زنگ تفریح ... گپ و گفت های خودمونی!

ad_kh66

عضو جدید
امتحان آمار اوپن بوکه گفته هرچی دوست دارین بیارین ولی خب مشخصه که مقداری مفهومیه حالا من چطوری باید بخونم؟ کتاب و جزوه که جلومونه. 5شنبه صبح هم امتحان دارم

الانم می تونم بیدار بمونم بخونم ولی برام خوب نیست چون دیشب نخوابیدم ظهر یک ساعت و نیم خوابیدم الان خوابم نمی یاد همچنان سرپا هستم:surprised:

یادمه تو کارشناسی آمار کاربردیمون اوپن بووک بود. بترس از هرچی بووکه اوپنه!بنظرم یه متخصص آمار ببر. فقط اون میتونه مفید باشه

reyhaneh919

کاربر بیش فعال
یادمه تو کارشناسی آمار کاربردیمون اوپن بووک بود. بترس از هرچی بووکه اوپنه!بنظرم یه متخصص آمار ببر. فقط اون میتونه مفید باشه

خب چطوری بخونم؟ تمرینا رو بشینم دونه دونه حل کنم؟

یه امتحان میان ترم گرفت 3نمره از پایان ترم بود اونو بعدا ً گفت چون تقلب زیاد بوده حساب نمی کنم اگه اون بود یه کم خیالم راحت تر بود که 3 نمره هست. 6 نمره هم کلاسیه من که استاد روم خیلی حساب باز کرد در حد نمره ی 20 اگه از 6 می شدم 5 اون 3 هم بود با خیال راحت می رفتم سر جلسه

reyhaneh919

کاربر بیش فعال
یه چیزم بگم این استاد ما اولین بارشه می خواد این پروژه رو اجرا کنه:biggrin: یا حداقل تو دانشگاه ما اولین بارشه چون خیلی جوونه جمله ی اولی رو گفتم

ad_kh66

عضو جدید

یه امتحان میان ترم گرفت 3نمره از پایان ترم بود اونو بعدا ً گفت چون تقلب زیاد بوده حساب نمی کنم اگه اون بود یه کم خیالم راحت تر بود که 3 نمره هست. 6 نمره هم کلاسیه من که استاد روم خیلی حساب باز کرد در حد نمره ی 20 اگه از 6 می شدم 5 اون 3 هم بود با خیال راحت می رفتم سر جلسه
آماره و تمریناش. معلومه که باید بخونی. حل نمیکنی حداقل یه نگاه به راه حلاش بنداز. نمیدونم چه جزوه و کتابی منبعتونه. ولی همیشه تو هر تمرین آمار چندتا نکته هست.

reyhaneh919

کاربر بیش فعال
آماره و تمریناش. معلومه که باید بخونی. حل نمیکنی حداقل یه نگاه به راه حلاش بنداز. نمیدونم چه جزوه و کتابی منبعتونه. ولی همیشه تو هر تمرین آمار چندتا نکته هست.

کتاب آمار کاربردی دکتر بازرگان لاری و جزوه ی سرکلاس که فرمولای کتاب با جزوه فرق می کنه:surprised:

ad_kh66

عضو جدید

بنظرم بی استرس بخونی حله. الان اینجا چه میکنی! خابت نمیاد خوب برو به چشات استراحت بده....

reyhaneh919

کاربر بیش فعال
بنظرم بی استرس بخونی حله. الان اینجا چه میکنی! خابت نمیاد خوب برو به چشات استراحت بده....

نمی دونم چرا خوابم نمی یاد این یکی دو روزه خیلی خیلی کم خوابیدما ولی اصلا ً انگار نه انگار یه کم دیگه می رم

fgni

متخصص باغبانی
کاربر ممتاز
امتحان آمار اوپن بوکه گفته هرچی دوست دارین بیارین ولی خب مشخصه که مقداری مفهومیه حالا من چطوری باید بخونم؟ کتاب و جزوه که جلومونه. 5شنبه صبح هم امتحان دارم

الانم می تونم بیدار بمونم بخونم ولی برام خوب نیست چون دیشب نخوابیدم ظهر یک ساعت و نیم خوابیدم الان خوابم نمی یاد همچنان سرپا هستم
ببين تو الان كه دو روز مونده برا امتحان مياي ميپرسي چيكار كنم بايد همون اوايل ميومدي در ضمن امار زياد سخت نيست كافيه از اول تمام مفاهيم رو با دقت درك كني چون بهم پيوسته هستن در ضمن لازم نيست فرمولها رو حفظ كني كافيه كاربردشون رو بلد بشي اميدوارم موفق باشي
جمله خودمو به خودم تحویل میدین؟
انشالا که واسه همه خیر باشه
دستت درد نكنه كجا جمله خودت بود تو جمله تو خير نبودا .... :surprised:
بیل که دست توئه ! ... برو کنار بذار ببینم چی به چیه ! :D

بازم كه حرف بيلو كشيدي وسط بابا دودقيقه دندون رو جيگر ميزاشتي اون كنار واميستادي :biggrin:

زوينا تو كه نيومده رفتي
:redface:

reyhaneh919

کاربر بیش فعال
ببين تو الان كه دو روز مونده برا امتحان مياي ميپرسي چيكار كنم بايد همون اوايل ميومدي در ضمن امار زياد سخت نيست كافيه از اول تمام مفاهيم رو با دقت درك كني چون بهم پيوسته هستن در ضمن لازم نيست فرمولها رو حفظ كني كافيه كاربردشون رو بلد بشي اميدوارم موفق باشي

خب اون اوایل می یومدم می پرسیدم که چی بشه؟ بله می دونم نباید حفظ کنم چون اوپن بوکه. اصلا به خاطر همین که حفظ نکنیم گفت اوپن بوک. سرکلاسم متوجه می شدم تمرینا رو اکثرا ً حل می کردم.

♥MitrA

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب اون اوایل می یومدم می پرسیدم که چی بشه؟ بله می دونم نباید حفظ کنم چون اوپن بوکه. اصلا به خاطر همین که حفظ نکنیم گفت اوپن بوک. سرکلاسم متوجه می شدم تمرینا رو اکثرا ً حل می کردم.

سلام بر ریحانه خانوم و مشاوره ها ی درسی خودش
من آمار اصلا سر کلاس نبودم بعدم شدم 18
چیزی نداره که
همش فرموله که من خیلی خوشم میاد
کلا صبحا اگه چند تا مسئله ریاضی پیدا کنم و حل کنم روزم و خوب شروع کردم
من عاااااااااااااشق ریاضیم
انشالا توهم نمره ات خوب میشه
ولی زیاد میای نت
مواظب وقتت باش
موفق باشی

fgni

متخصص باغبانی
کاربر ممتاز
خوب پس اينم مثل همون حل تمريناته شكلي پيش نمياد نمره خوب ميگيري
سلام بر ریحانه خانوم و مشاوره ها ی درسی خودش
من آمار اصلا سر کلاس نبودم بعدم شدم 18
چیزی نداره که
همش فرموله که من خیلی خوشم میاد
کلا صبحا اگه چند تا مسئله ریاضی پیدا کنم و حل کنم روزم و خوب شروع کردم
من عاااااااااااااشق ریاضیم
انشالا توهم نمره ات خوب میشه
ولی زیاد میای نت
مواظب وقتت باش
موفق باشی

شما خوب لابد نبوغ داري اما منم قبول دارم امار زياد سخت نيست فقط بايد بفهميش

fgni

متخصص باغبانی
کاربر ممتاز
بیل و آفتابه رو هم انکار نکن ! :D

http://www.www.www.iran-eng.ir/customavatars/avatar181245_19.gif

اینم مدرک ! :biggrin:

عه راست ميگيا حواسم نبود بيل دارم مهندس ببشخيد در ضمن اين افتابه نيست ابپاشه تو چه مهندس بيسواتي هستي فرق افتابه و ابپاشو نميدوني واقعا مهندسي ؟

ni_rosa_ce

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
عه راست ميگيا حواسم نبود بيل دارم مهندس ببشخيد در ضمن اين افتابه نيست ابپاشه تو چه مهندس بيسواتي هستي فرق افتابه و ابپاشو نميدوني واقعا مهندسي ؟

مگه همه مهندسا همه چیزو باید بدونن ؟! ... ظاهرشون یکیه . فقط در عمل فرق دارن :surprised:

**زهره**

عضو جدید
کاربر ممتاز

eliot -esf

کاربر فعال مهندسی کشاورزی , گیاهپزشکی
کاربر ممتاز
سلام معصومه خوبی ؟؟؟ بیخوابی به سرت زده تو هم ؟؟؟

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
عشق اگر با تو بیاید به پرستاری من

شب هجران نکند قصد دل آزاری من

... روزگاری که جنون رونق بازارم بود

تو نبودی که بیایی به خریداری من

برگ پاییزی ام و خسته دل از باد خزان

باغبان نیز نیامد پی دلداری من

من و دیوانگی و مهر و وفا یار شدیم

تا تو باشی و من و عشق و وفاداری من

عشق اگر با تو بیاید به پرستاری من