زن .......

*Essi*

اخراجی موقت
هيچ زني حاضر نيست شوهرش براش هوو بياره ولي مرداي ما ميخوان پيامبرو الگوي خودشون قرار بدن ولي به اين فكر نمي كنند كه آداب دو تا زن رو با هم داشتن چيه !!!!!!!

اگه آدابش را برای ما هم توضیح دهید،خوشحال میشویم.

mahan 2

عضو جدید
مرد و زن با هم برابر هستن.
منتها از دو ساختار متفاوت...و با هم تکمیل تر میشن....اما اگه با هم نباشند دلیلی بر نقص هر کدوم نیست.
ساختار هر کدوم به نوعی متفاوت ...

E.lahe

عضو جدید
کاربر ممتاز
ختم کلام اینکه :

الان پیامبر رو زنباره و وحشی معرفی میکنن !
پیامبر فلان تعداد تا زن داشته و فلان تعداد تا جنگ کرده و فلان تعداد تا آدم کشته !

واسه چی ؟
واسه اینکه کیف دنیا تو همین زنبارگی و وحشیگریه !

*Essi*

اخراجی موقت
1-مرد و زن با هم برابر هستن.
منتها از دو ساختار متفاوت...و با هم تکمیل تر میشن....

2-اما اگه با هم نباشند دلیلی بر نقص هر کدوم نیست.
...

قسمت اول حرفتان را قبول دارم،اما با قسمت دوم موافق نیستم.
به نظر من تنهایی یک نقص محسوب میشود اما این نقص به معنای مشکل دار بودن طرف نیست.

اقیانوس

عضو جدید
کاربر ممتاز
قسمت اول حرفتان را قبول دارم،اما با قسمت دوم موافق نیستم.

به نظر من تنهایی یک نقص محسوب میشود اما این نقص به معنای مشکل دار بودن طرف نیست.

چه عجب یچی گفتی که باهات توافق داشته باشم :eek:

اگر به من باشه می گم زن و مرد در همه ی امور مکمل هم هستن. درسته که اجرای حرفم عملی نیست اما به نظر من یه کارخونه باید دو تا مدیر داشته باشه یه زن و یه مرد. که با هم تصمیم بگیرن. و تصمیم هیچ کدوم بر اون یکی غلبه نداشته باشه.
همین طور:
یه کلاس دو تا معلم داشته باشه یه زن و یه مرد!
تعداد کارمندای زن و مرد یه شرکت تقریبا برابر باشه
یه کشور دو تا رئیس جمهور زن و مرد، و دو تا وزیر مثلا تعاون داشته باشه .
...

و خلاصه اینکه زن ها توانایی انجام کارهایی رو دارن که مرد ها ندارن و بالعکس!

به نظر من این که می گن زن و مرد مکمل هم هستن فقط درباره ی روابط زناشویی نیست و تعمیم داره به تمام امور دنیوی :lol:

*Essi*

اخراجی موقت
چه عجب یچی گفتی که باهات توافق داشته باشم :eek:
دیگه گفتم یه چیزی بگم که از یکنواختی در بیاییم. :gol:
شما زیادی مارو آدم بدی تصور کرده بودی.

خلاصه اینکه زن ها توانایی انجام کارهایی رو دارن که مرد ها ندارن و بالعکس!
به نظر من این که می گن زن و مرد مکمل هم هستن فقط درباره ی روابط زناشویی نیست و تعمیم داره به تمام امور دنیوی

این حرف شما درسته،اما متاسفانه اکثر حضرات آیات مخالف این تفکر هستند.
از به وزارت رسیدن خانم ها انواع و اقسام اطلاعیه ها بود که از آقایان مکارم و جوادی آملی به آقای احمدی نژاد رسید که اینها نوعی خلافت است و زن لیاقت ندارد!!!!

