زنگ تفریح ... گپ و گفت های خودمونی!

reyhaneh919

کاربر بیش فعال
چی بگم...........اول برنامه تو درست بچین.برنامه ریزی خیلی مهمه مهمتر از اینکه چ درسی بگیری!

برنامه رو نوشتم
می خواستم مساحی بردارم دیدم ساعتش با فیزیولوژی یکی می شه نشد بردارم حالا ببینم چی می شه لیست دروس بازم تغییر می کنه

fgni

متخصص باغبانی
کاربر ممتاز
برنامه رو نوشتم
می خواستم مساحی بردارم دیدم ساعتش با فیزیولوژی یکی می شه نشد بردارم حالا ببینم چی می شه لیست دروس بازم تغییر می کنه

دو كلوم درس ميخواي بخوني ببين چه قشقرقي راه انداختي بزار موقع حذف و اضافه بگير

♥MitrA

عضو جدید
کاربر ممتاز
من امتحاانام تموم شد
همه رو بد دادمممممممممممممممممممم

دلم برای اینجا تنگ شده بود
با آرزوی سلامتی همه شما

reyhaneh919

کاربر بیش فعال
دو كلوم درس ميخواي بخوني ببين چه قشقرقي راه انداختي بزار موقع حذف و اضافه بگير

سلام

شما که صفحه ی قبل رو خوندید خب یه کم قبل ترش ر وهم می خوندید
ژنتیک و اصول اصلاح نباتات باغی که یکی گفت ژنتیک سخته منم حالا ببینم چی می شه. لیست دروس تا روز حذف و اضافه صد بار عوض می شه حتی بعد از انتخاب واحد هم برنامه ثابت نیست:surprised:

reyhaneh919

کاربر بیش فعال
معلوم نیست کی نصفه شبی شیر آبو باز کرده شلنگ رو گرفته دستش از کی داره صدای آب می یاد:biggrin:

reyhaneh919

کاربر بیش فعال
ای بابا کسی نیست یه کم حرف بزنیم دلمون وا بشه فردا امتحان دارم استرس گرفتم یه کم

reyhaneh919

کاربر بیش فعال
اون قسمتاش که باید اسم سبزی ها رو حفظ کنیم بده
مثلا ً اینا: گوجه -بادمجون-فلفل-کرفس-کاهو-تره فرنگی-کلم ها- مارچوبه

mohsen shabram

عضو جدید
سلام.خواستم بدانم از هر رشته که خارج از رشته خود میباشد میتوانیم پرسشی داشته باشیم

reyhaneh919

کاربر بیش فعال
ای بابا مگه می ذارن آدم یه ذره بخوابه تازه یک ساعت و نیم بود خوابیده بودم پریدن وسط خوابم دیگه نمی تونم بخوابم دیشبم نخوابیدم

fgni

متخصص باغبانی
کاربر ممتاز
هی روزگار !

تو خونه خودمون غریب افتادیم ! :surprised:

سلام خوبي افشين دلم برات تنگ شده بود كجايي بابا بياين ديگه اينجا يه جوري شده بقيه كجان

زهرا افسون نارون كاغذ رنگي شبنم الهام فائزه سيامك وحيد سارا حميد نيلو ديان ...... چرا من تنهام

افشـین

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام خوبي افشين دلم برات تنگ شده بود كجايي بابا بياين ديگه اينجا يه جوري شده بقيه كجان

زهرا افسون نارون كاغذ رنگي شبنم الهام فائزه سيامك وحيد سارا حميد نيلو ديان ...... چرا من تنهام

چی بگم والا ؟

دیگه باشگاه مثل قبل نیست !

هر کدوم از بچه ها به کاری مشغولن و اکثرا وقت نمی کنن بیان اینجا !

بالا