راهنمایی , سوالات و مشکلات مرتبط با باشگاه رو اینجا مطرح کنید

ziba_joon64

عضو جدید
سلام بر همه دوستان تولد مولا علی بر همه مبارک از این که عضو سایت مهندسان شدم خوشحالم امیوارم مطلب اموزنده از شما دوستان بیام

سلام بر همه دوستان تولد مولا علی بر همه مبارک از این که عضو سایت مهندسان شدم خوشحالم امیوارم مطلب اموزنده از شما دوستان بیام

:gol::gol::gol:سلام
با عرض سلام خدمت کاربران گرامی باشگاه :gol:

هرگونه سوال ، ابهام و یا مشکلاتتون در رابطه با باشگاه رو در این تاپیک مطرح کنید !

منتها قبل از هر چیز تاپیک های زیر رو جهت آشنایی با قوانین و نحوه استفاده از باشگاه مطالعه بفرمائید :

ziba_joon64

عضو جدید
سلام تولد مولا علی بر تمامی دوستان مبارک من تازه عضو شدم و نمیدونم که هم زمان میتونم با دیگران تایپ کنیم و باهم صحبت کنیم؟

ghxzy

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
سلام ودرود بر مدیر راهنمای سایت
جناب افشین
من مدتیه که بعضی از پیام خصوصیام باز نمیشه نمیدونم چرا این اتفاق میفته
توضیح اینکه این پیامها فقط مربوط به یک کاربر نیست
ممنون میشم راهنماییم کنید

ghxzy

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
سلام تولد مولا علی بر تمامی دوستان مبارک من تازه عضو شدم و نمیدونم که هم زمان میتونم با دیگران تایپ کنیم و باهم صحبت کنیم؟
سلام بر شما
میلاد بر شما هم مبارک باشه
بله هم از طریق پیام خصوصی و هم از طریق پروفایل میتونید این کارو انجام بدید.برای ورود به پروفایل سایر کاربران کافیه که روی اسم اونها کلیک کنید

saghaigh

کاربر بیش فعال
سلام چجوری از قسمت سفارشی کردن پروفم میتونم استفاده کنم؟میخوام بدونم تغییر هر قسمت چه تاثیری روی پروفم داره ؟ایا بعد از تغییر دادن میشه دوباره اگه خوشم نیومد به حالت پیش فرض برگردم؟اینم بگم نمیخوام عکس بذارم مییخوام رنگارو تغییر بدم منظورم میخوام تغییرات حالت پیش فرضو بدونم.لطفا تصویری توضیح داده شود:)
مرسی

افشـین

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام ودرود بر مدیر راهنمای سایت
جناب افشین
من مدتیه که بعضی از پیام خصوصیام باز نمیشه نمیدونم چرا این اتفاق میفته
توضیح اینکه این پیامها فقط مربوط به یک کاربر نیست
ممنون میشم راهنماییم کنید

سلام :gol:

مشکل یا از سرعت پایین اینترنتتونه یا از ورژن مرورگر !

با مرورگرای دیگه تست کنید

سلام چجوری از قسمت سفارشی کردن پروفم میتونم استفاده کنم؟میخوام بدونم تغییر هر قسمت چه تاثیری روی پروفم داره ؟ایا بعد از تغییر دادن میشه دوباره اگه خوشم نیومد به حالت پیش فرض برگردم؟اینم بگم نمیخوام عکس بذارم مییخوام رنگارو تغییر بدم منظورم میخوام تغییرات حالت پیش فرضو بدونم.لطفا تصویری توضیح داده شود:)
مرسی

قسمت های مختلف رو خودتون میتونید تست کنید ببینید تأثیرش به چه شکله ؛ و هر زمان که خواستید میتونید با کلیک بر روی «پیش فرض» پروفایلتون رو به حالت اولیه برگردونید

reyhanu

عضو جدید
سلام اگر بخوایم گروه درست کنیم..1 ...کجا این کارو میشه کرد..؟2 ... چه جوری؟

افشـین

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام اگر بخوایم گروه درست کنیم..1 ...کجا این کارو میشه کرد..؟2 ... چه جوری؟

