خط فقر همین جاست ! /عکس

haydiii

عضو جدید
- خط فقر همین جاست! درست در یک قدمی ما ...
خط فقر دقیقا همین جاست. فاصله ای هم با ما ندارد. درست زیر پای ماست. خط فقر، خطی فرضی است مابین بتن یک پل. زیر آن خوابیدن و از آن عبور کردن. و ما عابری گذران، فقط گذر می‌کنیم ...

عکس از اکوپارس

senaps

عضو جدید
کاربر ممتاز
در ایران،حتی یک نفر شب سر گشنه روی زمین نمی گذاره،این حرف رئیس جمهور کشوره...

sany 1

عضو جدید
اگه تمام ثروت مندان ايران زكات و خمس روميدادن هيچ فقيري ديگه توي ايران وجود نداشت

ویسا

عضو جدید
این عکس واقعا دردناک بودو تاثیر گذار...

واقعا آدم میمونه چی بگه

ویسا

عضو جدید
نفست از جاي گرم در مياد تو اين كشور انقد فقر فرهنگي بيداد ميكنه كه كسي چه ميدونه اصول يعني چي چه برسه به اصول بچه دار شدن
تایـــیـــد میشه . به نظر من اول باید فرهنگسازی شه

parna wanna u

عضو جدید
این عکس واقعا دردناک بودو تاثیر گذار...

واقعا آدم میمونه چی بگه
.من که دلم نسوخت زیرا همون مسئله ی بچه دارشدن و....یکی اینکه وقتی یه جایی زندگی میکنین که کار کمه و زندگی....هرکی باید بتونه گلیمشو بکشه بیرون اونی که قدرت نداره بمیره بهتره.اگه میتونین جامعرو تغییر بدین اگه نمیتونین ....زندگی جای تلاشه

parna wanna u

عضو جدید
تایـــیـــد میشه . به نظر من اول باید فرهنگسازی شه
.فرهنگسازی؟کسایی که فهنگو بلدن نمیتونن خودشونو تو اتیشه بیفرهنگا بسوزن اونم بی فرهنگهایی که هیچوقت فرهنگو یاد نمیگیرن یا نمیخوان که یاد بگیرن.

sajad90-OTF

عضو جدید
آره زیر پل خوابیدن یعنی فقر
اما یکم شاعرانس که فقط بخوای بگی زیر پل خوابیدن یعنی فقر,خیلی ها رو پل راه میرن ولی از زیر خط فقرم پایین ترن,خیلی هام اونقدر فقیرن که نمیدونن زیر این خطن,به امید روزی که این خط فقط یه خاطره باشه

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
.من که دلم نسوخت زیرا همون مسئله ی بچه دارشدن و....یکی اینکه وقتی یه جایی زندگی میکنین که کار کمه و زندگی....هرکی باید بتونه گلیمشو بکشه بیرون اونی که قدرت نداره بمیره بهتره.اگه میتونین جامعرو تغییر بدین اگه نمیتونین ....زندگی جای تلاشه

.فرهنگسازی؟کسایی که فهنگو بلدن نمیتونن خودشونو تو اتیشه بیفرهنگا بسوزن اونم بی فرهنگهایی که هیچوقت فرهنگو یاد نمیگیرن یا نمیخوان که یاد بگیرن.
بهتر بود موضوع رو درک می‌کردین و سپس مطالبتون رو می‌گفتین!