زمان بندی کوتاه مدت | مطالعه گروهی کنکور ارشد 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

فاطیما8

عضو جدید
بچه ها تو جزوه سروش نیا نوشته
یک سازه سخت و صلب چگونه نوسان میکند؟؟؟فرکانس بالا ....تناوب پایین
یک سازه نرم و انعصاف پذیر چگونه نوسان میکند؟؟؟؟فرکانس کم ....تناوب زیاد
وزن چه تاثیری بر دوره تناوب دارد؟؟؟ساختمان سنگین ....فرکانس پایین...تناوب بالا
خب ساختمان سنگین بشه مثل سازه انعطاف پذیر عمل نمیکنه که ....مثل سازه سخت و صلب عمل میکنه...نه؟؟؟؟
سنگینی باعث میشه نتونه تکون بخوره در نتیجه تناوب میاد پایین فرکانس میره بالا....نه؟؟؟

بعدشم منحنی طنابی با یک انحنا تو ظاهر چه فرقی با کابل مضاعف داره؟؟؟هرررچی نگا میکنم تفاوت احساس نمیکنم

ببین دوره تناوب یه ساختمون بستگی به وزن وصلبیت یه ساختمون داره...اگه ساختمون انعطاف پذیر باشه تو زمان طولانی تناوب فرکانس پایینی وارد به میشه به بنا چون با فرکانس تو راستای فرکانسه و شکل پذیر...
ساختمون سنگین با صلب فرق میکنه صلب مخالف انعطاف پذیره و ساختمون سنگین مخالف ساختمون سبکه و باهم قابل مقایسه نیستن...ساختمون سنگین به دلیل به دلیل سنگینی بدنه بنا فرکانس با شدت کمتر ولی تناوب بیشتری برخورد میکنه...
تک انحنا فقط انحنای روبه بالا داره که میشه خط الراس یا کابل اصلی با تحمل نیروی ثقلی ولی کابل مضاعف کابل تثبیت کننده با تحمل نیروی باد که منحنی محدب یا رو به بالاست هم بهش اضافه میشه..

* Nafise *

عضو جدید
کاربر ممتاز

cerulean.del

عضو جدید
کاربر ممتاز
نفیسه:eek: تو چجوری اینجوری شدی؟آقا تو خودت شروع کننده تاپیک انرژی مثبتی الان میگی منو تبعید کنید برم انرژی منفی!!!!:eek:
بچه ها جدای شوخی ... همه زحمت کشیدیم تلاشمونو کردیم..این هفته های اخر دیگه تمام تلاشمونو بکنیم بعدش دیگه هرچی شد خوب یا بد مهم اینه که ما تلاش کردیم !پس خودمونو اذیت نکنیم..موفق باشیم همه...

4fafa

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها من درکا رو درک نمیکنم چه بکنم :cry: قافیه رو داشتید اها ما ازاین هنرا هم داریم با سختی های زندگی شعر میگیم:w32::w32::w32:
آره ...
دقیقن.. درک فقط کافیه درک بشه همین
ممکنه با ی کلمه تو سوال باشه
یا ی ....اسن هر چی
فقط میدونم ی سرس سوالای مریضو ک اسن از همون اول باس بندازی بیرون...
اینطوری حداقل وقتمون هدر نمیزه

4fafa

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها ب مرور نمی رسیمم خب
ینی میگم ب مرور همه چی ...
پس یاد بگیریم چ.طور از خیلی از مطالب و قسمت ها بگذریمممم...
و راحت هم بگذرید...

چاره ای نمونده...
این بهترین کاره...
ب قول علی طباطبایی:بگید ایشالا ک ازونجا نمیاد

چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نمیشنوم...
بگید...
ایشالا ک ازونجا نمیااااااد

حالا:
حالتوووووون خوووبه؟؟؟
بعععععععععععععععععععله:w32:

گوش میگذره؟؟؟
بعععععععععععععععععله:w32:

Aytakin91

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها ب مرور نمی رسیمم خب
ینی میگم ب مرور همه چی ...
پس یاد بگیریم چ.طور از خیلی از مطالب و قسمت ها بگذریمممم...
و راحت هم بگذرید...

چاره ای نمونده...
این بهترین کاره...
ب قول علی طباطبایی:بگید ایشالا ک ازونجا نمیاد

چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نمیشنوم...
بگید...

این سع
ایشالا ک ازونجا نمیااااااد

حالا:
حالتوووووون خوووبه؟؟؟
بعععععععععععععععععععله:w32:

گوش میگذره؟؟؟
بعععععععععععععععععله:w32:

هاهاها این شعار من بود پارسال یادش بخیر
:D از اینجا نمیاد ایشاللللللللللللللللللللاااااااااااااااااااااااااا

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها نبوغ سران دانشگاه مارو حال می کنید باهاش؟....برا شنبه و یکشنبه 4 تا امتحان داریم!..........مسئولین دانشگاه ما
.......اساتید
.......همکلاسیام
......من

cerulean.del

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی هیشکی نیستاااااا....من خودم تنها تار عنکبوتارو جمع میکنم....یهو همتون غیب میشین آخه :eek:

Dani ruler

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها چند دور مرور کردین یه دورتون تموم شده؟ :surprised:

متفاوته
یه چیزایی رو هنوز نخوندم
بعضیا رو که فقط یه بار خوندم
بعضیارم تا 3 بار دور کردم
ولی چون از آخرین باری که مرور کردم حدود 2 هفته میگذره بید دوباره دور بشه

4fafa

عضو جدید
کاربر ممتاز
مهم دله
سند و سالو بیخیال

:w18:

متفاوته
یه چیزایی رو هنوز نخوندم
بعضیا رو که فقط یه بار خوندم
بعضیارم تا 3 بار دور کردم
ولی چون از آخرین باری که مرور کردم حدود 2 هفته میگذره بید دوباره دور بشه
آفرین
خیلی خوبه ک خونده هاتو از دس ندادی

shirin.mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها من تو نمودارای برش و خمش خیییلی مشکل دارم....اگه نخونم چیزی از دست ندادم که؟؟؟؟:w05:یکی کمکم کنه دیگهههه چی میشه

عه؟؟؟
کی تمومه دیروزو نبود؟؟؟
والاههههه

بابا من دیروز دقیقا 8.45 دقیقه درس خوندم...ولی تا اومدم بنویسم چی به چیه و سوالای درکو تحلیل کنم نتونستم بیام باشگاه....یه متن بلند بالا راجع به تحلیلا نوشتم سندش کردم ارور داد....همشون به باد فنا رفت....حتی امروز صبم ارور میداد ...انقد از رو نرفتم که آخر سر از رو رفت

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
خواااااااااااااااااااااااااااااااابم می یاد!
..................دلم هوس شعر کرده....شب به خیر

4fafa

عضو جدید
کاربر ممتاز

بابا اونو باس سر خود کلاس سروش نیا باس باشیمو بفهمیم
من ک همه چیو نمیگیرم
اینم ی طرف

بابا من دیروز دقیقا 8.45 دقیقه درس خوندم...ولی تا اومدم بنویسم چی به چیه و سوالای درکو تحلیل کنم نتونستم بیام باشگاه....یه متن بلند بالا راجع به تحلیلا نوشتم سندش کردم ارور داد....همشون به باد فنا رفت....حتی امروز صبم ارور میداد ...انقد از رو نرفتم که آخر سر از رو رفت
کو تحلیلت ؟
لینک بده ماهم یاد بگیریم:)

;)

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز

عزیزم به نظرم اگه تو نمودارا مشکل داری الان یکم دیره برا خوندنشون.البته یه چیزیم هست که مطمئنم ازشون سوال میاد.دوستی نداری که عمران خونده باشه بخواد فولت کنه؟یا استاد؟......البته من به شخصه تصمیم گرفتم برا کنکور به هیچ وجه حلیات نخونم.قسم خوردم وقتی برم سراغ حلیات که بخوام اپلای بگیرم برم اونور......والا........آخه برا کنکور کاردانی به کارشناسی کلی ایستائی خوندم آخرشم سوال غلط دادن و همچنین خدای جبر و احتمال و اینا بودم جواب برا یه جایگشت ساده تو گزینه ها نبود!!!

در ضمن تصمیم نهایی با خودته ولی خیلی از بچه های عمران چنتا درس و می ذارن کنار.حالا تو می خوای از بخش فن، تو قسمت ایستائییش سه تا سوال و بذاری کنار.در هر حال انتخاب مشکلیه چون بازم تاکید می کنم که از نمودار خمش و اینا سوال میاد!

shirin.mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
عزیزم به نظرم اگه تو نمودارا مشکل داری الان یکم دیره برا خوندنشون.البته یه چیزیم هست که مطمئنم ازشون سوال میاد.دوستی نداری که عمران خونده باشه بخواد فولت کنه؟یا استاد؟......البته من به شخصه تصمیم گرفتم برا کنکور به هیچ وجه حلیات نخونم.قسم خوردم وقتی برم سراغ حلیات که بخوام اپلای بگیرم برم اونور......والا........آخه برا کنکور کاردانی به کارشناسی کلی ایستائی خوندم آخرشم سوال غلط دادن و همچنین خدای جبر و احتمال و اینا بودم جواب برا یه جایگشت ساده تو گزینه ها نبود!!!

در ضمن تصمیم نهایی با خودته ولی خیلی از بچه های عمران چنتا درس و می ذارن کنار.حالا تو می خوای از بخش فن، تو قسمت ایستائییش سه تا سوال و بذاری کنار.در هر حال انتخاب مشکلیه چون بازم تاکید می کنم که از نمودار خمش و اینا سوال میاد!

فافا جون گفتم که ارور داد همش پرید حوصلم نیومد دوباره بنویسم:D:redface:
آره باید یکی حضوری توضیح بده...از طرفی فک نکنم زیاد سخت بدن و حیفم میاد....ولی بازم از راهنماییت ممنون....کلا ایستایی نخوندم:cry: به استادم زنگ زدم گف من کم میرم دانشگاه بدلیل مشغله کاری وگرنه کمکت میکردم....بد:(

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا