حسادت آقایون...!

nice_Alice

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
مردی از این که زنش به گربه خانه بیشتر از او توجه می کرد ناراحت بود، یک روز گربه را برد و چند تا خیابان آن طرف تر ول کرد. ولی تا به خانه رسید، دید گربه زود تر از اون برگشته خونه، این کار چندین دفعه تکرار شد و مرد حسابی کلافه شده بود. بالاخره یک روز گربه را با ماشین گرداند، از چندین پل و رودخانه پارک و غیره گذشت و بالاخره گربه را در منطقه ای پرت و دور افتاده ول کرد. آن شب مرد به خانه بر نگشت... آخر شب زنگ زد و به زنش گفت: اون گربه کره خر خونه هست؟
زنش گفت: آره.
مرد گفت: گوشی رو بده بهش، من گم شدم!

masoud71

عضو جدید
کاربر ممتاز
الان تو زمونه شوهر قحطی ......... فکرکنم بر عکس شده......خودشم حسودی مخصوص زن است..

مثال: به طلا و جواهرات ديگران در حالي که داريد از حسادت منفجر مي شيد نگاه نمي کنيد...

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
مسعود بیخیال داداش ! تو امشب کلا اعصابت خرابه ! :D
برو بخواب فردا صحبت میکنیم !

تارا پارسا

عضو جدید
مسعود بیخیال داداش ! تو امشب کلا اعصابت خرابه ! :D
برو بخواب فردا صحبت میکنیم !
اين مسعود كا هميشگيشه....

فك كنم تو محل مسعود اينا قحطي شوهر اومده.............
همه چيو بهش ربط ميده...
مثلا اگه لاستيكش پنچر شه ميگه قحطي شوهر اومده....:biggrin:
بخدا ماراحتم داش مسعود شما حرص نخور...

hamecheedoon

عضو جدید
کاربر ممتاز
مردی از این که زنش به گربه خانه بیشتر از او توجه می کرد ناراحت بود، یک روز گربه را برد و چند تا خیابان آن طرف تر ول کرد. ولی تا به خانه رسید، دید گربه زود تر از اون برگشته خونه، این کار چندین دفعه تکرار شد و مرد حسابی کلافه شده بود. بالاخره یک روز گربه را با ماشین گرداند، از چندین پل و رودخانه پارک و غیره گذشت و بالاخره گربه را در منطقه ای پرت و دور افتاده ول کرد. آن شب مرد به خانه بر نگشت... آخر شب زنگ زد و به زنش گفت: اون گربه کره خر خونه هست؟

این یک داستان با مزه قدیمیه ولی تو اون ورژن در مورد حسادت چیزی نگفته بود _ با حسادت در همه نوعش مخالفم ولو 90% مردم حسادت داشته باشند:D

b_xxxxxxeman

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
زنو مرده خنگ هم پيدا ميشه ديگه....اينجا مرده خنگ بوده
گربه را ميكرد تو كيسه..ميذاشت دمه در تا ماموره شهرداري بياد ببره:biggrin:
يا اگه...زياد سمجه مياد پيدا ميكنه....بره خونشو عوض كنه
:D

behzadk2019

کاربر فعال تالار مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز

انوقت خانم خونه .بدون هیچ سر صدایی نگاه میکرد که دارن گربشو میبرن یا اینکه خونه رو عوض کنن ولی گربه رو نبرن
در این مواقع خانم خونه با یه صدای ناهنجار دنیا رو میلرزونه ..:D

b_xxxxxxeman

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
انوقت خانم خونه .بدون هیچ سر صدایی نگاه میکرد که دارن گربشو میبرن یا اینکه خونه رو عوض کنن ولی گربه رو نبرن
در این مواقع خانم خونه با یه صدای ناهنجار دنیا رو میلرزونه ..:D

بابا اين كه كاري نداره...كمترين تايمه حموم رفتن تو خانوما 2 ساعته...وقتي حمومه اينكارو بكنه
تو 2 ساعت ادم 10 تا گربه جا به جا ميكنه..يا...يه شهركو ميفروشه

nice_Alice

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
این یک داستان با مزه قدیمیه ولی تو اون ورژن در مورد حسادت چیزی نگفته بود _ با حسادت در همه نوعش مخالفم ولو 90% مردم حسادت داشته باشند:D
توحسادت خانومها که حرفی نیست قبول دارم حالا یکی بیشتریکی خیلی کمتر!

اما حسادت میون آقایون رو تازه کشف کردم!:)با تحقیقاتی که روی مردای فامیل آشناها ازجمله برادرهای گرامیم(که خدایی خیلی کمک کردن تو این زمینه!)و دامادهامون! کشف کردم که آقایون هم حسادت شدیدی به یکدیگر میکنن!
درزمینه ی چیزهای کوچکی گرفته مانند حاضرکردن آتیش پیک نیک و بساط چای و ناهار! تاااااااااااااا مسائل بزرگتر مثه شغل درآمد ماهانه، بزرگ و کوچکی خانه ای که توانستن فراهم کنن برای خانواده و مهارتهامردانه مثه تعمیر وسایل خونه؛شیرآب؛قفل درحیاط خونه والی آخر...
برام جالب بود البته حسادتشونو مثه ماخانوما بروز نمیدن با سیاست خاصی حال هم دیگرو میگیرن که ما خانوما متوجه نمیشیم!

:biggrin:بسی خندیدیم.ممنون دوست عزیز
خواهش میشه

جیگرم اومدیم بعدش آقای محترم به باجناقش حسودی کرد بازم بکنش تو کیسه بزاره دم در شهرداری ببرش!
ای جانم...
انقد دوست دارم...........

بامزه بود.ممنون;)
خواهش میشه

b_xxxxxxeman

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
جیگرم اومدیم بعدش آقای محترم به باجناقش حسودی کرد بازم بکنش تو کیسه بزاره دم در شهرداری ببرش!

آخي....قربونه باجناقم برم كه از من سرتره;)
نه اينو نميشه تو كيسه كرد....اينو بايد زغال بگيري تو دستت سياش كني:D

masoud71

عضو جدید
کاربر ممتاز
اين مسعود كا هميشگيشه....

فك كنم تو محل مسعود اينا قحطي شوهر اومده.............
همه چيو بهش ربط ميده...
مثلا اگه لاستيكش پنچر شه ميگه قحطي شوهر اومده....:biggrin:
بخدا ماراحتم داش مسعود شما حرص نخور...

منم راحتم .. حرص نمیخورم .........

تازگیا ... خانوم ها .... زود پنچر میکنند ........ اونم به خاطر اینه وقتی ماشین میرونند ...... به فکر خطر ترشیدگشون ... میقتند ...... هم میرن روی میخ همم تصادف عجیب غریب میکنند....

امان از ترشیدگی ... ... مثال ازرائیل هست واسه دخترا......

mycobacter

عضو جدید
آهان...اگه اون واقعا مرد بود میتونست توجه زنش رو جلب کنه....پس کلا مرد نیست...چون نمیتونه حتی سر یه گربه رو زیر آب کنه!!!

hamecheedoon

عضو جدید
کاربر ممتاز
توحسادت خانومها که حرفی نیست قبول دارم حالا یکی بیشتریکی خیلی کمتر! اما حسادت میون آقایون رو تازه کشف کردم!:)با تحقیقاتی که روی مردای فامیل آشناها ازجمله برادرهای گرامیم(که خدایی خیلی کمک کردن تو این زمینه!)و دامادهامون! کشف کردم که آقایون هم حسادت شدیدی به یکدیگر میکنن! درزمینه ی چیزهای کوچکی گرفته مانند حاضرکردن آتیش پیک نیک و بساط چای و ناهار! تاااااااااااااا مسائل بزرگتر مثه شغل درآمد ماهانه، بزرگ و کوچکی خانه ای که توانستن فراهم کنن برای خانواده و مهارتهامردانه مثه تعمیر وسایل خونه؛شیرآب؛قفل درحیاط خونه والی آخر... برام جالب بود البته حسادتشونو مثه ماخانوما بروز نمیدن با سیاست خاصی حال هم دیگرو میگیرن که ما خانوما متوجه نمیشیم!
اکثرا این خاصیت رو دارن (تا حدی جاهلن!) به نظرمن مسائلی مانند غیرت هم بنوعی همون حسادته_ ولی بارمون کردن که چیز خوبیه! تو اینجا یک نکته ظریفی هست برای آنان که متفکرینند!!!

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز

مشاهده پیوست 87623خیلی با حال بود قیافه مرد دیدنی بوده

nice_Alice

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
تو اینجا یک نکته ظریفی هست برای آنان که متفکرینند!!!

نه من غیرتو قبول دارم!چیزخوبیه! اگه نباشه افتضاحه! البته نه غیرت تعصبی! من از غیرت خوشم میاد
حالابگووووووووو اون نکته ظریف رو:cool:؟!؟
مشاهده پیوست 87623خیلی با حال بود قیافه مرد دیدنی بوده
خواهش میشه

Green Head

عضو جدید
توحسادت خانومها که حرفی نیست قبول دارم حالا یکی بیشتریکی خیلی کمتر!
اما حسادت میون آقایون رو تازه کشف کردم!با تحقیقاتی که روی مردای فامیل آشناها ازجمله برادرهای گرامیم(که خدایی خیلی کمک کردن تو این زمینه!)و دامادهامون! کشف کردم که آقایون هم حسادت شدیدی به یکدیگر میکنن!درزمینه ی چیزهای کوچکی گرفته مانند حاضرکردن آتیش پیک نیک و بساط چای و ناهار! تاااااااااااااا مسائل بزرگتر مثه شغل درآمد ماهانه، بزرگ و کوچکی خانه ای که توانستن فراهم کنن برای خانواده و مهارتهامردانه مثه تعمیر وسایل خونه؛شیرآب؛قفل درحیاط خونه والی آخر...برام جالب بود البته حسادتشونو مثه ماخانوما بروز نمیدن با سیاست خاصی حال هم دیگرو میگیرن که ما خانوما متوجه نمیشی

اینا اسمش حسادت نیست، رقابته که ایرادی که آقایون در این زمینه دارند رقابت های ناسالم و روکم کنی های خرکی می باشد. که اون حال گرفتن آخری که گفتید مربوط به همین رقابت ها می شه. یکی از دلایلش هم اینه که خودتون گفتید شما خانوما متوجه نمی شوید یعنی اگه حسادتی در کار بود امکان نداشت کسی نفهمه چون:

حسادت منجر به هیچ رقابتی نمیشه و فقط طرف حرص می خوره و با رفتار ها و حرف هاش خودش رو تابلو می کنه فرقی هم نمی کنه آقا باشه یا خانم.

البته قبول دارم مرد حسود هم داریم.

قصد ندارم بگم تکراریه ولی من این تاپیک رو تو قسمت جوک ها دیده بودم.:D ولی بازم واسم جالب بود.

nice_Alice

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
اینا اسمش حسادت نیست، رقابته که ایرادی که آقایون در این زمینه دارند رقابت های ناسالم و روکم کنی های خرکی می باشد. که اون حال گرفتن آخری که گفتید مربوط به همین رقابت ها می شه. یکی از دلایلش هم اینه که خودتون گفتید شما خانوما متوجه نمی شوید یعنی اگه حسادتی در کار بود امکان نداشت کسی نفهمه چون:

حسادت منجر به هیچ رقابتی نمیشه و فقط طرف حرص می خوره و با رفتار ها و حرف هاش خودش رو تابلو می کنه فرقی هم نمی کنه آقا باشه یا خانم.

البته قبول دارم مرد حسود هم داریم.

قصد ندارم بگم تکراریه ولی من این تاپیک رو تو قسمت جوک ها دیده بودم.:D ولی بازم واسم جالب بود.

اما به نظرمیاد باحسادت شروع میشه ومنجر به رقابت میشه(الکی نمیگم ها! طی تحقیقاتی که روشون انجام دادم به این نتیجه رسیدم):)
چون دقت کردم وقتی از داداشم تقاضامیکنم جلو یکی از دامادها مثلا فلان خریدی رو واسم انجام بده چون جلوی دامادمون کم نیاره بلافاصله اون خریدوانجام میده میاره برام اما بین خودمون که هستیم یه دو سه روزی به تاخیرمیندازه(این یه مثال کوچیک بودالبته!)

یا خیلی شده دیدم که مردها چون حسادت میکنند به موفقیت مرددیگه دوس ندارن این موفقیت روتایید کنن حتی شده تکذیبم میکنن وسعی میکنن یه نقطه ضعف پیدا کنن وهمونو هی توجمع بیان کنن!
یا اینکه مثلا داداش من دوس نداره جلوش مامانم یا من از خوبی های دامادهامون بگیم!
یا مثلا بین شوهرخاله هام هی سعی میکنن موفقیت همدیگرو کمرنگ جلوه بدن!
کلا اکثرمردها همینطوری اند حتی بین استادهامونم دیدم این قضیه رو حتی بین آقایون همکلاسی!
این رفتارهای مردها برام سواله؟
آره متن اصلی تاپیک یه جوک هست دوستان هم گفتن اما برداشت من حسادت آقایون بود در یه مثال ساده!;)

hamecheedoon

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه من غیرتو قبول دارم!چیزخوبیه! اگه نباشه افتضاحه! البته نه غیرت تعصبی! من از غیرت خوشم میاد
حالابگووووووووو اون نکته ظریف رو:cool:؟!؟

مثال میزنم _ برداشتها از یک کلمه: شخصی که مردونگی و شجاعت و جوانمردی داره بهش میگن باغیرته_ از طرفی کسی که 6 دنگ حواسش فقط به اینه که زنمو کسی نبینه! ناموسم با کسی حرف نزنه! اون فقط مال منه! و هیچکدوم از صفات خوب قبلی رو هم نداشته باشه هیچ، کلاه بردار هم باشه! باز میگن فلانی باغیرته!

بهتره تکلیف این کلمه و معنیش دقیقا معلوم بشه تا بعضیا ازش سوءاستفاده نکنن

nice_Alice

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
مثال میزنم _ برداشتها از یک کلمه: شخصی که مردونگی و شجاعت و جوانمردی داره بهش میگن باغیرته_ از طرفی کسی که 6 دنگ حواسش فقط به اینه که زنمو کسی نبینه! ناموسم با کسی حرف نزنه! اون فقط مال منه! و هیچکدوم از صفات خوب قبلی رو هم نداشته باشه هیچ، کلاه بردار هم باشه! باز میگن فلانی باغیرته!

بهتره تکلیف این کلمه و معنیش دقیقا معلوم بشه تا بعضیا ازش سوءاستفاده نکنن

اوکی;)گرفتم منظورتو...این دیگه بهش نمیگن غیرت بهش میگن تعصب بیجا! منم موافق نیستم مخصوصا زمانیکه خوداون آقا اهل صمیمی رفتارکردن با خانومای دیگه باشه اما به زنش اجازه صحبت عادی رو هم نده!
به نظرمن ساده بخوایم بگیم غیرت یعنی درک شرایط خاص یه خانوم؛یعنی توجه کردن به نیازها و کمک کردن به خانوم درجای مناسب؛ یعنی رفتارجوانمردانه داشتن؛درکناراینها خب این حق مردهست که خانومش فقط ماله خودش باشه!