درس خوناش ياد بگيرن!

mahdis.

عضو جدید
کاربر ممتاز
[h=1]حضور در جلسه امتحان با لباس عروس! + عکس[/h]
دانشجوی سال سوم حسابداری دانشگاه آزاد اسلامی صومعه سرا در یک اقدام جالب با لباس عروسی سر جلسه امتحان حاضر شد. روز تولد این عروس ۲۱ ساله هم بود.وی که علاقه زیادی به درس خواندن دارد برای اینکه از درس ۳ واحدی حسابداری صنعتی نمره قبولی بگیرد، با همسرش به جلسه امتحان رفت.داماد هم از این کار عروس استقبال کرد و گفت: خوشحالم که همسرم به درس خواندن علاقه دارد. مسوولان دانشگاه آزاد اسلامی صومعه سرا هم ۵ میلیون وام قرض الحسنه به این زوج خوش ذوق دادند.

mahdis.

عضو جدید
کاربر ممتاز

الف)اينكه 5 ميليون دادن؟
ب)اينكه داماد عروسو آورده سر امتحانش؟
ج)اينكه عروس روز تولدش و عروسيش و امتحانش بازم درسشو خونده امده امتحان داده؟
د)همه موارد؟
ه)هيچكدام؟
خخخخ)الف و ب صحيح است؟

yamaha R6

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
الف)اينكه 5 ميليون دادن؟
ب)اينكه داماد عروسو آورده سر امتحانش؟
ج)اينكه عروس روز تولدش و عروسيش و امتحانش بازم درسشو خونده امده امتحان داده؟
د)همه موارد؟
ه)هيچكدام؟
خخخخ)الف و ب صحيح است؟
گزینه د گفتم دمشون جمع بستم دیگه

:D

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خوبه از فردا مد میشه دختر با لباس عروس میرن سر جلسه چهل کیلو تقلب زیر لباس قایم میکنن:D

سناساوجی

عضو جدید
یکسری مکانهاجای این مسخره بازیا نیست جای مسول برگزاری امتحانات بودم این خانوم رومیکردم بیرون بیابرو جمش کن این مسخره بازی روبااین وضع راگرفته اومده همه چی رومسخره گرفتن اینجادانشگاس نه محضرخونه باید یکسری مواردداخل اون رعایت بشه متاسفم واقعا اره دیگه 21 ساله ش عقلش کامل نشده وگرنه این اقدام مسخره رونمیکرد شوهرشم عقلش کترازدختر.....تاریخ عرویسی رویک روزدیگه میگذاشتن وعروسی معمولا شبه نه صب روز امتحان لابد نمره میخواسته تورودرباسی بااستاد اینجوراون استاد هم مجبورمیکنه بهش نمره بده...ههههههههههه چه وضعی ینی ی وضعی

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
مبارکشون باشه. ولی خواستن معروف بشن وام هم بگیرن !!!! . خخخخخ.
حواس بچه های مردمو سر جلسه پرتوندن!.
البته بچه ها سر جلسه حواسشون به برگه خودشون که نیست! به برگه و دهان دیگرانه!.
من که متاسفانه تو عمرم تقلب درست حسابی نکردم حالشو ببرم!. خخخخ. یعنی اصلا تقلب بلد نبودم و نیستم!.

mahdis.

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان من نميخوام از كسي دفاع كنم .
نظرتونم براي من ارزشمنده كه تاپيك زدم.
اما ديدم نظراتتون برام سوال پيش آورده خواستم بدونم با چه منطقي نظرتونو گذاشتين.
ممنونم.:smile::gol::gol::gol:

به نظر من واسه نمره بوده ما همه درس خوندیم و یه سری ها هم دانشجو هستند نه واقعا این ممکنه .......

يني نمره چقدر مهمه مگه؟
به نظر من اين قضاوته عجولانس!

مبارکشون باشه. ولی خواستن معروف بشن وام هم بگیرن !!!! . خخخخخ.
حواس بچه های مردمو سر جلسه پرتوندن!.
البته بچه ها سر جلسه حواسشون به برگه خودشون که نیست! به برگه و دهان دیگرانه!.
من که متاسفانه تو عمرم تقلب درست حسابی نکردم حالشو ببرم!. خخخخ. یعنی اصلا تقلب بلد نبودم و نیستم!.
ولي به نظر من مسئولين دانشگاه واسه تشويق كردن اين دانشجو كه وسط مراسم عروسيش اومده امتحانشو بده بعد بره بهش پاداش وام دادنااااا.
اصلا بعضيا واسه تقلب ميان سر امتحان ميشينن.:D:D:D

