دفتر مدیریت تالار ادبیات

ashkan 261

کاربر فعال
اول سلام اشكان جان
خيلي به جمع ما خوش اومدي عزيز
ميشه لطفا در خصوص جستارتون توضيحات بيشتري رو بفرماييد.
با كمال ميل بعد از بررسي توضيحاتتون در خدمتم عزيزجان
:w27:

ممنون از خوشامد گویی شما ولی من که دو ماه بعد شما اومد اینجا به هر حال بازم گلی به جمالت

توضیح نمیخواد که ، چرا انقدر موضوعو پیچیده میکنید ، ادمو پشیمون میکنید

pedram_samimifar

عضو جدید
salam man taze varde in mohit shodam.chand ta az dastanamo gozashtam.mesle inke aval bayad taeid beseh baad namayesh dade misheh?1

گلابتون

مدیر بازنشسته
ببخشید اینجا محفلی واسه شعر و در اصل ترانه هست؟:que:
سلام بيلسان جان...ببين اينجا ميتونه كمكت كنه...:gol:
salam man taze varde in mohit shodam.chand ta az dastanamo gozashtam.mesle inke aval bayad taeid beseh baad namayesh dade misheh?1
خيلي خيلي به جمع ما خوش اومدي عزيز...

اولين قانون اين باشگاه اينه كه لطف كنيد و فارسي تايپ كنيد...ممنونتون ميشم
بله عزيزجان حدس شما درسته اول بايد جستار شما مورد تاييد واقع بشه ...بعد به مشاهده گذاشته خواهدشد.
:redface:

MEMOL...

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام ...

نميدونم كي پست من رو از تاپيك "يك خط براي ..." منتقل كرده به كوي دوست ... حداقل لطف ميكردين به يكي از تاپيكاي خودم انتقالش ميدادين ... راستش من نميتونم جايي فعاليت كنم كه براي دل آدمم قانون ميذارن ... قصد ناراحت كردن كسي رو هم ندارم واقعا ...

مرسي بخاطر همه ي خوبيهاتون:heart: مواظب تالار ادبيات هم باشيد ...:w38:

ممنون ميشم ديگه درباره ي اين پستم صحبتي نشه ...

خدانگهدار:gol:

محـسن ز

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام ...

نميدونم كي پست من رو از تاپيك "يك خط براي ..." منتقل كرده به كوي دوست ... حداقل لطف ميكردين به يكي از تاپيكاي خودم انتقالش ميدادين ... راستش من نميتونم جايي فعاليت كنم كه براي دل آدمم قانون ميذارن ... قصد ناراحت كردن كسي رو هم ندارم واقعا ...

مرسي بخاطر همه ي خوبيهاتون:heart: مواظب تالار ادبيات هم باشيد ...:w38:

ممنون ميشم ديگه درباره ي اين پستم صحبتي نشه ...

خدانگهدار:gol:
سلام ممول جان:gol:
تا اونجایی که من میدونم عنوان نوشته یک خط برای کسی که دوستش دارید هست و هنر نویسنده اینه که بتونه توی همون یک خط تمام احساساتش رو بیان کنه وگر نه خیلی نوشته های دیگر هم هست تو تالار تا بشه اونجا شعر یا مطلب گذاشت که توی یک خط نمی شوداحساس رو بیان کرد میتونستی اونجا یا به قول خودت توی یکی از نوشته های خودت بگذاری من تا اونجایی که یادمه چند ین بار گلابتون عزیزراجع به همین موضوع تذکرات لازم رو به دوستان توی یک خط برای کسی که دوستش داری داده است
ولی اینکه قانون برای ما آدما ها است و لازمه زندگی اجتماعی هست قانون یعنی احترام به افراد اگه نباشه سنگ روی سنگ بند نمیشه درسته خیلی افرادآنرا رعایت نمی کنند ولی چه خوبه ما از خودمان شروع کنیم بی قانونی مساوی با هرج و مرج
بعدا هم هر کدام از ما اگه اینجا فعالیت می کنیم فقط برای اینه که به یکی از دوستان و یک هم نوع کمک کنیم با اشعار و مطالب ادبی که میگذاریم و هیچ کدام صاحب و مالک جای از این دنیایی مجازی نیستیم
با این موضوع خیلی ساده ناراحت نشو و خدا حافظی نکن همه ما به فعالیت تو و دوستان امثال تو احتیاج داریم و این عنوانهای که به هرکدام از ما داده می شود دراین باشگاه ملاک نیست اصل در کنار هم بودن و از حضور هم استفاده کردن هست تا بتوانیم از تجربه های دیگران در زندگی خودمان استفاده کنیم
امیدوارم که دوباره حضور پر شور تو را احساس کنیم :gol:

MEMOL...

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام ممول جان:gol:
تا اونجایی که من میدونم عنوان نوشته یک خط برای کسی که دوستش دارید هست و هنر نویسنده اینه که بتونه توی همون یک خط تمام احساساتش رو بیان کنه وگر نه خیلی نوشته های دیگر هم هست تو تالار تا بشه اونجا شعر یا مطلب گذاشت که توی یک خط نمی شوداحساس رو بیان کرد میتونستی اونجا یا به قول خودت توی یکی از نوشته های خودت بگذاری من تا اونجایی که یادمه چند ین بار گلابتون عزیزراجع به همین موضوع تذکرات لازم رو به دوستان توی یک خط برای کسی که دوستش داری داده است
ولی اینکه قانون برای ما آدما ها است و لازمه زندگی اجتماعی هست قانون یعنی احترام به افراد اگه نباشه سنگ روی سنگ بند نمیشه درسته خیلی افرادآنرا رعایت نمی کنند ولی چه خوبه ما از خودمان شروع کنیم بی قانونی مساوی با هرج و مرج
بعدا هم هر کدام از ما اگه اینجا فعالیت می کنیم فقط برای اینه که به یکی از دوستان و یک هم نوع کمک کنیم با اشعار و مطالب ادبی که میگذاریم و هیچ کدام صاحب و مالک جای از این دنیایی مجازی نیستیم
با این موضوع خیلی ساده ناراحت نشو و خدا حافظی نکن همه ما به فعالیت تو و دوستان امثال تو احتیاج داریم و این عنوانهای که به هرکدام از ما داده می شود دراین باشگاه ملاک نیست اصل در کنار هم بودن و از حضور هم استفاده کردن هست تا بتوانیم از تجربه های دیگران در زندگی خودمان استفاده کنیم
امیدوارم که دوباره حضور پر شور تو را احساس کنیم :gol:

سلام ... مرسي بخاطر صحبت هاي خوبت محسن جان ...

منظورم از خداحافظي فقط از اين تالار بود وگرنه بعد از يه مدت دوباره به سايت برميگردم ... به هرحال من عقيده ي خودم رو دارم از كسي هم ناراحت نشدم ... به قانوني هم كه گذاشتين احترام ميذارم اما ترجيح ميدم ديگه اين قسمت فعاليتي نداشته باشم ...

ممنون يه دنيا ...:gol:

محـسن ز

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام برهمه دوستان تالار ادبیات مخصوصا بر مدیر فعال تالار گلابتون عزیز
دوستان من یک جستار جدید ایجاد کردم و از همه دوستان دعوت میکنم تا هر آنچه که می توانند در این جستار کمک کنند البته در مورد ایجاد این جستار قبلا با مدیر عزیز هما هنگی شده است و خواستم اینجا به طور قانونی تایید بشود تا قانون را زیر پا نگذاشته باشم

شاعران گمنام

گلابتون

مدیر بازنشسته
سلام برهمه دوستان تالار ادبیات مخصوصا بر مدیر فعال تالار گلابتون عزیز
دوستان من یک جستار جدید ایجاد کردم و از همه دوستان دعوت میکنم تا هر آنچه که می توانند در این جستار کمک کنند البته در مورد ایجاد این جستار قبلا با مدیر عزیز هما هنگی شده است و خواستم اینجا به طور قانونی تایید بشود تا قانون را زیر پا نگذاشته باشم

شاعران گمنام

متشكرم محسن جان
هم از تلاش زيباتون .. و هم از اينكه به رعايت قوانين حتي در پست خودتون احترام ميگذاريد...اميدوارم دوستان بدانند كه رعايت قوانين و رعايت نظم تنها و تنها بخاطر زيباتر شدن و پر مغز شدن تالار و دستيابي بهتر به مطالب و مفاهيم ادبي هست..
نه بستن بند و زنجير به دست و پاي دوستان.:redface::gol:

mahdi271

عضو جدید
سلام
میخواستم یه تاپیک در قسمت مشاهیر ادب ایران بازم کن برای آقای ایرج جنتی عطایی.
نگاه کردم چیزی نداریم مشابه این و اگه اجازه بدید من تاپیک رو باز کنم.
راجع به عکاسخانه تخصصی ادبیات هم آبجی گلاب اینی که گذاشتی بر عهده من با کمال میل قبول کردماما شما اسم بدید من عکس بهتون تحویل میدم.
آخه میترسم شرمنده شما و دوستان بشم.

گلابتون

مدیر بازنشسته
سلام
میخواستم یه تاپیک در قسمت مشاهیر ادب ایران بازم کن برای آقای ایرج جنتی عطایی.
نگاه کردم چیزی نداریم مشابه این و اگه اجازه بدید من تاپیک رو باز کنم.
راجع به عکاسخانه تخصصی ادبیات هم آبجی گلاب اینی که گذاشتی بر عهده من با کمال میل قبول کردماما شما اسم بدید من عکس بهتون تحویل میدم.
آخه میترسم شرمنده شما و دوستان بشم.

سلام مهدي جان
خسته نباشي مهربونم
داداش دست شما درد نكنه...بله درسته از جناب جنتي چيزي نداريم...اگه زحمتشو بكشي ممنونت ميشم

در خصوص عكاسخانه هم به روي چشم...
اما اگه به مسابقه ادبي مراجعه كني فكر ميكنم كمك خوبي برات باشه عزيزم.:w27:

mahdi271

عضو جدید
رییس جان لطفا تاپیک ایرج جنتی عطایی رو تایید کنید تا من شروع کنم.
دوتا تاپیک درست کردم شما یکی رو تایید کنید ممنون میشم ازتون.

*setareh66*

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام من میخوام یه تایپیک در مورد شهریار و یکی در مورد ارد بزرگ بذارم.میتونم؟؟؟

گلابتون

مدیر بازنشسته
سلام من میخوام یه تایپیک در مورد شهریار و یکی در مورد ارد بزرگ بذارم.میتونم؟؟؟
ستاره جون خيلي خيلي به جمع ما خوش اومدي عزيزم
خانومم در خصوص جناب شهريار ...جستار موجود هست ...
در خصوص ارد بزرگ هم مطالبي بود...اما نميدونم جستار مجزا داشت يا خير؟
اجاز بديد بررسي كه شد خدمتتون عرض ميكنم...
البته خودتون هم ميتونيد در تالار جستجو كنيد عزيزم.
:redface::gol:

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
بخاطر زحمات محسن عزیز و مامان گلابم خیلی خیلی ممنونم :gol:

البته نا گفته نماند هر دوتون بی معرفتین ما رو فراموش کردین دیگه

دوتا خواهش دارم
1- تاپیکی در همین بخش اول ایجاد بشه به عنوان تکاپوی تهی و همانند دست نوشته‌ها هم مهم بشه، تکاپوی تهی حسش با یه دست نوشته متفاوته و معناها کاملن با هم فرق دارن، ممنون می‌شم در این موضوع کمکم کنین :gol:

2- قسمتی رو اختصاص بدین برای کتاب خونی و سپس هر کس نقد یا خلاصه‌ای از اون کتاب رو بعد از خوندن بزاره تو یه تاپیک خاص
اینجوری هر هفته یا هر دو هفته یه کتاب خوندیم، هیشکی هم شرکت نکنه خودم شرکت می‌کنم
کتابات انتخابی هم می‌تونیم بخریم یا از کتاب خونه تهیه کنیم و البته کتابایی که انتخاب میشه نظر سنجی می‌شه
( البته فلن نه، چون دوتا کتاب دارم اونا رو تموم کنم بعدن :دی )

نظرت چیه مامانی ؟

گلابتون

مدیر بازنشسته
سلام

دوتا خواهش دارم
1- تاپیکی در همین بخش اول ایجاد بشه به عنوان تکاپوی تهی و همانند دست نوشته‌ها هم مهم بشه، تکاپوی تهی حسش با یه دست نوشته متفاوته و معناها کاملن با هم فرق دارن، ممنون می‌شم در این موضوع کمکم کنین :gol:

2- قسمتی رو اختصاص بدین برای کتاب خونی و سپس هر کس نقد یا خلاصه‌ای از اون کتاب رو بعد از خوندن بزاره تو یه تاپیک خاص
اینجوری هر هفته یا هر دو هفته یه کتاب خوندیم، هیشکی هم شرکت نکنه خودم شرکت می‌کنم
کتابات انتخابی هم می‌تونیم بخریم یا از کتاب خونه تهیه کنیم و البته کتابایی که انتخاب میشه نظر سنجی می‌شه

نظرت چیه مامانی ؟

قربون گل پسرم...باشه عزيزم بزار بررسيش كنيم ..خبرت ميكنم گلم...:w40:
پسرم پسرهاي قديم ..هييييييي روزگار:w06:

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
قربون گل پسرم...باشه عزيزم بزار بررسيش كنيم ..خبرت ميكنم گلم...:w40:
پسرم پسرهاي قديم ..هييييييي روزگار:w06:

پسر به این گلی :w05:

خوب چیه، بستنی می‌خوام، قدیمیا خیلی لوووس بودن :دی

من باید برم، خوشحال شدم
تا بعد

منتظر می‌مونم :gol:

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

می‌خواستم وقتی تاپیک ایجاد می‌شه حرفم رو بزنم
ولی برا اینکه سو تفاهمی پیش نیاد اینجا می‌گم

تکاپوی تهی رو از دوست خوبم، کامران دیدم و خیلی تاپیک دوست داشتنی و زیباییه، تو یه فروم دیگه، گفتم حتمن اینجا هم هست، واسه همین اومدم و سرچ رو انجام دادم ولی موفق نشدم چیزی ببینم :cry: به همین دلیل این پیشنهاد رو دادم که همچین تاپیکی وجود داشته باشه و امیدوارم دوست عزیزم، کامران اینجا هم فعالیت خاص خودشون رو داشته باشن، البته هر جور خودش دوست داشته باشه

به هر حال، این پیشنهاد ( تکاپوی تهی ) متعلق به کامران برادران رزاز هستش، و امیدوارم بزودی همچین تاپیکی رو ببینم و تشکر ویژه‌ای رو از کامران داشته باشم :gol:

amarjani200

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام خسته نباشين
خب ...
براي بخش داستان ميشه قسمتي رو تعريف كرد به نام دست نوشتهاي داستاني يا ... كه براي كنترل اون ميشه شرايط ذيل رو تعريف كرد:
در هر سري بيش از 2 تاپيك داستان اجازه فعاليت نداشته باشد تا زمانيكه يك داستان به پايان برسد .
ايجاد كننده تاپيك داستان اسامي نويسندگان را (در صورت وجود چند نويسنده) از ابتدا مشخص كند و تاپيك فقط مختص پستهاي همان افراد باشد .
ايجاد كننده تاپيك زمان اتمام داستان را بصورت حدودي مشخص كند تا از رها شدن داستان جلوگيري شود.
به عنوان مكمل يه تاپيك ايجاد شه كه دوستان داستانهاي روز رو نقد و بررسي كنن .
خب نظر ؟!

گلابتون

مدیر بازنشسته
سلام

دوتا خواهش دارم

نظرت چیه مامانی ؟

جاويد جان
بخش اول نظراتت كه به هماهنگي خودت مردود شد. هيچ
اما بخش دوم...
بخش دوم ظاهرا مرتبط با بخش داستان و حكايات ميشه عزيز...
خوب همونطور كه ميدونيد مسئول اين بخش مليسا جان و مرجاني عزيز هستند...
من خودم شخصا با اين برنامه كاملا موافقم و نظر محسن جان رو هم پرسيدم ايشون هم نظر مساعد دارند...اين بخش باعث ايجاد حس كتابخواني و همينطور به نوعي خلاصه نگاري ميشه...كه جنبه ادبي و نقد كتاب رو هم در بر داره...پس واقعا نظر خوب و كارآمديه...( زنده باشي پسرم) :redface::heart:
اما اگه ممكنه مليسا و مرجاني عزيز هم نظرشون رو برامون بگن و يا اگه به اين طرح جاويد جان چيزي ميخواين اضافه يا كم كنيد در خدمتيم...دوستان ديگر هم اگه نظري دارند با گوش جان پذيرا هستيم...

خوب نظرتون لطفا؟؟؟؟:w27:

گلابتون

مدیر بازنشسته
سلام خسته نباشين
خب ...
براي بخش داستان ميشه قسمتي رو تعريف كرد به نام دست نوشتهاي داستاني يا ... كه براي كنترل اون ميشه شرايط ذيل رو تعريف كرد:
در هر سري بيش از 2 تاپيك داستان اجازه فعاليت نداشته باشد تا زمانيكه يك داستان به پايان برسد .
ايجاد كننده تاپيك داستان اسامي نويسندگان را (در صورت وجود چند نويسنده) از ابتدا مشخص كند و تاپيك فقط مختص پستهاي همان افراد باشد .
ايجاد كننده تاپيك زمان اتمام داستان را بصورت حدودي مشخص كند تا از رها شدن داستان جلوگيري شود.
به عنوان مكمل يه تاپيك ايجاد شه كه دوستان داستانهاي روز رو نقد و بررسي كنن .
خب نظر ؟!

سلام عزيزجان
ممنون از فعاليت خوب و ارزنده تون
مرجاني جان...من از قسمت دوم شرايط راستش چيزي دستگيرم نشد...ميشه محبت كنيد و بيشتر توضيح بديد..
بقيه شرايط هم بد نيست..البته اگه كسي مخالفت نداشته باشه...
به نظر من هركس ميخواد در اين بخش همكاري كنه بهتره درخواستش رو همينجا توي دفتر اعلام كنه تا ايجاد سردرگمي هم نشه.
و اما بخش آخر مطلبتون هم كه همچين تاپيكي قبلا ايجاد شده ميتونيم از اون هم استفاده كنيم...
من خودم اولين عضو اين بخش خواهم شد...البته با اجازه دوستان.
:gol::redface:

Setayesh

مدیر تالار کتابخانه الکترونیکی
مدیر تالار
سیلام مامان جونم
خوبی؟خوشی؟خسته نباشی.
خیلی وقت بود اینجا سر نزده بودم.
گفتم دست خالی نیام.:love:

تقدیم به شما و همکار خوبتون:

گلابتون

مدیر بازنشسته
سیلام مامان جونم
خوبی؟خوشی؟خسته نباشی.
خیلی وقت بود اینجا سر نزده بودم.
گفتم دست خالی نیام.:love:

تقدیم به شما و همکار خوبتون:

سلام به روي ماهت ستايشمممممم
مرسسسسسسي عزيزدلم
تو خودت گلي ...گلدوني ...گلابي...عزيزي ...مهربوني
اومدنت يه دنيا صفا داره...ديگه چرا زحمت گل كشيدي...
بازم ممنونم عزيزم
هم از طرف خودم هم از طرف محسن جان...
قربون قدمت
:w40::w40::w40::w40:

amarjani200

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام عزيزجان
ممنون از فعاليت خوب و ارزنده تون
مرجاني جان...من از قسمت دوم شرايط راستش چيزي دستگيرم نشد...ميشه محبت كنيد و بيشتر توضيح بديد..
بقيه شرايط هم بد نيست..البته اگه كسي مخالفت نداشته باشه...
به نظر من هركس ميخواد در اين بخش همكاري كنه بهتره درخواستش رو همينجا توي دفتر اعلام كنه تا ايجاد سردرگمي هم نشه.
و اما بخش آخر مطلبتون هم كه همچين تاپيكي قبلا ايجاد شده ميتونيم از اون هم استفاده كنيم...
من خودم اولين عضو اين بخش خواهم شد...البته با اجازه دوستان.:gol::redface:
خانوم مدير منظورم اينه يه بخش جدا براي داستان نوشته ها توي بخش داستان ايجادشه كه مختص داستانهاي نسبتا" بلند باشه ، هر داستان يه شروع و يه پايان داره ، من نظرم اينه كه به دليل اينكه نويسنده ها و خواننده هاي داستان و منتقدان بتونن روي داستانها تمركز كنن بيشتر از دو داستان توي يه بازه زماني نوشته نشه و اگر كسي ميخواد داستان جديدي بنويسه صبر كنه تا يكي از داستانها تموم بشه ...
نميدونم تونستم نظرم رو بگم يا نه؟ :confused:
البته راجع به نقد داستانم سايه جان درسته يه تاپيك هست ولي تاپيك به صورتيه كه يه داستان كوتاه گفته ميشه و بعد نقدش ميكنن ...
بازم شما اوستايي ....

آخرین ویرایش:

گلابتون

مدیر بازنشسته
خانوم مدير منظورم اينه يه بخش جدا براي داستان نوشته ها توي بخش داستان ايجادشه كه مختص داستانهاي نسبتا" بلند باشه ، هر داستان يه شروع و يه پايان داره ، من نظرم اينه كه به دليل اينكه نويسنده ها و خواننده هاي داستان و منتقدان بتونن روي داستانها تمركز كنن بيشتر از دو داستان توي يه بازه زماني نوشته نشه و اگر كسي ميخواد داستان جديدي بنويسه صبر كنه تا يكي از داستانها تموم بشه ...
نميدونم تونستم نظرم رو بگم يا نه؟ :confused:
البته راجع به نقد داستانم سايه جان درسته يه تاپيك هست ولي تاپيك به صورتيه كه يه داستان كوتاه گفته ميشه و بعد نقدش ميكنن ...
بازم شما اوستايي ....

اختيار داري مرجاني عزيزم
ممنون از نظر ارزشمندت
بله كاملا متوجه شدم..درسته اينجور كه ايجاد محدوديت بشه ...تمركز هم بيشتر ميشه..من هم كاملا موافقم ...
در خصوص تاپيك نقد هم كاملا حق باشماست...باشه اونم در كنار همين تاپيك ايجاد ميكنيم..:w27:

اين مليسا جان كجاست؟؟؟؟
مليسا بدو بيا ببينم نظرت چيه خانومي؟؟؟:w20:

bahareh s

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام گلابتون جان میخواستم راجبه یه رمان تاپیک بسازم (رمان قصه زندگی):
چند ضربه به در کلاس نواخته شد و خانم معلم به طرف در رفت و آن راگشود. لحظه ای درنگ کرد
سپس از همانجا گفت:مریم ایرانی؟ مریم از جایش برخاست و معلم گفت : برو دفتر خانوم مدیر مریم
وقتی از پله ها با لا میرفت در این فکر بود که چه بگوید.مدتی بیحرکت روی پله ها ایستاد و بعد در
زد و وارد شد به جز خانوم مدیر کسی در اتاق نبود
سلام اجازه هست؟من مریم ایرانی هستم!
سلام خوب مریم خانوم شما شنبه غیبت کردی یکشنبه حاضر بودی و دوباره دوشنبه غیبت
توضیح درستی داری؟
خانوم مدیر دفتری که نگاه میکرد بست و منتظر جواب مریم ماند.
خانوم مدتی است سرن درد میکنه شنبه به درمانگاه رفتم ولی خیلی طول کشید گفتند دوشنبه بیا باز
رفتم ولی به قدری شلوغ بود که نوبت من نرسید.
با چه کسی رفته بودی؟
خودم تنهایی
چرا تنهایی؟
خانوم راستش مادرم خیلی سرش شلوغه و هم نمیخواستم متوجه و نگرانم شه.
متاسفم نمیتونم بپذیرم امروز تا پایان زنگ در حیاط بمان فردا صبح با مادرت بیا تا ببینیم چیکار
میتونیم بکنیم حالا برو.
مریم چشمی گفت و در حالی که لبانش خشک شده بود از دفتر خارج شد.
مادر مشغول صاف و صوف کردن چادرش رو طناب بود که صدای زنگ او را به سمت در برد
خانومی با چادر مشکی که از لای در دیده میشد با مادر صحبت کوتاهی کرد و رفت مادر به اتاق
مریم آمد و گفت:مدیر مدرسه خواسته فردا به دبیرستان برم علتش را هم غیبت های زیاد تو
عنوان کرده کی غیبت کردی که ما بی خبریم؟
مریم آنچه را برای مدیر توضیح داده بود برای مادر گفت بعد اضافه کرد نخواستم شما رو نگران کنم.
مادر که ناراحت شده بود فریاد زد:
این چه درد بی درمانی هست که آنقدر به تو فشار آورده تا از درس و مشقت بیفتی و دنبال علاج باشی؟
در صورتی که صبح ها یک ساعت به تو امان میداده تا جلوی آئینه وایسی و خودت رو برانداز کنی اینقدر حالت خوب بود که شب ها قبل از خواب کفشهایت را تمیز میکردی لباست را صاف میکردی اینها به خاطر سردردت بود؟خیال کردی کسی متوجه نیست من با نظم و انظباط مخالف نیستم اما رفتار تو مشکوکه وبا خودم میگفتم
شاید میخواهد بگه بزرگ شده.
مریم در سکوت بود ولی درونش اشوبی بود ضربان قلبش هر لحظه تند تر میشد و با صدایی که گویی از ته چاه در می آید گفت:
مامان این خانوم کی بود؟
همان خانومی که پشت در مینشیتد.
حتما رفت و آمد دختران را کنترل میکنه یا اولیائ را راهنمایی میکنه.
مریم سعی میکرد از مادر حرف بکشد و اضافه کرد:مامان چرا اینقدر عصبانی هستی؟مگه به شما چی گفته؟
مریم مسئله ای هست که تو به من نگفتی؟خانوم مدیر میخواهد علت غیبت هایت را بداند میخواهم از زبان خودت بشنوم هر چه هست بگو قبل از اینکه خواهرت بیاید بگو.
باز هم سکوت کرد و با خود اندیشید تا فردا هیچ چیز را لو نمیدهد.

گلابتون

مدیر بازنشسته
سلام گلابتون جان میخواستم راجع به یه رمان تاپیک بسازم (رمان قصه زندگی):

سلام بهاره جون
ممنونم كه قوانين تالار رو مورد احترام خودتون قرار داديد عزيز...:heart::gol:
روي تاپيكت بررسي انجام ميشه و نتيجه سريعا اعلام ميشه:redface:

مليسا جان...مرجاني جان...لطفا نظرتون رو بفرماييد...:gol:

آخرین ویرایش:

godmaycry

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب رسیدم.وای چه خوبه تو یه دفتر حرف میزنم که آرام مدیرش نیست:D

خانم مدیر من میخوام یه تاپیک بزنم که نامه های عاشقانه نیما رو اونجا بذارم همین.بخدا کار بدی نمیخوام بکنم:w05:

ملیسا

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بهاره جون
ممنونم كه قوانين تالار رو مورد احترام خودتون قرار داديد عزيز...:heart::gol:
روي تاپيكت بررسي انجام ميشه و نتيجه سريعا اعلام ميشه:redface:

مليسا جان...مرجاني جان...لطفا نظرتون رو بفرماييد...:gol:
سلام عزیزم ، گلابتون جان به نظر من که داستان خوبی هست .
اگر موافق باشید بهاره جان این داستان را برای بچه بگذارند .:gol:

گلابتون

مدیر بازنشسته
خب رسیدم.وای چه خوبه تو یه دفتر حرف میزنم که آرام مدیرش نیست:D

خانم مدیر من میخوام یه تاپیک بزنم که نامه های عاشقانه نیما رو اونجا بذارم همین.بخدا کار بدی نمیخوام بکنم:w05:
سلام دوست عزيزم
خيلي خيلي خوش اومديد...
ببخشيد كه دير به درخواستتون رسيدگي ميشه ...شرمنده و عذر بنده رو پذيرا باشيد.
در خصوص درخواستتون بررسي كردم ...همچين جستاري نداريم ..خوشحال ميشم اقدام بفرماييد.
با اجازه تون پيام بعديتون رو هم پاك ميكنم ;)
تالار ادبيات متعلق به همه كاربران باشگاه مهندسان ميباشد.:redface::gol: