دوست دختر یا درس خواندن

marde javan

عضو جدید
سلام دوستان
من پسری 21 ساله و دانشجوی کارشناسی هستم. من تاحالا با هیچ دختری نبوده ام. زیاد اهل دوستی نبوده ام و اغلب تنها هستم. 2 سال دیگر کنکور کارشناسی ارشد دارم و واقعا دوست دارم رتبه خوب بیاورم. از الان برنامه ریزی کرده ام. از تمام دوستان عضو این سایت و همکاران محترم میخواهم در این زمینه منو راهنمایی کنید چون واقعا سردر گم شده ام و میخواهم درس بخوانم فکرم ناخوداگاه مشغول میشه. پشیمان گذشته هستم که چرا دوستی نداشتم و اینها و از یک سو چون موی سرم تاس هستش به همین خاط همیشه ماشین 4 زدم(مثل سرباز).
دو دل هستم نمیدانم دوست دختر داشته باشم یا نه؟ خیلی سوال کردم و بعضی ها میگفتند درس خوبه بعضی ها میگفتند کنار درس هایت داشته باش و کلا همه چیزو بهم گفتن, میدونم اینجا هم همین ها رو میشنوم اما واقعا راه کار اساسی چی هستش؟
اولویت اول من درس هستش. اما فکر اینکه در آینده بیشتر پشیمون بشم و چرا جوونی ام را نکرده ام بیشتر فکرم را مشغول میکند, دوستان هر جا چنین سوالی را میکنم جواب قانع کننده را کسب نمیکنم.
با تشکر

I am an engineer

عضو جدید
salam
manam bargh mikhonam
vaghan nemidoonam chera shoma be in chizhaye maskhareye pishe pa oftade inghadr fekr mikonin
badan age bargardid va be gozashtatoon negah koonin mibinid na tanha chizi ro az dast nadadid balke lezati ke az pak boodan bedast ovordin arameshi behetoon mide ke ba hich chiz ghabele moghayese nist
badesham az alan baraye arshad khoondan zood nist?

marde javan

عضو جدید
ممنون خواهر گلم, اما درک کردن هم خوب چیزیه, اگه کسی اینقدر حواسش پرت بشه که وقتی بهش میگی 2 ضرب در 2 میشه چند بعدش یکم فکر کنه, بهش حق میدم و نمیگم به چیزهای مسخره فکر میکنی . تو دختری و این چیزها را ممکنه درک نکنی, خواهش میکنم بیشتر دقت کنید.

m.e_93

عضو جدید
سلام مرد جوان خوبی؟
واقعا منم مشکل تو رو دارم...
همیشه برای به دست اوردن بعضی چیزها باید بعضی چیز ها رو از دست داد
حالا خودت باید ببینی که ارزش اون چیزهایی که به دست میاری بیشتر یا اون چیزهایی که از دست میدی...
به نظر من با یه دختر ارتباط داشتن به شرط اینکه به ادم کمک کنه که تو مسیر علمی پیشرفت کنه خیلی خوبه
ولی برای لذت بردن گزینه مناسبی نیست
خدا دختر رو خلق نکرده تا پسر از اون لذت ببره بلکه خلق کرده تا زن و مرد با هم به کمال برسن...

sadansy

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
کاملا با قسمت آخر حرفات موافقم:)(از این موافقت الکیا نه هاااااااا! واقعا )
ولی این وسط یه چیز دیگم هست و اون اینکه دختر اگه شان و ارزش خودشو بدونه نمیذاره هیشکی به چشم ابزار بهش نیگا کنه(میفهمین که منظورمو!!!!!)
اما متاسفانه بعضی از همجنسای عزیز من..............:cry::cry::cry:
سلام مرد جوان خوبی؟
واقعا منم مشکل تو رو دارم...
همیشه برای به دست اوردن بعضی چیزها باید بعضی چیز ها رو از دست داد
حالا خودت باید ببینی که ارزش اون چیزهایی که به دست میاری بیشتر یا اون چیزهایی که از دست میدی...
به نظر من با یه دختر ارتباط داشتن به شرط اینکه به ادم کمک کنه که تو مسیر علمی پیشرفت کنه خیلی خوبه
ولی برای لذت بردن گزینه مناسبی نیست
خدا دختر رو خلق نکرده تا پسر از اون لذت ببره بلکه خلق کرده تا زن و مرد با هم به کمال برسن...

