دفتر مدیریت تالار گفتگوی آزاد [محلّ ارسال انتقادها و پيشنهادهای شما]

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
داخل گفتگوی آزاد که هر چی بگی مثل آش شله قلمکار هست حالا نوبت به من شد ته کشید.
4) در انتخاب تالار دقت کنید و مناسبترین تالار را برای ارسال مطالبتان انتخاب کنید:
تالار ازاد برای مطالبی در نظر گرفته شده که در تالارهای دیگر گنجانده نمیشود.بنابراین در صورتی که برای مطلب مورد نظرتان تالاری جدا اختصاص داده شده از ایجاد تاپیک در این قسمت خودداری کنید و مطالب خود را در همان تالار قرار دهید.

[h=1]قوانـیـن تــالار گـفـتگـوی آزاد [ لـطفا مـطالعه بـفرمایید ][/h]

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا تو تالار گفتگوی آزاد تبلیغ هست؟.خب اونها مگه نباید توی بخش بازارچه و... باشن؟.

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام علیکم .........قبل هر چیز انتساب مجدد شما در امر مدیریت تالاری از باشگاه مهندسان....... این بار مدیریت تالار گفتگوی آزاد رو تبریک میگم ........و امیدوارم با جشمانی هوشیار مراقبت کنید بویژه از رعایت قوانین باشگاه

در این راستا تاپیکی زده شده چند کلمه ای ....اگر خوشبینانه بنگریم این کاربر اول خواسته اعلام حضوری کنه و بعد سوالش رو مطرح ......البته در عصر حاضر که شبکه های اجتماعی در هر سوراخ موشی هم قابل روئیت است کمی عجیب به نظر می رسد ....ولیکن این وسط برخی کاربران جوان ما حس مسئولیت پاسخگویی یافته اند .......و ظاهرا عده ای نا جوان فکر کرده اند از این فرصت میتوانند بهره برند و آفتابی شوند ....
[h=3]کممک[/h]فراموش نکنیم که در هر کلمه آفتابی پنهان است......

ای خفته در خواب کهنه ی گلسنگ ها
اندوه
تنفس کدام گیاه بود؟
هر چه گشتیم
آن آواز سرخ را پیدا نکردیم!

P O U R I A

مدیر مهندسی شیمی مدیر تالار گفتگوی آزاد
مدیر تالار
سلام علیکم .........قبل هر چیز انتساب مجدد شما در امر مدیریت تالاری از باشگاه مهندسان....... این بار مدیریت تالار گفتگوی آزاد رو تبریک میگم ........و امیدوارم با جشمانی هوشیار مراقبت کنید بویژه از رعایت قوانین باشگاه

در این راستا تاپیکی زده شده چند کلمه ای ....اگر خوشبینانه بنگریم این کاربر اول خواسته اعلام حضوری کنه و بعد سوالش رو مطرح ......البته در عصر حاضر که شبکه های اجتماعی در هر سوراخ موشی هم قابل روئیت است کمی عجیب به نظر می رسد ....ولیکن این وسط برخی کاربران جوان ما حس مسئولیت پاسخگویی یافته اند .......و ظاهرا عده ای نا جوان فکر کرده اند از این فرصت میتوانند بهره برند و آفتابی شوند ....
کممک

فراموش نکنیم که در هر کلمه آفتابی پنهان است......

ای خفته در خواب کهنه ی گلسنگ ها
اندوه
تنفس کدام گیاه بود؟
هر چه گشتیم
آن آواز سرخ را پیدا نکردیم!
سلام
در تاپیکی که میفرمایید تعدادی پست اسپم بود که پاک شد.
چون ایجاد کننده تاپیک عضو تازه وارد هستن تاپیکشون مدتی میمونه اگر انلاین نشدن حذف میشه.

مولتی متر

عضو جدید

P O U R I A

مدیر تالار
سلام
مدیر گفتگوی آزاد کیه؟
یه ربات بابات یه سوال به من اخطار داد
مشکلش چیه؟
با تشکر
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/652107-دهه-شصتی!?p=8456742#post8456742
سلام
وقتی تیم مدیریتی باشگاه به کسی اخطار بده این اخطار توسط یک ربات به شما داده میشه!
دلیل اخطارتون هم در خود اخطار نوشته شده.
سلام
دوتاپیک با یک موضوع توسط یه مدیر در تالار گفتگوی ازاد ایجاد شده است.
بررسی گردد
که یکی از تاپیک ها قفل گردیده.
با تشکر

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/652107-دهه-شصتی!?p=8456733#post8456733

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/652106-دهه-شصتی
سلام
مشکل حل شد.
با سلام
یک تاپیک با موضوع داستان-رمان در جای اشتباه(گفتگوی ازاد) ایجاد گردیده است.به قسمت ادبیات - داستان و رمان منتقل گردد.
با تشکر
کلیه موارد فوق از طریق گزارش تخلف نیز گزارش داده شده است
با تشکر
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/652107-دهه-شصتی!?p=8456742#post8456742
سلام
ایجاد کننده تاپیک هم خودشون در پست اول نوشتن که چرا توی تالار گفتگوی ازاد قرار دادن.

مولتی متر

عضو جدید
سلام
وقتی تیم مدیریتی باشگاه به کسی اخطار بده این اخطار توسط یک ربات به شما داده میشه!

سلام
مشکل حل شد.

سلام
ایجاد کننده تاپیک هم خودشون در پست اول نوشتن که چرا توی تالار گفتگوی ازاد قرار دادن.
یعنی هر تاپیکی که ایجاد کننده بگه میشه در گفتگوی ازاد قرار بگیره !

مولتی متر

عضو جدید
سلام

سلام
مشکل حل شد.

سلام
سوال کردن مشکل داره؟

مولتی متر

عضو جدید
4) در انتخاب تالار دقت کنید و مناسبترین تالار را برای ارسال مطالبتان انتخاب کنید:
تالار ازاد برای مطالبی در نظر گرفته شده که در تالارهای دیگر گنجانده نمیشود.بنابراین در صورتی که برای مطلب مورد نظرتان تالاری جدا اختصاص داده شده از ایجاد تاپیک در این قسمت خودداری کنید و مطالب خود را در همان تالار قرار دهید.

قوانـیـن تــالار گـفـتگـوی آزاد [ لـطفا مـطالعه بـفرمایید ]

چرا تو تالار گفتگوی آزاد تبلیغ هست؟.خب اونها مگه نباید توی بخش بازارچه و... باشن؟.

سلام
اگه قانون برای همه یکی هست نباید به صرف گفتن استارتر ای قانون زیر پا گذاشته بشه.
با تشکر

مولتی متر

عضو جدید
سلام
سلام
من در تاپیک مربوطه فقط 1 سوال کردم و به خاطر همون سوال اخطار گرفتم.
و استارتر هم اخطار رو دادن
بررسی گردد.
با تشکر

P O U R I A

مدیر تالار
یعنی هر تاپیکی که ایجاد کننده بگه میشه در گفتگوی ازاد قرار بگیره !
خیر. ولی این تاپیک یه داستان واقعی هست. یک رمان نیست که من بفرستم تالار ادبیات. تاپیک های زیادی در گفتگوی ازاد هست که افرادی بخشی از زندگی خودشون رو نوشتن. که هیچ مغایرتی با قوانین نداره.

سوال کردن مشکل داره؟
خیر. ولی استارتر وقتی داره پشت سر هم قسمت هایی از داستانش رو میذاره درست نیست که مدام شما میان پستهاش پست بذارید! یک سوال شما نپرسیدید! من 4تا پست از شما رو در میان پستهای ایشان پاک کردم. همونطور که در این تاپیک پشت سر هم پست میذارید!
مدیریت این تالار با بنده هست. ایشون پست شما رو گزارش دادن و بنده به شما اخطار دادم.
اگه قانون برای همه یکی هست نباید به صرف گفتن استارتر ای قانون زیر پا گذاشته بشه.
با تشکر
قانون برای همه یکسان است و صرفا بر مبنای گفته ی استارتر زیر پا گذاشته نمیشود. کاملا درست میفرمایید.
سلام
من در تاپیک مربوطه فقط 1 سوال کردم و به خاطر همون سوال اخطار گرفتم.
و استارتر هم اخطار رو دادن
بررسی گردد.
با تشکر
سلام
این ها یک پست هستن یا چندتا؟
داستان قشنگیه :D

بهتر نیست توی قسمت داستان نویسی و رمان گذاشته بشه !!
گرچه این تالاره گفتگوی ازاده و هر مطلبی بزاری ازاده !!

مگه داستان نویسی تالار نداره؟؟؟

داستانا رو خود شما نوشتید؟؟
پس اسمتون سید طاها امینی هست؟؟؟؟

مولتی متر

عضو جدید
خیر. ولی این تاپیک یه داستان واقعی هست. یک رمان نیست که من بفرستم تالار ادبیات. تاپیک های زیادی در گفتگوی ازاد هست که افرادی بخشی از زندگی خودشون رو نوشتن. که هیچ مغایرتی با قوانین نداره.

خیر. ولی استارتر وقتی داره پشت سر هم قسمت هایی از داستانش رو میذاره درست نیست که مدام شما میان پستهاش پست بذارید! یک سوال شما نپرسیدید! من 4تا پست از شما رو در میان پستهای ایشان پاک کردم. همونطور که در این تاپیک پشت سر هم پست میذارید!
مدیریت این تالار با بنده هست. ایشون پست شما رو گزارش دادن و بنده به شما اخطار دادم.

قانون برای همه یکسان است و صرفا بر مبنای گفته ی استارتر زیر پا گذاشته نمیشود. کاملا درست میفرمایید.

سلام
این ها یک پست هستن یا چندتا؟

[h=2]قوانـیـن تــالار گـفـتگـوی آزاد [ لـطفا مـطالعه بـفرمایید ][/h]
با سلام

دوستان برای حفظ نظم تالار و سایت لطفا موارد زیر را در ارسالهای خود رعایت کنید.

1)
قبل از ارسال تاپیک حتما جستجو کنید و از ارسال تاپیکهای تکراری یا با موضوعات مشابه و هم عرض تاپیکهای دیگر خودداری کنید.

2)
برای مطالبی که تاپیک جدا به آن اختصاص داده شده است؛ تاپیک جدید ارسال نکنید:
مطالبی مثل داستانها و مطالب کوتاه و اموزنده، مطالب یا داستانهای طنز، جملات کوتاه و سخنان بزرگان، دانستنیها (ایا میدانیدها!)، تبریک تولد اعضا، معما، خداحافظی اعضا! ، فال و طالع بینی، فال روز و ... (با جستجو میتوانید تاپیکهای اصلی را پیدا کنید.)

