درخواست های مرتبط با | پرسش های درسی مهندسی شیمی

معتمدد

عضو جدید
واقعاباهات موافقم مثلا تعیین کنیم که هرکی میخوادتاکجابخونه آخرهفته باهم چک میکنیم که چقدر پیش رفتیم.انشالاازکی شروع میکنی واسه ارشد؟
من منظورم حتي سر زدن به خود سايت هم هست؟خب شما شروع كن فكر كنم منتظر چي هستي؟؟؟؟ ديگه همه تا آخر اين هفته امتحاناشون تموم ميشه خواهشا بچه ها جمعه شب ساعت 8 بيايد تا يه برنامه خوب بريزيم
و اما جواب دوست عزيزihih_jimbo اينو بگم كه به قول استادمون اول بريد كتاباي كنكور نگاه كنيد ببينيد چي ازتون ميخواد بعد بيايد سراغ رفرنسا خب اين جوري ديگه سر در گم نميشيم اون وقت ميبينيد كه حجم كتابا خيلي كم ميشه
همگي موفق باشيد:gol::gol::gol::gol:

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد

majid_m

عضو جدید
با سلام.یه مقاله 2012 در مورد انتقال جرم میخواستم.کسی نیست کمکی بکنه؟

JASMIN.S

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
لطفا این سوالو تا آخر امشب جواب بدین!!!
مخلوطی از جرم های برابر گازهای S2F4, N2F4,SF4در ظرفی با دیواره ای تراوا تهیه شده.اگه فشار کل این مخلوط گازی در 300 درجه کلوین 8.6 اتمسفر باشد فشار جزیی گازی که کمترین سرعت نفوذ را دارد در شرایط استاندارد محاسبه کنید؟

nasrinavm

عضو جدید
من منظورم حتي سر زدن به خود سايت هم هست؟خب شما شروع كن فكر كنم منتظر چي هستي؟؟؟؟ ديگه همه تا آخر اين هفته امتحاناشون تموم ميشه خواهشا بچه ها جمعه شب ساعت 8 بيايد تا يه برنامه خوب بريزيم
و اما جواب دوست عزيزihih_jimbo اينو بگم كه به قول استادمون اول بريد كتاباي كنكور نگاه كنيد ببينيد چي ازتون ميخواد بعد بيايد سراغ رفرنسا خب اين جوري ديگه سر در گم نميشيم اون وقت ميبينيد كه حجم كتابا خيلي كم ميشه
همگي موفق باشيد:gol::gol::gol::gol:

آره من خواستم با رفرنس شروع کنم کتابارو جمع کردم جلوم سرم گیج رفت! من فعلا ار دیروز حرارتو شروع کردم از رو جزوه استاد+کتاب تست یه نگاهی ام به کتاب اینکروپرا بندارم. از فردام می خوام ترمو رو به موازاتش شروع کنم اما فقط از رو کتاب کنکور

petroshimiuut

عضو جدید
سلام.منم امسال میخوام برا ارشد بخونم.فک میکنم کتاب تست بخونی کافی باشه.کتاب تستای پوران پژوهش یا راهیان ارشد.اگر بتونی کنکور آزمایشی هم بدی خیلی بهت کمک میکنه که روی برنامه ی منظم پیش بری.نزدیکای کنکور که میشه تازه متوجه میشی که کتابای مختلف زیاد با هم فرقی ندارن فقط مهمه که هرچی خوندی یادت مونده باشه.در مورد سیالاتم بیشتر از اینکه خوندن مهم باشه تست زدن مهمه سعی کن باتست پیش بری.امیدوارم موفق باشی

[h=2]http://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/icon1.png[/h]
mamnoon azizam .be nazaretun jozvehaye parsaram bekhunam ya na faghta ketaba kafie?ye ketab bekhunam ya vase har dars chan ta ketab ?man khodam ketabaye rahiyane arshad va basteye amuzeshie parsaro kharidam vali dustam ke rotbehaye khubi avordan migan ke karbord riyazi va jerm ketabaye meshkie parse behtare u nazaretun chie?​

majid_m

عضو جدید
کسی هست اطلاعاتی تو این زمینه داشته باشه؟ افزايش جذب CO2 به وسيله مونواتانول آمين MEA دريك تماس دهنده غشايي جريان متقاطع جديد

majid_m

عضو جدید
کسی هست اطلاعاتی تو این زمینه داشته باشه؟ افزايش جذب CO2 به وسيله مونواتانول آمين MEA دريك تماس دهنده غشايي جريان متقاطع جديد

MK264

کاربر بیش فعال
متوجه منظورتون نمیشم:cry:آخه این چه ربطی به مشتق دوم سرعت نسبت به zداره؟ خواهش میکنم بیشتروراحتترتوضیح بدید:cry:
اگه منظورتون این معادله هست که نسبت به سرعت اصلا مشتق دوم نداریم.مشاهده پیوست 103542
که این معادله برای فیلم ریزان به این شکل درمیاد.مشاهده پیوست 103543

آخرین ویرایش:

M.Shimi84

عضو جدید
سلام
راجع به معادله فالکر-اسکان چیزی نشنیدم. اما معادله رانگ کوتا مربوط به محاسبات عددیه. دو تا فرمول آخر همان فرمول های معادله رانگ کوتا است. سوال واضح نیست.

silverhrs

عضو جدید
سلام من اولین پستم رو تو این تاپیک میذارم
امیدوارم بتونم به صورت فعال فعال اینجا حضور داشته باشم.
امتحانای منم سه روز دیگه تموم میشه
بعدش با همدیگه همه چی رو درست از پایه برنامه ریزی می کنیم تا بتونیم درست پیش بریم.
از این به بعد کم کم تعداد بچه ها هم تو این تاپیک بیشتر میشه
برا هممون آرزوی موفقیت می کنم

etitakan

عضو
http://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/icon1.png

mamnoon azizam .be nazaretun jozvehaye parsaram bekhunam ya na faghta ketaba kafie?ye ketab bekhunam ya vase har dars chan ta ketab ?man khodam ketabaye rahiyane arshad va basteye amuzeshie parsaro kharidam vali dustam ke rotbehaye khubi avordan migan ke karbord riyazi va jerm ketabaye meshkie parse behtare u nazaretun chie?​
من جزوه های پارسه روندیدم.نمیدونم خوب هستن یا نه.اگر بخوای خوب بخونی فک نمیکنم بیشتر از یه کتاب فرصت کنی بخونی!!!!سعی کن بیشتر تست بزنی مطالب کتابای مختلف خیلی شبیهن زیاد تفاوتی ندارن با هم.من فعلا بعضی درسا رو کتابای پوران بعضی هم راهیان میخونم.دوستامم که رتبه های خوب آوردن همینا رو خونده بودن.البته بستگی به طراحای سوال داره.مثلا سوالای جرم دو سال پیش میگفتن همش از کتاب تریبال بوده ولی پارسال و امسال اینطوری نبود!امسال بعضی از سوالا توی کتاب بهمنیار بوده انگار!ولی در کل به نظر من کتابای تست مطالبشون کافیه فقط باید تسلط پیدا کنی رومطالبشون.

petroshimiuut

عضو جدید
من جزوه های پارسه روندیدم.نمیدونم خوب هستن یا نه.اگر بخوای خوب بخونی فک نمیکنم بیشتر از یه کتاب فرصت کنی بخونی!!!!سعی کن بیشتر تست بزنی مطالب کتابای مختلف خیلی شبیهن زیاد تفاوتی ندارن با هم.من فعلا بعضی درسا رو کتابای پوران بعضی هم راهیان میخونم.دوستامم که رتبه های خوب آوردن همینا رو خونده بودن.البته بستگی به طراحای سوال داره.مثلا سوالای جرم دو سال پیش میگفتن همش از کتاب تریبال بوده ولی پارسال و امسال اینطوری نبود!امسال بعضی از سوالا توی کتاب بهمنیار بوده انگار!ولی در کل به نظر من کتابای تست مطالبشون کافیه فقط باید تسلط پیدا کنی رومطالبشون.
کدوم درسارو از پوران میخونین و کدومارو از راهیان ارشد؟

mohandes-87

عضو جدید
خوشحالم که بابچه های باانگیزه ای مثل شمامیخوام درس بخونم والبته ازبابت عصبانیت چندروزپیشم معذرت میخوام آخه فکرکردم همه همه چیزیادشون رفت

majid_m

عضو جدید

majid_m

عضو جدید
با سلام.یه مقاله 2012 در مورد انتقال جرم میخواستم.کسی نیست کمکی بکنه؟

king_off

عضو جدید
به به میبینم که همتون بکوب دارین میخونینننننننننننننننننننننننننننننننننن......ولی اینو یادتون باشه رتبه یک واسه منه چشم بد بهش نداشته باشین البته میتونین بهش نگاه کنین اما فکر کنین ناموس خودتونه دیگه..............چه قدر عجله دارین واسه خوندن من که امتحاناتم تازه تموم شده تا شنبه استراحت میکنم از شنبه استارت و میزنیم تا خود کنکور...اگه موافقین هرکی یه برنامه بنویسه واسه جمعه ساعت هشت بیاد اینجا مطرح کنه بعد میشینیم گلچینی از برنامه انتخاب میکنیم بر اساس اون برنامه پیش میریم.واسه شروع ی برنامه یک ماهه مینویسم که کمی و کاستی ها مونو ببینیم کجاست.نظرتون چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

lakistan

عضو جدید
بچه ها من هم این ترم پروژه دارم ولی هنوز واحدام برای ترم نه مونده,به نظرتون وقت می کنم برای کنکور بخونم؟یا ترم نه رو مرخصی بگیرم؟

ihih_jimbo

عضو جدید
بچه ها من هم این ترم پروژه دارم ولی هنوز واحدام برای ترم نه مونده,به نظرتون وقت می کنم برای کنکور بخونم؟یا ترم نه رو مرخصی بگیرم؟

نه دوست عزیز در حین کلاس رفتن اگه برنامه ریزی کنی میتونی موفق تر باشی تا کسایی که ترم مهر پیش رو رو نمیرن دانشگاه............
چون احتمالا واحدایی که ترم بعدت داری احتمالا تو کنکور میان و این یه کمکی به خودت میکنه;)

بالا