خسسسسسسسسسسسسسسسته شدم

متال85

عضو جدید
دیگه خسته شدم

دیگه خسته شدم از اینکه هر وقت رفتم مسجد دانشگاه و لوستر 70میلیونی رو دیدم و یاد اون دوست دانشجویی افتادم که به خاطر فقر 2بار خودکشی کرد:crying2:

دیگه خسته شدم از اینکه اینقدر صادقانه و پاکتر از هر چیزی شاید به پاکی خدا بهش گفتم دوستش دارم و ازش فقط دروغ شنیدم:crying2:

دیگه خسته شدم از اینکه یکی جلوی در خونه ما ماشینش رو پارک کرده بعد برای بیرون در اوردن ماشین ازش خواهش کردم ماشینش رو جابجا کنه وجوابم فحش بود:crying2:

دیگه خسته شدم از اینکه بعضی وقتا مثه یه بچه که مامانش رو میخواد خدا رو خواستم وجوابی نداد یا نشنیدم:crying2:

دیگه خسته شدم از اینکه چون شاید نماز نمیخونم بهم میگن کافر:crying2:

دیگه خسته شدم از اینکه رتبه 6 ما فقط چون پارتی دارهبا طرح استعداد درخشان با معدل 14 میره ارشد:crying2:

دیگه خسته شدم از اینکه هر اخوندی رو که توی خیابون دیدم تا 7جدش رو اباد کردم:crying2:

دیگه خسته شدماز اینکه برای همنیاز کردن یک واحد تا 10ترمه نشم 4روزه پاچه خواری 100نفر رو کردم هنوزم جواب نگرفتم:crying2:

دیگه خسته شدم از اینکه هر چی بهم بدی کردن بهشون خوبی کردم و اونا فک کردن من یه احمق ساده ام:crying2:

دیگه خسته شدم از اینکه هر وقت کاری دارن یاد من میافتن:crying2:

دیگه خسته شدم از اینکه به 2500سال قبل افتخار کردیم(من که فک کنم 2500سال دیکه همه نسل مارو لعن کنن):crying2:

دیگه خسته شدم از این جمله تسه :به جای لعنت به تاریکی یه شمغ روشن کن.....ایتجا 10000تا نور افکن هم یه شمع نمیشه:crying2:

دیگه خسته شدم از اینکه مدیر عاملی رو میبینم که واسه از دست ندادن پستش خودش رو روی دست وپای رییس هیئت مدیره میندازه:crying2:

دیگه خسته شدم از اونایی که ادعای رفاقت داشتن و...

فقط تیغ زدن و رفتن به سلامت:crying2:

دیگه خسته شدم از اینکه کتابی که سال86 3جلدش 8500میخریدیم الان 1جلدش 9500تومانه:crying2:

دیگه خسته شدم از اینکه هم اتاقی من با معدل 18 نتونست مهمانی بگیره و هم رشته ایم با معدل 8حدودآ(از 17 واحد14تا افتاد) رفت علم وصنعت حالش رو ببره
:crying2:

دیگه خسته شدم از این خنده های الکی از این خنده هایی که همه میگن بیغمه از اینکه میگن بدون مشکله سنش به 17 میخوره نه 24سال از اینکه نمیدونن چی بغضی دارم به وسعت دریاها:crying2:

دیگه خسته شدم از اینکه یکی رو پاک وساده و شاید احمقانه دوس داشتم:crying2:

دیگه خسته شدم از بس که به یادش و برای فرار از یادش خیابونا رو متر کردم و همه گفتن پسره الافه:crying2:

دیگه خسته شدم از بس همه گفتن 9ترمه شده و معدلش حتی 13 نیس و هیشکش نفهمید توی این 5سال چی کشییدم:crying2:

خیلی خسسسسسسسسسسسته ام

haj amin

عضو جدید
بعد از این خستگی ها میرسی به جایی که من ایستادم
که دیگه نه چیزی میتونه مهم باشه و نه کسی میتونه مشکلی درست کنه نه غم دینا رو بخور و نه گول دنیا رو.

jujushow

عضو جدید
و همینطور من :cry:

خیلی خیلی بیشتر از اونی که فکرشو بکنی ...

ولی یه چیز فهمیدم ، اگه توی این جنگلی که اسمش دنیاست بخوای منتظر غمخوار بمونی باید تا ابد بمونی ! فهمیدم که اگه خودم به فکر خودم نباشم هیچکس واسم ذره ای ارزش قائل نیست :(
باید تلاش کرد تا حداقل به مرگ تدریجی نمرد :gol:

mammad_1313

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان اگه خسته این
موتورو بیارم بریم تو شهر یه دور بزنیم:w01:
بسیار قشنگ بود
:gol: :gol: :gol:

lightseeker62

عضو جدید
همه خسته ایم رفیق
حالا شما دانشگاه داری میری
با بچه ها هستی و به هر حال یه دورانی رو داری میگذرونی که بعدا حسرتش رو میخوری
خستگی واقعی برای وقتیه که میای بیرون و میبینی دانشگاهی که رفتی و ناراحتی هایی که کشیدی، باندازه یه دوریالی ارزش نداره و همه چیز رو باید از اول شروع کنی (تجربه شخصی)
و اینکه هر چقدر دنبال کار میگردی پیدا نمی کنی
و اینکه هرچقدر آدمای دورو و متقلب هستن، دارن تو این کشور پیشرفت می کنن
و یه سری چیزای دیگه !

shina88

عضو جدید
کاربر ممتاز
دیگه خسته شدم

دیگه خسته شدم از اینکه هر وقت رفتم مسجد دانشگاه و لوستر 70میلیونی رو دیدم و یاد اون دوست دانشجویی افتادم که به خاطر فقر 2بار خودکشی کرد

خیلی خسسسسسسسسسسسته ام
منم خستم.یه جورایی دچار یاس فلسفی شدم!!!اونقد که گاهی ازقات اونقد ناامید میشم که مدتها از اتاقم بیرون نمیام.هیشکی نیس که به دردودلای ماها گوش کنه غیر از خدا......اره فقط اونه. نمیخوام شعار بدم ولی اگه بااونم حرف نزنم گاهی اوقات از فرط ناراحتی به مرز انفجار میرسم...............:crying2::wallbash:

mobinak

عضو جدید
خسته نباشيم همگي!
منم تا هفته پيش از همه اين چيزا كه گفتيد خسته بودم اما الان يكمي خستگيم در اومده.
اميدوارم ديگه مثل اونوقتا خسته نشم!

salizadeniri

عضو جدید
کاربر ممتاز
دیگه خسته شدم از اینکه هر چی بهم بدی کردن بهشون خوبی کردم و اونا فک کردن من یه احمق ساده ام:crying2:
شاید اشکال واقعا از خودمونه.
ما باید سعی کنیم خوب رفتار کنیم چون انسانیم نه بخاطر اظهار نظر دیگران یا انتظاراتی که از اونا داریم.
اگر نیتمون درونی باشه نه وابسته به دیگران دیگه نظرات اشتباه اونا نمیتونه نا امیدمون کنه.
چون برای اونا کاری نکردیم.
برای خودمون بوده. بخاطر انسانیتمون.:gol:

salizadeniri

عضو جدید
کاربر ممتاز
خسته نباشی واقعا;)
منم خسته شدم از اینهمه نق زدنها
لعنت به باعث و بانیش:(

بله ما اگر به جای ایراد گرفتن مشغول کار و تلاش باشیم و حداقل زندگی خودمون رو سر وسامان بدیم از این خستگی بیرون میایم.:gol:

همه اش داریم به هم انرزی منفی میدیم.
خوب ادم این طوری خسته میشه دیگه.:(

#parisa#

عضو جدید
کاربر ممتاز
دیگه خسته شدم از اینکه بعضی وقتا مثه یه بچه که مامانش رو میخواد خدا رو خواستم وجوابی نداد یا نشنیدم:crying2:

مطمئن باش نشنیدی

دیگه خسته شدم از اینکه چون شاید نماز نمیخونم بهم میگن کافر:crying2:

با این به شدت موافقم
:gol::gol::gol::gol:

lazlo

عضو جدید
بله ما اگر به جای ایراد گرفتن مشغول کار و تلاش باشیم و حداقل زندگی خودمون رو سر وسامان بدیم از این خستگی بیرون میایم.:gol:

همه اش داریم به هم انرزی منفی میدیم.
خوب ادم این طوری خسته میشه دیگه.:(
:gol::gol::gol:
آره راست میگی
فقط نمیدونم چرا از اینکه بشینیم انرژی منفی از دیگران بگیریم و بدیم داریم لذت میبریم
ولی وقتی مخالف اون رو بگیم همه فکر میکنیم داریم نصیحت می شنویم:redface:

abu_72

عضو جدید
کاربر ممتاز
غصه نخور آخرش ميرسي به اينجا كه من ايستادم

جاي كه هيچ چيز معني نداره .........جاي كه بدون شوق داري زندگي ميكني
جاي كه عشق مرده ، يك جاي بد...........يك جاي كه هدف معني نداره .....يك جا كه كسي نيست تا دست رو بگيره.............جاي پر از ناميدي

جاي كه بود و نبودت هيچ فرقي نداره

abu_72

عضو جدید
کاربر ممتاز
دیگه خسته شدم از اینکه هر چی بهم بدی کردن بهشون خوبی کردم و اونا فک کردن من یه احمق ساده ام

واقعا همينه ............ فكر ميكنن آدم خره آدم احمقه.....يا اينكه فكر ميكنن داري وظيفت رو انجام ميدي

سمیه امیری

عضو جدید
الهی من بمیرم :cry::cry::cry:
چرا اخه اینطوری شدین ؟!!!!!!1
دل همتون تازه شده مثل دل من:gol:
بعضی وقتا دلم واسه دلم می سوزه
اینقدر تفلکیه که نگو
ولی خدا بزرگه :gol:
فقط به خودش تکیه کنین
باشه ؟:gol:

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
منم خسته شدم با این همه خسته خسته گفتن!!!

اگر حتی 1 نفر، فقط 1 نفر تو همین شرایط باشه و احساس خوشبختی کنه، نشون میده میشه تو همین شرایط که داریم میگیم خسته شدیم، خوشبخت بود و اونوقت خودمون زیر سوال میریم که مگه چیمون از اون فرد کمتره؟

و مطمئناً هستند کسانی که احساس خوشبختی می کنند...

بهتره بیشتر رو خودمون کار کنیم، تا روی محیط...

mina.a.s

عضو جدید
ای بابا اینجا همه خستن که؟
البته بین خودمون باشه منم خستم ولی به روی خودم نمیارم البته حالا نه تا این حد

rozan

عضو جدید
ای وای....
بچه ها با این حال خراب داریم به کجا میریم؟یعنی مثلا جوونیم ولی از یه ادم 80-90 ساله ناامید تریم
من حاضرم همه غصه های شخصیمو تحمل کنم ولی نمیتونم غصه ی اینکه مملکتم داره به فنا رو تحمل کنم
این روزا این موضوع خیلی داره عذابم میده خسته م کرده
من میگم همه بیایم درد و دلامون رو بنویسیم بعد هرکس نظرشو بگه که چطور میتونیم از این وضعیت رها بشیم
شاید پیشنهادامون واقعا به درد هم دیگه بخوره
داروگ کی میرسد باران؟

بالا