3)
در ارسال مطالب دقت کنید و از زیرتالار مناسب استفاده کنید:
برای حفظ نظم موضوعی تالار دو زیر تالار "تاریخ، فلسفه و اندیشه" و "زندگی و سلامتی" به تالار اضافه شده که با نگاهی به زیرتالارها و موضوعات ارائه شده درآنها میتوانید به راحتی، راستا و موضوع هر زیرتالار را دریابید.

تالارهایی مانند اخبار ایران و جهان، موبایل، فیلم وسینما، ورزشی، عکس، معرفی سایت و وبلاگ، تالار اسلام و قرآن، هنر و ادبیات و ... در سایت موجود است.
(برای مشاهده و دسترسی به تالارهای اصلی میتوانید از
صفحه ی اصلی سایت استفاده کنید.)
ضمن اینکه تبلیغات فقط در تالار بازارچه مجاز است!

5)
در تالارها فقط فارسی تایپ کنید:
در صورتیکه به هر دلیل این امکان برای شما وجود ندارد میتوانید از این برنامه استفاده کنید.

6)
دوستان تازه وارد میتوانند برای اشنایی با امکانات انجمن و نحوه ی استفاده از انها از بخش راهنمای سایتکمک بگیرند و اگر سوال یا مشکلی دارند همانجا مطرح کنند.

7) برای تاپیکها از عناوین مناسب استفاده کنید:
عنوان تاپیکها باید موضوع تاپیک را دربر بگیرد.

8) در تاپیکها فقط درباره ی موضوع تاپیک صحبت کنید و از ارسال مطالبی که ارتباطی با موضوع ندارد (اسپم) خودداری کنید.

9) از ارسال مطالب غیر اخلاقی و مطالبی که سایت را با خطر فیلـتر شدن مواجه میکند به شدت خودداری کنید.

10) درج مطالب مخالف نظام ممنوع است:
در صورت اقدام، اخطار و در صورت تکرار، اخراج را به همراه خواهد داشت.

11) طرح مطالب سياسي در اين تالار مجاز نيست.

12) درج مطالب اسلامی و مذهبی درصورتی که در تالار اسلام اشاره ای بدان نشده باشد، با ذکر منبع معتبر موردی ندارد اما نقد مطالب اسلامی مجاز نیست:
اینجا جایی برای اینگونه مطالب اختصاص داده نشده در نتیجه این مباحث به سایت ها و فروم های مذهبی ارجاع داده میشود.

13) درج مطالب مربوط به ادیان دیگر با ذکر منبع معتبر و بدون توهین موردی ندارد:
ما بخشی برای این مطالب نداریم اما بیان این مطالب با رعایت قوانین موردی ندارد.

15) هر گونه بحث درباره ی علت اخراج یا اخطار یا اعتراض و مسائلی از این دست فقط از طریق پیغام خصوصی با مدیر بخش یا مدیر ارشد و ادمین قابل پیگیریست:
بنابراین از ارسال تاپیکهایی با این مضمون خودداری کنید.در صورت اقدام بلافاصله تاپیک حذف و با فرد خاطی برخورد میشود.

14) رعایت ادب و احترام به سایرین الزامیست:
توهین به هیچ عنوان پذیرفته نیست و به شدت برخورد خواهد شد.

در آخر امید است با فعالیت مفید و هر چه بیشتر شما دوستان و کاربران گرامی در چهارچوب قوانین شاهد ارتقای علمی روز افزون سایت باشیم.

تذکر: قوانین این قسمت ممکن است برحسب نیاز و تغییر شرایط تغییر کند که مسئولیت اطلاع از آنها به عهده ی خود اعضاست.

هرگونه پیشنهاد، انتقاد، نظر یا سوال را در دفتر تالار مطرح کنید.

از اینکه به حقوق اعضای این مجموعه احترام میگذارید و قوانین را رعایت میکنید از شما سپاسگذاریم.:gol:

باتشکر
مدیریت تالار گفتگوی آزاد

قوانین کاملا" مشخص هست
در بند اول قوانین نوشته داستان ها در قسمت خودشون گذاشته بشه.دیگه بین داستان واقعی ، مجازی ، دروغی ، کوتاه ، بلند و ... تمایزی قایل نشده
پس نوشتن تاپیک در گفتگوی آزاد بر خلاف قوانین بالاست؟
مگر اینکه شما قوانین دیگری رو بدونید که من نمیدونم !

مولتی متر

عضو جدید
به جای اینکه به ایشون اخطار بدید که بر خلاف قوانین تاپیک زدن و تاپیکشون رو منتقل کنید به من اخطار میدید؟
با تشکر

P O U R I A

مدیر تالار
به جای اینکه به ایشون اخطار بدید که بر خلاف قوانین تاپیک زدن و تاپیکشون رو منتقل کنید به من اخطار میدید؟
با تشکر
به نظر شما الان این تاپیک با کدام یک از قوانین تالار مغایرت داره؟
داستان شخصی یک فرد چه ارتباطی به تالار ادبیات داره؟ اگه اینطور باشه که شما یک نگاه به تاپیک های تالار بندازید! من باید به نصف کاربران اخطار بدم! حالا من رعایت خیلی از پست های دوستان رو میکنم و به همه اجازه میدم مطالبشون رو توی تالار بذارن تا مشکلی پیش نیاد، اونوقت شما اعتراض میکنید؟ من تا جای ممکن سعی میکنم به کسی اخطار ندم(بر خلاف مدیران پیشین). با کاربری برخورد نکنم تا یکم تالار واقعا بشه گفتگوی ازاد! چون اگر هم برخورد بکنم همین اتفاقی که الان افتاد میوفته!
خود من خیلی از پست های شما رو پاک کردم و هیچ اخطاری براتون ثبت نکردم. اخطاری که بنده بهتون دادم بی تاثیر از پست های پیشین شما هم نیست!

مولتی متر

عضو جدید
به نظر شما الان این تاپیک با کدام یک از قوانین تالار مغایرت داره؟
داستان شخصی یک فرد چه ارتباطی به تالار ادبیات داره؟ اگه اینطور باشه که شما یک نگاه به تاپیک های تالار بندازید! من باید به نصف کاربران اخطار بدم! حالا من رعایت خیلی از پست های دوستان رو میکنم و به همه اجازه میدم مطالبشون رو توی تالار بذارن تا مشکلی پیش نیاد، اونوقت شما اعتراض میکنید؟ من تا جای ممکن سعی میکنم به کسی اخطار ندم(بر خلاف مدیران پیشین). با کاربری برخورد نکنم تا یکم تالار واقعا بشه گفتگوی ازاد! چون اگر هم برخورد بکنم همین اتفاقی که الان افتاد میوفته!
خود من خیلی از پست های شما رو پاک کردم و هیچ اخطاری براتون ثبت نکردم. اخطاری که بنده بهتون دادم بی تاثیر از پست های پیشین شما هم نیست!
مگه داستان غیر شخصی هم داریم؟؟
ثانیا" این داستان شخصی نیست !
استارتر اومده یه داستان رو که معلوم نیست واقعی هست یا نه و هیچ لینکی هم نداده. از یک نفر منتقل کرده که اون نفر هم از یه نفر دیگه نقل کرده !
کلا" نقل در نقل شده.
وقتی داستان هست بره تالار داستان دیگه !! کجای حرفم براتون نامفهومه !

با این بند مغایرت داره !!
2)

P O U R I A

مدیر تالار
مگه داستان غیر شخصی هم داریم؟؟
ثانیا" این داستان شخصی نیست !
استارتر اومده یه داستان رو که معلوم نیست واقعی هست یا نه و هیچ لینکی هم نداده. از یک نفر منتقل کرده که اون نفر هم از یه نفر دیگه نقل کرده !
کلا" نقل در نقل شده.
وقتی داستان هست بره تالار داستان دیگه !! کجای حرفم براتون نامفهومه !

با این بند مغایرت داره !!
2)
داستان زندگی ادم هم لینک میخواد؟
قوانین که مشخص هستن. ولی اعمال قوانین توسط بنده انجام میشه. اینکه پستی از کاربری خلاف قوانین هست یا نه تشخیصش با مدیر اون تالار هست.
شما دوست عزیزم اگر با پستت و یا تاپیکی که ایجاد میکنی برخورد شد و فکر میکنی اشتباه بوده بیا بگو من اگر اشتباه کرده باشم عذرخواهی میکنم.
ولی اینکه من چرا پست های بقیه رو حذف نمیکنم کاملا به تفکرات خودم مربوط میشه! خیلی خیلی پست و تاپیک توی این تالار هست که خلاف قوانین هست ولی برخوردی نمیکنم. یا مدیرای قبلی اخطار میدادن که من این کار رو نمیکنم! ممنون بابت تذکرتون در مورد قوانین تالار.
اینم میدونم قوانین برای همه هست و فرقی بین کاربر و مدیر نداره! شما نگران اون قضیه هم نباشید.

مولتی متر

عضو جدید
داستان زندگی ادم هم لینک میخواد؟
قوانین که مشخص هستن. ولی اعمال قوانین توسط بنده انجام میشه. اینکه پستی از کاربری خلاف قوانین هست یا نه تشخیصش با مدیر اون تالار هست.
شما دوست عزیزم اگر با پستت و یا تاپیکی که ایجاد میکنی برخورد شد و فکر میکنی اشتباه بوده بیا بگو من اگر اشتباه کرده باشم عذرخواهی میکنم.
ولی اینکه من چرا پست های بقیه رو حذف نمیکنم کاملا به تفکرات خودم مربوط میشه! خیلی خیلی پست و تاپیک توی این تالار هست که خلاف قوانین هست ولی برخوردی نمیکنم. یا مدیرای قبلی اخطار میدادن که من این کار رو نمیکنم! ممنون بابت تذکرتون در مورد قوانین تالار.
اینم میدونم قوانین برای همه هست و فرقی بین کاربر و مدیر نداره! شما نگران اون قضیه هم نباشید.

شما مرتكب يك تخلف در باشگاه مهندسان ایران شده ايد.

