زن ها عقل ندارند

starlet.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چند وقت پیش در یک مهمانی، یکی از مهمانها پس از اتمام مکالمه تلفنی جنجالی که با همسرش داشت با چشمان خشمگینی رو به جمعیت گفت:
این زن من عقل نداره...
من هم نه گذاشتم و نه برداشتم و بهش گفتم:
اگه عقل داشت که زن تو نمی شد.

بحث بی عقل بودن زن ها، بحث بسیار تأمل برانگیزی است.

به عقیده من:
زن اگر عقل داشت باردار نمی شد و نه ماه فرزندی را با خود حمل نمی کرد.
او با این کار زیبایی اندام و چهره اش را زیر سوال می برد.
بعد از آن با شیر دادن به فرزندش، شیره جان خود را بطور رایگان به آنها می دهد.
زن اگر عقل داشت آشپزی نمی کرد،
هم وقت خودش را برای پختن غذا هدر نمی داد و هم بوی خوش عطرش را با بوی غذا تعویض نمی کرد.
زن اگر عقل داشت خود را قربانی رشد همسر و فرزندانش نمی کرد.
مشخص است که زن ها عقل ندارند.
اگر عقل داشتند که دنیا بهم می ریخت.
زن ها عشق دارند…
زن ها محبت دارند…
زن ها لطافت دارند…
به نظر من زن ها عقل که ندارند هیچ، آنها آدم هم نیستند،
زن ها فرشته اند…

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
متاسفانه نگاه های جنسیتی، قومیتی، اعتقادی و تحصیلاتی بلای جون بشر شده و همه جا هم هست.
نمیدونم چرا آدمها نمیتونن با دید تساوی کنار هم زندگی کنن

Sahar Gh

عضو جدید
کاربر ممتاز
این نگاه بد هست همیشه .بین همجنسان حتی و ریشه در خانواده ها داره که چطور بچه هارو بار بیارن که فرا جنسیتی و فرا رابطه ای به انسان های اطرافشون نگاه کنن... این بحث های مسخره خواهر شوهر مادر شوهر جاری باجناق و ... منظورم اینا هست و فقط تلف کردن انرژیه
این بی عقل بودن زن هارو هم موافقم.جدای از نوشته ی زیبای شما، رفتار پدر با مادر و برعکس نقش تعیین کننده ای تو آینده ی این آدم داره که الان برمیگرده میگه زن من عقل نداره .وقتی به خاطر این همه از خودگذشتگی و فداکاری و حس مادری و همسری و عشقی که زن داره به خونوادش میده ازش تشکر نشه و مورد احترام قرار نگیره، واقعا که چقدر احساس مسخرگی به آدم دست میده و همین بی عقل بودن ..گذ شتن از خود برای کسانی و چیزهایی که ارزشش رو نداشتن، چقدم بده که اینارو دیر بفهمی. اما اگر متقابلا از خودگذشتگی های پدر و همچنین مادر گفته بشه و ازشون تشکر بشه و مورد احترام هم قرار بگیرن نسل بعد هم می فهمه ارزش این چیزارو. مشکل اینجاست که یاد نگرفتیم ، یاد ندادن.

starlet.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این نگاه بد هست همیشه .بین همجنسان حتی و ریشه در خانواده ها داره که چطور بچه هارو بار بیارن که فرا جنسیتی و فرا رابطه ای به انسان های اطرافشون نگاه کنن... این بحث های مسخره خواهر شوهر مادر شوهر جاری باجناق و ... منظورم اینا هست و فقط تلف کردن انرژیه
این بی عقل بودن زن هارو هم موافقم.جدای از نوشته ی زیبای شما، رفتار پدر با مادر و برعکس نقش تعیین کننده ای تو آینده ی این آدم داره که الان برمیگرده میگه زن من عقل نداره .وقتی به خاطر این همه از خودگذشتگی و فداکاری و حس مادری و همسری و عشقی که زن داره به خونوادش میده ازش تشکر نشه و مورد احترام قرار نگیره، واقعا که چقدر احساس مسخرگی به آدم دست میده و همین بی عقل بودن ..گذ شتن از خود برای کسانی و چیزهایی که ارزشش رو نداشتن، چقدم بده که اینارو دیر بفهمی. اما اگر متقابلا از خودگذشتگی های پدر و همچنین مادر گفته بشه و ازشون تشکر بشه و مورد احترام هم قرار بگیرن نسل بعد هم می فهمه ارزش این چیزارو. مشکل اینجاست که یاد نگرفتیم ، یاد ندادن.
کلا تو این عالم چیزی ک فهموندنو جا افتاده اینه ک زن موجودیه ک باید ازش مواظبت بشه .. زن میتونه خیلی بهتر از یه مرد از خودشو زندگیش مواظبت کنه ..
کاش میفهمیدن کارایی که زن انجام میده از سر لطفه ،وظیفش نیست..
خیلیا قدر زنا رو نمیدونن و نمیفهمن زن اصلا چی هست .. نگاه اکثریت به زن نگاه جنسیه ..حتی اگه در غالب (قالب) ازدواجم باشه ... بعد از اونم ب شکل یه دستگاه جوجه کشی بهش نگا میکنن .. زن واقعا عقل نداره