زن .......

Economist

عضو جدید
این همان متن قبلی است .امانظر دوستان را می خواهم.

مرد فطرتش بر نیاز است و زن بر ناز.زن مثل گل می مانه ومرد مثل بلبل.

دوستان کسی نمی گه زن در خانه بماند.این تفکر خلاف رفتار فاطمه زهرا است.کسی که وقتی حق علی را از او گرفتند به مسجد پیامبر رفت وخطابه ای خواند که هیچ مردی توانش را نداشت.کسی هم نمی گوید پوشش زنان دیگر به من یا کس دیگر ربط دارد.
در باب زن من فکرم روشن می باشد نظر من نظر اسلام است.

اسلام زن و مرد را دارای ارزش یکسان می‌داند و ارزش انسان‌ها را به تقوا می‌داند
زن درآفرینش و در بُعد روحی و جسمی، از همان گوهری آفریده شده است که مرد از آن آفریده شده است. و هر دو جنس در جوهر و ماهیت یکسان و یگانه‌اندهدف از خلقت زن و مرد، آرامش، دوستی و مودت میان دو جنس است
اما با وجود این وحدت در ارزش و کرامت، حقوق و تکالیف متناسب با هر دو جنس در اسلام در نظر گرفته شده است .لازمه اشتراک زن و مرد در حیثیت و شرافت انسانی، یکسانی و تشابه آنها در حقوق نیست. لازمه‏اش اینست که حقوقی مساوی‏ با یکدیگر داشته باشند. تساوی غیر از تشابه است، تساوی برابری است‏ و تشابه یک نواختی.

خانم های محترم ایران زمین
این آقایانی که به اصطلاح از آزادی زنان صحبت میکنند چیزی جز استثمار روحی وجسمی شما ندارند.شما حق انتخاب دارید.اما
اما خواهرا ن من
دراین میدانی که قراره همه اصول زیر پا گذاشته شود هرچند همه بازنده اند اما شما به خاطر روحیه های خاصتتان در جبهه جلو تر میباشید.

چند بیت شعر:
در خیابان چهره آرایش نکن
از جوانان سلب آسایش نکن

زلف خود از روسری بیرون مریز
در مسیرچشمها افسون مریز

یاد کن ازآتش روز معاد
تره گیسو مده دردست باد

درامور خویش سر گردان مشو
نوعروس چشم نامردان مشو
http://www.www.www.iran-eng.ir/images/statusicon/user_online.gif http://www.www.www.iran-eng.ir/images/buttons/reputation.gif http://www.www.www.iran-eng.ir/images/buttons/report.gif http://www.www.www.iran-eng.ir/images/misc/progress.gif

آخرین ویرایش:

mohamad javid

عضو جدید
کاربر ممتاز
بنده به همسرم گفتم اگر در خیابان یکی بهت گفت حجابت رو رعایت کن خواهر! تف کن تو صورتش :redface: آره جانم.
البته خانم من همیشه چاقو تو کیفش داره;)
بینم شما مطمئنی که زن گرفتی نه چاقو کش؟!!!!!!!!!:surprised:

mohsen-gh

مدیر تالار فلسفه
مدیر تالار

دوستان کسی نمی گه زن در خانه بماند.این تفکر خلاف رفتار فاطمه زهرا است.کسی که وقتی حق علی را از او گرفتند به مسجد پیامبر رفت وخطابه ای خواند که هیچ مردی توانش را نداشت.کسی هم نمی گوید پوشش زنان دیگر به من یا کس دیگر ربط دارد.

زن درآفرینش و در بُعد روحی و جسمی، از همان گوهری آفریده شده است که مرد از آن آفریده شده است. و هر دو جنس در جوهر و ماهیت یکسان و یگانه‌اندهدف از خلقت زن و مرد، آرامش، دوستی و مودت میان دو جنس است
اما با وجود این وحدت در ارزش و کرامت، حقوق و تکالیف متناسب با هر دو جنس در اسلام در نظر گرفته شده است .لازمه اشتراک زن و مرد در حیثیت و شرافت انسانی، یکسانی و تشابه آنها در حقوق نیست. لازمه‏اش اینست که حقوقی مساوی‏ با یکدیگر داشته باشند. تساوی غیر از تشابه است، تساوی برابری است‏ و تشابه یک نواختی.