مولتی متر عزيز،

دليل: ارسال مطالب نامربوط به تاپيک
-------
از گذاشتن پست های بی محتوا جدا خودداری کنید.
-------

این تخلف 1 امتیاز منفی دارد و ممکن است تا پایان زمان آن در دسترسی شما به تالارها نتیجه منفی داشته باشد.
در صورتي كه تا زمان به پايان رسيدن اين امتياز منفي مرتكب تخلف دوباره نشويد، امتياز منفي خود به خود حذف خواهد شد.
تخلفات مهم نیز هیچ وقت به پایان نخواهند رسید.

پست اصلی:
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?p=8456897

لطفا قوانين سايت را رعايت فرماييد.
موفق باشيد.
باشگاه مهندسان ایران

تفاوت لپ تاپ دوهسته ای و i5
سلام
لپ تاپ دوهسته ای و رم 2 که دست دومش حدود 600 تومان هست با لپ تاپ i5 با رم 2 یا 4 که دست دومش بین 700 تا 800 تومان هست چقد در کارایی تفاوت داره؟

پست های داستان که در غیر جای خودش هست مرتبط هست ولی پست من غیر مرتبط هست و اخطار داره
عجبا !!!!!!!

این ربات هم آدم بیکاریه !!!

P O U R I A

مدیر تالار

مولتی متر عزيز،

دليل: ارسال مطالب نامربوط به تاپيک
-------
از گذاشتن پست های بی محتوا جدا خودداری کنید.
-------

این تخلف 1 امتیاز منفی دارد و ممکن است تا پایان زمان آن در دسترسی شما به تالارها نتیجه منفی داشته باشد.
در صورتي كه تا زمان به پايان رسيدن اين امتياز منفي مرتكب تخلف دوباره نشويد، امتياز منفي خود به خود حذف خواهد شد.
تخلفات مهم نیز هیچ وقت به پایان نخواهند رسید.

پست اصلی:
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?p=8456897

لطفا قوانين سايت را رعايت فرماييد.
موفق باشيد.
باشگاه مهندسان ایران

تفاوت لپ تاپ دوهسته ای و i5
سلام
لپ تاپ دوهسته ای و رم 2 که دست دومش حدود 600 تومان هست با لپ تاپ i5 با رم 2 یا 4 که دست دومش بین 700 تا 800 تومان هست چقد در کارایی تفاوت داره؟

پست های داستان که در غیر جای خودش هست مرتبط هست ولی پست من غیر مرتبط هست و اخطار داره
عجبا !!!!!!!

این ربات هم آدم بیکاریه !!!
پستی که شما بابتش اخطار دریافت کردید اینه:
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟//

الکی شلوغش نکنید.
وقتی سوالی مطرح میکنید. صبر کنید تا دیگران به شما پاسخ بدن! نه اینکه اگر توی یک ساعت کسی جوابتون رو نداد هی پست بذارید! تا الان خیلی از پست های پشت سر هم شما رو پاک میکردم ولی چیزی نمیگفتم. ولی اگر اینقدر نگران قوانین و اعمال ان هستید باشه. با شما طبق قوانین برخورد میکنم.

P O U R I A

مدیر تالار
جای تاسف است که مدیری بابت این مطلب اخطار داده باشد .......حتی اگر جای صحیح نباشد .....چون میتونه یک بحث علمی باشه بایستی صرفا منتقل میشد به تالار کامپیوتر ......من واقعا متاسفم برخی رویه ها این چنینه ...........ولی در قبال داستان .....دوست محترم این داستان عاشقانه نیست .....جای اون تاپیک هم درست است

جای تاس
در مورد مسائلی که در جریان نیستید دخالت نفرمایید. پاسخ ایشون رو دادم.
ممنون.

مولتی متر

عضو جدید
جای تاسف است که مدیری بابت این مطلب اخطار داده باشد .......حتی اگر جای صحیح نباشد .....چون میتونه یک بحث علمی باشه بایستی صرفا منتقل میشد به تالار کامپیوتر ......من واقعا متاسفم برخی رویه ها این چنینه ...........ولی در قبال داستان .....دوست محترم این داستان عاشقانه نیست .....جای اون تاپیک هم درست است

جای تاس
مگه تالار کامپیوتر مدیر داره؟؟
به یکی از مدیران اون تالار (چکاوک) پیام دادم گفتن به مدیرا بگید !! گفتم مدیرا کین ؟؟ جواب نداد !!
داستان داستانه !! فرقی میکنه مگه ؟
توی مقررات نوستن داستان ممنوعه (استثنا هم نزاشتن) پس شامل همه ی داستان ها میشه !!

مولتی متر

عضو جدید
پستی که شما بابتش اخطار دریافت کردید اینه:

الکی شلوغش نکنید.
وقتی سوالی مطرح میکنید. صبر کنید تا دیگران به شما پاسخ بدن! نه اینکه اگر توی یک ساعت کسی جوابتون رو نداد هی پست بذارید! تا الان خیلی از پست های پشت سر هم شما رو پاک میکردم ولی چیزی نمیگفتم. ولی اگر اینقدر نگران قوانین و اعمال ان هستید باشه. با شما طبق قوانین برخورد میکنم.
چرا متن اخطار های ربات دقیق نیست !! اگه از مدیر تالار نپرسم از کجا بدونم که بابت این پست هست و بابت اون نیست !!!؟؟

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
در مورد مسائلی که در جریان نیستید دخالت نفرمایید. پاسخ ایشون رو دادم.
ممنون.

سلام علیکم ...........مدیر محترم حق با شماست .......بنده نبایستی این جا پاسخ میدادم و از این بابت از شما عذر میخوام ........البته اون بالا نوشته شده انتقاد و پیشنهادهای شما .......بنده به شما انتقادم رو این چنین بیان کردم ......درست است کار مدیریت سلیقه ای است ولی چارچوب دارد........اگر قوانین تالار گفتگوی آزاد رو قبول ندارید .....تغییر دهید .......مگر دست شما بسته است؟
این قانون رو دو سه مدیر قبل تر شما نوشته و قوانین که خانم آرامش نوشتن رو تغییر داد یا اصلاح کرد .......شما هم میتونید

و اینکه قانون رو به دلخواه خود اجرا کنید که حتی خلاف متن قوانین فعلی باشه از نظر بنده نه تنها هنر نیست بلکه خلاف قانون است.....خود استارتر تمایل داشته تاپیکش رو بیاره بالا ..........تاپیک قدیمی هم نبوده که خلاف قانون باشه و نیاز به اخطار!........در شرایطی که خیلی از تاپیک های قدیمی رو میارن بالا و حذف و قفل تاپیک هم دیده نمیشه اخطار که سهل است!.....موفق باشید

مولتی متر

عضو جدید
منظور از داستان در اونجا داستان نویسی است ........نه بحث روی داستان .......اگر این چنین باشد خیلی مطالب اخبارگونه هم باید حذف بشن ......چون اخبارند!..........این ضعفی است که بارها نقد کردیم ........از نظر بنده گذاشتن پست شما کاملا صحیح بوده .......به مدیران بالا پیام خصوصی دهید و منتظر بمانید ......کمی تحمل کنید
این هم چندتا تاپیک در مورد بحث روی داستان که در تالار داستان قرار داده شده است !!
[h=1]نقد داستان[/h]
[h=1]نقد "روزگار مهري و مهران"[/h]

P O U R I A

مدیر تالار
چرا متن اخطار های ربات دقیق نیست !! اگه از مدیر تالار نپرسم از کجا بدونم که بابت این پست هست و بابت اون نیست !!!؟؟
اصولا متن اخطارها مشخص هست. من اطلاع دقیقی از این قضیه ندارم. من روی پست شما اخطار رد کردم و اصولا باید همون پست در پیوست اخطارنامه برای شما نشان داده شود.
کلا من سعی میکنم تا جای ممکن با پست کاربران برخوردی نکنم تا کدورتی پیش نیاد! اسم این تالار گفتگوی آزاد هست! بدونید منم تمام تلاشم اینه که واقعا گفتگوی ازادی داشته باشیم.
قوانین به بنده اجازه میده برای حفظ نظم تالار برخورد بکنم و حتی کاربر رو اخراج کنم. اما اخطار دادن همیشه کار رو خراب تر میکنه. چون مردمان لج بازی هستیم و همونطور که بارها شاهد بودیم افراد زیادی با ایجاد کاربری های مختلف جو باشگاه رو به تشویش کشیدن.
این باشگاه نه برای منه نه برای فرد دیگه ای! یک فضای مجازی ست که فقط برای تبادل نظر هست. پس بهتره بهترین استفاده رو از این فضا ببریم. دوستانه و صمیمی.
شما هرگونه سوالی دارید همینجا از بنده میتونید بپرسید. ولی سعی میکنم همه پست ها و تاپیک ها رو ببینم. ولی اگر پستی یا تاپیکی دیدید که مشکل داشت فقط و فقط از قسمت گزارش اون پست رو به اطلاع من برسونید. در صورتی که نیاز به رسیدگی بود حتما انجام میدم. اگر هم کاری نکردم حتما انقدر جدی و ضروری نبوده که کاری بکنم.
در مورد این تاپیک مشخص هم خب موضوعاتی هستن که هم میتونن اینجا مطرح بشن و هم تو یه تالار دیگه ای! اینکه اینقدر وسواس به خرج بدیم که اینجا نه و فقط اونجا کار درستی نیست.
با این حال مرسی از تذکر شما.

پ.ن: مقداری مقررات این تالار رو اصلاح کردم. تعدادی از لفظ اخراج و برخورد شدید و این چیزا استفاده شده بود که حذف کردم. بدیهیست که با کاربرانی که لازم باشه برخورد صورت میگیره. نوشتن این الفاظ دیگه به نظرم کار درستی نیست. خوشبختانه با ورود فضاهای مجازی دیگه مثل تلگرام و ایسناگرام، جو باشگاه مدتیست اروم شده و افرادی که فقط دنبال سوژه برای گذروندن وقت خودشون میگردن دیگه اینجاها نمیان.

آخرین ویرایش:

مخالف تهمت

عضو جدید
سلام علیکم ....بی مقدمه میرم سر اصل مطلب .....شما بنده رو میشناسید و نیازی به معرفی هم نیست .....فقط میخواستم چندتا نقد از شما کنم

شما دزد و مال مردم خور هستید جناب پوریا .....می پرسید چرا؟......به خاطر شغل و رشته شما !........
تمامی مهندسین شیمی دزد و مال مردم خور هستند ..........از بیت المال هم سواستفاده میکنند .....فقط رو نمی کنند !

جناب پوریا....شما نیاز نیست به خاطر اخراج من تاسف بخوری ....به این خاطر تاسف بخور که اصول مدیریت رو بلد نیستی و ...بنده هیچ پیامی بابت بیان توهینی که کردم دریافت نکردم ...بنابراین نمی دانم واقعا توهین من چه بود ....نکته بعد .......اصولا توهین دو دسته است ......توهین به شخص و توهین به صورت عمومی ....که اگر بحث شخصی باشد ......نیاز به شکایت دارد

بنده از اون خانم با وجود توهینی که ابتدا به جامعه روحانیت و طلاب کردند .......البته اگر جنابعالی اینکه من شما رو هم دزد می دانم چون مهندس شیمی هستی!.....توهین ندانی و احترام به عقاید بخوانی که رفی نمیماند آقای مال ردم خور !........هیچ شکایتی نکردم....یک پست رو هم اونجا گزارش تخلف نکردم.....بنابراین شما حقی نداشتید به این خانم اخطار بدید ..چون بنده شکایتی از ایشون ندارم ...و مشخصا شما به ایشون اخطار داده اید به خاطر پاسخ به توهین خیالی از جانب بنده ......بنده از شما راضی نیستم که بی دلیل به این خانم اخطار داده اید ...چون من چیزی که میخواستم دریافتم و فکر میکنم این خانم هم متوجه شد که هر کسبه ای محترم است و نبایستی یک تهمت رو به همه بسط داد
نکات بسیار است ......ولیکن نکته دیگر که بایستی گفت جسارتا شما به چه حقی بحث اخطار بنده و این خانم رو در عموم مطرح کردید؟......کدام بند قانون این را نوشته .....که اگر این بند بود از کاربران خواسته نمیشد بعد مدت مجازات من بابت تخلف ........موارد را به صورت خصوصی دنبال کنند .....تنها در شرایطی که فرد اعتراض کند در دفتر مدیریت تالار ....دفتر مدیریت باشگاه .....مدیر حق دارد موارد تخلف فرد معترض در آن زمان را عمومی کند .....خنده دار است جناب عالی در حالی بنده رو مجرم اعلام کردید و محکوم در عموم که بنده هنوز هم مورد توهینی خود را نمی دانم که بایستی خصوصی فرستاده میشد .....آن وقت آمدید در عموم توهین در لفافه مطرح میفرمائید و آن دیگری رو به دلیل پاسخ به آن حکم محکومیت رو عمومی می کنید .......وا اسفا از این بی اخلاقی و بی قانونی شما
پ.ن:آقایی که بیت المال رو بالا میکشی و دست درازی میکنی به آن!........شما حق هیچ اعتراضی نداری!......به عقیده من که شما رو دزد میدونم احترام بذار! .......در ضمن خودم میدانم که ایجاد نام کاربری دوم ولو برای دفاع اون هم به این صورت ناجوانمردانه که اولین بار کیفرخواستی هم نبوده تخلف است ....پس با بنده طبق قانون رفتار شود که حالم از بی قانونی مدیرانی مثل جنابعالی به هم میخورد.....فراموش نکن احترام به عقاید بذار!......ولو عقیده طرف بوی تهمت و افترا حتی به پدرت بدهد!.....

آخرین ویرایش:

P O U R I A

مدیر تالار
سلام علیکم ....بی مقدمه میرم سر اصل مطلب .....شما بنده رو میشناسید و نیازی به معرفی هم نیست .....فقط میخواستم چندتا نقد از شما کنم

شما دزد و مال مردم خور هستید جناب پوریا .....می پرسید چرا؟......به خاطر شغل و رشته شما !........
تمامی مهندسین شیمی دزد و مال مردم خور هستند ..........از بیت المال هم سواستفاده میکنند .....فقط رو نمی کنند !

جناب پوریا....شما نیاز نیست به خاطر اخراج من تاسف بخوری ....به این خاطر تاسف بخور که اصول مدیریت رو بلد نیستی و ...بنده هیچ پیامی بابت بیان توهینی که کردم دریافت نکردم ...بنابراین نمی دانم واقعا توهین من چه بود ....نکته بعد .......اصولا توهین دو دسته است ......توهین به شخص و توهین به صورت عمومی ....که اگر بحث شخصی باشد ......نیاز به شکایت دارد

بنده از اون خانم با وجود توهینی که ابتدا به جامعه روحانیت و طلاب کردند .......البته اگر جنابعالی اینکه من شما رو هم دزد می دانم چون مهندس شیمی هستی!.....توهین ندانی و احترام به عقاید بخوانی که رفی نمیماند آقای مال ردم خور !........هیچ شکایتی نکردم....یک پست رو هم اونجا گزارش تخلف نکردم.....بنابراین شما حقی نداشتید به این خانم اخطار بدید ..چون بنده شکایتی از ایشون ندارم ...و مشخصا شما به ایشون اخطار داده اید به خاطر پاسخ به توهین خیالی از جانب بنده ......بنده از شما راضی نیستم که بی دلیل به این خانم اخطار داده اید ...چون من چیزی که میخواستم دریافتم و فکر میکنم این خانم هم متوجه شد که هر کسبه ای محترم است و نبایستی یک تهمت رو به همه بسط داد
نکات بسیار است ......ولیکن نکته دیگر که بایستی گفت جسارتا شما به چه حقی بحث اخطار بنده و این خانم رو در عموم مطرح کردید؟......کدام بند قانون این را نوشته .....که اگر این بند بود از کاربران خواسته نمیشد بعد مدت مجازات من بابت تخلف ........موارد را به صورت خصوصی دنبال کنند .....تنها در شرایطی که فرد اعتراض کند در دفتر مدیریت تالار ....دفتر مدیریت باشگاه .....مدیر حق دارد موارد تخلف فرد معترض در آن زمان را عمومی کند .....خنده دار است جناب عالی در حالی بنده رو مجرم اعلام کردید و محکوم در عموم که بنده هنوز هم مورد توهینی خود را نمی دانم که بایستی خصوصی فرستاده میشد .....آن وقت آمدید در عموم توهین در لفافه مطرح میفرمائید و آن دیگری رو به دلیل پاسخ به آن حکم محکومیت رو عمومی می کنید .......وا اسفا از این بی اخلاقی و بی قانونی شما
پ.ن:آقایی که بیت المال رو بالا میکشی و دست درازی میکنی به آن!........شما حق هیچ اعتراضی نداری!......به عقیده من که شما رو دزد میدونم احترام بذار! .......در ضمن خودم میدانم که ایجاد نام کاربری دوم ولو برای دفاع اون هم به این صورت ناجوانمردانه که اولین بار کیفرخواستی هم نبوده تخلف است ....پس با بنده طبق قانون رفتار شود که حالم از بی قانونی مدیرانی مثل جنابعالی به هم میخورد.....فراموش نکن احترام به عقاید بذار!......ولو عقیده طرف بوی تهمت و افترا حتی به پدرت بدهد!.....
سلام
معمولا برای این میگیم پستی اگر محتوای توهین دارد رو گزارش بدید برای اینه که ما فرصت نمیکنیم همه پست ها و نظرات کاربران رو بخونیم. ولی این دلیل نمیشه که اگر من سخنی از کاربری دیدم که داشت به شخص مخاطب خودش توهین میکرد کاری نکنم چون مثلا شخص گزارش نداده. اگر اینطور باشه که دو نفر همین جور به هم توهین میکنند و شکایتی هم ندارن و ما باید همینطور تماشا کنیم فقط!
متاسف بودن بنده بابت شما برای این مورد هست که امتیاز منفی ای که برای شما لحاظ شد باعث اخراج شما میشد! و این مورد دست من نبود. این مورد رو صلاح دیدم که توی تاپیک بگم دقیقا برای همین موردی که فرمودید! چون امتیاز منفی باعث اخراج شما شد اگر این مورد را نمیگفتم ممکن بود کاربران دیگه فکر کنن که من جبهه گیری کردم و مثلا فقط خواستم شما را اخراج کنم! درحالی که اینطور نیست! من اگر نمیگفتم شما به طور شدیدتری میومدید و اینجا میگفتید که ایشون به من توهین کرده و شما من رو اخراج کردید! بنده برای جلوگیری از این سوتفاهم ها اونجا اعلام کردم که البته 48ساعت بعد پست بنده پاک میشه.

در مورد سخن خانم "جیگر طلا" هم عرض کنم که ایشان اصلا توهین کلی به همه جامعه طلبه کشور نکردن! ایشان یک تجربه شخصی خودشون رو گفتن که شما نمیتونید ایراد بگیرید! جواب ایشون رو خود شما هم دادید! اینکه اینها عده ای از طلبه هستن و نمیشه به همه تعمیم داد که کاملا منطقی ست. پس همانطور که شما میخواید به عقاید شما احترام گذاشته بشه باید به عقاید دیگران احترام بگذارید.

ولی اگر نظر شخصی من رو میخواید خدمتتون میگم. جامعه طلبه با مردم عادی فرق دارن! مردم عادی دایه ی اسلام را ندارند! اگر خلافی میکنن توجیه پذیره! ولی اگر طلبه ای خلافی بکنه همه به چشم اسلام میبینن!!! (اگر اشتباه میگم بفرمایید.) ولی من به عنوان یک مسلمانی که اصلا ادعای مسلمانی ندارم و به خاطر خیلی از اشتباهاتی که میکنم واقعا خودم رو مسلمان نمیدونم. ولی حداقل فکر میکنم اسلام دین برتر هست. بعد وقتی یک طلبه و یا روحانی رو میبینم که حق دیگران رو میخوره! خب طبیعی بدونید که از اسلام زده میشم! این رو به اسلام ربط میدم! و این کاملا طبیعیست. به همون دلیلی که پیامبر و ائمه (سلام بر آنها) معصوم بودن که این مشکلات پیش نیاد! طلبه ها هم از این قضیه مستثنا نیستن! و بسیار بسیار باید مراقب این مسائل باشن. اینکه شما بخواید از انها دفاع کنید هم اشتباه است. کسی این کارهای اشتباه رو به همه نسبت نمیده! ولی قبول کنید که وجود یک نفر ادم خطاکار طلبه هم به شدت حساست زاست!

به هر حال من به شما حق میدم از دست من ناراحت باشید. بالاخره این کارهایی که به من سپرده شده سلیقه ای ست. در نهایت من با توجه به نظر و برداشتی که میکنم واکنش نشون میدم و کاملا مطمئن باشید من اصلا ادمی نیستم که بخوام جبهه بگیرم برای کسی.