(...:::: دوستی با جنس مخالف ...:::)

parmiss_archi

عضو جدید
مرسی،ببخشید ولی ب نظر من بیشتر پسرا مث همن قصدشون از ارتباط برقرار کردن با دخترا فقط و فقط ی چیزه....
همشون نامردن و بی احساس،فقطم بلدن دل دخترارو بشکنن.:cry:
هانیه جون خیلی ناراحت شدم این رو خواندم . یه توصیه ی خواهرانه بهت می کنم . همه ی پسرا یه جور نیستند . اما باید خیلی حواست باشه که پاشون رو از گلیمشون دراز تر نکنن . چون این دختره که برای رابطه حد و مرز می گذاره

k.o.l.s.o.o.m

عضو جدید
دوستی ،هر طوریش به نظر من خوب نیست .
و اینکه بعضی ها نظرشون اینه که (توی همین پست ها) دختر و پسر با هم فرق نمیکنن من از تعجب شاخام درمیاد یعنی چی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ باهم فرق ندارن ؟ واقعا همچین چیزی رو هرگز نمیتونم درک کنم .
دو تا موجود جدای از هم با این همه تفاوت در روحیات و ظاهر با هم فرق نمیکنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آخرین ویرایش:

red hat

عضو جدید
کاربر ممتاز
ب نظر منم دوستی دختر و پسر معنی نداره !!!! البته نظر شخصی منه......چون هرچی باشه دوتا جنس مخالفن و دیدشون نسبت ب هم مث دوتا دوست واقعی نیس.......

ب نظر من هم دوستی دختر و پسر معنی نداره

محمد ساوه

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
ببينيد بچه ها اينها همه اش حرفه،به دله،بايد بشه يه چيزايي رو كنترل كرد.
من با همكارم انقد صميمي هستيم كه2 سال از هركس ديگه بهم نزديك تره،اما تا به حال يه نگا بد به هم نكرديم.

MANDANA S

عضو جدید
پسرای خوب هم شیشه خورده دارن دیدم که میگم

دم از معرفت میزنن ولی یافت نکردیم

WOMIS

عضو جدید
از این که آدم ها را بر اساس جنسیتشون تقسیم بندی بشند خوشم نمیاد یعنی من این چیزی که نوشتی رو این طوری می خوانم که برادر من با دوستاش رفته بیرون
و این هیچ معنی بدی نداره . دلیل نمی شه که چون چند تا از دوستاش دختر هستند بخواند کار اشتباهی انجام بدند . شاید یه ساعت برند یه جا بولینگ بازی کنند و بیاند خونه . و این اصلا بد نیست . همون طور که شما اگر با دختر خاله ات بری بیرون هیچ وقت به چشم دیگه ای بهش نگاه نمی کنی برات مثل خواهره . تو این جور جمعا هم همین جوریه
این چیزی که شما منظورتونه براساس نوشتهایه استارتر اصن دوستیه دختر پسر محسوب نمیشه چون رابطه احساسی وعمیقی ایجاد نشده مثلن اینکه یه پسری یه نفرو دوس داره حالا دوست دخترش یا نامزدش... ولی بادوستای دانشگاش چه دختر چه پسر باهم میرن گردش و یا اصن یه اکیپن تو دانشگاه و به نظرم اینا دوستیه دختر پسر محسوب نمیشه

پروانه شیرازی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ببينيد بچه ها اينها همه اش حرفه،به دله،بايد بشه يه چيزايي رو كنترل كرد.
من با همكارم انقد صميمي هستيم كه2 سال از هركس ديگه بهم نزديك تره،اما تا به حال يه نگا بد به هم نكرديم.

همه مثل شما نیستن متاسفانه

amir_4475

عضو جدید
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/411870-%D8%AF%D9%88%D8%B3%D8%AA%DB%8C-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AE%DB%8C%D8%A7%D8%A8%D8%A7%D9%

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/411870-%D8%AF%D9%88%D8%B3%D8%AA%DB%8C-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AE%DB%8C%D8%A7%D8%A8%D8%A7%D9%

دوستی که همیشه جنبه ی جنسی نداره
نمی شه گفت فقط با هم جنس خودم دوست می شم . مخصوصا الان که سن ازدواج بالا رفته . وقتی می ری جاهای تفریحی اغلب جمعای دختر پسری رو می بینم که با هم اومدن بیرون تفریح . چند ساعت حرف می زنند و می خندد . خیلی وقتا حتی رابطه ی احساسی هم ندارند
just friend داره کم کم جا می افته , به نظرم خوب هم هست . این که آدم قبل از ازدواج جنس مخالف رو بشناسه ( بدون صدمه ی روحی عاطفی )
و یه فضایی هم باشه که بتوانه شریک زندگی خودش رو پیدا کنه و به خوانواده نشون بده اگه موافق بودن بیشتر دوستی رو جلو میبره و اگه خوانواده مخالف بودن همه چیز در همون حد بیرون رفتنای دست جمعی باقی می مونه و کسی صدمه نمی بینه

از این که آدم ها را بر اساس جنسیتشون تقسیم بندی بشند خوشم نمیاد یعنی من این چیزی که نوشتی رو این طوری می خوانم که برادر من با دوستاش رفته بیرون
و این هیچ معنی بدی نداره . دلیل نمی شه که چون چند تا از دوستاش دختر هستند بخواند کار اشتباهی انجام بدند . شاید یه ساعت برند یه جا بولینگ بازی کنند و بیاند خونه . و این اصلا بد نیست . همون طور که شما اگر با دختر خاله ات بری بیرون هیچ وقت به چشم دیگه ای بهش نگاه نمی کنی برات مثل خواهره . تو این جور جمعا هم همین جوریه

نظرات شما واقعا ایول دارن خیلی خوشم اومد .
آدم با این طرز فکر تو ایران کم پیدا میشه

خوشا به حال دوستان و اطرافیانتان موفق و پاینده باشید
نظرمو هرچند بسیار کوتاه .(اینجا). قبلا عرض کردم
بدرود

آخرین ویرایش:

parmiss_archi

عضو جدید
این چیزی که شما منظورتونه براساس نوشتهایه استارتر اصن دوستیه دختر پسر محسوب نمیشه چون رابطه احساسی وعمیقی ایجاد نشده مثلن اینکه یه پسری یه نفرو دوس داره حالا دوست دخترش یا نامزدش... ولی بادوستای دانشگاش چه دختر چه پسر باهم میرن گردش و یا اصن یه اکیپن تو دانشگاه و به نظرم اینا دوستیه دختر پسر محسوب نمیشه
اخلاقیات مهمه . هر چیزی جنبه ی مثبت و منفی داره . می توانی از همین اینترنت هم سواستفاده کنی . از آدما هم همین طور . همه چیز به فکر آدم بستگی داره
می توانی با یه نفر با چشم باز (نه کورکورانه) آشنا بشی . عاشقش بشی و حتی ازدواج کنی . می توانی هم تظاهر کنی عاشقی . با یه نفر رابطه داشته باشی و 2 روز بعد بری سراغ یکی دیگه
همه چیز به قصد آدم بستگی داره :w11: