشه نیست! امکان بوت از USB هم نیست...
حالا من گفتم بیام زرنگی کنم،هاردشو درآوردم،انداختم روی سیستم خودم،درایوهای مورد نظر رو فرمت کردم.
مسئله بعدی میشد نصب ویندوز جدید.با توجه به اینکه امکان بوت از درایو اکسترنال و USB نیست،گفتم وقتی هارد روی لپتاپ خودمه ویندوز رو نصب میکنم بعدا هاردو میزارم روش.و اینکارو کردم،و موفقیت آمیز بود....تا حدودی!!
سیستم بوت میشه،تا اولای اون صفحه Starting Windows میاد،بعدا صفحه آبی میشه و ریست میکنه (ارورش در مورد یه هارد درایو یا هارد درایو کنترلر جدید هست که خب طبیعیه...).به نظر میاد که ویندوز هیچ رقمه Portable نیست که نیست....
حالا سوال :
چیکار کنم؟!! چطوری روی این ما ویندوز نصب کنیم؟
مدل لپتاپ BenQ Joybook A52 هست.

=====
(اگه اوبونتو بود میشد روی هارده وقتی روی لپتاپ خودمه بزنم بعدا منتقل کنم...)

paprika

عضو جدید
گزارش کارآموزی

گزارش کارآموزی

سلام به دوستای گلم.
من دوره کارآموزیم گذرروندم اما نمیدونم چه جوری مطالب رو باید دسته بندی کنم.در مورد شبکه هستش
سایتی هستش که بتونم نمونه گزارشا رو دانلود کنم، و اگر شد از 1 قسمتاییشم استفاده کنم؟
سرچ که کردم گزارشا جالب نبودن:(

Saoshiyant

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
سلام به دوستای گلم. من دوره کارآموزیم گذرروندم اما نمیدونم چه جوری مطالب رو باید دسته بندی کنم.در مورد شبکه هستش سایتی هستش که بتونم نمونه گزارشا رو دانلود کنم، و اگر شد از 1 قسمتاییشم استفاده کنم؟ سرچ که کردم گزارشا جالب نبودن:(
prozhe.com

sanamsayna

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
من به یه مشکلی برخوردم.
یه لپتاپ اینجا هست که درایو نوریش خرابه.روی این لپتاپ دوتا ویندوز ۷ کنار هم نصب بود که هیچکدوم هم درست حسابی کار نمیکرد.ما تصمیم گرفتیم هردوتا رو فرمت کنیم و یه دونه جدید نصب کنیم.
اولین مسئله این بود که چطور فرمت کنیم؟ خب یه درایو اکسترنال قرض گرفتیم اما بعدا متوجه شدیم که توی تنظیمات بوت این لپتاپه امکان تعریف اینکه از درایو اکسترنال بوت بشه نیست! امکان بوت از USB هم نیست...
حالا من گفتم بیام زرنگی کنم،هاردشو درآوردم،انداختم روی سیستم خودم،درایوهای مورد نظر رو فرمت کردم.
مسئله بعدی میشد نصب ویندوز جدید.با توجه به اینکه امکان بوت از درایو اکسترنال و USB نیست،گفتم وقتی هارد روی لپتاپ خودمه ویندوز رو نصب میکنم بعدا هاردو میزارم روش.و اینکارو کردم،و موفقیت آمیز بود....تا حدودی!!
سیستم بوت میشه،تا اولای اون صفحه Starting Windows میاد،بعدا صفحه آبی میشه و ریست میکنه (ارورش در مورد یه هارد درایو یا هارد درایو کنترلر جدید هست که خب طبیعیه...).به نظر میاد که ویندوز هیچ رقمه Portable نیست که نیست....
حالا سوال :
چیکار کنم؟!! چطوری روی این ما ویندوز نصب کنیم؟
مدل لپتاپ BenQ Joybook A52 هست.

=====
(اگه اوبونتو بود میشد روی هارده وقتی روی لپتاپ خودمه بزنم بعدا منتقل کنم...)
سلام دقیقا 20 دقیقه به این سوالت فکر کردم آخر یک گزینه ای فکر کنم پیدا کردم یک راه حلی میگم ولی مطمئن نیستم جواب بگیری یا نه .یعنی تا حالا امتحان نکردم .))(یک کمی هم کارش زیاده :D)
اول اینکه کارت شبکه اون کامپیوتر باید pxe باشه یعنی قابلیت بوت از طریق شبکه رو داشته باشه .دوم یک ویندوز سرور رو سیستم خودت نصب کن (فرقی نداره خودت بلدی تو وی ام ور نصب کن. اگه سرور 2003 نصب کنی باید سرویس ris رو تنظیم کنی اگه 2008 نصب کنی هم باید WDS رو تنظیم کنی ).برای تنظیم wds باید 4 تا سرویس اصلی رو تنظیم کنی active directory,dhcp,dns,wds )بعد باید از دی وی دی ویندوز فایل ایمیج ویندوز رو پیدا کنی_( install.win )اونو داخل wds کپی می کنی بعد که این WDS رو تنظیم کردی اون کامپیوتر رو با کابل به این سیستم وصل کن بعد از طریق شبکه بوت کن

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دقیقا 20 دقیقه به این سوالت فکر کردم آخر یک گزینه ای فکر کنم پیدا کردم یک راه حلی میگم ولی مطمئن نیستم جواب بگیری یا نه .یعنی تا حالا امتحان نکردم .))(یک کمی هم کارش زیاده :D)
اول اینکه کارت شبکه اون کامپیوتر باید pxe باشه یعنی قابلیت بوت از طریق شبکه رو داشته باشه .دوم یک ویندوز سرور رو سیستم خودت نصب کن (فرقی نداره خودت بلدی تو وی ام ور نصب کن. اگه سرور 2003 نصب کنی باید سرویس ris رو تنظیم کنی اگه 2008 نصب کنی هم باید WDS رو تنظیم کنی ).برای تنظیم wds باید 4 تا سرویس اصلی رو تنظیم کنی active directory,dhcp,dns,wds )بعد باید از دی وی دی ویندوز فایل ایمیج ویندوز رو پیدا کنی_( install.win )اونو داخل wds کپی می کنی بعد که این WDS رو تنظیم کردی اون کامپیوتر رو با کابل به این سیستم وصل کن بعد از طریق شبکه بوت کن

وقتی از طریق usb بوت نمیشه. احتمالا از طریق شبکه هم نباید بوت بشه. البته باید تست بشه و نمیشه نظر قطعی داد.

من خودم یادمه وقتی ویندوز 98 نصب میکردم. خیلی از سی دی ویندوز ها بوت تیبل نبودن و مستقیم اینستال نمیشدن.

اون موقع اگه ذهنم درست یاری بده. یه دیسکت بوت تیبل میساختیم . بعد از طریق داس وارد میشدیم. اول فرمت میکردیم. بعد از طریق داس وارد سی دی میشدیم و setup رو اجرا میکردیم که عملیات نصب ویندوز شروع بشه.

مشکل اینجاست که لپ تاپ مورد نظر دیسکت هم نمیخوره.

اگه میشد سیستم رو به صورت داس بالا اورد. میشد از طریق همون usb فایل setup رو اجرا کرد.

یا اینکه میشد یه سیستم عامل دیگه مثلا اوبونتو نصب کرد و از طریق cmd اون شروع به نصب ویندوز کرد.

که البته هیچکدوم از این ها تست شده نیست و نمیدونم چقدر عملیه. فکر نکنم به جز این راه دیگه ای داشته باشه . به جز اینکه دی وی دی رام لپ تاپ مورد نظر درست بشه.

sanamsayna

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
وقتی از طریق usb بوت نمیشه. احتمالا از طریق شبکه هم نباید بوت بشه. البته باید تست بشه و نمیشه نظر قطعی داد.

من خودم یادمه وقتی ویندوز 98 نصب میکردم. خیلی از سی دی ویندوز ها بوت تیبل نبودن و مستقیم اینستال نمیشدن.

اون موقع اگه ذهنم درست یاری بده. یه دیسکت بوت تیبل میساختیم . بعد از طریق داس وارد میشدیم. اول فرمت میکردیم. بعد از طریق داس وارد سی دی میشدیم و setup رو اجرا میکردیم که عملیات نصب ویندوز شروع بشه.

مشکل اینجاست که لپ تاپ مورد نظر دیسکت هم نمیخوره.

اگه میشد سیستم رو به صورت داس بالا اورد. میشد از طریق همون usb فایل setup رو اجرا کرد.

یا اینکه میشد یه سیستم عامل دیگه مثلا اوبونتو نصب کرد و از طریق cmd اون شروع به نصب ویندوز کرد.

که البته هیچکدوم از این ها تست شده نیست و نمیدونم چقدر عملیه. فکر نکنم به جز این راه دیگه ای داشته باشه . به جز اینکه دی وی دی رام لپ تاپ مورد نظر درست بشه.

نمی دونم تا حالا تست نکردم ولی فکر کنم بشه چون تا اونجا که یادمه (اگه اشتباه نگم) در هنگام انتخاب گزینه های بوت یک lan داریم یک usb یعنی جدا هستند .بازم نمی دونم درسته یا نه

milititi*

عضو جدید
ساخت فروشگاه مجاری

ساخت فروشگاه مجاری

کسی میتونه درباره ساخت فروشگاه مجازی کمکم کنه؟؟؟//
چند تا فروشگاه ساز رایگان دانلود کردم...اما استفادش رو نمیدونم

طاها حک

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
معمولاً چنین چیزایی یک فایل install دارن که از طریق اون می تونین دیتابیستون رو تعریف کنین، نام کاربری و پسورد ادمین رو مشخص کنین و... .
مثلاً اگه فروشگاه ساز براساس پس اچ پی هست، کلشو تو فولدر www کپی کنید، بعد از طریق مرورگرتون به local host برین(همون آی پی 127.0.0.1) اونجا مسیر فروشگاه ساز رو باز کنید و با اجرای فایل install.php می تونید فروشگاه رو نصب کنید. تو هاست واقعی هم دقیقا همین کار رو خواهید کرد.

h2o_polo

عضو جدید
شکایت از موسسه نانونت برگزار کننده دوره های شبکه

شکایت از موسسه نانونت برگزار کننده دوره های شبکه

با سلام خدمت دوستان عزیز
حدود 2 سال پیش من در موسسه بین المللی نانونت ثبت نام کردم با این شرایط:

گذراندن 5 کورس mcitp
5 آزمون بین المللی رایگان
شرایط تضمینی هم برای گرفتن 5 آزمون وجود داشت که وجهی دریافت میکردن و خودشون امتحان میدادن.

قرار بود 45 روزه مدارک رو تحویل بدن.تا به امروز 1.5 سال میگذرد.
هیچ جواب درس و حسابی هم نمیدن.فقط به قول معروف میپیچونن.
البته این تنها مشکل من نیست چند نفر از دوستان دیگرم هم این مشکل رو دارند.

از چه راهی باید شکایت کنم.
صلاحیت این موسسات رو چه سازمانی تایید میکنه؟؟
چه سازمانی یا ارگانی مسئول رسیدگی به این تخلفات می باشد؟؟
با تشکر

طاها حک

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
با سلام خدمت دوستان عزیز
حدود 2 سال پیش من در موسسه بین المللی نانونت ثبت نام کردم با این شرایط:

گذراندن 5 کورس mcitp
5 آزمون بین المللی رایگان
شرایط تضمینی هم برای گرفتن 5 آزمون وجود داشت که وجهی دریافت میکردن و خودشون امتحان میدادن.

قرار بود 45 روزه مدارک رو تحویل بدن.تا به امروز 1.5 سال میگذرد.
هیچ جواب درس و حسابی هم نمیدن.فقط به قول معروف میپیچونن.
البته این تنها مشکل من نیست چند نفر از دوستان دیگرم هم این مشکل رو دارند.

با تشکر
راستش فکر نکنم به این راحتی ها باشه، خود منم قبلاً چنین مشکلی داشتم، دو سال دیباگران تبریز رفتم، قرار بود به ما مدرک معتبر از طرف مجتمع فنی تهران داده بشه، ولی آخر سر به جای اون، یک مدرک غیر معتبر از طرف خودشون دادند و مشخص شد که اونا واقعاً نمایندگی نبودن. چند بار رفتیم و اومدیم، با مجتمع فنی تهران(شعبه تهران) صحبت کردیم، نهایتاً هیچ راهی پیدا نکردیم.
جالبش اینجاست که این موسسه شاید 10 سال فعالیت داشت. بچه می گفتن که تو تعطیلات نوروز، کلاً موسسه جمع کرده رفته، درحالی که از کلی آدم برای برگزاری کلاسا پول گرفتن، کلاس بعضیا نیمه تموم مونده و...
فکر می کنم هیچ نظارتی نیست.

Drago

کاربر ممتاز
با تشکر
اگه حوصله،پول و انرژیشو داری میتونی وکیل بگیری و حقوقی قضیه رو دنبال کنی.
بالاخره این موسسه از یه جایی مجوز فعالیت داشته دیگه،نداشته؟ (اگه نداشته اشتباه از شماست که باهاش کار کردید)

sanamsayna

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
راستش فکر نکنم به این راحتی ها باشه، خود منم قبلاً چنین مشکلی داشتم، دو سال دیباگران تبریز رفتم، قرار بود به ما مدرک معتبر از طرف مجتمع فنی تهران داده بشه، ولی آخر سر به جای اون، یک مدرک غیر معتبر از طرف خودشون دادند و مشخص شد که اونا واقعاً نمایندگی نبودن. چند بار رفتیم و اومدیم، با مجتمع فنی تهران(شعبه تهران) صحبت کردیم، نهایتاً هیچ راهی پیدا نکردیم.
جالبش اینجاست که این موسسه شاید 10 سال فعالیت داشت. بچه می گفتن که تو تعطیلات نوروز، کلاً موسسه جمع کرده رفته، درحالی که از کلی آدم برای برگزاری کلاسا پول گرفتن، کلاس بعضیا نیمه تموم مونده و...
فکر می کنم هیچ نظارتی نیست.
آره منم دیباگران CCNA رو خوندم چون برام مدرکش مهم نبود نه پرسیده بودم و نه دنبالش رفته بودم .یکی از دوستام میگه به حاش مجتمع فنی اومده و می تونین بیاین امتحان بدین اگه امتخان قبول بشین مدرک میده
یعنی ماها که دوره رو گذروندیم (ولی درسته مدیریت خوبی نداشت و نظمی نداشت ولی انصافا استادمون باسواد بود و به نظرم این ارزش داره و برای خودم شخصا این مهم تر بود چون واسه MCITP آموزشگاهی که من رفته بودم 3 تا استاد عوض کردیم آخرها یک استاد خوب اومد اونم دیگه افتاد به دوران بی انگیزگی ما یعنی چون اولمون بود با انرزی رفتیم بعد که دوره طولانی شد و دو تا استاد عوض شد انرژی مون رفت و وقتی برگشت که کلاس تموم شد :redface:)
یک پیشنهاد از من به دوستانی که می خوان شبکه بخونن : اول اینکه قبل از اینکه کلاس برین خودتون بخونید بعد برید کلاس این جوری می تونید فنی تر یاد بگیرین و چیزهای سطح بالاتر یاد بگیرین ولی اگه نخونین چون هیچ مطالعه ای ندارین در نتیجه هم دانشتون محدود به کلاس میشه و هم اصلا نمی تونید بفهمید استادتون باسواده یا بی سواد یعنی شاید اصلا اشتباه بگه . وقتی هم کلاس رفتین مطمئن باشین همه ی مطالب گفته نمیشه فوق فوقش گفته بشه 80% گفته میشه پس روی زبان انگلیسی تون کار کنید و خودتون کتاب های شبکه رو بخونین.در آخر اینکه همین جوری ثبت نام نکنید در مورد استاد خیلی خیلی خیلی تحقیق کنید و ببنید واقعا فنی هست یا نه
جمله آخر اینکه کلاس برین با یک استاد با سواد بخونین خیلی سریع تر می تونین پیشرفت کنین و خیلی می تونه کمکتون کنه ولی در هر صورت بهتره خودتون کتاب رو بخونین ولی می تونین خودتون کتاب رو بخونین این جوری درسته بیشتر طول می کشه ولی وقتی یک مطلب رو یاد گرفتین حالا حالاها یادتون نمیره

Saoshiyant

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
سلام به همه ی دوستان عزیز

کسی از بچه ها نمونه گزارش کاراموزی داره بهم برسونه. واس اشنایی با روالش می خوام .اگه گزارش کاراموزی در یک شرکت کامپوتری یا دوربین های مدار بسته باشه که عالیه.

دانشجوي كامپيوتر

دستیار مدیر تالار هنر
کاربر ممتاز
آره منم دیباگران CCNA رو خوندم چون برام مدرکش مهم نبود نه پرسیده بودم و نه دنبالش رفته بودم .یکی از دوستام میگه به حاش مجتمع فنی اومده و می تونین بیاین امتحان بدین اگه امتخان قبول بشین مدرک میده
یعنی ماها که دوره رو گذروندیم (ولی درسته مدیریت خوبی نداشت و نظمی نداشت ولی انصافا استادمون باسواد بود و به نظرم این ارزش داره و برای خودم شخصا این مهم تر بود چون واسه MCITP آموزشگاهی که من رفته بودم 3 تا استاد عوض کردیم آخرها یک استاد خوب اومد اونم دیگه افتاد به دوران بی انگیزگی ما یعنی چون اولمون بود با انرزی رفتیم بعد که دوره طولانی شد و دو تا استاد عوض شد انرژی مون رفت و وقتی برگشت که کلاس تموم شد :redface:)
یک پیشنهاد از من به دوستانی که می خوان شبکه بخونن : اول اینکه قبل از اینکه کلاس برین خودتون بخونید بعد برید کلاس این جوری می تونید فنی تر یاد بگیرین و چیزهای سطح بالاتر یاد بگیرین ولی اگه نخونین چون هیچ مطالعه ای ندارین در نتیجه هم دانشتون محدود به کلاس میشه و هم اصلا نمی تونید بفهمید استادتون باسواده یا بی سواد یعنی شاید اصلا اشتباه بگه . وقتی هم کلاس رفتین مطمئن باشین همه ی مطالب گفته نمیشه فوق فوقش گفته بشه 80% گفته میشه پس روی زبان انگلیسی تون کار کنید و خودتون کتاب های شبکه رو بخونین.در آخر اینکه همین جوری ثبت نام نکنید در مورد استاد خیلی خیلی خیلی تحقیق کنید و ببنید واقعا فنی هست یا نه
جمله آخر اینکه کلاس برین با یک استاد با سواد بخونین خیلی سریع تر می تونین پیشرفت کنین و خیلی می تونه کمکتون کنه ولی در هر صورت بهتره خودتون کتاب رو بخونین ولی می تونین خودتون کتاب رو بخونین این جوری درسته بیشتر طول می کشه ولی وقتی یک مطلب رو یاد گرفتین حالا حالاها یادتون نمیره

سلام مهندس... با تشکر از توضیحاتتون ...
شما چه موسسه ای رو برای گرفتن مدارک سیسکو (شبکه) پیشنهاد می کنید ؟ و پیشنهاد می کنید کدوم درساش کاربردی تره ؟
همین مجتمع فنی تهران در چه شهرهایی شعبه داره ....
در مورد هزینه هاش ههم اگه می دونید ممنون میشم ...

monmon

عضو جدید
سلام دوستان . ممنون میشم اگه کسی بتونه راهنماییم کنه که چطور از ویندوزم با برنامه altraisopremuim - ایمیج بگیرم .راهنمایی استفاده از این نرم افزار رو می خواستم .

بالا