همانطور که در دعوای بین دو زن، یک مرد باید قضاوت کند، نه یک زن!!!!
حتی اگر مسئله عاطفی باشد، که به این بهانه!!!!

sadena.1989

عضو جدید
2 دلیل برای ازدواج نکردن یک زن با چند مرد:

1:اگر یک زن با چند مرد ازدواج کنه در هنگامی که این زن با چند مرد همبستر می شودصاحب فرزند بدنیا آمده مشخص نیست.

اما الان علم پيشرفت كرده......اين مشكل رو ميشه حل كرد.....مسئله چيز ديگه است....

اقیانوس

عضو جدید
کاربر ممتاز
دیگه گفتم یه چیزی بگم که از یکنواختی در بیاییم. :gol:
شما زیادی مارو آدم بدی تصور کرده بودی.

این حرف شما درسته،اما متاسفانه اکثر حضرات آیات مخالف این تفکر هستند.
از به وزارت رسیدن خانم ها انواع و اقسام اطلاعیه ها بود که از آقایان مکارم و جوادی آملی به آقای احمدی نژاد رسید که اینها نوعی خلافت است و زن لیاقت ندارد!!!!

همانطور که در دعوای بین دو زن، یک مرد باید قضاوت کند، نه یک زن!!!!
حتی اگر مسئله عاطفی باشد، که به این بهانه!!!!

1. حرف حساب جواب نداره. راستش من از تو حالم به هم می خوره! فکر کنم یکم زیاد تر از حالت طبیعی ! خیلی ازت حرف شنیدم و کلی ازت به دل گرفتم! و تا اونجا که در توان داشتم تحمل کردم. اگر هم یه وقت چیزی ازم شنیدی بدون دیگه از دستم در رفته! خوب منم یه آدم مثل بقیه ی ادم ها هستم. از آسمون نیفتادم پایین که! حتما تو هم در برابر کلی از حرفای من رنجیدی و سعیت رو کردی که به بهترین وضع صحبت کنی. به هر حال بحثایی با هم داشتیم که من یکی، هیچ کدوم به جز یکش رو یادم نمیاد!! :lol::w45:

2. چرا و چگونه ی حکم آیه الله فلان و بهمان رو یه مجتهد یا حداقل خودش باید بیاد توضیح بده. من فعلا اطلاعاتی در این باره ندارم.

3. من نمی گم با نظر تو مخالف و با نظر اونا موافقم! خیر! اطلاعاتم کافی نیست پس اظهار نظر نمی کنم. اما این که شما گفتین فلانی و بهمانی مخالف نظر من رو دارن جای کمی دقت نظر داره. من از مدینه ی فاضله ای حرف زدم که در یک پست، یک زن و مرد با قدرت تصمیم گیری برابر، با هم کار کنن. اما ایشان با وزارت یک خانم به طور مستقل مخالفت کردن.

4. من اطلاعاتی در این زمینه ندارم! اما آیا حقیقتا این فتوی داده شده؟ آخه احمدی نژاد الان یه وزیر زن داره که ! :w20:

5. فعلا همین ها برای این پست کافیه! :D

این یه فرصت دیگه برای این که بدون کینه با هم بحث کنیم هست. تا ببینیم آبمون تو یه جوب میره یا نه! امیدوارم هممون یاد بگیریم علی رغم اختلاف نظر داشتن، با هم هموطن و رفیق هستیم.:gol: من همین الان همه ی آنچه که در ذهنم از تو دارم رو پاک کردم. از اول می خوام بشناسمت . چه طوره؟ :w12:

*Essi*

اخراجی موقت
1- به هر حال بحثایی با هم داشتیم که من یکی، هیچ کدوم به جز یکش رو یادم نمیاد!! :lol:

1- اون بحث که میگی واسه من هم جالب بود. اولش یک کم ازت ترسیدم، اما سریع خودم را جمع و جور کردم. به هر حال اگر یک روزی شما به حقیقت حرف من پی بردی یا من به حرف شما درباره آن موضوع پی بردم،یک فلش بک به گذشته بد نیست. ;)