این آقایانی که به اصطلاح از آزادی زنان صحبت میکنند چیزی جز استثمار روحی وجسمی شما ندارند.شما حق انتخاب دارید.اما
اما خواهرا ن من
دراین میدانی که قراره همه اصول زیر پا گذاشته شود هرچند همه بازنده اند اما شما به خاطر روحیه های خاصتتان در جبهه جلو تر میباشید.

چند بیت شعر:
در خیابان چهره آرایش نکن
از جوانان سلب آسایش نکن

در مسیرچشمها افسون مریز

یاد کن ازآتش روز معاد
تره گیسو مده دردست باد

درامور خویش سر گردان مشو
نوعروس چشم نامردان مشو
http://www.www.www.iran-eng.ir/images/statusicon/user_online.gif http://www.www.www.iran-eng.ir/images/buttons/reputation.gif http://www.www.www.iran-eng.ir/images/buttons/report.gif http://www.www.www.iran-eng.ir/images/misc/progress.gif
ممنون...
عالي بود.....

sakav

عضو جدید
ایکاش همینطوری که شما میگید باشه از نظر من اگه اسلام میگه حقوق زن و مرد یکسانه باید همه چیزو مساوی بدونه... اگه زن نمیتونه همزمان با دو نفر ازدواج کنه مرد هم نباید بتونه، اگه مرد میتونه تویه یه جامعه رئیس جمهور بشه پس یک زن هم باید بتونه ، اگه یه مرد که طلاق گرفته میتونه به راحتی توی جامعه بگرده پس یه زن هم باید بتونه و....
ولی هیچ یک از این موارد توی این جامعه ی اسلامی رعایت نمیشه پس تساوی ای وجود نداره
فقط یاد گرفتند به حجاب نوجه داشته باشند (لطفا به همه چیز توجه کنید)!!!!!!!!!!!!

Economist

عضو جدید
2 دلیل برای ازدواج نکردن یک زن با چند مرد:

1:اگر یک زن با چند مرد ازدواج کنه در هنگامی که این زن با چند مرد همبستر می شودصاحب فرزند بدنیا آمده مشخص نیست.

2:زن ارزشش بالاتر از این است که فقط به خاطر مسایل جنسی ازدواج کند.زن احتیاج به یک پشتیبان یک حامی یک مرد غیرتمند وکسی که به خاطر همسرش خود را فدا کند دارد که در صورت چند همسری این اتفاق نمی افتد.

وچندین دلیل دیگر

دوستان مشکل ما اینست که اسلام را خوب نشنا ختیم.در موارد دیگر به این حالتی که در جامعه مااتفاق میافتد درست نیست که البته آن هم به خاطر نشناختن درست اسلام است.

mohamad javid

عضو جدید
کاربر ممتاز
مطمئنم که یه زن زرنگ و شجاع گرفتم :heart: از زنان توسری خور خوشمان نمیاد پسرجان ;)
بس مواظب باش یه روز تو رو چاقو نزنه و......شقه شقت نکنه:surprised::biggrin:

میبینم که دارین دل و قلوه به هم تعارف میکنین:cool:
اما از دست این ملت!!!
آره ...خب عزیزم چرا حسودی میکنی:biggrin:

salizadeniri

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببینید من بانظرات اسلام درباره زنان کاملا موافقم اما با این بحثهای بی سر وته و بی نتیجه ای که تو باشگاه راه افتاده نه. فکر میکنم فقط زمینه ای فراهم شده تا یک عده ای به اعتقادات مسلمانها توهین کنند و عقده گشایی کنند. البته نمیدانم ابتدای این بحثها از کدام طرف شروع شده از طرف مخالفین یا موافقین اسلام .اما این نحوه بحث کردن کاملا بی خاصیت است و ضررش بیشتر از فایده اش است.از لحاظ اخلاقی هم که در نظر بگیریم ما را از جدل کردن منع کرده اند .
چرا میگویم بیفایده است ؟ دلیلش این است که گروه مقابل یک گروه یکدست نیستند. دسته ای از انها اصلا خدا را قبول ندارند چه برسه به اسلام و احکامش . دسته دیگری خدا را قبول دارند ولی وحی و تکلیف و... را قبول ندارند دسته بعدی به دین دیگری علاقه مند هستند دسته دیگری هم اسما مسلمانند اما در اعتقاداتشان مشکل دارند بعضی حکمها را قبول دارند بعضی را نمیبذیرند. سوال من از شما این است شما با کدام گروه داری بحث میکنی؟
باباجان !بحث کردن با هرکدام از این افراد فرق فوکوله:warn: ملتفتی؟؟؟
مثلا اگر طرف قران را قبول داره قبول داره این کتاب را خدا فرستاده و او از ما به صلاح ما اگاهتر است میتوان از این راه وارد شد اما اگر خدا را به کلی منکر بشه قطعا این روش جواب نمیده.
خلاصه خیلی احتیاط کنید اگر برخوردهای ما باعث بشه که کسی به حضرت رسول توهین کنه کما اینکه دارند اینکارها را تو باشگاه میکنند ما در عمل انها سهیم هستیم.چون ما تحریکشان کرده ایم:cry:

*Essi*

اخراجی موقت
گشت ارشادی.............

گشت ارشادی.............

چند بیت شعر:
در خیابان چهره آرایش نکن
از جوانان سلب آسایش نکن

در مسیرچشمها افسون مریز

یاد کن ازآتش روز معاد
تره گیسو مده دردست باد

درامور خویش سر گردان مشو
نوعروس چشم نامردان مشو

در خیابان باطوم آویزان مکن
از جوانان سلب آرامش مکن

پیرهن خویش از شلوار بیرون مریز
در مسیر چشمها، اشک آورت،بیرون مریز

یاد کن از آتش روز معاد
که بریزند،در گلویت،سرب داغ

در امور خویش،گیج و سرگردان مشو
نوکر و مزدور این چوپان مشو.

rahele83

عضو جدید
در خیابان باطوم آویزان مکن
از جوانان سلب آرامش مکن

پیرهن خویش از شلوار بیرون مریز
در مسیر چشمها، اشک آورت،بیرون مریز

یاد کن از آتش روز معاد
که بریزند،در گلویت،سرب داغ

در امور خویش،گیج و سرگردان مشو
نوکر و مزدور این چوپان مشو.
:gol::gol:

اقیانوس

عضو جدید
کاربر ممتاز

اما خواهرا ن من

چند بیت شعر:
در خیابان چهره آرایش نکن
از جوانان سلب آسایش نکن

در مسیرچشمها افسون مریز

یاد کن ازآتش روز معاد
تره گیسو مده دردست باد

درامور خویش سر گردان مشو
نوعروس چشم نامردان مشو

جانا سخن از زبان ما می گویی.:gol:

اقیانوس

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببینید من بانظرات اسلام درباره زنان کاملا موافقم اما با این بحثهای بی سر وته و بی نتیجه ای که تو باشگاه راه افتاده نه. فکر میکنم فقط زمینه ای فراهم شده تا یک عده ای به اعتقادات مسلمانها توهین کنند و عقده گشایی کنند. البته نمیدانم ابتدای این بحثها از کدام طرف شروع شده از طرف مخالفین یا موافقین اسلام .اما این نحوه بحث کردن کاملا بی خاصیت است و ضررش بیشتر از فایده اش است.از لحاظ اخلاقی هم که در نظر بگیریم ما را از جدل کردن منع کرده اند .
چرا میگویم بیفایده است ؟ دلیلش این است که گروه مقابل یک گروه یکدست نیستند. دسته ای از انها اصلا خدا را قبول ندارند چه برسه به اسلام و احکامش . دسته دیگری خدا را قبول دارند ولی وحی و تکلیف و... را قبول ندارند دسته بعدی به دین دیگری علاقه مند هستند دسته دیگری هم اسما مسلمانند اما در اعتقاداتشان مشکل دارند بعضی حکمها را قبول دارند بعضی را نمیبذیرند. سوال من از شما این است شما با کدام گروه داری بحث میکنی؟
باباجان !بحث کردن با هرکدام از این افراد فرق فوکوله:warn: ملتفتی؟؟؟
مثلا اگر طرف قران را قبول داره قبول داره این کتاب را خدا فرستاده و او از ما به صلاح ما اگاهتر است میتوان از این راه وارد شد اما اگر خدا را به کلی منکر بشه قطعا این روش جواب نمیده.
خلاصه خیلی احتیاط کنید اگر برخوردهای ما باعث بشه که کسی به حضرت رسول توهین کنه کما اینکه دارند اینکارها را تو باشگاه میکنند ما در عمل انها سهیم هستیم.چون ما تحریکشان کرده ایم:cry:

چه قدر خوشحالم که یه انسان، با منطقی دیدم که می تونم بهش بگم قشر تحصیل کرده.
عزیزم. این کارا از جریان بعد از انتخابات شروع شد. شروع کننده هم معترضین بودن. اینم یه مسئله ی منطقی هست. معترضین یعنی کسانی که اعتراص دارند و اعتراض می کنن.( این رو گفتم که کسی گیر ناشی از عدم تسلط بر واژگان فارسی نده )این معترضین همون طور که شما فرمودید چندین گروه بودن. بعد این صحبتها به این باشگاه کشیده شد و موافقین که متهم به وجود نداشتن(!) شده بودن، اعلام وجود کردن. این یه نبرد نابرابر بود چون اکثر موافقان با اینترنت کار نمی کنن و این در حالی هست که اکثر مخالفان استفاده ی قابل توجهی از اون می کنن.
بعد یک دسته از مخالفان که با اسلام عناد و دشمنی داشتن، شروع کردن به توهین های غیر معقولانه به اسلام و ائمه و پیامبر اسلام. و در مرحله ی بعد محبان اسلام و اهل بیت به این اقدام غیر معقولانه اعتراض کردن. (در این زمان موج جدیدی از دسته بندی ها شروع شد و دیگه قطره و سبز بودن، کمتر جلب توجه کرد.)

وقتی این افراد دیدن که توهین غیر معقولانه جوابگو نیست، شبهه ها رو مطرح کردن و افرادی که مطالعه ای رو این مباحث داشتن، برای پاسخ گویی به این شبهات اومدن( اینجا باز یه دسته بندی جدید شد. افرادی که از هر دو طرف، مشغول به این کار شدن، عموما اهل مطالعه بودن و کوچه بازاری حرف زدن به حداقل اون رسید.)

این بود قصه ی چند ماه گذشته ی باشگاه.
قصه ی ما به سر رسید ، کلاغه به خونش نرسید. :redface:

sakav

عضو جدید
عزيزم بهتره كه بگم منم هم خدا رو قبول دارم هم پيامبر رو و هم اسلامو...
مشكل من اينه كه توي كشور ما خيليا فرموده هاي خدا رو اجرا نميكنند ولي ادعاشون ميشه كه مسلمونن
هيچ زني حاضر نيست شوهرش براش هوو بياره ولي مرداي ما ميخوان پيامبرو الگوي خودشون قرار بدن ولي به اين فكر نمي كنند كه آداب دو تا زن رو با هم داشتن چيه !!!!!!!
همونطور كه ميدونيد خدا حق الله رو ميبخشه ولي حق الناس رو نه
توي كشور ما حقوق زن و مرد يكسان نيست يه مرد خيلي راحت تر ميتونه زندگي كنه من ميگم به فرموده هاي پيغمبرتون گوش بديد دل كسي رو نشكونيد حقوق ديگران رو رعايت كنيد و...
من خدا رو دينشو خيلي قبول دارم طرف حرف من با كساييه كه برخلاف دينمون عمل ميكنند و فكر ميكنند كه مسلمون واقعيا...

kc1590

عضو جدید
2 دلیل برای ازدواج نکردن یک زن با چند مرد:

1:اگر یک زن با چند مرد ازدواج کنه در هنگامی که این زن با چند مرد همبستر می شودصاحب فرزند بدنیا آمده مشخص نیست.

2:زن ارزشش بالاتر از این است که فقط به خاطر مسایل جنسی ازدواج کند.زن احتیاج به یک پشتیبان یک حامی یک مرد غیرتمند وکسی که به خاطر همسرش خود را فدا کند دارد که در صورت چند همسری این اتفاق نمی افتد.

وچندین دلیل دیگر

دوستان مشکل ما اینست که اسلام را خوب نشنا ختیم.در موارد دیگر به این حالتی که در جامعه مااتفاق میافتد درست نیست که البته آن هم به خاطر نشناختن درست اسلام است.
كاش چن تا دليل واسه ازدواج يه مرد با چند تا زن هم مي آوردي

*Essi*

اخراجی موقت
1- چه قدر خوشحالم که یه انسان، با منطقی دیدم که می تونم بهش بگم قشر تحصیل کرده.

2- این یه نبرد نابرابر بود چون اکثر موافقان با اینترنت کار نمی کنن و این در حالی هست که اکثر مخالفان استفاده ی قابل توجهی از اون می کنن.

3- بعد یک دسته از مخالفان که با اسلام عناد و دشمنی داشتن، شروع کردن به توهین های غیر معقولانه به اسلام و ائمه و پیامبر اسلام. و در مرحله ی بعد محبان اسلام و اهل بیت به این اقدام غیر معقولانه اعتراض کردن.

4- این بود قصه ی چند ماه گذشته ی باشگاه.
قصه ی ما به سر رسید ، کلاغه به خونش نرسید. :redface:

1- قشر تحصیل کرده =موافق قسمت اعظم باورهای من

2- مگر موافقان تحصیل کرده نیستند،پس چرا کمتر از اینترنت استفاده میکنند.
رای بالای آقای احمدی نژاد،(درست یا غلطش را کار ندارم) رای بالای فقر در ایران است.
انسان فقیر،نان شب ندارد چه برسد به اینترنت.

3- طالبان و بن لادن هم خود را وفادارترین یاران پیامبر میدانند.هر کس به باورشان اعتراض کند،به عنوان محارب اعدامش میکنند.فقط یک چیز را از من به یاد داشته باش:
انسانی که بر مبنای اصول اخلاقی حرکت کند،یارانش به صد نفر هم نمیرسند.از ابراهیم و موسی و عیسی بگیر تا علی و حسین(ع)
اما انسانهایی که دارای قدرت،ثروت و سهمیه های فراوان هستند،جان بر کفان زیادی دارند.
سپاه35000 نفری یزید،سپاه72 نفری حسین.

4-قصه ما شروع شد،کبوتر به پرواز درآمد.

اقیانوس

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزيزم بهتره كه بگم منم هم خدا رو قبول دارم هم پيامبر رو و هم اسلامو...
مشكل من اينه كه توي كشور ما خيليا فرموده هاي خدا رو اجرا نميكنند ولي ادعاشون ميشه كه مسلمونن
هيچ زني حاضر نيست شوهرش براش هوو بياره ولي مرداي ما ميخوان پيامبرو الگوي خودشون قرار بدن ولي به اين فكر نمي كنند كه آداب دو تا زن رو با هم داشتن چيه !!!!!!!
همونطور كه ميدونيد خدا حق الله رو ميبخشه ولي حق الناس رو نه
توي كشور ما حقوق زن و مرد يكسان نيست يه مرد خيلي راحت تر ميتونه زندگي كنه من ميگم به فرموده هاي پيغمبرتون گوش بديد دل كسي رو نشكونيد حقوق ديگران رو رعايت كنيد و...
من خدا رو دينشو خيلي قبول دارم طرف حرف من با كساييه كه برخلاف دينمون عمل ميكنند و فكر ميكنند كه مسلمون واقعيا...
جانا سخن از زبان من می گویی.:D مخصوصا تو انتخاب طرفت.:w16: اگر به پست های این هفتم نگاه نکنید و به پست های قبلم نگاه کنین می بینی که عاشق حرفاتم. :gol:

اقیانوس

عضو جدید
کاربر ممتاز
:surprised:
1- قشر تحصیل کرده =موافق قسمت اعظم باورهای من

2- مگر موافقان تحصیل کرده نیستند،پس چرا کمتر از اینترنت استفاده میکنند.
رای بالای آقای احمدی نژاد،(درست یا غلطش را کار ندارم) رای بالای فقر در ایران است.
انسان فقیر،نان شب ندارد چه برسد به اینترنت.

3- طالبان و بن لادن هم خود را وفادارترین یاران پیامبر میدانند.هر کس به باورشان اعتراض کند،به عنوان محارب اعدامش میکنند.فقط یک چیز را از من به یاد داشته باش:
انسانی که بر مبنای اصول اخلاقی حرکت کند،یارانش به صد نفر هم نمیرسند.از ابراهیم و موسی و عیسی بگیر تا علی و حسین(ع)
اما انسانهایی که دارای قدرت،ثروت و سهمیه های فراوان هستند،جان بر کفان زیادی دارند.
سپاه35000 نفری یزید،سپاه72 نفری حسین.

4-قصه ما شروع شد،کبوتر به پرواز درآمد.

:surprised: اینا چی بود که الان گفتین؟ مثلا اومدی من رو خراب کنی؟ :surprised: الان جواب من رو دادی؟
مطمئنی درست نقل قول گرفتی؟!!! :surprised:
فکر کنم فقط جمله صورتی رو از دستت در رفت و در رابطه با عرایض بنده نوشتی اونم که حرف دل من بود. خوب واسه همین که اکثر طرفداراش فقیر هستند، با اینترنت کاری ندارن دیگه. :surprised: الان این رو گفتی که چی رو به من ثابت کنی؟!!:surprised: این که استدلال نبرد نابرابر بود. به جان خودم اشتباه گرفتی ها .
شماره 1 شما => :surprised:
شماره 2=> پاسخ داده شد.
شماره 3 => خوب که چی مگه یار هر کی بیشتر باشه چی میشه؟ کم تر باشه چی می شه؟ :surprised:
شماره ی 4=> :surprised:

در کل : :surprised:

sadjadasgari

عضو جدید

اما خواهرا ن من

چند بیت شعر:
در خیابان چهره آرایش نکن
از جوانان سلب آسایش نکن

در مسیرچشمها افسون مریز

یاد کن ازآتش روز معاد
تره گیسو مده دردست باد

درامور خویش سر گردان مشو
نوعروس چشم نامردان مشو
چند مورد.یکی اینکه حکم کلی نده:(این اقایونی که از حقوقزنان ....),یکی اینکه تناقضات اسلام با حقوق زنان رو چی میگی؟1-حق طلاق 2-عدم تساوی دیه 3-ارث 4-شهادت و...

اقیانوس

عضو جدید
کاربر ممتاز
ایکاش همینطوری که شما میگید باشه از نظر من اگه اسلام میگه حقوق زن و مرد یکسانه باید همه چیزو مساوی بدونه... اگه زن نمیتونه همزمان با دو نفر ازدواج کنه مرد هم نباید بتونه، اگه مرد میتونه تویه یه جامعه رئیس جمهور بشه پس یک زن هم باید بتونه ، اگه یه مرد که طلاق گرفته میتونه به راحتی توی جامعه بگرده پس یه زن هم باید بتونه و....
ولی هیچ یک از این موارد توی این جامعه ی اسلامی رعایت نمیشه پس تساوی ای وجود نداره
فقط یاد گرفتند به حجاب نوجه داشته باشند (لطفا به همه چیز توجه کنید)!!!!!!!!!!!!

به نظر من در اسلام حقوق زن مرد ( یکسان خیر) برابر هست. اما در جامعه ی فعلی ما اسلام واقعی اجرا نمی شه. این همون چیزی هست که باید تلاش کنیم که اجرا بشه. مامان بابا های ما ( نسل انقلاب) وقتی جوون بودن، اومدن و گفتن می خواییم اسلام اجرا شه. و خودتون می دونین چه قدر براش تلاش کردن. اون قدر که دیگه بنیه ای برای ادامه ی راه نداشتن. اینجا یه وقفه افتاد تا اینکه اونا پیر و ما که اون موقع نی نی بودیم شدیم شیر زنان و دلاور مردان این مرزو بوم. حالا ما سرشار از قدرت و انرژی هستیم و بنابر فطرت پاکمون می خواییم کاری کنیم کارستون.