گروه ها رو فقط مدیران میتونن ایجاد کنن ؛ در صورتی که فکر می کنید لازمه گروهی ایجاد بشه با مدیر مربوطه تماس بگیرید

برای دیدن گروه ها اینجا کلیک کنید

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار
با سلام
دوست عزيزم
من اگه بخوام متني رودانلودكنم يامتني رودرسايت بزارم چه كاربايد بكنم
تشكر

سلام

برای گذاشتن متن یا مطلب در سایت با توجه به متن تون، تالار مورد نظر رو انتخاب کنید بعد اگه تاپیک (موضوع) مورد نظرتون تو بخش مربوطه وجود داشت تو همون ارسال پست جدید رو بزنید و اگه نبود یه تاپیک جدید باز کنید

اگر هم میخواید میتونید مطلبتون رو به صورت doc یا pdf تو سایت پیوست کنید

راهنمای درج فایل ضمیمه

برای دانلود هم هر تالار یه بخش برای دانلود مقالات و جزوات داره که میتونید به اون مراجعه و دانلود کنید

موفق باشید

آخرین ویرایش:

Parisa R

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
از دیشب که توی باشگاه سرچ کردم، کل ساختار فروم برگشته به انگلیسی ، فقط برای من اینطور شده یا ساختار باشگاه عوض شده؟
ممنون

E . H . S . A . N

مدیر تالار مهندسی معماری مدیر تالار هنـــــر
مدیر تالار
سلام
از دیشب که توی باشگاه سرچ کردم، کل ساختار فروم برگشته به انگلیسی ، فقط برای من اینطور شده یا ساختار باشگاه عوض شده؟
ممنون

سلام

شما به نوار ابزار پائین صفحه رجوع کنید ، کنار ِ کرکره ای که استایل ِ نمایش تالار رو نشون میده ، یه کرکره هست که زبان تالار رو هم مشخص میکنه ! اون رو به فارسی برگردونید ، مشکلتون حل میشه .

:gol:

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
میخواستم بدونم کلمه" صفری" تو پروفایل چه معنایی داره؟ و چه جوری پاک میشه؟

سلام دوست خوبم

اون كلمه نشان دهنده ميزان فعاليت اعضاي باشگاه بر مبناي تعداد پست هاشو هست

و ترتيبشم به اين صورته

بعد از یک پست از صفری میايد بیرون تازه وارد میشيد

بعد از 30 تا از تازه وارد به عضو تبديل و بعد از 100 تا میشيد عضو فعال

پ ن : كاريش نميشه كرد...پست بديد:D

آخرین ویرایش:

"ALPHA"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی , صنایع غذایی
کاربر ممتاز
با سلام به جناب مدیران و همه اعضای مطلع!
یه سوال!

پیام های خصوصی چرا به پیام های عمومی تغییرنام داده نمی شه؟ یا پیام های روزانه؟
پیام های بازدیدکنندگان هم به نظرم به پیام های مشترک اعضا و مدیران تغییرنام داده بشه، عالی می شه!
همچین امکانی هست؟ قالب رو می تونین با برنامه نویسی C اینا تغییر بدین نه؟
ممنون از پاسخگویی مدیران و اعضای مطلع!

آخرین ویرایش:

Parisa R

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با سلام به جناب مدیران و همه اعضای مطلع!
یه سوال!

پیام های خصوصی چرا به پیام های عمومی تغییرنام داده نمی شه؟ یا پیام های روزانه؟
پیام های بازدیدکنندگان هم به نظرم به پیام های مشترک اعضا و مدیران تغییرنام داده بشه، عالی می شه!
همچین امکانی هست؟ قالب رو می تونین با برنامه نویسی C اینا تغییر بدین نه؟
ممنون از پاسخگویی مدیران و اعضای مطلع!

سلام
به نظر من پیام عمومی معنی دیگه ای میده ، پیام خصوصی یعنی فقط برای شما ارسال شده و شخص دیگه ای نمیتونه ببینه ... پیام روزانه هم درست نیست چون ممکنه پیام ماله همون روز نباشه ... به عقیده من اسمش خوبه الان..

خانمی

عضو جدید
اموزش گرافیک c++

اموزش گرافیک c++

سلام

آموزش کامل گرافیک در c++ میخوام

ممنون

ehsanomidy

عضو جدید
سلام
در قسمت پروفایل شخصی چطور عکس بزارم منظورم مثل این کبوتر شما یا عکس ثابت ممنون

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار
سلام
در قسمت پروفایل شخصی چطور عکس بزارم منظورم مثل این کبوتر شما یا عکس ثابت ممنون

سلام

از طریق کنترل پنل خودتون که سمت چپ بالای صفحه میتونید پیداش کنید

حالا از طریق تنظیمات من سمت راست صفحه تون میتونید هم آواتار بذارید هم عکس برای صفحه ی مشخصات تون

موفق باشید

mehrce

کاربر فعال مهندسی عمران ,
کاربر ممتاز
سلام خدمت مدیران محترم و کاربران عزیز.
یه تغییری من میبینم یا شایدم چون چند وقته فعالیت نداشتم یادم رفته.
اونم اینکه امکان ویرایش مطالب قدیمی نیستش.درسته؟
اگر درسته،بعد از چه مدتی دیگه نمیشه تغییر داد؟
با تشکر از همه دوستان.;)

دانشجوي كامپيوتر

دستیار مدیر تالار هنر
کاربر ممتاز
سلام خدمت مدیران محترم و کاربران عزیز.
یه تغییری من میبینم یا شایدم چون چند وقته فعالیت نداشتم یادم رفته.
اونم اینکه امکان ویرایش مطالب قدیمی نیستش.درسته؟
اگر درسته،بعد از چه مدتی دیگه نمیشه تغییر داد؟
با تشکر از همه دوستان.;)

سلام ...
فکر میکنم بعد 24 ساعت اامکان ویرایش از بین بره ......

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار

mazy_taj

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
آقا من تازه واردم به راهنمایی بکنید لطفا
اولا که وقتی یکی پیام می زاره رو صفحهم آیا باید تاییدش کنم تا نمایش داده بشه واسه همه؟
بعدش من می خوام به پیام هایی که بچه ها میزارن رو صفحم توی صفحه خودم جواب بدم آیا راهی هست که اونا بفهمن من جواب دادم. دیدم تو صفحه بعضی بچهها یه کلید هست "مشاهده گفتگو" چطور می شه رو صفحه گفتگو کرد؟
مرسی

آخرین ویرایش:

ESPEranza

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
آقا من تازه واردم به راهنمایی بکنید لطفا
اولا که وقتی یکی پیام می زاره رو صفحهم آیا باید تاییدش کنم تا نمایش داده بشه واسه همه؟
بعدش من می خوام به پیام هایی که بچه ها میزارن رو صفحم توی صفحه خودم جواب بدم آیا راهی هست که اونا بفهمن من جواب دادم. دیدم تو صفحه بعضی بچهها یه کلید هست "مشاهده گفتگو" چطور می شه رو صفحه گفتگو کرد؟
مرسی

سلام ...
به باشگاه مهندسان خوش آمدید ...
از لینک زیر برای آشنایی بیشتر با باشگاه استفاده کنید .

ویژه کاربران تازه وارد

دوستان و کاربران باشگاه می توانند در پروفایل شما ، پیام بگذارند و نیازی به تائید نیست ...
می تونید برید تو پروفایل همون دوستتون و براش پیام بذارید که دوست دارید تو صفحه خودتون جواب پیام ها رو بدید تا ایشون هم همونجا جواب بدن ...
مشاهده گفتگو برای دیدن گفتگوها و پیام هایی هست که بین شما و دوستانتون رد و بدل شده ....

آخرین ویرایش:

elhamhaz

عضو جدید
سلام. من یک مقاله می خواستم برام بگیرین. ولی وقتی مشخصاتش رو در قسمت مربوط به دیتابیس ها گذاشتم، مدیر بخش برام تاپیک گذاشتند که اول به قسمت قوانین تالار مراجعه کنم. الان هم پاسخ همه کسانی که بعد از تقاضای مقاله دادن رو دادند ولی هنوز مقاله من بی پاسخ مونده. میتونم علت این موضوع رو بپرسم.

بالا