2- من از مدینه ی فاضله ای حرف زدم که در یک پست، یک زن و مرد با قدرت تصمیم گیری برابر، با هم کار کنن. اما ایشان با وزارت یک خانم به طور مستقل مخالفت کردن.
چرا این مدینه فاضله امروز در ذهن شما و بسیاری از زنان شکل گرفته؟
اما مثلا در زمان قاجار از هر هزار نفر به ذهن یک نفر هم خطور نمیکرد ، چه برسه به 1400 سال پیش!!!!!!!!
مشکل من با شما و دوستانتان دین یا اعتقادات شما درباره جهان نیست،بلکه تلاش برای تمامیت خواهی و اجرای دستورات 1400 سال پیش برای دنیای امروز، آن هم به اجبار!!!!
من خودم تا 5 سال پیش جرات نقد این چیزها را نداشتم،اما چیزی که راه مرا جدا کرد،فقط اعمال وحشیانه عده ای بود.............

3- من اطلاعاتی در این زمینه ندارم! اما آیا حقیقتا این فتوی داده شده؟ آخه احمدی نژاد الان یه وزیر زن داره که !
3- این فتوا را حضرات آیات دادند،آقای احمدی نژاد هم پشت تریبون مجلس دفاع کرد و مراجع هنوز هم وزارت خانم ها را قبول ندارند!!!
اگر باور ندارید،میتوانید از دفاتر مراجع، نظر آنها را درباره به وزارت رسیدن زنان،یا زبونم لال امکان کاندیدا شدن برای مقام ریاست جمهوری بپرسید و نتیجه را پیش خودتان تجزیه تحلیل کنید.

4- امیدوارم هممون یاد بگیریم علی رغم اختلاف نظر داشتن، با هم هموطن و رفیق هستیم.

4- من به آقای نخودیان گفتم به شما هم عرض میکنم. شعار مرگ بر ضد......
از دوستانی با اندیشه نزدیک به شماست و ما تاکنون خواستار مرگ و نابودی کسی نشده و نیستیم حتی اگر مخالف صد در صد ما باشد.
تنها خواسته ما، کوتاه آمدن از تمامیت خواهی و باور،اندیشه ای به غیر از اندیشه خودشان است.
به امید موفقیت. :gol:

t.salehi

عضو جدید
کاربر ممتاز
2 دلیل برای ازدواج نکردن یک زن با چند مرد:

1:اگر یک زن با چند مرد ازدواج کنه در هنگامی که این زن با چند مرد همبستر می شودصاحب فرزند بدنیا آمده مشخص نیست.

البته الان علم انقدر پیشرفت کرده که بتونند این مساله رو تشخیص بدهند.
در ضمن وقتی یک مرد از چندین همسر چندین فرزند داره، چه مشکلی پیش میاد که حالا در حالت بر عکسش مشکل ساز بشه.
همگی فرزندان همون خانوم هستند. بر فرض اینکه بخواهیم در همین سیستم مرد سالارنه باشیم که فرزند به اسم پدر شناسایی میشه.
من هدفم دفاع از چند همسری خانوم ها نیست.
به کل با هر دوش مخالفم. هر دوش از نظر من توهین به فرد مقابل محسوب میشه.
ولی دلایل شما هم برای تایید چند همسری مردان قانع کننده نیست.

2:زن ارزشش بالاتر از این است که فقط به خاطر مسایل جنسی ازدواج کند.زن احتیاج به یک پشتیبان یک حامی یک مرد غیرتمند وکسی که به خاطر همسرش خود را فدا کند دارد که در صورت چند همسری این اتفاق نمی افتد.

زنان مسلما ارزششون بالاتر از این حرفاست که جهت نیاز به حامی ازدواج کنند. این جوری بخواین فکر کنید، همبن الان حامی های مهربان تری دارند( پدر و برادر).
مرد و زن ازدواج میکنند جهت تکامل روحی و دنیوی همدیگه. هر دو بهم نیاز دارند. نه یکی به اون یکی

وچندین دلیل دیگر

حالا اون چندین دلیل دیگرتون رو هم میفرمودید خرسندمون میکردید.

دوستان مشکل ما اینست که اسلام را خوب نشنا ختیم.در موارد دیگر به این حالتی که در جامعه مااتفاق میافتد درست نیست که البته آن هم به خاطر نشناختن درست اسلام است.

در به حق بودن اسلام حرفی ندارم.
ولی به شرطی که نخواهیم شرایط این دوران رو با 1500 سال پیش، اونم هم با تغییرات زیاد جامعه در این چند صد سال اخیر قیاس کنیم.

جمود و رکود بدترین درد برا ییک جامعه و دین محسوب میشه.
مطمئنا خدا از آفریدن عقل برای بشر هدفی داشته.

در خیابان باطوم آویزان مکن
از جوانان سلب آرامش مکن

پیرهن خویش از شلوار بیرون مریز
در مسیر چشمها، اشک آورت،بیرون مریز

یاد کن از آتش روز معاد

که بریزند،در گلویت،سرب داغ

در امور خویش،گیج و سرگردان مشو
نوکر و مزدور این چوپان مشو.

:w17:
:gol::gol::gol:
ممنون
تشکر هام تموم شده

اما الان علم پيشرفت كرده......اين مشكل رو ميشه حل كرد.....مسئله چيز ديگه است....

;)

اقیانوس

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببخشید یه دو هفته ای سفر بودم دیر شد :gol:

چرا این مدینه فاضله امروز در ذهن شما و بسیاری از زنان شکل گرفته؟
اما مثلا در زمان قاجار از هر هزار نفر به ذهن یک نفر هم خطور نمیکرد ، چه برسه به 1400 سال پیش!!!!!!!!

1. به دلیل اینکه 1400 سال پیش داشتن به این موضوع فکر می کردم که کجا نوزادان دختر رو زنده به گو کنن! سرشون شلوغ بوده نتونستن به این موضوعات فکر کنن :lol: قبول نداری که در زمانی که همه از شرم داشتن دختر، از خونه بیرون نمیومدن، بالاترین مقام در دین اسلام در انظار، بارها و بارها اقدام به بوسیدن دست دخترش کرد؟

عجب شهامتی داشته به خدا! من وقتی تو یه جمع کم اعتقاد نه بی اعتقاد میام، روسریم رو می برم عقب که تیکه بارم نکنن! اون وقت این مرد تو اون جو! چه می کنه :eek: عجب شهامتی داشته. کی رو دیدین این قدر شجاع باشه که در برابر یه کشور واسته و در حالی که همه انتظار داشتن دخترش رو زنده به گور کنه و از داشتن دختر بره خودش رو تو خونه زندانی کنه، میاد جلو همه وای میسته، تا کمر خم میشه و دست دخترش رو می بوسه. نه یه بار بلکه چندین و چندین بار. و آن چنان کلام هایی درباره ی زنان و احترام به اونها از خودش باقی میزاره.
2.
عجب بد بختیه ها !!!!!!!!!!!!!!

این اسلام بود که زنان رو از خونه ها به جامعه کشوند. همون 1400 سال پیش، نمی گم تنها زنان، نمی گم اولین زنان! می گم تنها زنانی که اسمشون تو تاریخ اون زمان ثبت شده، که سخنرانی های مرد کشون داشتن به قول خودمون ، دختران بالاترین مقام های اجرایی دین اسلام بودند. دختر رسول اکرم، فاطمه، و دختر علی، زینب.
حالا این دین شده موجبات عقب موندگی زنان!!

مشکل من با شما و دوستانتان دین یا اعتقادات شما درباره جهان نیست،بلکه تلاش برای تمامیت خواهی و اجرای دستورات 1400 سال پیش برای دنیای امروز، آن هم به اجبار!!!!
من خودم تا 5 سال پیش جرات نقد این چیزها را نداشتم،اما چیزی که راه مرا جدا کرد،فقط اعمال وحشیانه عده ای بود.............

مشکل ما هم با شما و دوستانتان دین یا اعتقادات شما درباره ی جهان و... نیست. به عنوان مثال ملت ما که متشکل از بنده و شما میشه سالها با اقلیت های مذهبی رفتار خوب و حتی می شه گفت بیش از حد دوستانه ای داشتیم. من و تو دست پرورده ی همین ملت هستیم. خودمون جزئی از این ملت هستیم. خوب معلومه که مشکل ما دین و اعتقاد هم دیگه نیست. :eek:
تا بوده ایرانی جماعت همین جوری بوده. با این مسائل مشکلی نداشته و نداره. انشاءالله هم نخواهد داشت. مشکل ما اینه که به مقدسات ما توهین شده. من نمی گم امام حسین مال قطره هاست! نه برای همه ی دنیاست. حتی برای غیر مسلمون ها هم هست. اون عزیز شیعه ی دوازده امامی که جای خود داره. ما می گیم دوست عزیزتر از جانم پوشش حضرت آدم رو حداقل رعایت کن! به خدا دو شب پیش یه پسره رو دیدم که نزدیک بود برم بهش بگم تو شلوارت رو بکنی و لخت مادر زاد راه بری سنگین تری! هیچ چی زیر شلوارش نپوشیده بود!! هیچ چی! بد بختی جلوی من هم نشسته بود. هی سرم رو می چرخوندم دوباره بر می گشتم، چشمه دیگه می افتاد به اونجاش. به خدا تو آمریکاش هم خوشون رو می پوشونن.
ما می خواییم آمار طلاق بیاد پایین. ما می خواییم رشوه در زیر میز های ما دیده نشه. ما می خواییم خفاش شبها به خفاش روز ها تبدیل نشن! این ها کجاش منسوخه؟
کجاش بده؟ چرا یه سری جلوش واستادن؟ این که دست بچه ی 6 ماهه رو نگه داریم که تو پریز نکنه از نظر اون خیلی ظالمانه هست. اما آیا واقعا ظالمانه هست؟؟؟؟؟؟؟

3- این فتوا را حضرات آیات دادند،آقای احمدی نژاد هم پشت تریبون مجلس دفاع کرد و مراجع هنوز هم وزارت خانم ها را قبول ندارند!!!
اگر باور ندارید،میتوانید از دفاتر مراجع، نظر آنها را درباره به وزارت رسیدن زنان،یا زبونم لال امکان کاندیدا شدن برای مقام ریاست جمهوری بپرسید و نتیجه را پیش خودتان تجزیه تحلیل کنید.

اگر شما می گین باور می کنم. چرا نکنم؟! اما همون طور که گفتم خودشون باید بیان و توضیح بدن که چرا و بنا بر چه علتی این فتوا رو دادن. همین جوری نمیشه که ما بیایم قضاوت کنیم اول باید بیاد دلایلش رو توضیح بده بعد ما قضاوت کنیم. قبول داری؟ اما اون موقع باید و باید و باید قضاوت کنیم. باید تفکر کنیم. باید سوال کنیم. این اساسی ترین حکم اسلامه. مگه دین اسلام مثل بعضی از دین هاست که می گه تفکر نکن و هر چه ما گفتیم بگو چشم؟ اساس و بنیان دین اسلام عقل هست. عقل هم وسیله ای برای تفکر هست. اما قبل از اینکه به حکم قطعی برسیم باید تحقیق کنیم. باید سوال کنیم. باید از دانا به علم مورد نظر سوال کنیم. سوالی که مقدمه ی تحقیق یا عمل باشه سوالی هست که باید پرسیده بشه. یک ساعت تفکر کردن بالاتر از هزار سال عبادت هست. حتما این رو می دونستین درسته؟ پس اگر شما تحقیق کنین و قبل و هین و بعد از اون تفکر کنین. دستور اسلام رو اجرا کردین نگفتم مستحبه؟ گفتم واجبه!

حالا اگر کسی نمی خواد به دستورات اسلام عمل کنه دیگه ببخشید دیگه باید بره ....... ! هر عمل خیری، عملی هست که اسلام دستور اکید بهش داده. شرمنده دیگه. من همیشه گفتم بازم می گم خدا خیلی شیطونه!!!! هر کاری کنی چاره ای جز اطاعت ازش نداری :d

4- من به آقای نخودیان گفتم به شما هم عرض میکنم. شعار مرگ بر ضد......

اونایی که این شعار رو می دن اسمشون بازماندگان خوارج هست. :w12: محلشون نزار. بیا اسلام واقعی رو یادشون بده. :w16:

آخرین ویرایش:

*Essi*

اخراجی موقت
به دلیل اینکه 1400 سال پیش داشتن به این موضوع فکر می کردم که کجا نوزادان دختر رو زنده به گو کنن!
قبول نداری که در زمانی که همه از شرم داشتن دختر، از خونه بیرون نمیومدن، بالاترین مقام در دین اسلام در انظار، بارها و بارها اقدام به بوسیدن دست دخترش کرد؟

این هم یکی دیگه از قصه هایی که به ما خورانده اند که اعراب همگی دخترانشان را زنده به گور میکردند و از دختر متنفر بودند و زن ها پست ترین موجودات محسوب میشدند.
این عمل زنده به گور کردن ،فقط در چندتا از قبایل وحشی عرب مرسوم بوده نه در کل عربستان.

اتفاقا زنانی مثل خدیجه به عنوان رئیس یکی از بزرگترین کاروانهای تجارتی عرب ، قبل از اسلام دارای موقعیت های اجتماعی بسیار بزرگ بودند و حتی هنده جگرخوار ملعون، که در سپاه ابوسفیان نقش کلیدی داشت.

اما بعد از اسلام چی؟
میشه یک زن را در جامعه اسلامی پس از رحلت پیامبر که نقش کلیدی در تصمیم گیری یا مقام شغلی مهم داشته را نام ببرید.

حضرت فاطمه و زینب (س) فقط سخنرانی های مهم داشته اند،اما هیچ مقام و یا شغل اجتماعی نداشتند.

حتما سخنان پیامبر اسلام (ص) در کتاب نهج الفصاحه درباره زنان را مطالعه بفرمایید.
مثلا یک نمونه اش:
برای زنان زیاد لباس نخرید،زیرا اگر زن لباس داشته باشد،مرتبا از خانه بیرون میرود.

آخرین ویرایش:

GMFSoft

عضو جدید
احسنت عالی بود .

اسلام همچون مبلغان و رهروان راهش مظلوم است.

*Essi*

اخراجی موقت
مشکل ما هم با شما و دوستانتان دین یا اعتقادات شما درباره ی جهان و... نیست. به عنوان مثال ملت ما که متشکل از بنده و شما میشه سالها با اقلیت های مذهبی رفتار خوب و حتی می شه گفت بیش از حد دوستانه ای داشتیم.
آیا میدانستید تعداد ارامنه در تهران و اصفهان 70 درصد کم شده.
اصلا با اقلیت های مذهبی برخورد خوبی نشده،اینکه یک خانم مسیحی مجبور به حجاب اسلامی شود و اگر رعایت نکند باید برود زندان، یعنی برخورد خوب.
تازه مسئله حجاب فقط یک نمونه از برخورد نا مناسب است.

