زنگ تفریح ... گپ و گفت های خودمونی!

Soheila.G

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه بابا من كه هيچي از كرج بلد نيستم فقط ميدونم كه هرجا ناهار خونگي باشه من پايه ام
بهتر از ناهاراي دانشگاهه كه از اونا توش ميريزن

reyhaneh919

کاربر بیش فعال
منم اونجا رو خیلی دوست دارم ما رو هم که راه نمی دن:biggrin: استادمون گفته بود برید درختای اونجا رو ببینید دوستام رفته بودن نذاشتن برن تو. ایشالله ارشد می رم اونجا چون مجبورم یا برم اونجا یا برم تربیت مدرس اگه بیام آزاد واسه دکترا دردسر می شه واسم

reyhaneh919

کاربر بیش فعال
:biggrin: دانشگاه ما که هی می گن چیزی توش نمی ریزیم. البته استاد و دانشجو و کارمند از همون غذا می خورنا:biggrin:

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
من كرج رو نميشناسم درحد يه بلوار ارم و سركارم همين/غذاي دانشگاه ها هم كه قربونش برم بي خود/ البته به جز مرغ هاش

Soheila.G

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام عليكم شب شما هم بخير باشه...چه خبر؟ خوبي؟
درختاي كجا رو ببيني؟
به ما هم ميگن نميريزن ولي ميريزن من ميدونم به خاطر تغييراتي كه روم حاصل ميشد يه مدت نخوردم ديدم بله ميريختن..
بيا با هم بريم روسيه دانشگاه واولوف درس بخونيم.تو باشي دونفري ميريم خانواده ها رضايت ميدن

reyhaneh919

کاربر بیش فعال
ولی جدی من بیشتر غذاهای دانشگاه رو دوست دارم قرمه سبزی و قیمه رو خیلی دوست دارم
منم در همون حد بلوار ارم بلدم البته درختی و امام زاده حسن رو هم یه ذره یاد گرفتم. دیگه کلا ً کرجی شدم:biggrin: من قبل از این که بیام دانشگاه اصلا ً این اسم ها رو تا حالا نشنیده بودم حالا هر روز اونجام

reyhaneh919

کاربر بیش فعال
درختای دانشگاه پردیس رو:biggrin: ژینکو و اون کاجه که میوه هاش بزرگه

من که می خورم و نمی خورم کلا ً تغییر نمی کنم چون از یکی دو هفته ی قبل از امتحانا نخورده بودم تا همین هفته ی پیش هیچ گونه تغییری ندیدم

Soheila.G

عضو جدید
کاربر ممتاز
من يه بار خونه دوستم دعوت بودم تا شاه عباسي رفتم بقيه اش امدن دنبالم. توي اتوبوس اينقدر به خانومه گفتم كجايم كه گفت دخترم هروقت رسيديم بهت ميگم..
كاراموزيم نهال و بذر بودم

reyhaneh919

کاربر بیش فعال
واسه ترم 2 می خواستیم الان دیگه ترم چهاریم:biggrin: بعد هم این که هیچ کدوم با هم هماهنگ نیستیم یه بار یه استاد نمره ها رو نمی دونم چطور شده بود بد داده بود نامه نوشتیم واسه رییس دانشگاه هر کسی یه ایراد گرفت آخرم نشد نامه رو بدیم ولی خب آموزش پیگیری کرده بود استاد نمره ها رو درست کرد

Soheila.G

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما داستان گفتيم؟ ما خواستيم ناهار بريم خونه معصومه كه تا فهميد داره خبري ميشه پيچوند رفت:eek:

Soheila.G

عضو جدید
کاربر ممتاز
يه بار هم ما از يه امتحان اعتراض كرديم امتحان بيش از اندازه سخت بود خلاصه قضيه پيچ و تاب خورد و نصف كلاس رو استاد انداخت شانس اوردم من اعتراضي نكرده بودم قبول شدم .

Mr.Pouyan

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما داستان گفتيم؟ ما خواستيم ناهار بريم خونه معصومه كه تا فهميد داره خبري ميشه پيچوند رفت:eek:

شما که نه .. اما روز های ریحانه واسه رفتن به دانشگاه جالبن
خوشبحالش.. من که به شخصه خاطره ای دارم مگه چندتا از ااوون بدهاش .

Soheila.G

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما که نه .. اما روز های ریحانه واسه رفتن به دانشگاه جالبن
خوشبحالش.. من که به شخصه خاطره ای دارم مگه چندتا از ااوون بدهاش .
آخي ..:cry:
خوب بيا از خاطرات بدت بگو ما رو توي غم خودت شريك بدون:(
گريه بكن من به كسي نميگم:D

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه بابا اين چه حرفيه
افتخار بديد قدم رنجه بفرماييد/
جان من عمليات داشتيد اجازه دادن ميشه مهمان بياريد منم خبر كنيد بيام
دلم لك زده براي دوران دانشجويي//

Soheila.G

عضو جدید
کاربر ممتاز
اين يه مدرسه اس در آلمان

wooooooooooow

reyhaneh919

کاربر بیش فعال
معصومه جان من این ترم عملیات دارم می خوای بعد از عید که زنگ زدم واسه جلسه ی بعدی با استاد هماهنگ کنم ازش بپرسم می شه مهمان هم بیاد یا نه؟ گفته زنگ بزنید بگم جلسه ی بعدیتون کی تشکیل می شه.

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/353734-خاطرات-كشاورزي-(بدو-بيا-تو-كه-پر-از-شور-و-شوق)
خوب بياين اينجا از خاطره هاتون بگيد// خوشحال ميشيم

Soheila.G

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه بابا اين چه حرفيه
افتخار بديد قدم رنجه بفرماييد/
جان من عمليات داشتيد اجازه دادن ميشه مهمان بياريد منم خبر كنيد بيام
دلم لك زده براي دوران دانشجويي//
اوكي ميريم بيا باهم اصلا بريم روسيه فقط بايد زبان روسي ياد بگيريم همين و فقط :).
اونجا اصلاح نباتات ميتونيم بخونيم رشته خوبيه

Soheila.G

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا سرتون بندازين پايين تيپ دانشجويي خفن بزن كله سحر لاي بقيه بچه ها راهتو بنداز برو توي دانشگاه
كي به كيه. كسي نميفهمه اونش با من

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه اونجوري حال نميده
با يه دوست بري دانشگاه حالش بيشتره
نپيچون ديگه بابا/ خسيس منم ببر ديگه
يه اشناهم ميشيم باهم

بالا