sadansy

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
ایول آبجی گلم.:heart:.......ولی پسرا یه نمه با ما فرق دارن;)
salam
manam bargh mikhonam
vaghan nemidoonam chera shoma be in chizhaye maskhareye pishe pa oftade inghadr fekr mikonin
badan age bargardid va be gozashtatoon negah koonin mibinid na tanha chizi ro az dast nadadid balke lezati ke az pak boodan bedast ovordin arameshi behetoon mide ke ba hich chiz ghabele moghayese nist
badesham az alan baraye arshad khoondan zood nist?

sara.hoseini90

عضو جدید
کاربر ممتاز
salam marde javan khili bache poroee .
behrtarin rah ine ke beri ye moasese konkory sabte nam koni onvaght enghad karat ziyad mishe ke nemitoni be chize dg ghire dars fek koni .
intori talasheto kardi va akhar sar ba khodet nemigi chera man be jaee inke vaghti ke dashtamo mofid estefade konam raftam donbale karaye dg:).

Rah Pardaz

همکار مدیر تالار مهندسی عمران متخصص راهداری
کاربر ممتاز
با سلام

احسن دختر اگه شان و ارزش خودشو بدونه نمیذاره هیشکی به چشم ابزار بهش نیگا کنه نظریه ای عقلانی و درسته که متاسفانه رعایت نمیشه ........

SAMIFAR

عضو جدید
به نظر من هر چیزی به اندازه اش خوبه و نبودش یه خلا برای آدم ایجاد می کنه!
من پیشنهاد می کنم شما با یه برنامه ریزی دقیق می تونی همه چیز رو در کنار هم داشته باشی ، با توجه به اینکه از آلان هم برای 2 سال دیگه برنامه ریزی می کنی زمان بیشتری هم داری!
ولی یادت باشه جوانی و عمر تو چیزیه که هیچ وقت بر نمی گرده پس طوری زندگی کن که فردا به خودت نگی ای کاش...
از زمانت استفاده بهینه کن!
این خودت هستی که تعیین می کنی که رابطه ات با جنس مخالف تا چه حدی پیش بره و تا چه اندازه ای تو زندگیت نقش داشته یاشه!
من فکر می کنم که بدون یک دوست و همراه آدم خلا زیادی رو حس می کنه! چون معتقدم که آدمیزاد به ارتباطاته که زنده است! و بدون این مسئله زندگیش بی معناست!

sadansy

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
نمیدونم چرا با اینکه نظر شما منطقی با نظر میاد هیچوقت نمیتونم قبولش کنم:razz:
به نظر من هر چیزی به اندازه اش خوبه و نبودش یه خلا برای آدم ایجاد می کنه!
من پیشنهاد می کنم شما با یه برنامه ریزی دقیق می تونی همه چیز رو در کنار هم داشته باشی ، با توجه به اینکه از آلان هم برای 2 سال دیگه برنامه ریزی می کنی زمان بیشتری هم داری!
ولی یادت باشه جوانی و عمر تو چیزیه که هیچ وقت بر نمی گرده پس طوری زندگی کن که فردا به خودت نگی ای کاش...
از زمانت استفاده بهینه کن!
این خودت هستی که تعیین می کنی که رابطه ات با جنس مخالف تا چه حدی پیش بره و تا چه اندازه ای تو زندگیت نقش داشته یاشه!
من فکر می کنم که بدون یک دوست و همراه آدم خلا زیادی رو حس می کنه! چون معتقدم که آدمیزاد به ارتباطاته که زنده است! و بدون این مسئله زندگیش بی معناست!

arghavantree

عضو جدید
نه پسر خوبم این کارها آخر و عاقبت نداره.....................درستا بخون:gol:

آخرین ویرایش:

..:: civil ::..

