دانشگاه علم و صنعت ایران

وضعیت
موضوع بسته شده است.

msadeghz

عضو جدید
سلااااااااااام..... خوففففففففین؟؟؟؟ منم خووووووفم... ولی خیلی خوابم میاد و وقت خوابیدن هم ندارم:(
امتحانا چطوره آقا صادق؟ شما چیزی از امتحانات نگفتی؟؟؟
.....

سلام
بابا تو هم مارو کشتی ها!!!!:biggrin:
خودمم! آقام نیست که !! آقام که اصلا فریوم مریوم نمی ره که!!:D
امتحانا؟!!:surprised:
سختاش رد شده:confused:
دو تا امتحان دارم یک فردا محاسبات با رشیدی نیا و یکی هم پنج شنبه که مدار منطقیه!
جزئیات بیشتر؟:biggrin::biggrin:
راستی ! انتخاب گرایش هم کردیم! من رفتم کنترل!:D
می شناسیدش؟ اگه خواستید بگید یه توضیح می دم!;)
خوب این یاهو کنفرانس صوتیه؟!!:surprised::surprised:

aban68

عضو جدید
سلااااااااااام..... خوففففففففین؟؟؟؟ منم خووووووفم... ولی خیلی خوابم میاد و وقت خوابیدن هم ندارم:(
امتحانا چطوره آقا صادق؟ شما چیزی از امتحانات نگفتی؟؟؟
منم 2تا امتحانه دیگه مونده ... امتحان مقاومت که فردا باشه رو بدم تقریبا حله...:)
بر و بچ یه پیشنهاد...
برای بعد امتحانا اینایی که تو تاپیک علم و صنعت فعالن ، یه قرار بذاریم یه روز بریم yahoo confrence... نظرتون چیه؟؟؟؟ بگین لطفا
رااااااااااستی... چه عجب نگارالملوک با من ساز مخالف نزد!!!! عجیبه ها!!!!! هنوز محققان در پی یافتن علت وقوع حادثه هستند..........:surprised::surprised::surprised::surprised::surprised::surprised::surprised::surprised::surprised:
من موافقم باشه;) پس حله دیگه الان 99% قضیه درست شد:biggrin::biggrin:
جانم با منی؟؟؟؟من خیلی مهربونم مگه نمیدونستی:redface:من ساز مخالف با تو نمیزدم تو ساز مخالف با من میزدی:D

hesam02

عضو جدید
ziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiiiing

ziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiiiing

سلووووووم... چون میدونم همتون خوووفین نمیپرسم... هههههه:D:D:D:D
اول جواب صااااادف جوووون ) اولا خدا رو شکر می کنم که درسایی مثل محاسبات و مدار منطقی برا بچه ها آسونه...:surprised: خدایااااااا شکرت... ما این همه نابغه تو دانشگاه داریم و نمیدونستیم!!!!
راااستی... گرایشای برق چجوریه؟ میدونم که 5تاس... ولی فرقشونو با هم نمیدونم ... اگه یه کوچولو توضیح بدی ممنون میشم...:smile:
بعدشم جواب نگار الملوک ) بابااااااااااااااااااا موافقتتتتتتتت.... این دو سه روزه هی تو با من موافقت می کنی!!! خبر مبریه ؟ امتحاناتو عالی دادی؟؟؟:)
راااااستی یه توضیحیم درباره رشتتون میدی؟ میدونم که دوتا گرایش داره : نرم افزار و سخت افزار ... ولی درساتونو نمیدونم... یه توضیح کوچولو در مورد درساتون کافیه...
ما که از رشته شما فقط مبانی کامپیوترشو داریم... البته هنوز من برنداشتم... یعنی میترسم که بردارم:cry: طبق آخرین آمار ، احتمال افتادن بچه ها توی درس مبانی کامپیوتر بیشتر از استاتیکه:biggrin: .... همش هم به خاطره برنامه نویسیه... آخه چه کاریه که بخوایم زبون ماشین یاد بگیریم!!!! ای خداااااااااااااا
در مورد یاهو کنفرانس هم اجازه بدین من امتحان پنجشنبه رو بدم بعد زمان دقیقشو تعیین می کنیم خوبه؟
یاهو کنفرانس(yahoo conference) یه شاخه ای از یاهو مسنجره که در واقع مثه یه چت روم کوچیک میمونه... حداقل دو نفر همزمان آن میشن و با هم میچتن... به همین سادگی... البته فکر نمیکنم که صوتی باشه!!! نمیدونم دقیقا

msadeghz

عضو جدید
سلووووووم... چون میدونم همتون خوووفین نمیپرسم... هههههه:D:D:D:D
اول جواب صااااادف جوووون ) اولا خدا رو شکر می کنم که درسایی مثل محاسبات و مدار منطقی برا بچه ها آسونه...:surprised: خدایااااااا شکرت... ما این همه نابغه تو دانشگاه داریم و نمیدونستیم!!!!
..... قیقا

سلام حسی!!!:cool:
از آخر شروع می کنم!!:D
صوتی نباشه بهتره!!:razz:
خعب! بریم اول!
نسبت به درسای دیگه این درسا ساده هستند برادر!:cool:
در مورد مبانی برنامه نویسی هم من ترم اول با استاد عزیزجلالی داشتم
ایشون در طول ترم خوب بودند . بسیار باسواد و باکلاس هستند ایشون!!! نیم ترمشون هم خوب بود. پایان ترمشون هم کامل نوشتم و لی نامردی نکرد و خیلی کم داد!! خیلی ها!!!
پیشنهاد می کنم که حداقل با ایشون برنداری
در مورد گرایشهامون هم : علم و صنعت 4 تا داره. کنترل و قدرت و مخابرات و الک!
کنترل در رشته ما مربوط به کنترل ربات ها و فرآیندها در کارخونه ها و پتروشیمی وماهواره و.... میشه عمدتا. البته تا جایی که من اطلاع دارم
قدرت و الک که معرف حضورتون هستند. مخابرات دو شاخه داره یکی میدان که مربوط به آنتن و موج و ..... (که فلان موج خروجی از فلان آنتن فلان چگالی انرژی در فضارو داره و .... که دیگه زیادی ریاضیه ولی با اینکه مهندسیه ولی خودش یه علمه برا خودش!!!) و یکی سیستم که مربوط به سیستم های مخابراتی مثل موبایل و ایستگاه ها و .... می شه . من می خواستم برم مخابرات که ییهو تصمیم گرفتم برم کنترل!!
در ضمن من از پنجشنبه به بعد نیستم ها!!!!
نامردی نکیند من نیستم برید کنفرانس یاهو ها!!من فقط روز انتخاب واحد ورودی 87 میام اونم صبح! فهمیدید؟!!!!!!:mad::mad::mad::mad::redface::redface::redface::biggrin::biggrin::biggrin:

hesam02

عضو جدید
ziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiing

ziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiing

صقی جون سابیلیککککک داداش:razz:
داداااااس رفتی مبانی با عزیزجلالی برداشتی؟؟؟؟ مطمئنی حالت خوب بود اون موقع؟؟؟
مبانی کامپیوتر عزیز جلالی = مرگ تدریجی
صقی جون دستت درد نکنه بابت information هات... خیلی perfect بود...
راجع به yahoo conference هم اینکه مجبوریم بریم... آخه یه week فقط بین دو ترم وقت داریم... همونم از دست بدیم که دیگه time نمیشه honey...:(

msadeghz

عضو جدید
صقی جون سابیلیککککک داداش:razz:
داداااااس رفتی مبانی با عزیزجلالی برداشتی؟؟؟؟ مطمئنی حالت خوب بود اون موقع؟؟؟
مبانی کامپیوتر عزیز جلالی = مرگ تدریجی
صقی جون دستت درد نکنه بابت information هات... خیلی perfect بود...
راجع به yahoo conference هم اینکه مجبوریم بریم... آخه یه week فقط بین دو ترم وقت داریم... همونم از دست بدیم که دیگه time نمیشه honey...:(

چرا حالا داغ می کنی جناب حسام السلطنه!
اوکی!
مگه قرار چندین روز یه ضرب تو کنفرانس باشیم که دقیقا تو اون یه هفته حتما باید باشه؟!!!
honey!!!

aban68

عضو جدید
سسسسسسسسسسسسلام خوفید همه؟؟؟
حالا من موافقت میکنم حسام گیر میده موافقت نمیکنم حسام گیر میده آخه من چی کار کنم ؟؟شکاک :mad:حسام شکاک:biggrin:
کنفرانس خودمون بلدین :w01:شما نمیخواد به ما یاد بدی جلو یه مهندس کامپیوتر این کارا را نکن:smoke: ده:w43:
بله باید زبان ماشین بخونین:twisted: چرا همش ما باید این درسای مزخرفو بخونیم :crying:یکم هم شما بخونید بفهمید ما چه سختی هایی میکشیم:w24:
اما در مورد رشته ها سخت بیشتر شبیه برق میمونه موبوط به مدار و این جور چیزاست نرم بیشتر برنامه نویسی داره وکار میکنن کلا 15 واحد فرق میکنه سخت افزاری ها میرین درسای برق میخونن و نرم افزاری ها میرن برنامه نویسی کار میکنن:confused:
من خودم سخت میخونم چون برنامه نویسی را دوست ندارم :w11:
البته ورودی سخت افزار راحت تره ولی خروجیش نه :cry:همین دیگه!!!!
تو که مواد میخونی:w04: صادقم که سیگار دوست داره:w18:فقط من اهل دود نیستم ایجا آره:w17:

hesam02

عضو جدید
ziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiing

ziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiing

سلااااااااااااااام خوووووووووووفیم همه
البته راست میگیاااا این یکی رو بهت حق میدم که بگی حسام شکاک... خب تو موافقت کن همیشه:smile::smile:
بعدشم من کنفرانسو برا صادق جااااااااان توضیح دادم که پرسیده بود... تو که میدونم بلدی:)
ههههههه... رفته رشته کامپیوتر داره به زور درساشو میخونه گله هم میکنه!!! خب از اول نمیرفتی!!! زور که نیست که:surprised:
از توضیح درباره گرایشتم ممنون... فقط میخوام بدونم الان بازار کار مهندسی کامپیوتر تو ایران داغه یا نه؟ آخه شنیدم بازار از مهندسای کامپیوتر اشباع شده ؟ درسته یا نه؟
باز گفت مواد!!!!!!!! ای بابا... عجب گیری کردیمااااا
مهندسی مواد و متالورژی
یا
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
مواد ، مواد ، بقیییییییییییییییییییییه جوااااااااااااااااد
بر و بچ یه چیزه دیگه
یکی از نمره هام اومد:(....... فلسفه اخلاق با جواد غفاری... ولی نمرشو فعلا نمیگم... اگه شماها هم نمراتتونو میگین منم بگم...

msadeghz

عضو جدید

msadeghz

عضو جدید
بچه ها توی کلاس داشتند سر و صدا می کردند که ناظم میاد تو با عصبانیت میگه: اینجا طویله است؟
یکی از بچه ها می گه: نه آقا اشتباهی آمدید!

:w15::w15::w15::w15::w15::w15:

hesam02

عضو جدید
ziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiing

ziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiing

سلاااااااااااااااااااام همه خوبن؟؟؟ روزتوووووون بخییییییر;)
چه خبراااااااا؟؟؟ فهمیدین راستی انتخاب واحد کیه؟؟؟:(:( هفته بعد.... کلاسا هم از هفته بعدش شروع میشه:(... نامرداااااا نه فرجه دادن نه وقت استراحت... آخه این چه وضعشه!!!!:mad:
یه مطلب مهم ) من پست هایی که میدم دارم با دیوار حرف میزنم؟؟؟ آره؟ نه جدی یکی جواب بده!
تو پست قبلیم یه سوال از نگارالملوک کردم که اصلا عین خیالش هم نبودم ... فقط اومده تشکر کرده و رفته :surprised:
خب سوال کردم حتما جواب میخوام دیگه!!!:eek:
بعدشم گفتم اگه نمره هاتونو میگین منم بگم.... که بازم انگار نه انگار.... صادق که اومده جک تعریف میکنه!!!:razz:

msadeghz

عضو جدید
سلااااااااااااااام خوووووووووووفیم همه
البته راست میگیاااا این یکی رو بهت حق میدم که بگی حسام شکاک... خب تو موافقت کن همیشه:smile::smile:
بعدشم من کنفرانسو برا صادق جااااااااان توضیح دادم که پرسیده بود... تو که میدونم بلدی:)
ههههههه... رفته رشته کامپیوتر داره به زور درساشو میخونه گله هم میکنه!!! خب از اول نمیرفتی!!! زور که نیست که:surprised:
از توضیح درباره گرایشتم ممنون... فقط میخوام بدونم الان بازار کار مهندسی کامپیوتر تو ایران داغه یا نه؟ آخه شنیدم بازار از مهندسای کامپیوتر اشباع شده ؟ درسته یا نه؟
باز گفت مواد!!!!!!!! ای بابا... عجب گیری کردیمااااا
مهندسی مواد و متالورژی
یا
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
مواد ، مواد ، بقیییییییییییییییییییییه جوااااااااااااااااد
بر و بچ یه چیزه دیگه
یکی از نمره هام اومد:(....... فلسفه اخلاق با جواد غفاری... ولی نمرشو فعلا نمیگم... اگه شماها هم نمراتتونو میگین منم بگم...

سلااااااااااااااااااااااااااااام
بیا حالا من جواب می دم
نگار خانوم وقت نداره! مشغله داره بچه!!!
مهندسی کامپیوتر در زمینه سخت در مورد خرید و فروش و یا حتی در مورد بعضی مونتاژ های ساده می تونه توسط افرادی بدون تخصص مهندسی سخت بتونن انجام بدن
برای همین دست توش خیلی زیاده
ولی در مورد کارخونه های مونتاژ نسبتا بزرگ این مسئله باید فرق کنه! مثلا در مورد کنترل هم در جاهایی هستن که مهندسین الک جای مهندسی کنترل کار می کنن.
تو ایران مهم اینه که کار بلد باشی و فقط محدود به یه تخصص خاص نباشی. ولی خوب اگه از هر دری یه سخن هم باشی به درد نمی خوری.
در مورد نرم هم به نظرم توی برنامه نویسی وارد شی (توی نوعی!!) بهتره. البته کار اصلی هم شاید همین باشه. ولی نرم یکی از گرایشهاییه که برای استخدام منشی یا متصدی بایگانی خیلی خوبه و در اولویت هستش . ولی باز هم یه نفر همه فن حریف می تونه جای اون رو بگیره. نه تو این رشته بلکه توی رشته های دیگه که خیلی تو ایران جا افتاده اند. مثل برق در زمینه مخابرات و ....
البته شاید اطلاعات من کافی نبوده باشه و یا حتی .... حتی ..... اشتباه باشه
که نگار خانوم در آینده نه چندان دور سخنان بنده را تکمیل می فرمایند!:victory::victory:
والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته:w26:
بزن کف مرتبه رو!!!!:w17::w17::w17::w17::w17::w17::w17::w17::w17::w17:

آخرین ویرایش:

hesam02

عضو جدید
ziiiiiiiiiiiiiiiiing

ziiiiiiiiiiiiiiiiing

سلام صادق جون
دمت گرم بازم بابت توضیحت
ولی بازم یه چیزیو جواب ندادی...

نمره هارو بگیم یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

hesam02

عضو جدید
ziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiing

ziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiing

باز سلام
بچه ها یه چیزی:(
مدیریت باشگاه به من پیام اخطار داد:(

aban68

عضو جدید

اول یه تشکر از صادق خان بکنم به خاطر توضیح کاملش و چندتا چیزم من اضافه کنم :gol:خوب راستش رشته کامپیوتر هم مثل بقیه رشته ها !!شما در نظر بگیرید مثلا اگه یه کارخونه بخواد استخدام کنه هیچ وقت نمیاد از هررشته یه مهندس انتخاب کنه یکی یا دوتا مهندس میزاره وباید از پس همه کارا بر بیان
اگه یه مهندس کامپیوتر خوب بخوای باشی باید هم تو نرم هم تو سخت هم الکترونیک وارد باشی
بازار کار اشغال شده برای اینکه کامپیوتر یه چیز کاملا تجربیه و اگه تحصیلات هم نداشته باشی مشکلی نداره
ولی باید دقت کرد اگه یه برنامه خیلی پیچیده مهندسی بهت بدن و تو ریاضی یا فیزیک بلد نباشی چه طوری میخوای برنامه بنویسی ؟؟؟؟و 30 میلیون بابت برنامه بگیری؟؟؟پس حتما باید سطح علمی بالایی داشته باشی
بازار کار تا حد و اندازه ای اشغال میشه نه در همه سطحی;)
شما می تونی قلیون دوست داشته باشی؟!:biggrin::w18:
میخوای منو دودی کنی؟؟؟:confused:
سلاااااااااااااااااااام همه خوبن؟؟؟ روزتوووووون بخییییییر;)
چه خبراااااااا؟؟؟ فهمیدین راستی انتخاب واحد کیه؟؟؟ هفته بعد.... کلاسا هم از هفته بعدش شروع میشه... نامرداااااا نه فرجه دادن نه وقت استراحت... آخه این چه وضعشه!!!!
یه مطلب مهم ) من پست هایی که میدم دارم با دیوار حرف میزنم؟؟؟ آره؟ نه جدی یکی جواب بده!
تو پست قبلیم یه سوال از نگارالملوک کردم که اصلا عین خیالش هم نبودم ... فقط اومده تشکر کرده و رفته
خب سوال کردم حتما جواب میخوام دیگه!!!:eek:
بعدشم گفتم اگه نمره هاتونو میگین منم بگم.... که بازم انگار نه انگار.... صادق که اومده جک تعریف میکنه!!!:razz:
درود بر همه دوستان :gol:
ما خوبیم شما خوبین؟ :gol:
خوب ببخشید اصلا وقت نداشتم
:Dمن نمره هامو نمیگم:cry:نمره ها خودمه:mad:
باز سلام
بچه ها یه چیزی
مدیریت باشگاه به من پیام اخطار داد:(
چرا اخطار گرفتی؟؟؟:eek:

msadeghz

عضو جدید
سلام صادق جون
دمت گرم بازم بابت توضیحت
ولی بازم یه چیزیو جواب ندادی...

نمره هارو بگیم یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دیگه چرا سوال می کنی؟! بگو بگیم دیگه!! منظورت همین بود دیگه؟!!!!!!!
آخه لزومی داره؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

باز سلام
بچه ها یه چیزی
مدیریت باشگاه به من پیام اخطار داد

سلام
چرا؟
میگه چرا فقط تو این تاپیک میای؟!!!
مگه فقط تو این تاپیک میای؟
تو خجالت نمی کشی فقط این تاپیک میای؟
نه جدا خجالت نمی کشی؟!!!!!!!!
:) :) :)

hesam02

عضو جدید
ziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiing

سلاااااااااااام .... من اووووووووووومدم... بعد امتحان آخرم 2-1 روز رفتیم استراحت حالا اومدم
میدونم که همینجوری منتظر بودین تا بیام... همتون از صبح تا شب نشسته بودین تا من یه پست بدم ولی به هرحال نمیتونم از تفریحم بزنم که جواب شماها رو بدم که!!! به هرحال معذرت:):):):)
انتخااااااااااااااااااااااااااااااااب واحد فردااااااااااااااا........
خبر جدید و دسته اول دانشگاه انتخاب واحده که برای بر و بچه های 87 ای فرداس
اون اخطاری هم که مدیریت به من داده بود به خاطر این بود که رفته بودم تو تاپیک چندتا دانشگاه دیگه نوشته بودم:
بچه ها برای 3-2 روز sokoooooooooooooooooooooooooooooooot
ههههه اینا بهشون برخورده بود بهم اخطار دادن... بی جنبه ها.... معلوم نیست شایدم به خاطر این پستم هم بهم اخطار بدن!!! اینا هم مثه ......... توهم توطئه دارن!!!
رااااااااااااستی.... yahoo conference
روز سه شنبه ساعت 11:30 صبح چطوره؟؟؟ نظرتون رو حتما بگین
فعلا

Bionic.arc

عضو جدید
سلام.به کمک فوری تون نیاز دارم .هیچکدومتون بین بچه های معماریتون اشنایییی ،دوستی ندارید؟
میخوام بدونم درس تاریخ معماری جهان رو ترم جند پاس کردن؟؟؟
باید ترم 4 باشه ولی روزش با طرح (1) تداخل داره ، در صورتی که تو سایت دانشگاه اعلام شده تاریخ معماری جهان ترم 4 ارائه میشه
یه دنیا ازتون ممنون میشم اگه بتونید کمکم کنید.
تو این تاپیک کسی رو از معماریاتون پیدا نکردم

hesam02

عضو جدید
ziiiiiiiiiiiiiiiiiing

ziiiiiiiiiiiiiiiiiing

:w19:
نه والا زهرا خانوم... ما تا حالا راهمون هم به دانشکده معماری نیفتاده:(

m_azad

عضو جدید
سلام.به کمک فوری تون نیاز دارم .هیچکدومتون بین بچه های معماریتون اشنایییی ،دوستی ندارید؟
میخوام بدونم درس تاریخ معماری جهان رو ترم جند پاس کردن؟؟؟
باید ترم 4 باشه ولی روزش با طرح (1) تداخل داره ، در صورتی که تو سایت دانشگاه اعلام شده تاریخ معماری جهان ترم 4 ارائه میشه
یه دنیا ازتون ممنون میشم اگه بتونید کمکم کنید.
تو این تاپیک کسی رو از معماریاتون پیدا نکردم

سلام علیکم
شما سریعا برین به اون یاروهای آموزش بگید(آقای چی چی وندی). ساعتشو با زور و کلی منت عوض می کنن اگه مشکل همتونه. ما که ترم هشتیم هنوز که هنوزه ازین مشکل ها داریم. عادیه! سخت نگیر.

Bionic.arc

عضو جدید
سلام علیکم
شما سریعا برین به اون یاروهای آموزش بگید(آقای چی چی وندی). ساعتشو با زور و کلی منت عوض می کنن اگه مشکل همتونه. ما که ترم هشتیم هنوز که هنوزه ازین مشکل ها داریم. عادیه! سخت نگیر.

یه سوال دیگه ....
کسی که مهمان میشه دانشگاتون باید هزینه شبانه همون رشته رو واسه اون ترمش بده دیگه.درسته؟؟؟؟؟
تو سایت دانشگاتون اعلام کردن که دانشجوهای مهمان 1 میلیون تومن به حساب دانشگاه واریز کنن تا بتونن انتخاب واحد کنن ، در صورتی که هنوز نمی دونن من نوعی چند واحد میخوام بردارم ، تازه هزینه هر رشته متفاوته.
قضیه چیه؟؟؟؟؟؟ممنون میشم اگه راهنمایی کنید:w20:

aban68

عضو جدید
راستش 6 تا سفر کاریه خارج از کشور را عقب انداختم
تمام کارخونه ها و شرکتامم سپردم دست شرکا
دوتا منشی دیگه هم استخدام کردم
آره دیگه چندتا قراردادمم عقب بندازم
میتونم بیام مشکلی نیست:biggrin:

hesam02

عضو جدید
ziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiing

ziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiing

هههههههه انصافا جالب بود
بزن کف قشنگرووووووووووووووو;)
پس شد سه شنبه ساعت 11:30
بچه ها اگه کسی خواست این تایم بیاد حتما خبر بده

msadeghz

عضو جدید
سلام علیکم
سلام علیکم
شما رو تاحالا زیارت نکرده بودیم!!
یه معرفی بزن بابا!!

hesam02

عضو جدید

سلااااااااااااااااااااااااااااااااام بر همگییییییییییییییی
مخصوصااااااااااا آقا حسسسسسسسسسسسام گل گلاااااااااااب
صادق جون چطور مطوری؟؟؟؟؟ انتخاب واحد کردی؟ چند واحد؟ بتوضیح برامون...
من که انتخابیدم 18 واحد ..... هوووووووورا ولی میخواستم برنامه نویسی با بهزادی هم بردارم که نشد:( ملت خورن.... همون ثانیه های اول تفوف شد:(
صادق جون برای yahoo conference هم اون روز و اون ساعت آن لاین باش بعد آی دیتم به من بده از الان که من همه رو دعوت کنم...

(sara_h)

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
سلام
دوستان علم و صنعتي
خوبيد؟
داستان 11:30 چيه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.