خیانت

پترو

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیانت در هر مورد و هر موضوعی کار ناپسندیده ای است. همون نامردی میشه دیگه .نامردی هم کسی نگفته که خوبه.

paeeizan

اخراجی موقت
خیانت هر مدلی که باشه اساس زندگی رو نابود میکنه ....
اعتماد رو واسه همیشه از بین می بره....
و یه حس انتقام بین طرفین بوجود میاره ....

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
همه ماها فقط میتونیم یه حرفایی رو کلامی بزنیم
اما پای عمل که میشهیه جور دیگه ایم
همه بلدن حرفای خوب بزنن

مي مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سپاس از پاسخ هاتون باید.
دوستان عزیز منظورم فقط خیانت در عشق و رابطه زن و مرد نبود، کلی پرسیدم .
درضمن گفتم این عمل نتیجه چیه؟ آیا فقط کسی که خیانت میکنه مقصره یا کسان دیگر اونو به طرف این عمل میکشونن؟

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سپاس از پاسخ هاتون باید.
دوستان عزیز منظورم فقط خیانت در عشق و رابطه زن و مرد نبود، کلی پرسیدم .
درضمن گفتم این عمل نتیجه چیه؟ آیا فقط کسی که خیانت میکنه مقصره یا کسان دیگر اونو به طرف این عمل میکشونن؟
ریشه یابی روانشناسی میخواد
هر کسی مسئول کار خودشه
چرا شما خودتون نظر نمیدین
نظر شما چیه؟

مي مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
ریشه یابی روانشناسی میخواد
هر کسی مسئول کار خودشه
چرا شما خودتون نظر نمیدین
نظر شما چیه؟

من نظرمو همون دو صفحه اول گفتم.
میگم یه جورایی کنشی که ما نامشو " خیانت " گذاشتیم وجود نداره.
یعنی با توجه به تعریف های معمول وجود نداره.
چون اینطور نیست که مثلا در یک رابطه یهو یه طرف به دیگری خیانت کنه یا مثلا توی یه شرکت یه کارمند به مجموعه خیانت کنه.
این خود ما هستیم که زمینه ساز میشیم و نباید از زیر مسئولیتمون شونه خالی کنیم و همش بگیم اون خیانت کرد.

arayeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
من نظرمو همون دو صفحه اول گفتم.
میگم یه جورایی کنشی که ما نامشو " خیانت " گذاشتیم وجود نداره.
یعنی با توجه به تعریف های معمول وجود نداره.
چون اینطور نیست که مثلا در یک رابطه یهو یه طرف به دیگری خیانت کنه یا مثلا توی یه شرکت یه کارمند به مجموعه خیانت کنه.
این خود ما هستیم که زمینه ساز میشیم و نباید از زیر مسئولیتمون شونه خالی کنیم و همش بگیم اون خیانت کرد.

تا حدی با حرفات موافقم، خیانت نتیجه عمل اطرافیانه، اما بستگی به شخصیت اون آدم داره، شاید دو نفر در برابر یه رفتار واحد قرار بگیرن، اما هر کدوم یه عکس العمل متفاوت داشته باشن ، گاهی به دلیل بعضی از بی مهریا یا بی عدالتی ها یه آدمی به یه نفر یا چند نفر خیانت میکنه اما من معتقدم که بازم اون شخص ظرفیت کمی داشته که راه انتقام و خیانت رو انتخاب کرده.در هر صورت من معتقدم خیانت کار آدمای بی لیاقته، کسی که لیاقت یه جایگاهی رو نداشته باشه( چه کاری، چه عشقی،چه...)خیانت میکنه.

مي مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
تا حدی با حرفات موافقم، خیانت نتیجه عمل اطرافیانه، اما بستگی به شخصیت اون آدم داره، شاید دو نفر در برابر یه رفتار واحد قرار بگیرن، اما هر کدوم یه عکس العمل متفاوت داشته باشن ، گاهی به دلیل بعضی از بی مهریا یا بی عدالتی ها یه آدمی به یه نفر یا چند نفر خیانت میکنه اما من معتقدم که بازم اون شخص ظرفیت کمی داشته که راه انتقام و خیانت رو انتخاب کرده.در هر صورت من معتقدم خیانت کار آدمای بی لیاقته، کسی که لیاقت یه جایگاهی رو نداشته باشه( چه کاری، چه عشقی،چه...)خیانت میکنه.

درود
آیا به نظرتون این " لیاقت " رو ما در طرف به وجود نمیاریم؟
یعنی با دادن جایگاهی غیر واقعی به اون طرف یه حس دروغین در اون به وجود نمیاریم که تو لیاقت این جایگاهو داری؟

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
درود
آیا به نظرتون این " لیاقت " رو ما در طرف به وجود نمیاریم؟
یعنی با دادن جایگاهی غیر واقعی به اون طرف یه حس دروغین در اون به وجود نمیاریم که تو لیاقت این جایگاهو داری؟
ta ye hadi chera ma be vojud miarim ama na inke tamamesh az tarafe moghabel bashe k inheso dade
b har hal harkas masoole raftare khodeshe va nabayad goft k taghsire digaroone
har kas bayad baraye khodesh sobate akhlaghi dashte bashe:gol: