خیانت

Pari-2719

عضو جدید
کاربر ممتاز
بدون خداحافظی ترکش کنه و جواب تلفن و ... را نده (به قول معروف نامرد بازی داره)

ad_t

عضو جدید
از یادبردن تمام قولهایی که درموقع دوستی بهش دادی

Maenad

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
..................

..................

این روزا خیانت کردن خیلی راحت شده بدترین خیانت اینه که بعد از اینکه کلی عمرت واسش تلف شد و حسابی وابستش شدی تازه بفهمی قلبش مال تو نیست می خواد جسمش رو هم ازت بگیره ولی کاش از اول میگفت که عاشق نیست خائنه.........................................

neda_eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیانت مال وقتیه که زمانی که واقعا بهش احتیاج داری بعد از یه عمر دوست داشتن بره وبعد بهت ثابت بشه کا یه دروغگو بیشتر نبوده حتی بهت دروغ گفته دوست داره

tavan

عضو جدید
پیش خودم گفتم میثم بجنب این همونه که همیشه دنبالش بودی ، تمام پس اندازمو واسه خریدن یه حلقه خرج کرده بودم، می خواستم تمام زندگیمو به پاش بزارم ، رفتم در خونشون می دونستم تنهاست، میخواستم سوپرایزش کنم، وای خدا چی داشتم می دیدم خشکم زد ، این همون دختری بود که ادعا می کرد تنها عشقش منم، قلبش ماله منه و به یاد من می تپه ؟ داشت میومد، همینجوری که نزدیک می شد من ذره ذره آب می شدم،له میشدم، دست تو دست با یه پسر دیگه، بوسه هاش به لبهای پسره همه چیزو بهم گفت، من شکستم .

neda_eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
پیش خودم گفتم میثم بجنب این همونه که همیشه دنبالش بودی ، تمام پس اندازمو واسه خریدن یه حلقه خرج کرده بودم، می خواستم تمام زندگیمو به پاش بزارم ، رفتم در خونشون می دونستم تنهاست، میخواستم سوپرایزش کنم، وای خدا چی داشتم می دیدم خشکم زد ، این همون دختری بود که ادعا می کرد تنها عشقش منم، قلبش ماله منه و به یاد من می تپه ؟ داشت میومد، همینجوری که نزدیک می شد من ذره ذره آب می شدم،له میشدم، دست تو دست با یه پسر دیگه، بوسه هاش به لبهای پسره همه چیزو بهم گفت، من شکستم .

واقعاخیانت نبوده اون ادم خود شیطان یوده در لباس مبدل کاش انسانها قبل از انکه بیچجاره شوند می توانستند ذات واقعیی هر کسی رابشناسن قبل از انکه دیر شود

neda_eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
بزرگترین خیانت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بزرگترین خیانت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بزرگترین خیانت از نظر شما چیه خیانت از طرف چه کسی و به چه صورت خیانت از طرف مردم خانواده دوست یه کسی که دوستش دارید............
برای خود من بزرگترین خیانت اینه که طرفم هر کی هست باهام روراست نباشه این اوج خیانته برای من دروغ هرگز نخواهم بخشیدش اگه دروغ بگه.... شما چی؟

آخرین ویرایش:

sma519

عضو جدید
بدون هیچ دلیل،خیلی راحت بدون در نظر گرفتن اینکه چه قدر دوسش داشته،ترکش کنه.:(
اينطوري خيلي خوبه . :)
تو هم ميتوني ، مگه نه ؟؟؟؟؟؟ :)( راستشو بگو !!!!!!! )
ولي من شايد ( گفتم شايد ) بخوام در جوابش به اون خيانت كنم تا خودش بخواد منو ترك كنه .
به نظرتون چطوره ؟؟؟؟؟ :surprised:

pishoo

عضو جدید
وای این کلمه رو که میبینم یا می شنوم روانم می ریزه بهم.خیانت بدترین جیزیه که یه آدم می تونه باهاش روبرو شه و بد ترین خیانت وقتیه که بی دلیل کسی و کنار بزارن و آددم به یکی کمتر از خودش بفروشن. حالا از هر لحاظ که فکر کنی داغون کنندش. من که له شدم!!!!!!!!!

sma519

عضو جدید
_

_

خيانت يعني ناديده گرفتن ارزشهاي طرف مقابل . ( خيلي بده )

من معمولا" سعي ميكنم در مورد اينكه طرفم به چه چيزهايي ارزش ميده ، توجه كنم و سعي كنم تا براش يك محبوب ايده آل باشم . ( البته هيچ كس ايده آل كامل نيست ، ولي با سعي كردن ميتوان خود را به ايده آل بودن نزديك كرد ، تا طرف مقابل هميشه در مقايسه با ديگران شما را برتر ببيند ) .

حالا ( اين فقط نظر منه ) اگه كسي اين تلاشهاي منو نبينه ( معمولا" كساني كه اين تلاشها رو نميبينند ، يا در انتخاب خود اشتباه كرده اند ، و يا اصلا" هدف از زندگي در اين دنيا را نميدانند ) . من هم فكر ميكنم كه ارزش اين همه تلاش منو نداشته ، و براي اينكه تلافي كرده باشم ، اونو به كل ناديده مي گيرم ، گويي كه اصلا" وجود نداره و بود و نبودش برام اصلا" مهم نيست .
اينطوري احساس پوچي نميكنه به نظر شما ؟ ;)