به خدا تو آمریکاش هم خوشون رو می پوشونن.
ما می خواییم آمار طلاق بیاد پایین. ما می خواییم رشوه در زیر میز های ما دیده نشه. ما می خواییم خفاش شبها به خفاش روز ها تبدیل نشن! این ها کجاش منسوخه؟
کجاش بده؟ چرا یه سری جلوش واستادن؟ این که دست بچه ی 6 ماهه رو نگه داریم که تو پریز نکنه از نظر اون خیلی ظالمانه هست. اما آیا واقعا ظالمانه هست؟؟؟؟؟؟؟

اگه یک خانم در اروپا یا آمریکا،با لباس منزلش بیاد بیرون،کسی به او چپ چپ نگاه نمیکنه،اما تو ایران اگه طرف یک کم روسریش بره عقب،از بقال سر کوچه تا راننده تاکسی و پسرهای علاف،متلک بارش میکنند.

علت آرایش غلیظ در ایران چه برای پسر و دختر هنگام خروج از خانه چیست؟
این ها همه تبعات حجاب اجباری، بدون توجیه فرهنگی و برخورد دوستانه است.متاسفانه،روز به روز هم بدتر میشود.
اگر ایران هم مثل سایر کشورهای اسلامی،حجاب را آزاد میذاشت شاهد فساد گسترده امروزی نبودیم.

Ns89

عضو جدید
این همان متن قبلی است .امانظر دوستان را می خواهم.

مرد فطرتش بر نیاز است و زن بر ناز.زن مثل گل می مانه ومرد مثل بلبل.

دوستان کسی نمی گه زن در خانه بماند.این تفکر خلاف رفتار فاطمه زهرا است.کسی که وقتی حق علی را از او گرفتند به مسجد پیامبر رفت وخطابه ای خواند که هیچ مردی توانش را نداشت.کسی هم نمی گوید پوشش زنان دیگر به من یا کس دیگر ربط دارد.
در باب زن من فکرم روشن می باشد نظر من نظر اسلام است.

اسلام زن و مرد را دارای ارزش یکسان می‌داند و ارزش انسان‌ها را به تقوا می‌داند
زن درآفرینش و در بُعد روحی و جسمی، از همان گوهری آفریده شده است که مرد از آن آفریده شده است. و هر دو جنس در جوهر و ماهیت یکسان و یگانه‌اندهدف از خلقت زن و مرد، آرامش، دوستی و مودت میان دو جنس است
اما با وجود این وحدت در ارزش و کرامت، حقوق و تکالیف متناسب با هر دو جنس در اسلام در نظر گرفته شده است .لازمه اشتراک زن و مرد در حیثیت و شرافت انسانی، یکسانی و تشابه آنها در حقوق نیست. لازمه‏اش اینست که حقوقی مساوی‏ با یکدیگر داشته باشند. تساوی غیر از تشابه است، تساوی برابری است‏ و تشابه یک نواختی.

خانم های محترم ایران زمین
این آقایانی که به اصطلاح از آزادی زنان صحبت میکنند چیزی جز استثمار روحی وجسمی شما ندارند.شما حق انتخاب دارید.اما
اما خواهرا ن من
دراین میدانی که قراره همه اصول زیر پا گذاشته شود هرچند همه بازنده اند اما شما به خاطر روحیه های خاصتتان در جبهه جلو تر میباشید.

چند بیت شعر:
در خیابان چهره آرایش نکن
از جوانان سلب آسایش نکن

زلف خود از روسری بیرون مریز
در مسیرچشمها افسون مریز

یاد کن ازآتش روز معاد
تره گیسو مده دردست باد

درامور خویش سر گردان مشو
نوعروس چشم نامردان مشو
http://www.www.www.iran-eng.ir/images/statusicon/user_online.gif http://www.www.www.iran-eng.ir/images/buttons/reputation.gif http://www.www.www.iran-eng.ir/images/buttons/report.gif http://www.www.www.iran-eng.ir/images/misc/progress.gif
ممنون
عالی بود:w11: