راهنمایی , سوالات و مشکلات مرتبط با باشگاه رو اینجا مطرح کنید

افشـین

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
ممنون افشین جان،ولی طرف اون ایمیلی که این طور مواقع رمزعبور من بهش ارسال میشه رو هم عوض کرده و ایمیل خودشو گذاشته وگرنه این که به ذهن خودمم می رسید!خواستم ببینم راهی برای دی اکتیو کردن ایدی قبلی هست یا نه؟اطلاعات شخصی توش دارم ضروریه!

در اینصورت مشکلتون رو باید با مدیران ارشد مطرح کنید !

سلام
یه مشکلی چندوقتیه برای قالب این سایت برام پیش اومده که تمام نوشته ها و قالب کلی سایت به صورت انگلیسی از چپ به راست نوشته میشه ... نوشته ها فارسی هستش ولی قالب سایت حالت لاتین گرفته ... چیکار کنم درستش کنم ؟؟؟

سلام :gol:

طبق توضیحات این پست زبان سایت رو بذارید روی فارسی !

G E O L O G Y

متخصص تالار زمین
کاربر ممتاز
با سلام و خسته نباشید میخواستم بدونم
[h=2]Reputation Power به چه فاکتورهایی بستگی داره آیا فقط وابسته به امتیازات دریافت شده هست یا عوامل دیگه ای هم در افزایش اون نقش داره
[/h]با تشکر

mehdi-dareh

عضو جدید
پروژه بتن

پروژه بتن

باسلام خدمت تمام دوستان عزیز اگر لطفا بفرماید تحقیق در مورد پروژه کامل ساختن شمع بتنی یا ساختمانی برام بفرستید باسپاس فراوان

افشـین

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
با سلام و خسته نباشید میخواستم بدونم
Reputation Power به چه فاکتورهایی بستگی داره آیا فقط وابسته به امتیازات دریافت شده هست یا عوامل دیگه ای هم در افزایش اون نقش داره

با تشکر

قدرت امتیاز دهی هر کاربر فقط بستگی به امتیازات دریافتی خودش داره !

باسلام خدمت تمام دوستان عزیز اگر لطفا بفرماید تحقیق در مورد پروژه کامل ساختن شمع بتنی یا ساختمانی برام بفرستید باسپاس فراوان

درخواستتون رو میتونید در بخش مربوطه مطرح کنید !

آخرین ویرایش:

مهندس خرده پا

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام من ی عکس برا صفحه خودم انتخاب کردم ولی وقتی به کسی پیام میدم فقط اسمم میره عکس نمیره.چکا کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟با تشکر

ESPEranza

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

همراهی

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام خسته نباشید:gol:
ببخشید من میخواستم قسمت پیام های بازدیدکنندم طوری بشه که اول خودم پیام هارو تایید کنم بعد به نمایش دربیاد
تو فرومای دیگه هست اینجا کدوم قسمتش میشه اینکارو کرد؟

افشـین

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام خسته نباشید:gol:
ببخشید من میخواستم قسمت پیام های بازدیدکنندم طوری بشه که اول خودم پیام هارو تایید کنم بعد به نمایش دربیاد
تو فرومای دیگه هست اینجا کدوم قسمتش میشه اینکارو کرد؟

این امکان در باشگاه غیر فعاله !

میتونید پیشنهادش رو در تاپیک انتقاد و پیشنهاد های مدیریتی مطرح کنید

mahsa66

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
می خواستم بدونم چطوری میشه یه تاپیکی که خودم زدم رو ببندم اصلا میشه؟؟ یا باید درخواست بدم؟

افشـین

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام
می خواستم بدونم چطوری میشه یه تاپیکی که خودم زدم رو ببندم اصلا میشه؟؟ یا باید درخواست بدم؟

نه ، برای شما امکانش نیست ؛ باید از مدیر تالار بخواید براتون انجام بده

yasmary

عضو جدید
چطور میشه پست های قبلی خودمونو پاک کنیم پست هایی که دیگه امکان ویرایش نداره؟ لطفا اگه امکانش وجود نداره، این امکانو ایجاد کنید که بشه پست های قبلی خودمونو پاک کنیم

ESPEranza

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چطور میشه پست های قبلی خودمونو پاک کنیم پست هایی که دیگه امکان ویرایش نداره؟ لطفا اگه امکانش وجود نداره، این امکانو ایجاد کنید که بشه پست های قبلی خودمونو پاک کنیم

دوست عزیز
این امکان برا شما وجود نداره ... اما اگر خواستید پستی حذف بشه به مدیر همان تالار اطلاع بدید .

zahra1386

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام. چطور می توانم به کاربران انلاین دسترسی داشته باشم.

سلام

از بالای صفحه برین قسمت quick links و از اونجا هم who's online:gol:

پ.ن:البته سوالتون رو باید قسمت راهنمای سایت میپرسیدین:gol:

esayyah

عضو جدید
ویرایش تایپیک

ویرایش تایپیک

باسلام من یه تایپیک دارم که میخوام ویرایشش کنم ولی هرچه صفحه رو گشتم لینکی با عنوان ویراش تایپیک یاویرایش سریع وغیره پیدا نکردم لطفا"راهنمایی کنید-باتشکر

*Chakavak*

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
باسلام من یه تایپیک دارم که میخوام ویرایشش کنم ولی هرچه صفحه رو گشتم لینکی با عنوان ویراش تایپیک یاویرایش سریع وغیره پیدا نکردم لطفا"راهنمایی کنید-باتشکر

سلام دوست عزیز
اگر کمتر از 24 ساعت از آغاز تاپیک (یا پست) می گذره با گزینه "ویرایش پست" می تونین ویرایش کنین، در غیر اینصورت باید با مدیر بخش مربوط در میون بزارین :gol:

G E O L O G Y

متخصص تالار زمین
کاربر ممتاز
سلام

از بالای صفحه برین قسمت quick links و از اونجا هم who's online:gol:

پ.ن:البته سوالتون رو باید قسمت راهنمای سایت میپرسیدین:gol:
چنین گزینه ای در بخش Quick Links نیست ... احتمالا فقط برای مدیران فعاله
این دوستمون میتونن از همین بخش گزینه Open Contacts Popup رو انتخاب کنن و از بین کسانی که توی لیست تماسشون هستن افراد آنلاین رو ببینن

d.m63

عضو جدید
مطالبی در مورد تعمیرات و نگهداری قلابهای دایکست و تزریق

مطالبی در مورد تعمیرات و نگهداری قلابهای دایکست و تزریق

مطالبی در مورد تعمیرات و نگهداری قلابهای دایکست و تزریق در شرکت می خواستم

افشـین

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

neda angel

کاربر بیش فعال
سلام. میخواستم بدونم برای تغییر نام کاربری ـ همین اسمی که باهاش دیده میشیم باید چی کار کرد؟؟؟

Shahab

مدیر تالار عکس
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام از کجا بفهمم تشکرام تموم شده یا نه؟:confused:

سلام دوست عزیز
خب وقتی نمیتونید از کسی تشکر کنید یعنی تشکراتون تموم شده (یعنی وقتی پای پست بچه ها کلمه تشکر نمیبینید) و باید یک بازه زمانی نسبتا کوتاه مدت صبر کنید تا دوباره تشکر ب حسابتون واریز بشه :)

مهندس خرده پا

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام.
من میخام از عکسایی که تو کامپیوتر دارم بذارم تو پستام ولی گزینهfrom computer رو واسم نمیاره فقط گزینه from url.
اگه لطف کنید راهنمایی کنید ممنون میشم.

ESPEranza

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام.
من میخام از عکسایی که تو کامپیوتر دارم بذارم تو پستام ولی گزینهfrom computer رو واسم نمیاره فقط گزینه from url.
اگه لطف کنید راهنمایی کنید ممنون میشم.

دوست عزیز
برا گذاشتن عکس توی پروف خودتون و دوستانتون لازمه با یک سایت آپلود عکس ، URL عکس ها رو بگیرین .
و برای گذاشتن عکس در تالارها و تاپیک ها می تونید از روش شماره 3 همین صفحه استفاده کنید ...

O . P . O . S

عضو جدید
سلام...توی پستام میتونم عکس بذارم ولی توی پیامی که برای کسی بخوام بفرسم نمیشه.باید چیکارکنم؟؟

Shahab

مدیر تالار عکس
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام...توی پستام میتونم عکس بذارم ولی توی پیامی که برای کسی بخوام بفرسم نمیشه.باید چیکارکنم؟؟
سلام
چرا میشه خب فقط کافیه ادرس عکس رو کپی کنید و ایکون insert image رو ک ایکون یکی مونده به اخری هست بزنید و ادرس عکس مورد نظر رو پیست کنید داخلش و اوکی کنید!

behnaz68

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام چجوری می تونیم یکی از دوستامون رو به پاشگاه دعوت کنیم؟ برای عضویت

بالا