دانشگاه تهران و علوم پزشکی تهران...

پروشا*

عضو جدید
کاربر ممتاز
یا اسپینــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــال!

:D چی بگم والا.........

ghazal1991

مدیر تالار مدیریت
مدیر تالار
یا اسپینــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــال!

شما چرا اینطوری صحبت میکنی؟ قشنگ خودتون رو معرفی کنید،یا بهتره اول بگم اسمتون چیه؟
سلام
من هم فارغ التحصیل شیمی از دانشکده علوم دانشگاه تهرانم.

سلام. خوش اومدین:gol:

class pad seller

عضو جدید
یا یک سال جهشی خوانــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــده!:whistle::cap:

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
یا یک سال جهشی خوانــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــده!:whistle::cap:
:surprised:

سلام فاطمه جان شما استاد فتحی پور رو میشناسید؟میخواستم با ایشون روی پایان نامه ارشدم کار کنم؟
فاطمه کیه؟؟!!!بیا ج بده!!!!!!!!!:دی

class pad seller

عضو جدید

من از چهره پروفایلت میترسم!!:cry: :crying:
---------------------------
یا جاده ی غم آلــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــود!:w16:

WOMIS

عضو جدید
یا جاده ی غم آلــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــود!:w16:
براخودتون که ترسناکتره:D

*tasnim*

کاربر فعال تالار پزشکی ,
کاربر ممتاز

شما چرا اینطوری اسم بچه هارو صدا میکنید ! پرشیا و.......
جاده مه آلود ی دکتره نمونس !

آخرین ویرایش:

پروشا*

عضو جدید
کاربر ممتاز
آاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااخ ببین چند روز نبودم چه شلوغ شده!!!!! خب بچه ها ارامشتون رو حفظ کنین در مواقع خطر از ماسک اکسیژن استفاده کنین:)
و اما خطاب به اقایی که فکر میکنه ترسناک نیس:cool:....... اولا اسپینال غلطه ، اسپاینال:w01:......ثانیا ...... هیچی.....:whistle:

آخرین ویرایش:

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
آاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااخ ببین چند روز نبودم چه شلوغ شده!!!!! خب بچه ها ارامشتون رو حفظ کنین در مواقع خطر از ماسک اکسیژن استفاده کنین:)
و اما خطاب به اقایی که فکر میکنه ترسناک نیس:cool:....... اولا اسپینال غلطه ، اسپاینال:w01:......ثانیا ...... هیچی.....:whistle:

;););)

پروشا*

عضو جدید
کاربر ممتاز
چاقی بی تقصیر نیســـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــت!

این آقاهه که فکر میکرد ترسناک نیس و به "اسپاینال" میگفت "اسپینال" ........هنوز خودشون رو معرفی نکردن!!!!!!!!!:w02:

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
این آقاهه که فکر میکرد ترسناک نیس و به "اسپاینال" میگفت "اسپینال" ........هنوز خودشون رو معرفی نکردن!!!!!!!!!:w02:

ولش پروش!!!! بیا با هم این شیرینیا رو که غزال اورده یواشکی بخوریم!:lol:

آخرین ویرایش:

ghazal1991

مدیر تالار مدیریت
مدیر تالار
نه!به من که هیشکی sms نداده بود!!!!!به شما داده بودن؟؟؟!!!
عاقا قبول نیست!!!منم افطاری میخوام!!!!!!!!!!

نه، به ما هم نداده بودن. به بچه های دانشکده اقتصاد داده بودن. گفتن تعداد همراه هاتون رو هم پیامک کنید.
میخواستم ببینم دیگه کدوم دانشکده ها افطار داده.

*tasnim*

کاربر فعال تالار پزشکی ,
کاربر ممتاز
نه، به ما هم نداده بودن. به بچه های دانشکده اقتصاد داده بودن. گفتن تعداد همراه هاتون رو هم پیامک کنید.
میخواستم ببینم دیگه کدوم دانشکده ها افطار داده.

چ جالب ! ...

فک کنم بستگی ب کرم رئیس دانشکده داره !