خوب اون کار چیه؟ یه نگاه انداختیم به دور و برمون. بعضیا خواستار این شدن که دوباره اسلام اجرا نشه و یه سری به این نتیجه رسیدن که نسل قبل قدم اول رو برداشتن و حالا اونا باید قدم دوم( ونه آخر) رو بردارن. هر کی بگه تو این جامعه اسلام کاملا اجرا می شه باید بهش لبخند زد :D
چیزی که هست اینه که ما اسلام خواهان تازه گفیتم که اسلام رو می خواییم. و حالا تازه باید شروع کنیم به اجرای اون. این کار 30 سال دیگه طول می کشه.
چه فحشی به این افردای که گیر دادن به حجاب، نه عزیز گیر دادن به حجاب بانوان، باید داد؟ من مطمئنم که این افراد جزء بد حال ترین افراد در جهنم خواهند بود.

من! باید اسلام رو اجرا کنم. بقیتون برین بخوابین. چشاتون خسته می شه خدای نکرده. :gol:

kc1590

عضو جدید
به نظر من در اسلام حقوق زن مرد ( یکسان خیر) برابر هست. اما در جامعه ی فعلی ما اسلام واقعی اجرا نمی شه. این همون چیزی هست که باید تلاش کنیم که اجرا بشه. مامان بابا های ما ( نسل انقلاب) وقتی جوون بودن، اومدن و گفتن می خواییم اسلام اجرا شه. و خودتون می دونین چه قدر براش تلاش کردن. اون قدر که دیگه بنیه ای برای ادامه ی راه نداشتن. اینجا یه وقفه افتاد تا اینکه اونا پیر و ما که اون موقع نی نی بودیم شدیم شیر زنان و دلاور مردان این مرزو بوم. حالا ما سرشار از قدرت و انرژی هستیم و بنابر فطرت پاکمون می خواییم کاری کنیم کارستون.

خوب اون کار چیه؟ یه نگاه انداختیم به دور و برمون. بعضیا خواستار این شدن که دوباره اسلام اجرا نشه و یه سری به این نتیجه رسیدن که نسل قبل قدم اول رو برداشتن و حالا اونا باید قدم دوم( ونه آخر) رو بردارن. هر کی بگه تو این جامعه اسلام کاملا اجرا می شه باید بهش لبخند زد :D
چیزی که هست اینه که ما اسلام خواهان تازه گفیتم که اسلام رو می خواییم. و حالا تازه باید شروع کنیم به اجرای اون. این کار 30 سال دیگه طول می کشه.
چه فحشی به این افردای که گیر دادن به حجاب، نه عزیز گیر دادن به حجاب بانوان، باید داد؟ من مطمئنم که این افراد جزء بد حال ترین افراد در جهنم خواهند بود.

من! باید اسلام رو اجرا کنم. بقیتون برین بخوابین. چشاتون خسته می شه خدای نکرده. :gol:

مطمئن باش تا اموراتت بگذره! اون دنيا كه ديدي سرت كلاه رفته بهت سلام مبكنم:D

اقیانوس

عضو جدید
کاربر ممتاز
مطمئن باش تا اموراتت بگذره! اون دنيا كه ديدي سرت كلاه رفته بهت سلام مبكنم:D

"آن کس که دوستی کند با خدا و پیامبرش و با آنان که ایمان آوردند پس به درستی که حزب خدا پیروزند"
سوره مائده آیه ی 56

:D

اقیانوس

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی الان شما دوستان خدا و پیامبر هستید وما هم دشمناش آره؟!!!!:surprised:

من گفتم؟! :redface:

حتی اگرم گفته باشم، که نگفتم، مخاطبم شخص دیگه ای بوده برادر خوبم.

باور نداری؟ :surprised: از 118 بپرس. :D

من آرزوم هست که شما از دوستداران خداوند باشین. اما چه باشین چه نباشین، چه باشم، چه نباشم، چه باشه، چه نباشه، این وعده ی الهی هست.
حالا هر کدوممنون دوست دار خداوند باشیم ، پیروزی از آن ماست.
و اینکه حالا کی دوست خداست؟ هر کی خودش می دونه. :gol: