درخواست های مرتبط با | پرسش های درسی مهندسی شیمی

sara_iraji

عضو جدید
کمک فوری

کمک فوری

سلام دوستان خوبم
هر مطلبی در مورد همزن ها و اختلاط ها دارین لطفاً در اختیارم بذارید
پروژه سیالاتمه ، خیلی ممنون میشم واقعاً نیاز ضروری دارم
این mail من هست :
sara_iraji@yahoo.com
منتظرم

moj12h0471

عضو جدید
سلام به همه دوستان مهندس

سلام به همه دوستان مهندس

باسلام نیاز خیلی مهم دارم به موضوع پایان نامه که تا تاریخ 3/3/90تحویل دهم 1-توسعه روشهای بیو کاتالیست و بیولوؤیکی جهت ارتقاءنفت خام و کیفیت فرآوردهای نفت 2معرفی و شناخت راکتورهای بستر سیال و طراحی آنها:gol:دوستان به شماره 09355515896تماس بگیرید

hokin

عضو جدید
درخواست معادله

درخواست معادله

لطفا اگه كسي اطلاعاتي در رابطه با معادلات فاز مايع كه شامل معادلات زير ميباشد به ايميلم )rezaei_hossen@yahoo.com(بفرسته.

1.margules model
2- van lar model
3- wilson model
4- nrtl model
5- unifac model
6- uniqual model

همچنين معادلات حالت درجه 3 فاز بخار زير:
1- virial
2- redlich kowing
3- save redlich kowing
4- benedich web robin
5- modify bwr
6- peng robinson

mim.shimi

کاربر فعال
فراوری با هیدروژن
عمل آوری با هیدروژن
کراکینگ هیدروژنی یا همون هیدرو کراکینگ
ریفورمینگ

کتب پالایش نفت، فناوری و اقتصاد همه این فرایندهارو کامل توضیح داده. کتاب انگلیسی اون تو باشگاه هست و ترجمه اونم هم انتشارات دانشگاه تهران هست. میتونید هم از انتشاراتش و هم از سایت ادینه بوک تهیه کنید.
موفق باشید.
مرسی جناب مدیر واقعا کمک کردین.
تشکررررررر

rezarm

عضو جدید
سلام
لطفا مقالات زير را براي دانلود قرار دهيد.

Mofrad, S. Rahima and S. Norouzi, "Designing for pressure releases during fires—Part 1," Hydrocarbon Processing, November 2007, pp. 65–67.
Mofrad, S. Rahimi and S. Norouzi, "Designing for pressure releases during fires—Part 2," Hydrocarbon Processing, December 2007, pp. 117–121.
Mofrad, S. Rahimi, "Relief rate calculation for control valve failure,"Hydrocarbon Processing, January 2008, pp. 105–109.​
با تشكر​

amirs1987

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

name: An iosthermal fixed-bed reactor with nonuniformly active catalysts: Experiments and theory
http://www.sciencedirect.com/scienc...82e56f19f9fe315e3579bf0f2b74e538&searchtype=a

سلام
لطفا مقالات زير را براي دانلود قرار دهيد.

Mofrad, S. Rahima and S. Norouzi, "Designing for pressure releases during fires—Part 1," Hydrocarbon Processing, November 2007, pp. 65–67.
Mofrad, S. Rahimi and S. Norouzi, "Designing for pressure releases during fires—Part 2," Hydrocarbon Processing, December 2007, pp. 117–121.
Mofrad, S. Rahimi, "Relief rate calculation for control valve failure,"Hydrocarbon Processing, January 2008, pp. 105–109.​
با تشكر​

با سلام اگر میتونین زحمت این مقاله رو هم بکشین
http://www.onepetro.org/mslib/servlet/onepetropreview?id=SPE-103808-MS&soc=SPE
Title Electrostatic Demulsification on Crude Oil: A State-of-the-Art Review
Authors Christine Noïk, Jiaqing Chen, and Christine Dalmazzone, Institut Français du Pétrole

Source
International Oil & Gas Conference and Exhibition in China, 5-7 December 2006, Beijing, China
درخواست مقالات خارجی خودتون رو اینجا قرار بدین
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/62004-مقالات-درخواستي-از-ScienceDirect

eghbali66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام بر دوستان گل. کسی در مورد مطلب زیر فایلی داره:
H2S removal from natural gas by membrane

bera

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام بر دوستان گل. کسی در مورد مطلب زیر فایلی داره:
H2S removal from natural gas by membrane[/QUOT

سلام دوست گرامی
ببینید مطالب زیر در خصوص حذف سولفید هیدروززن واسه شما کاربردداره

http://www.4shared.com/document/v5buo016/2_online.html

http://www.4shared.com/document/nxvOh4k5/GAS_SWEETENING1.html

http://www.4shared.com/document/OYUdMUXG/GAS_SWEETENING_2.html

آخرین ویرایش:

Dr_King

عضو جدید
دوستان يه مقاله مي خوام در مورد ترموديناميك
هر چيزي كه به ترموديناميك ربط داشته . چر خه هاي . معدلات حالت - مخلوطها و ...

ghhosseinj.64

عضو جدید
سلام
من به این مقاله نیاز فوری دارم
خواهشا برام بذارید
از سایت اسپرینگر هست

Defining and Exploring Modesty in Jewish American Women

kimia.

عضو جدید
سلام دوستان. پروژه در مورد فیل تراسیون و کریستالیزاسیون لازم دارم. ممنون میشم کمکم کنید.

daneshjoo1368

عضو جدید
sallm

sallm

سلام دوستا اگه ميتونيد كمك كنيد حتما
حل معادله نفوذ (شار منحني) به كمك نرم افزار در درس عمليات واحد 2
شرايط مرزي:
b=0 ميدهد X=X1
x=a ميدهد X=X*
x=0 ميدهد مشتق X به x
معادله مشتق X به مشتق b = مشتق دوم X به مشتق دوم x

mousavi_66

عضو جدید
سلام به همه دوستان من دنبالِ یکی‌ می‌گردم که در داخلِ یه آزمایشی‌ انجام داده باشه و که رآکتور کاتالیستی باشه و سینتک واکنش معلوم باشه و احتمالا بد از مقالهِ که داده حاضر شه دیتاهای غلظت رو داخلِ رآکتور به من بدی. آخه تو مقاله‌ها دیتاهای غلظت رو نمیزنن یعنی‌ جدولشو که نمیگن یا اگه راهی‌ رو بلده بنظرتون از کجا باید پیدا کنم؟

mousavi_66

عضو جدید
سلام به همه دوستان من دنبالِ یکی‌ می‌گردم که در داخلِ یه آزمایشی‌ انجام داده باشه و که رآکتور کاتالیستی باشه و سینتک واکنش معلوم باشه و احتمالا بعد از مقالهِ که داده حاضر شه دیتاهای غلظت رو داخلِ رآکتور به من بدی. آخه تو مقاله‌ها دیتاهای غلظت رو نمیزنن یعنی‌ جدولشو که نمیگن یا اگه راهی‌ رو بلده بنظرتون از کجا باید پیدا کنم؟

Mohsen 89

مدیر تالار فیزیک
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام دوستان. پروژه در مورد فیل تراسیون و کریستالیزاسیون لازم دارم. ممنون میشم کمکم کنید.

کریستالیزاسیون یا فرایند تبلور

کلمه کریستال (Crystal) اصل یونانی دارد که از دو کلمه (سرد= Kryos) و (سخت شدن= Stellesual) تشکیل شده که مجموعا معنی سخت شدن در اثر سرما را می‌دهد.

کریستالیزاسیون ، تبلور مواد محلول :

در این نوع تبلور باید محلول به حال فوق اشباع باشد. در چنین محلولهایی بلورها تشکیل و ته‌نشین می‌شوند. این بلورها ابتدا به صورت نطفه‌های متحرک می‌باشند، علت تحرک آنها حرکات قبلی یونها و مولکولهای سازنده آنها است. در محلولها نیز مانند انجماد مواد مذاب ، رشد بلورها از طریق اتصال منظم یونها ، اتمها و مولکولهای معلق در محلول به نطفه‌های بلور صورت می‌گیرد. (+)

حالا دو تعریف بالا رو به این شکل بازنویسی میکنم:

کلمه کریستال از دو کلمه (سرد= Kryos) و (سخت شدن=شرایط سخت=جنگ= Stellesual) تشکیل شده که مجموعا معنی سخت شدن در اثر سرما یا جنگ سرد را می‌دهد.

در این نوع تبلور باید محلول (ذهن) به حال فوق اشباع (از دروغ و پروپاگاندا) باشد. در چنین محلولهایی (ذهنهایی) بلورها (کریستالهای خبری ناشی از فشار پروپاگاندا) تشکیل و ته‌نشین (در بطن وجود و ناخودآگاه هر شخص) می‌شوند. این بلورها (کریستالهای خبری ناشی از فشار پروپاگاندا) ابتدا به صورت نطفه‌های متحرک (اذهان ناقل پکیجهای خبری ناشی از غلبه پروپاگاندای قویتر یا به ظاهر مُحِقتر) می‌باشند، علت تحرک (عدم تثبیت صد در صدی در بدو امر) آنها حرکات قبلی (اعمال قبلی که مخالف شعائر فعلی مینمایند) یونها (اذهان کریستالیزه شدۀ قبلی یا اذهان در شُرُف کریستالیزاسیون فعلی) و مولکولهای سازنده (ناشران پروپاگانتیست) آنها است. در محلولها (ذهنها) نیز مانند انجماد مواد مذاب (کریستالیزه شدن اخبار و برداشتهای خبری) ، رشد بلورها (کریستالهای ذهنی) از طریق اتصال منظم یونها ، اتمها و مولکولهای معلق در محلول (اذهان کریستالیزه شدۀ قبلی و فعلی) به نطفه‌های بلور (اذهان ناقل) صورت می‌گیرد.

که در نهایت میشه اون رو به این شکل نوشت:

در این نوع تبلور باید ذهن به حال فوق اشباع از دروغ و پروپاگاندا باشد. در چنین ذهنهایی کریستالهای خبری ناشی از فشار پروپاگاندا در بطن وجود و ناخودآگاه هر شخص تشکیل می‌شوند. این کریستالهای خبری ناشی از فشار پروپاگاندا ابتدا به صورت اذهان ناقل پکیجهای خبری ناشی از غلبه پروپاگاندای قویتر یا به ظاهر مُحِقتر می‌باشند، علت عدم تثبیت صد در صدی در بدو امر آنها اعمال قبلی که مخالف شعائر فعلی مینمایند اذهان کریستالیزه شدۀ قبلی یا اذهان در شُرُف کریستالیزاسیون فعلی ناشران پروپاگاندیست آنها است. در ذهنها نیز مانند کریستالیزه شدن اخبار و برداشتهای خبری، رشد کریستالهای ذهنی از طریق اتصال منظم اذهان کریستالیزه شدۀ قبلی و فعلی به اذهان ناقل صورت میگیرد.

jadeye paeezi

کاربر بیش فعال
کمک

کمک

http://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/icon1.png لخته گیری انگشتی

سلام دوستان هر اطلاعاتی در مورد این لخته گیر (تعریف، کاربرد و ...) دارید لطفا در اختیار من بذارید! ممنون

javad_arash2003

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز
این نوع لخته گیر (SLUG CATCHER FINGER ) می باشد
همون طور که می دانید برای گرفتن مایعات از گازهای ارسالی به پالایشگاه مراکز جمع آوری و... مورد استفاده قرار می گیره
در دو نوع 2 فازی و سه فازی می باشد
البته تعداد فینگر آن متفاوت می باشد
معمولا دارای دوشیب متفاوت می باشد که شیب اولیه بیشتر از شیب دومی می باشد و باعث جداسازی مایعات در انتهای آن می شود

amirs1987

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

daneshjoo1368

عضو جدید
سلام دوستان در مورد عمليات واحد

سلام دوستان در مورد عمليات واحد

سلام دوستان در درس عمليات واحد 2 روش واقعي زمان خشك كردن با كمك نرم افزار كسي ميتونه كمك كنه زمانش بدست بياره؟:que:

sajad_gohari

عضو جدید
درخواست همکاری در زمینه های نانو پودرها، پودرهای کد شده ( powder coating)، بیوشیمی

درخواست همکاری در زمینه های نانو پودرها، پودرهای کد شده ( powder coating)، بیوشیمی

با سلام،
اینجانب در زمینه های نانو پودرها، پودرهای کد شده و بیو شیمی تحقیقات می کنم. از تمام مهندسان شیمی و نانو علاقمند به همکاری در زمینه های دکر شده، خواهشمندم تا آمادگی خود را اعلام دارند.

hossein_t

عضو جدید
من چندتا مقاله فارسی. انگلیسی درباره:رفتار فازی مخازن گاز میعانی:میخوام.واسه سمینار میخوام.نیاز فوری دارم

من چندتا مقاله فارسی. انگلیسی درباره:رفتار فازی مخازن گاز میعانی:میخوام.واسه سمینار میخوام.نیاز فوری دارم

mohamaddjasd

عضو جدید
سلام
مت در مورد این دو موضوع حداقل 15 صفحه می خوام ( مقاله باشه ) :
1) کاتلیست مولبیدن بر پایه سیلیکا آلومینیا در واحد هیدروکراکینگ.
2 ) کاتلیست نیکل بر پایه سیلیکا آلومینیا در واحد هیدروکراکینگ.
خیلی زود لازم دارم حداکثر 2 روز .

mohamaddjasd

عضو جدید
مقاله در مورد کاتالیست واحد هیدروکراکینگ خیلی فورییییییییییییییی

مقاله در مورد کاتالیست واحد هیدروکراکینگ خیلی فورییییییییییییییی

سلام
مت در مورد این دو موضوع حداقل 15 صفحه می خوام ( مقاله باشه ) :
1) کاتلیست مولبیدن بر پایه سیلیکا آلومینیا در واحد هیدروکراکینگ.
2 ) کاتلیست نیکل بر پایه سیلیکا آلومینیا در واحد هیدروکراکینگ.
خیلی زود لازم دارم حداکثر 2 روز .

Audi.R8

عضو جدید
کاربر ممتاز
بالا