یکسری مکانهاجای این مسخره بازیا نیست جای مسول برگزاری امتحانات بودم این خانوم رومیکردم بیرون بیابرو جمش کن این مسخره بازی روبااین وضع راگرفته اومده همه چی رومسخره گرفتن اینجادانشگاس نه محضرخونه باید یکسری مواردداخل اون رعایت بشه متاسفم واقعا اره دیگه 21 ساله ش عقلش کامل نشده وگرنه این اقدام مسخره رونمیکرد شوهرشم عقلش کترازدختر.....تاریخ عرویسی رویک روزدیگه میگذاشتن وعروسی معمولا شبه نه صب روز امتحان لابد نمره میخواسته تورودرباسی بااستاد اینجوراون استاد هم مجبورمیکنه بهش نمره بده...ههههههههههه چه وضعی ینی ی وضعی

ازدواج كرده خلاف شرع كه نكرده.ازدواج كردن مسخره بازيه؟اونايي كه ميان با تقلب نمره ميگرن مسخره بازي نيس؟اين دوتا كار مقايسش...
خب اين عروسم حتما نتونسته به دانشگاه بفهمونه كه من روز عروسيم فلان تاريخه يا به خانواده داماد بفهمونه كه من اين روز امتحان دارم حالا اينطوري شده.
اين عروسم نخواسته اسم دانشگاهو زير سوال ببره.يا بياد تو دانشگاه بزنه برقصه.
يني نمره انقدر مهم بوده كه طرف بره تاريخ عروسيشو بندازه تو اين تاريخ فقط بخاطر 7يا8نمره؟؟؟؟؟
درسته منم با نظرت موافقم كه ميگي هرجايي مقرراتي داره اما فرق اين دانشجو با بقيه از لحاظ ظاهري فقط در اينه كه لباسش به خاطر مراسمي كه داره با بقيه فرق داره.وگرنه يه امتحان 1ساعته چه مقرراتي داره؟؟؟؟؟

چه کار مزخرفی:surprised:

كجاي كارش مزخرفه؟؟؟
مزخرف به نظر من اون كاريه كه دليل بيخودي داشته باشه.
مثلا يكي شب امتحان مريض ميشه و درس نميخونه و بعد مياد تقلب حرفه اي ميكنه و نمره ميگيره مزخرف نيس؟
بده تو اين وضع زندگيش به فكر درسشم بوده؟

خوبه از فردا مد میشه دختر با لباس عروس میرن سر جلسه چهل کیلو تقلب زیر لباس قایم میکنن:D

تهمت!
دختر انقدر مزحكس كه به خاطر يه امتحان 20نمره اي بياد اينجوري نمايش بده.

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان من نميخوام از كسي دفاع كنم .
نظرتونم براي من ارزشمنده كه تاپيك زدم.
اما ديدم نظراتتون برام سوال پيش آورده خواستم بدونم با چه منطقي نظرتونو گذاشتين.
ممنونم.:smile::gol::gol::gol:

يني نمره چقدر مهمه مگه؟
به نظر من اين قضاوته عجولانس!

ولي به نظر من مسئولين دانشگاه واسه تشويق كردن اين دانشجو كه وسط مراسم عروسيش اومده امتحانشو بده بعد بره بهش پاداش وام دادنااااا.
اصلا بعضيا واسه تقلب ميان سر امتحان ميشينن.:D:D:D

ازدواج كرده خلاف شرع كه نكرده.ازدواج كردن مسخره بازيه؟اونايي كه ميان با تقلب نمره ميگرن مسخره بازي نيس؟اين دوتا كار مقايسش...
خب اين عروسم حتما نتونسته به دانشگاه بفهمونه كه من روز عروسيم فلان تاريخه يا به خانواده داماد بفهمونه كه من اين روز امتحان دارم حالا اينطوري شده.
اين عروسم نخواسته اسم دانشگاهو زير سوال ببره.يا بياد تو دانشگاه بزنه برقصه.
يني نمره انقدر مهم بوده كه طرف بره تاريخ عروسيشو بندازه تو اين تاريخ فقط بخاطر 7يا8نمره؟؟؟؟؟
درسته منم با نظرت موافقم كه ميگي هرجايي مقرراتي داره اما فرق اين دانشجو با بقيه از لحاظ ظاهري فقط در اينه كه لباسش به خاطر مراسمي كه داره با بقيه فرق داره.وگرنه يه امتحان 1ساعته چه مقرراتي داره؟؟؟؟؟

كجاي كارش مزخرفه؟؟؟
مزخرف به نظر من اون كاريه كه دليل بيخودي داشته باشه.
مثلا يكي شب امتحان مريض ميشه و درس نميخونه و بعد مياد تقلب حرفه اي ميكنه و نمره ميگيره مزخرف نيس؟
بده تو اين وضع زندگيش به فكر درسشم بوده؟

تهمت!
دختر انقدر مزحكس كه به خاطر يه امتحان 20نمره اي بياد اينجوري نمايش بده.

پناه بر دمپایی ابری:surprised:
ینی واقعا متوجه نشدید دارم شوخی میکنم؟!!
کی تهمت زد بابا.ی شوخی بود فقط

آخرین ویرایش:

Unknown_S

متخصص سیستم های قدرت
کاربر ممتاز
خب استارتر عزیز، ایشون که نگفتن خلاف شرعه...
من کاری ندارم به این حرفا که خلاف شرعه و ... فقط چندتا نکته عرض کنم...

به دانشگاه نمیشه فهموند چون امتحانات رو نمیشه عقب انداخت ولی به خانواده میشه فهموند... اگه خانواده اینقدر نفهمه (دور از حضور جمع) پس ...
بعدم توی اون اوضاع و احوال فک نمیکنم عروس خانوم تونسته باشه بخونه واسه امتحانش...
مسئولین دانشگاه هم متولی امر ازدواج نیستن که بیان با این کار تشویق کنن دانشجوها رو... اونا برن کارای خودشونو بکنن خیلیه (که نمیکنن)

ولی در مجموع ... به نظر منم هر کاری جایی داره... در کل ملت ما یه ملت جوگیری هستن... و این اصلا خوب نیست به نظر من

mahdis.

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب استارتر عزیز، ایشون که نگفتن خلاف شرعه...
من کاری ندارم به این حرفا که خلاف شرعه و ... فقط چندتا نکته عرض کنم...

به دانشگاه نمیشه فهموند چون امتحانات رو نمیشه عقب انداخت ولی به خانواده میشه فهموند... اگه خانواده اینقدر نفهمه (دور از حضور جمع) پس ...
بعدم توی اون اوضاع و احوال فک نمیکنم عروس خانوم تونسته باشه بخونه واسه امتحانش...
مسئولین دانشگاه هم متولی امر ازدواج نیستن که بیان با این کار تشویق کنن دانشجوها رو... اونا برن کارای خودشونو بکنن خیلیه (که نمیکنن)

ولی در مجموع ... به نظر منم هر کاری جایی داره... در کل ملت ما یه ملت جوگیری هستن... و این اصلا خوب نیست به نظر من

دوست عزيز منم نگفتم اين كاربر ميگن خلاف شرعه.
ايشون يه جوري موضع گيري كردن كه انگار چي شده!در حدي كه ميگه اصن نبايد اجازه ميدادن اين خانم با اين وضع وارد دانشگاه شه.
موضوع خانواده رو بزاريم كنار...ما تو زندگي مردم نيستيم.(شما از كجا ميدوني خانواده از رو نفهمي اينجوري كرده)
مگه بايد شب امتحان بخونيم؟شايد از قبل آمادگيشو داشته و اومده سر امتحان.
با.ر كن منم نگفتم متولي هستن گفتم تشويق كردن كه دختره با اين وضعيت باز اومده سرجلسه...
نظرتون برام كاملا محترم.:smile:

*جیگر طلا*

عضو جدید
کاربر ممتاز
اییییییییییییشششششششششششش چه بی مزه.ما میخواییم بریم عروسی نوه ی پسر عموی پدر بزرگ بابامون یه هفته قبل عروسی یه هفته بدش تعطیل میکنیم خودمونو.این چه حالی داشته.حالا واقها مغزش کار میکرده سر جلسه یا صرفا جهت خودنمایی اومده بود؟بنظرم یه شاگرد تنبله که در شرف مشروطیه اومده یه خودی نشون بده استادا بهش نمره بدن.

mahdis.

عضو جدید
کاربر ممتاز
اییییییییییییشششششششششششش چه بی مزه.ما میخواییم بریم عروسی نوه ی پسر عموی پدر بزرگ بابامون یه هفته قبل عروسی یه هفته بدش تعطیل میکنیم خودمونو.این چه حالی داشته.حالا واقها مغزش کار میکرده سر جلسه یا صرفا جهت خودنمایی اومده بود؟بنظرم یه شاگرد تنبله که در شرف مشروطیه اومده یه خودی نشون بده استادا بهش نمره بدن.
:surprised:
تا جايي كه يادمه هميشه بچه درس خونا ترور شخصيت ميشدن توي كلاس.خيلي حال ميداد.:D

fateme_003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
همه چیش مزخرفه
اصلنم بد نیست که بفکر درسش بوده ولی میتونست تاریخ عروسیشو عقب بندازه اون که 21 سال صبر کرده بود نمیتونست یه روز دیگه صبر کنه بعد عقد کنن!!از طرفی خوب حالا اتفاقی روز عروسی با تاریخ امتهانش یکی شد نمیتونست یه لباس دیگه بپوشه بیاد امتهان بده بعد بره لباسشو عوض کنه!؟؟! اینهمه ازدواج دانشجویی تو دانشگاهها برگزار میشه اینجوری عروس نمیاد اونوقت ایشون اینجوری اومده دانشگاه!!هر چیزی یه مکان خاصی وموقعیت خاصی داری وقتی قرار بشه هیچ اصولی رعایت نشه که سنگ روی سنگ بند نمیشه

mohandes soror

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا که .... :razz:
ایشون که مشتاق بودن عروسی رو بعد امتحانا میگیرفتن والاع :surprised:

Elina.S

عضو جدید
چی گده لباسش زیشته:redface:
میدونماااااااااااااا که اصل موضوع این نبود وهلی خعلی تو ذوق میزد لباسش:D