عضو جدید
سلام

بهتون عمیقا پیشنهاد میکنم درستو بخونی مثل همین الانم باش عوض نشو!
به چند دلیل:
1- من که هرچی نگاه کردم دیدم آقایون درسخون هم کلاسی من حتی یکیشون با کسی دوست نبودن لاقل تو مدت تحصیلشون ... وجدانی هم همشون رتبه های عالی
دوست شی اونوقت 10 اس ام اس 1 خط درس اینو قول میدم دورو برم زیاد دیدم
2- فکرت نذار پرت شه! مشغله درست کن واسه خودت! تو دنبالش نرو اگه کسی خواست باهات دوست شه اینجور فکر کن " من فقط با آدمای ارزشمند می خوام معاشرت کنم اینی که اینقد ساده همه چیشو میذاره وسط(چون ممکنه خانوما آبروشونم بره!!) ارزش نداره ... پس حیف نیست وقتمو صرفش کنم که بعدا پشیمون شم؟؟؟!!
3- 1/1000000 هست که تو درست لطمه نبینی
4- مطمئن باش هرگز پشیمون نمیشی که چرا جونی نکردم! جونی همونیه که تا حالا کردی!!
5- اگه خوشیایی هست و توی پز دادن دوستاتون می بینین و با آب و تاب تعریف میکنن لاقل وقتی قهر میکنن و دعوا اونارو هم میبینی؟؟ کلاس نمیان و دیدی؟

واسه موهاتونم تاس چیه! مادر زادی مو نداشتین یا ریخته؟! ریخته باشه که دارو هست برو دکتر پوست تبلیغات میشه اگه بگم ! تازه دارو مرحله اول هست کاشت و مزوتراپیم که دیگه مشکلتو حل کرده! نمی خواد ماشین 4 بزنی!
تازه خانوما اینجوری که شما فکر میکنی به موهات نگاه نمی کنن که میرین می زنین!!مطمئن باش!

sadansy

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
وایییییییییییییی ما چقددد مثل هم فکر میکنیممممممم:heart:
سلام

بهتون عمیقا پیشنهاد میکنم درستو بخونی مثل همین الانم باش عوض نشو!
به چند دلیل:
1- من که هرچی نگاه کردم دیدم آقایون درسخون هم کلاسی من حتی یکیشون با کسی دوست نبودن لاقل تو مدت تحصیلشون ... وجدانی هم همشون رتبه های عالی
دوست شی اونوقت 10 اس ام اس 1 خط درس اینو قول میدم دورو برم زیاد دیدم
2- فکرت نذار پرت شه! مشغله درست کن واسه خودت! تو دنبالش نرو اگه کسی خواست باهات دوست شه اینجور فکر کن " من فقط با آدمای ارزشمند می خوام معاشرت کنم اینی که اینقد ساده همه چیشو میذاره وسط(چون ممکنه خانوما آبروشونم بره!!) ارزش نداره ... پس حیف نیست وقتمو صرفش کنم که بعدا پشیمون شم؟؟؟!!
3- 1/1000000 هست که تو درست لطمه نبینی
4- مطمئن باش هرگز پشیمون نمیشی که چرا جونی نکردم! جونی همونیه که تا حالا کردی!!
5- اگه خوشیایی هست و توی پز دادن دوستاتون می بینین و با آب و تاب تعریف میکنن لاقل وقتی قهر میکنن و دعوا اونارو هم میبینی؟؟ کلاس نمیان و دیدی؟

واسه موهاتونم تاس چیه! مادر زادی مو نداشتین یا ریخته؟! ریخته باشه که دارو هست برو دکتر پوست تبلیغات میشه اگه بگم ! تازه دارو مرحله اول هست کاشت و مزوتراپیم که دیگه مشکلتو حل کرده! نمی خواد ماشین 4 بزنی!
تازه خانوما اینجوری که شما فکر میکنی به موهات نگاه نمی کنن که میرین می زنین!!مطمئن باش!

m.malakzadeh

عضو جدید
تو رو خدا ديدگاه هاتو عوض كن
دوستي؟خب چرااااااااااا؟
آزاد باش
همين بيشتر خوش ميگذره

jiji nanaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
درس خوندن عالیه،این یعنی یه اینده ی خوب،ولی اگه فکر می کنی دوست دختر داشتن خیلی چیزه خوبیه یه بار امتحان کن،بعدش خودت به این حرف می رسی که چیزه با ارزش و زیبایی نیست و ربطی به جونی کردن نداره،احساساتت رو در اینده خرجه همسرت کن که با ارزش و زیباست.

*باران*

عضو جدید
کاربر ممتاز
وااااااااااا _____________ درستو بخون والله
هیچ فایده ای به حالت نداره دوست دختر داشتن یه مدت با هم خوشید بعد تکراری میشید بعد زده میشید بعدم از هم جدا میشید بعدشم دپرس میشی و بعد هم تو درسات افت میکنی پس اصولا عقل حکم میکنه که دوست دختر یا دوست پسر پشیزی نمی ارزه!

Farez 132

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با سلام اگه واقعا دختریو دیدی و ازش خوشت اومده به نکته زیر توجه کن :
یادت باشه عشق اوله اون طرف باشی و اون طرف هم عشق اول و اخره خودت باشه .

تیکا

عضو جدید
کاربر ممتاز
درس بخون
دوست شدن همراه با خودش خيل دردسر داره
شايد فكر كني يه همدل و هم حرف داري واسه تفريح
ولي هم فكرت رو بيشتر از اين حرفا مشغول ميكنه هم اخر عاقبت نداره
شما كه خيلي جووني الان اصلا به اين قضيه فكر نكن
بلاخره يكي داره كي ره تو پروندت
در ارتباط با موهات هم همه دارن تاس ميكنن جذاب شن شما نگراني !
در ضمن دخترا معمولا جذب پسرايي مشن كه با كسي رابطه نداشته باشه
پس صبر كن و فكر خودت رو با اين مسايل مشغول نكن
ببين هدف ايندت چيه و سفت بچسب بهش
موفق باشي

euphoria

عضو جدید
سلام ب همه
بیاین واقع بین باشیم
دوستی با جنس مخالف زندگی ادمو عوض میکنه...تجربیات جدید...لحظات خوش...خاطرات...ب قول خودت مرد جوان جوونی ب معنای واقعی...اینا نیمه ی پر لیوانه
نیمه ی خالی لیوان وابستگی...درگیر احساس شدن...مشغله ی فکری...عبور از بعضی خط قرمزای خودت...شکست و تحملش...ایناس
من ک خودم موندم....تو اگه ب نتیجه رسیدی ب منم بگو!!

zahra az iran

کاربر بیش فعال
به نظر من درستو بخون ........ مثلا تا حالا دوست دختر نداشتی تو زندگیت چی بود ؟؟؟؟؟؟؟؟

واقع بین باش و ببین که اونایی که دوست دختر داشتن همیشه یه درگیری ذهنی داشتن که مانع پیشرفتشون شده ///////////////////////////این همه صبر کردی دوسال هم صبر کن ارشد رو بده بعد دوسال شاید خودت به یه حقایقی رسیدی که دیگه نیاز به نظر دادن من یا دیگری نداشته باشی ...موفق باشی

hadise70

عضو جدید
سلام
اصلا خودتو در گیر دوستی نکن چون بدتر فکرت مشغول میشه ودرسات افت می کنه وبعدیه مدت افسوس میخوری که چرا دوست شدی وخدای نکرده یه حدومرزی رو رعایت نکردی

M.hadi.R

عضو جدید
سلام داداش.من مثل تو بودم.با خیشکی دوست نشده بودم.رتبه اول کلاس بودم.با همکلاسیم دوشت شدم.نیتم هم ازدواج بود.واسش هم همه کاری کردم.اما بعد 8ماه..........خودت میتونی حدس بزنی چیکار کرد.رفت.با کمال پررویی.....اون ترم اون همی درساشو پاس کرد اما من فقط 2واحد پاس کردم.از اون موقع رسم دنیارو فهمیدم.حالا تنهام.با کلی خاطره....حالا خود دانی.موفق باشی.

behrouz27

عضو جدید
سلام دوست عزیزم نمی خوام نصیحتت کنم ولی خواهش می کنم فقط بچسب به درست اصلا فکر دوست دختر و یا حتی دوستی ساده هم نباش من ضررشو دیدم شکست خوردم از درس و زندگیم افتادم می دونم چه حالی داری طبیعیم هست ولی سعی کن فکرتو ببری یه جای دیگه بازم خواهش می کنم اشتباهی که من کردم تو نکن موفق باشی

AMIR-ALI

عضو جدید
یه خوبش پیدا کن
تو همه چیز کمکت میکنه
خیلی از بار روانیت کم میشه
نمیخای که دختر بازی کنی
یه رفیق فاب میخای بگرد پیدا کن
به درست هم برس
تداخلی که نداره هیچ مکمل هم هست
فقط باید خوب باشه
همه چیز بستگی داره به طرف
به ظاهرت هم زیاد فکر نکن
دختر ها اونقدری از این چیز ها سر در نمیارن
یه چیزایی من دیدم که :-ت
فقط تیپت درست باشه

s-a-l-i-m

عضو جدید
ببین داداش :
اگر واقعا به این دلیل که همه دارند و تو نداری بخوای بری سراغش باید بگم خیلی اشتباه هست !!
چون واقعا اسیب میبینی هم تو و هم اون .
چون هیچ علاقه ای بینتون نیست و فقط کمی به هم نزدیک میشوید { اگر دوستی پیدا کنی } .

این رو دوستان قبلا اشاره کردند که اگر این دوستی به سبب رشد و پیشرفتتون میشه و عاقلانه هست چرا که نه !!!؟!!
خیلی هم خوبه .
ولی اگر بخوای مثل هم سن هامون که توی این دوره زمونه با چند نفر میگردند باشی باید بگم جز اینکه در اینده احساس بدی نسبت به گذشته ات داشته باشی برات نداره و اینکه فکر کن وقتی بعدا که مزدوج بشی اگر اون شخص همون دوستی بود که عاقلانه انتخاب کردید همدیگه رو چه خوب ولی اگر یک شخص دیگر بود!!!
همیشه حس خیانت درونت خواهد بود .
اصلا بکار دوستات کاری نداشته و باش و سعی کن خودت باشی و فردی که الان یا اینده انتخاب می کنی فردی باشه که بهت کمک کنه و این کمک کردن دو طرفه باشه . نه اینکه تو بدویی دنبالش بعدش اون میگه خب تو بدرد نمی خوری یا برعکسش .
انتخاب خوب و شناخت کافی باید باشه تو انتخابت.
خیلی حرف زدن تو این موضوع پراکنده و وسیع هست.
برم که الان یونی دارم :دی

atishpare.

عضو جدید
سلام به نظر من اصلا توش نیوفتی بهتره چون کمکم همه چیتو از دست میدی اما اگر میخوای سعی کن فقط دوستت باشه و وابسته نشی

marde javan

عضو جدید
salam marde javan khili bache poroee .
behrtarin rah ine ke beri ye moasese konkory sabte nam koni onvaght enghad karat ziyad mishe ke nemitoni be chize dg ghire dars fek koni .
intori talasheto kardi va akhar sar ba khodet nemigi chera man be jaee inke vaghti ke dashtamo mofid estefade konam raftam donbale karaye dg:).
به من میگی....؟ آخه ژِیگول...من اومدم با یکی مثل تو ....... مشورت کنم, نه اینکه ......!
درضمن دیگه مثل اونموقع به دخمل فکر نمیکنم.
ولی بازهم ممنون از راهنمایییت:smile: معلومه دختر پاکی هستی.

آخرین ویرایش:

marde javan

عضو جدید
یه خوبش پیدا کن
تو همه چیز کمکت میکنه
خیلی از بار روانیت کم میشه
نمیخای که دختر بازی کنی
یه رفیق فاب میخای بگرد پیدا کن
به درست هم برس
تداخلی که نداره هیچ مکمل هم هست
فقط باید خوب باشه
همه چیز بستگی داره به طرف
به ظاهرت هم زیاد فکر نکن
دختر ها اونقدری از این چیز ها سر در نمیارن
یه چیزایی من دیدم که :-ت
فقط تیپت درست باشه
نه جناب, اونطوری هم که میگی نیست, ممنون که جواب دادی و به نظرت احترام میگذارم ولی با نظرت مخالفم.