دانشگاه علم و صنعت ایران

وضعیت
موضوع بسته شده است.

msadeghz

عضو جدید
چی؟!!!!!!!!!!!
دعوا؟!!!!!!!!!!!
مگه مهدکودکه که سر مسائل به این ساده دعوا کنیم؟!!!!! :D
نترس عمویی!!!!!! ؟!:thumbsup::thumbsup::thumbsup:

راستش اوضاع دانشگامون خیلی داره بی ریخت میشه:(من در واقع دارم پناهنده میشم دانشگاتون:w05:
پناهنده ی علمی پژوهشی

اوو......:w05::w24:

به به به بچه ها یه عضو جدید داریم
H@MID-IUST به جمع ما خوش اومدیییییی
لطف میکنی خودتو معرفی کنی تا بچه ها بیشتر باهات آشنا شن؟ مرسی;)
فکر نکنم اینجا دانشجوی صنایع یا راه آهن داشته باشیم... نمیدونم... بچه ها اگه کسی هست به آقا حمید گل خبر بده
در جواب آقا صادق)
آقا صااااااااادق گگگگگگللللللللل چطوره؟؟؟؟ امتحانا ردیفه؟؟؟؟
آقا ما قصد جسارت نداشتیماااا ولی به هر حال مسؤولیته دیگه.... رئیس تاپیک بودن سخته... تجربه نکردی نمیدونی... حق داری.... من بر طبق وظیفه انسانی و شغلی خودم مسؤولیت دارم که رابطه بر و بچ رو کنترل کنم که یهوووو به دعوا و اینا نکشه:cry:
خواهش داریم بابا!!!
راست می گی جون خودت!!:w06::w06:
:) :D

آخرین ویرایش:

H@MID-IUST

عضو جدید
به به به بچه ها یه عضو جدید داریم
H@MID-IUST به جمع ما خوش اومدیییییی
لطف میکنی خودتو معرفی کنی تا بچه ها بیشتر باهات آشنا شن؟ مرسی;)
فکر نکنم اینجا دانشجوی صنایع یا راه آهن داشته باشیم... نمیدونم... بچه ها اگه کسی هست به آقا حمید گل خبر بده

سلام دوست من
من حمید هستم.فارغ التحصیل مهندسی صنایع.ورودی 83.الآنم مشغول سربازی هستم.

aban68

عضو جدید
سلام دوستان
اینجا کسی مهندسی راه آهن(بهره برداری) یا صنایع نمی خونه؟
سلام آقا حمید گل خوبید شما؟:gol::gol:
خیلی خیلی خوش آمدین به جمع ما:w14::w40::w36:
راستش تا اینجا که من میدونم این رشته را نداریم اینجا مکانیک داریم شیمی و برق و عمران یه معماری که تازه اومده کامپیوتر هم داریم با حسام که اونم مواد میخونه رشته شما را نداریم شما اولین نفر هستین!!!
من نگار هستم خیلی از آشنایی با شما خوشحالم من اینجا همه کارم:w08:

aban68

عضو جدید
اشکال نداره همین که معاون شماست ما قبولش داریم:w16:
چ
قربونت زهرا جان خیلی لطف داری بازم حسام شیطونی کرد بگو بیام یه تذکر بدم:cool:
بالاخره باید به جوانان فرصت داد تا اعتماد به نفسشون بره بالا فقط این آقا حسام زیادی جو گیر میشه حالا کم کم یاد میگیره:biggrin:یادش میدیم:D

hesam02

عضو جدید
ziiiiiiiiiiiiiiiiiing

ziiiiiiiiiiiiiiiiiing

بازم سلااااااااام به همه بر و بچ علم و صنعتی ( به جز یه نفر که اونم خودش میدونه )
خووووووووووووووفین؟؟؟؟ منم خووووووفم
برف بازی کردین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چه برف نازی اومد پریروز ههههه روبروی دانشکده جدید ریاضی که بچه ها داشتن برف بازی می کردن
با امتحانا چطورین؟؟؟ خوش میگذره؟؟؟ شبی چند فنجون قهوه میخورین که تا صبح بیدار بمونین برا درس؟؟؟ ههههههه من امروز 2 تا امتحان پشت سر هم داشتم ، سرم داره گیییییججججج میییییرررررهههه:confused::confused::confused::confused:
خب بریم سر اصل مطلب
اول ) از زهرا خانوم انتظار نداشتم که اوشون ( خودش میدونه ) رو به رسمیت بشناسه! ناسلامتی من اینجا 8-7 تا پیرهن پاره کردم نسبت به بعضیاااا... کی به همه سلام میده؟؟ من ... کی احوال بچه ها رو میپرسه؟؟ من ... کی به اوضاع دربار رسیدگی میکنه؟؟؟ من .... کی هرروز سر میزنه؟؟ من .... ادامه بدم؟؟؟
با این تفاسیر اونوقت اوشون رو به رئیسی به رسمیت میشناسید؟؟؟؟؟؟!!!!!!! اوشون 6-5 تا تاپیک دیگه هم فعال هستند ماشاالله... خدا زیاد کنه!!! اصلا من از نظر هویتی با اوشون مشکل دارم... و از نظر ماهیتی... چرا که اوشون ، ذاتش ممکن الوجوده و قائم به ذاتش نیست بنابراین هویتش نامعلومه...
این از این...
بعدشم خانوم اوشون ، رشته بنده مهندسی مواد و متالورژی هستش نه مواد!!!!!!!!!!!! بببببللللللللهههههههه
در آخر هم از شما خواننده گرامی درخواست دارم که مراتب اعتراض خودتونو نسبت به بیانیه آخر aban68 اعلام کنید... با تشکر

(sara_h)

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

hesam02

عضو جدید
ziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiing

ziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiing

سلاااااااااااااااام
به به به به به به ببینید سارا خانوم افتخار دادن دوباره تشریف آوردن.... منور کردین
در جواب یکی از دوستامون) ببخشید سوال میپرسم... آدمه دیگه براش سوال پیش میاد... پارسال این موقع ها چه شور و شوقی داشت؟
در جواب یکی دیگه از دوستامون) شثصقسبذد گشکحبخ یلیبیبیب. حالا شما خودتو ضصثضش کبسمبنز وطئزئ

aban68

عضو جدید
سلام سلام خوبین همگی؟؟؟؟؟؟؟
من دیگه امتحانام تمو شد!!!!آخ جون
میگم حسام الدوله اینقدر سر به سر من نزار :biggrin:حسام الدوله چه بهت اومد:surprised:حسام الدوله:D
خوب بچه ها چه خبرا خوب درس خوندین یا نه.....:cool:
خوب بچه ها بیاین یه کار باحال بکنین حالا که تعطیلی وقت داریم
با صندلی داغ چه طورین یا هر چی خودتون دوست دارین پیشنهاد بدین برسی میشه !!!!زود بیاین بگین ;)آفلین بچه های خوب:gol:

aban68

عضو جدید
الان با خبر شدم حسام رفته تو تاپیک امیر کبیر خودشو به عنوان نماینده علم و صنعت معرفی کرده
حسام الدوله پیش فعاله:w00:تازه تو از کجا میدونی من تو تاپیکهای دیگه هستم:question:

aban68

عضو جدید
خوب حالا که بیاین به این سوال من جواب بدین :redface:ببینم چی تو این دانشگاه یاد گرفتین:que:
میدانید چرا ناپلئون همیشه از كمر بند قرمز استفاده میكرده و این كه حكمت كمربند ناپلئون چیست ؟

hesam02

عضو جدید
ziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiing

ziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiing

ای بابااااااااا باز اوشون بیانیه داد!!!!:surprised::surprised::surprised:
نه به اینکه بیانیه نمیده ، نه به اینکه میاد 3تا پشت سر هم
جواب بیانیه اول) اولا اسم من حسامه(آقا حسام) نه حسام الدوله!!!! خوبه منم به تو بگم نگارالملوک؟؟؟ چه بهش میادااا ، نگارالملوک ههههه نگار الملوک نگار الملوک نگار الملوک نگار الملوک نگار الملوک نگار الملوک.....:biggrin::biggrin::biggrin:
بعدشم من سر به سر کسی نمیزارم که! بچه به این سر به زیری و آقایی... من فقط میگم وارد حوزه استحفاظی من نشو.. همین.. یا اگرم میخوای وارد حوزه استحفاظی من بشی ، بشو اشکال نداره ولی باید به ریاست من تو اینجا شهادتین بدی:w02:
درضمن شما امتحاناتون تفوف شده... بقیه ( مثل من ) 4تا امتحان دیگه دارن... بلههههههه:w10:
ولی با این حال با پیشنهاد صندلی داغ و این جور چیزا موافقم....:smoke:
یه چیز دیگه... من باید طرح ها رو تو این تاپیک بررسی کنم نه فرد دیگه ایییییییییییییییی:mad:
جواب بیانیه دوم) بد کاری کردم؟ پسره داشت شاخ بازی درمیاورد شاخشو شیکوندم:w11:
در ضمن.... من اسناد محرمانه ای دارم که نشون میده تو تاپیک های دیگه نه تنها فعالی بلکه دانشگاه علم و صنعت رو هم بردی زیر سوال.... اگر لازم بشه یه روز این اسناد رو رو میکنم بلههههه:w39:
جواب بیانیه سوم) این سوال خودته؟؟؟!!!!!!!!! عجب بابا!!!!
لااقل میخوای کپی کنی چند تا کلمه اش رو تغییر بده تابلو نشه... متن زیر عین متن اینترنته که بنده سرچ کردم... این از اون اسناد مخفیانه بود که میخواستم رو کنم
((میدانید چرا ناپلئون همیشه از كمر بند قرمز استفاده میكرده و این كه حكمت كمربند ناپلئون چیست ، این سوال برای خیلیها پیش آمده و جواب آن فقط یك جمله است : از كمربند قرمز استفاده میكرده تا از افتادن شلوارش جلوگیری كند))

hesam02

عضو جدید
ziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiing

ziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiing

از دست مقااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااومت مصالح
:w06:

aban68

عضو جدید
سلام به همه دوستان عزیز
ببینم حسام خان شما به من میگین اوشون پس نتیجه این که نگار الملوک از اوشون بهتره تازه آدم فکر میکنه تو دوره قاجار دارن صداش میکنن :w25:با این اسم صدا کنی من مشکلی ندارم:w16:
اما درباره بیانیه من بیانیه ندادم پیشنهاد دادم:w39:تازه مگه تو اشغال گری که تاپیکو گرفتی :exclaim:
اینجا هیچ کس ریس نیست همه با هم دوستن فقط چون در حال حاضر من از همه بزرگترم و زودتر اومدم من کلانترم:w08:این یه چیز اثبات شده و رسمیه اصلا هم تغییر پیدا نمیکنه:w11:
طرحم خوب هر طرحی که بچه ها بیشتر دوست داشتن همونو انتخاب میکنیم:w18:بله!!!
اسنادم هر چی میخوای رو کن من پروندم پاکه پاکه:w01:هه هه:whistle:

aban68

عضو جدید
حسام خفت میکنم :w06:من سوال پرسیدم که خودت فکر کنی جواب بدی مگه مقاله علمی خواستم رفتی سرچ کردی :weirdsmiley:
من از دست تو سکته میکن :wallbash:رفتی عین سوال را گپی کردی آوردی که چی؟؟؟:evil: دفعه بعد هر کی یه جواب میده از روی اینترتم نگاه نمیکنین:w39: خوب معلومه رفتم از تو اینترنت پیدا کردم پس فکر کردی من طراح سوالم:w00:

hesam02

عضو جدید
ziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiing

ziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiing

سلاااااااام... یه چیزی بگم و برم چون یه ساعت دیگه امتحان دارم...
اینکه من میگم رئیس و اینا دارم شوخی می کنم... به کسی بر نخوره... ما همه اینجا اومدیم دور هم خوش باشیم ، گل بگیم و گل بشنویم نه اینکه یکی برای بقیه تعیین تکلیف کنه...

msadeghz

عضو جدید
سلاااااااام... یه چیزی بگم و برم چون یه ساعت دیگه امتحان دارم...
اینکه من میگم رئیس و اینا دارم شوخی می کنم... به کسی بر نخوره... ما همه اینجا اومدیم دور هم خوش باشیم ، گل بگیم و گل بشنویم نه اینکه یکی برای بقیه تعیین تکلیف کنه...

بیشین بابا!

msadeghz

عضو جدید
سلام سلام خوبین همگی؟؟؟؟؟؟؟
من دیگه امتحانام تمو شد!!!!آخ جون
میگم حسام الدوله اینقدر سر به سر من نزار :biggrin:حسام الدوله چه بهت اومد:surprised:حسام الدوله:D
خوب بچه ها چه خبرا خوب درس خوندین یا نه.....:cool:
خوب بچه ها بیاین یه کار باحال بکنین حالا که تعطیلی وقت داریم
با صندلی داغ چه طورین یا هر چی خودتون دوست دارین پیشنهاد بدین برسی میشه !!!!زود بیاین بگین ;)آفلین بچه های خوب:gol:

سلام علیکم و رحمه الله و ...
من تا آخر هفته امتحان دارم
بعدش هم می رم خونه دیگه اینترنت ندارم تا یه هفته بعدش
با ایده صندلی داغ هم موافقم اساس!!

خوب حالا که بیاین به این سوال من جواب بدین :redface:ببینم چی تو این دانشگاه یاد گرفتین:que:
میدانید چرا ناپلئون همیشه از كمر بند قرمز استفاده میكرده و این كه حكمت كمربند ناپلئون چیست ؟

برای اینکه شلوارش نیفته؟!!!:huh::huh:
درسته؟!:lol::lol::lol:

یه سوال؟؟ چرا نمیشه از پست خودم تشکر کنم؟:redface:

بعدا بهت می گم!:biggrin::biggrin::D

msadeghz

عضو جدید
خوب راست میگه حسام چرا این طوری میکنی :cool:انگار باید یه کلاس یوگا بزاریم یکم اعصاب بچه ها راحت بشه فکر کنم خیلی امتحانا داره فشار میاره به بچه ها:w10::biggrin:
:w17::w17::w17::lol:

چقد بد برخورد مي كني آقا صادق:cry::cry::cry:

؟!!!!!:w15::w15:
منظورم این بود که این چه حرفیه که می زنی!!!!:w15:
نترس عمویی نمی خورمت!:w24::w25::w20::w16::w25::w18:

hesam02

عضو جدید
ziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiing

ziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiing

سلااااااااااام..... خوففففففففین؟؟؟؟ منم خووووووفم... ولی خیلی خوابم میاد و وقت خوابیدن هم ندارم:(
امتحانا چطوره آقا صادق؟ شما چیزی از امتحانات نگفتی؟؟؟
منم 2تا امتحانه دیگه مونده ... امتحان مقاومت که فردا باشه رو بدم تقریبا حله...:)
بر و بچ یه پیشنهاد...
برای بعد امتحانا اینایی که تو تاپیک علم و صنعت فعالن ، یه قرار بذاریم یه روز بریم yahoo confrence... نظرتون چیه؟؟؟؟ بگین لطفا
رااااااااااستی... چه عجب نگارالملوک با من ساز مخالف نزد!!!! عجیبه ها!!!!! هنوز محققان در پی یافتن علت وقوع حادثه هستند..........:surprised::surprised::surprised::surprised::surprised::surprised::surprised::surprised::surprised:

وضعیت
موضوع بسته شده است.