حجاب اسلامی؟

مسیح 110

عضو جدید
برو کنار بذار باد بیاد،ای مسیح مهربون. ;)
مطمئن باش من تا آنجا که در توان دارم , دنبال تو هستم واز روی نوشته هایت (بعنوان سند ومدرک )به همه ثابت خواهم کرد که تو با دین ومذهب وارزشهای آسمانی مشکل وحشتناک داری

Belle Fille

عضو جدید
آقای عزیز دوست محترم.
مگه نمیگی همه دستورات خدا حکمت داره و دلیل داشته؟؟؟
من میگم شما توضیح بده که دیدن مو برای چه کسی تحریک ایجاد میکنه؟

شما میتونی جلباب رو طوری تفسیر کنی که دماغ و دهان را هم بپوشانه،عین بعضی از اعراب یا پوشش زنان در زمان قاجار در ایران.

وقتی دیدن مو تحریک ایجاد نمیکنه،مگه مرض داره آدم تو تابستان گرم آنرا بپوشانه تا موها به هم بچسبه و ریزش پیداکنه!!!

واقعا من نمیفهمم.یعنی مثلا رئیس جمهور محترم،کنار خانم مجری خارجی بدون روسری میشینه،تحریک ایجاد میشه.

به خدا تو حکمت این دستوراتی که به خدا نسبت میدهید،مانده ام.

بابا essi جان!!! خب لابد اینا تحریک می شند دیگه! شما چه انتظاراتی داری!

به خدا همین یکی دو سال پیش تویه هفته نامه ی یالثارات می خوندم. نمی دونم اسمش رو شنیدید یا نه مخصوص خواهران و برادران حزب الله .;) ما بچه ها فقط می گرفیم می خندیدیم. نمی دونید چه چیز هایی توش می نوشت::biggrin::eek::eek::eek:
مثلا نوشته بود که
چرا دولت اجازه می ده این عروسک های باربی با برجستگی های اندام زنانه وارد بشه؟؟!!!! یا مثلا یک مقاله ی بلند بالا در مورد فساد در واگن های مترو نوشته بود که بله به چه حقی محصولات مربوط به زنان مثل اپی لیدی اجازه ی تبلیغ در واگن های مردانه رو می دند؟!!! یا یکبار نوشته بود در رادیو جوان یک خانمی با صدای عشوه گرانه صحبت می کنه و مردان جوان تحریک می شند؟؟!!!!:confused:

خب وقتی یک آدم اینقدر بدبخت باشه که با یک همچین چیزهایی حالش خراب بشه!! خب معلومه دیگه فکرشون فقط به مسائل زیر شکمی می رسه! و اصلا زن که می بینند یاد س ک س می افتند!!!!
برید همین رساله ها رو بخونید ببینید چه خزعبلاتی می نویسند. همش در مورد احکام جماع با انواع و اقسام موجودات از چرنده و پرنده بگیر تا دختر بچه!!! یا اداب توالت رفتن و احکام قائدگی و .... اوج دانششون در همین حده!!!!!......:hate:

ddahmadss

عضو جدید
کاربر ممتاز
فرض یک صدم درصد که تفسیر قرآن میشه پوشاندن مو.:heart:
من گفتم شما با دیدن مو تحریک میشی یا نه؟

اگه میشید یا کسی را میشناسید که میشه،چه جوری تلویزیون نگاه میکنید!!!!!!!!!

پسر خوب محیط مملکت اسلامی و برنامه هاش با فیلم های خارجی فرق میکنه ما باید یه فرقی داشته باشیم یانه؟ فراماسونری و صهیونیسم افکار و عقاید و حتی از نمادهاشون هم توی فیلم هاشون استفاده کردن ( حتی در فیلم محمد رسول الله) اما ما حق اینکه فرهنگ حجاب رو نشون بدیم نداریم؟

البته پدیده زنای ذهنی هم که اولین بار شهید پاک نژاد بهش در رساله دکتراشون اشاره کردن و چندی پیش هم حسن عباسی دوباره بازگوش کرد و پاشو توی سیما باز کرد باید مد نظر قرار بگیره تا آسیب های ناشی از بی حجابی فیلم های خارجی به حداقل برسه چون سینمای ایران پاسخ گوی همه نیازهای سینمایی نیست دیدن فیلم های خارجی اجتناب ناپذیره.

ddahmadss

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو همون اسلامتون امام علی جهیزیه داشتن نه فاطمه (س)
پس عروس بی جهاز درسته نه با جهاز

صرفا یه مثل بود:gol:صرف ذات مثل اگر به مورد برگردد باعث اثبات گردد و نقض مثل به مورد برمیگردد اما صرف ظاهر مثل اگر به موردی اتصال یابد در صورت نقض مثل ایرادی به مورد نیست. پس برادر من اون فاطمه زهرا بود که به جهزیه نیاز نداشت الباقی دختران چه؟

ddahmadss

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا essi جان!!! خب لابد اینا تحریک می شند دیگه! شما چه انتظاراتی داری!

به خدا همین یکی دو سال پیش تویه هفته نامه ی یالثارات می خوندم. نمی دونم اسمش رو شنیدید یا نه مخصوص خواهران و برادران حزب الله .;) ما بچه ها فقط می گرفیم می خندیدیم. نمی دونید چه چیز هایی توش می نوشت::biggrin::eek::eek::eek:
مثلا نوشته بود که
چرا دولت اجازه می ده این عروسک های باربی با برجستگی های اندام زنانه وارد بشه؟؟!!!! یا مثلا یک مقاله ی بلند بالا در مورد فساد در واگن های مترو نوشته بود که بله به چه حقی محصولات مربوط به زنان مثل اپی لیدی اجازه ی تبلیغ در واگن های مردانه رو می دند؟!!! یا یکبار نوشته بود در رادیو جوان یک خانمی با صدای عشوه گرانه صحبت می کنه و مردان جوان تحریک می شند؟؟!!!!:confused:

خب وقتی یک آدم اینقدر بدبخت باشه که با یک همچین چیزهایی حالش خراب بشه!! خب معلومه دیگه فکرشون فقط به مسائل زیر شکمی می رسه! و اصلا زن که می بینند یاد س ک س می افتند!!!!
برید همین رساله ها رو بخونید ببینید چه خزعبلاتی می نویسند. همش در مورد احکام جماع با انواع و اقسام موجودات از چرنده و پرنده بگیر تا دختر بچه!!! یا اداب توالت رفتن و احکام قائدگی و .... اوج دانششون در همین حده!!!!!......:hate:

جالبه فقط بخش روابط جنسی رساله رو خوندی و این نشون میده برات زیرشکم مهم بوده حتما:gol:
احکام ختم به زیرشکم نیست شما احکام بالا خانه رو هم بخونی بد نیست:gol:

Belle Fille

عضو جدید
جالبه فقط بخش روابط جنسی رساله رو خوندی و این نشون میده برات زیرشکم مهم بوده حتما:gol:
احکام ختم به زیرشکم نیست شما احکام بالا خانه رو هم بخونی بد نیست:gol:

چی شد خیلی بهت برخورد که واقعیتو رو کردم؟!!!!!;)

به هر حال اونا رو هم برای شماها نوشته و باید بهش افتخار کنید!!!!

کسی که مغزش ایقدر پوکه که می یاد تو رساله طریقه ی حال کردن! با کودک زیر 9 سال رو بیان می کنه یا می گه اگه زوجه ی شیر خوار داشتی چه جوری باهاش رفتار کنی!!
فکر نکنم بالاخونه ای براش مونده باشه که من بخوام ببینم حالا تو مغز نداشته اش چی می گذره!!...

اینم بگم که اگه مسائل زیر شکم هم برام مهم باشه نمی رم آشغال های ذهنی چهار تا آخوند رو بخونم. اگه بخوام در مورد مسائل جنسی هم اطلاعات کسب کنم می رم چها رتا کتاب علمی می خونم که ارزش ورق زدن رو داشته باشه....!

ddahmadss

عضو جدید
کاربر ممتاز

کسی که مغزش ایقدر پوکه که می یاد تو رساله طریقه ی حال کردن! با کودک زیر 9 سال رو بیان می کنه یا می گه اگه زوجه ی شیر خوار داشتی چه جوری باهاش رفتار کنی!!
فکر نکنم بالاخونه ای براش مونده باشه که من بخوام ببینم حالا تو مغز نداشته اش چی می گذره!!...

اینم بگم که اگه مسائل زیر شکم هم برام مهم باشه نمی رم آشغال های ذهنی چهار تا آخوند رو بخونم. اگه بخوام در مورد مسائل جنسی هم اطلاعات کسب کنم می رم چها رتا کتاب علمی می خونم که ارزش ورق زدن رو داشته باشه....!

کار خوبی میکنی شما:gol:

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چند درصد زنهای ایران چادرین؟

چند درصد مانتویی؟

چند نفر با پوشش نصفه نیمه؟

توی خیابون که راه میرید از هر 100 زنی که میبینی چند نفرشون چادرین که شما نظر این شخصی رو که چادر رو اجباری دونسته تایید میکنید؟

از 100 زنی هم که رد میشه چند نفرشون غیر مسلمونن که مجبورن چادر سر کنن؟

کسی که مسلمان چرا در مجلس شورای اسلامی نماینده دارد؟چرا از امکانات شهری جمهوری اسلامی استفاده میکند؟ چرا مالیات به جمهوری اسلامی میدهد؟ چرا ارتش ایران برای دفاع ازآنها در برابر تهاجم خارجی هست؟ و خیلی چرای دیگر هم هست که یک پاسخ دارد.

نظام جمهوری اسلامی در برابر تابعیت شما از قانون از شما و از همه مذاهب و اقوام دیگر ساکن در ایران این کارها را انجام میدهد.:gol:
سلام
من هیچوقت از جوابهایی که شما میدی ,سر در نمیارم. اصلا معلوم نیست که شما از چی بحث میکنید و طرف کی و یا چی هستید.
خداکنه یه وقت معلم یا سخنران نشید که همه را بدبخت میکنید.
لطفآ یکم دقیق و متمرکز جواب بده ببینیم چی میگی . شاید مفید باشه و بتونیم یه چیزی یاد بگیریم. حرفات نه سر داره و نه ته. از هر دری سخنی . یکم با تناسب بگو مثل سعدی.
بدت نیاد ها . اگه خودت جواباتو با دید یه غریبه بخونی تعجب میکنی. شاید.

مسیح 110

عضو جدید

برنامه زیر شکم هم در حیوانات حاکمیت دارد ولی برقراری رابطه جنسی در عالم انسانی با غالم حیوانی بایدفرق داشته باشد

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

:que::que::que:

• Like
واکنش ها: A&S

مسیح 110

عضو جدید

میشود لطف کنید از کدام رساله عملیه توضیح المسائل این سخن را نقل فرمودید , أدرس دهید , متن کامل آن را بیان فرماید:
(((((طریقه ی حال کردن! با کودک زیر 9 سال رو بیان می کنه یا می گه اگه زوجه ی شیر خوار داشتی چه جوری باهاش رفتار کنی!!)))

ddahmadss

عضو جدید
کاربر ممتاز
میشود لطف کنید از کدام رساله عملیه توضیح المسائل این سخن را نقل فرمودید , أدرس دهید , متن کامل آن را بیان فرماید:
(((((طریقه ی حال کردن! با کودک زیر 9 سال رو بیان می کنه یا می گه اگه زوجه ی شیر خوار داشتی چه جوری باهاش رفتار کنی!!)))

اصلا گیریم باشه

بودنش بهتره یا نبودنش؟

یه عده اومدن 4 سال یه مهندسی گرفتن فک میکنن دینامیکو مغناطیسو غره و غیره شاخ غوله و گوش علم و منطق رو کندن نمیدونن اون بابایی که رساله داده قد موهای سرشون کتاب خونده و هر روز مسائل شرعی جدیدی پیش میادو الی آخر اینها کسانی هستند که علم و دین رو مخالف همدیگه میدونن.

kung

اخراجی موقت
بنده خداها تقصیر ندارند پاشونو از این مستراحی که ساختند بیرون نگذاشتند
یک سفر به کشورهای دیگه برند یکم عقلشون باز میشه می بینند که چه بلاهایی سر این مملکت نیاوردند ، وقتی میری کشورهای دیگه حتی همین ترکیه تنها کسانی که به دخترهای بی حجاب اسلامی خیره می شوند همین ایرانی ها هستند که اینجوری بارشون اوردند و شما وقتی در خیابانها قدم می زنی دخترانی رو می بینی که راحت تو خیابان قدم می زنند بدون اینکه کسی مزاحمشون بشه یا مرداشون چشم چرانی کنند و متلکهای رکیک بندازند . در اتریش دخترایی رو می بینی که ساعت 2 شب در خیابان قدم می زنند ، اگر بخواهی مزاحمشون بشی پلیس یکسره می بردت تو جایی که برای این کار ساخته شده ، و اگر تکرار کنی میری آب خونک می خوری تا تربیت بشی . حالا تو ایران خیابانها شده مستراح عمومی . زن و بچه مردم با گونی هم که بیاد تو خیابان وقتی می خواهد تاکسی بگیره صد تا مزاحم براش وجود داره ،هیچ کس هم نمی تونه جمش کنه چرا که افکار تمام جامعه رو اینجوری تربیت کردند. چون با افکار قرون وسطایی اینها با اسلام ناب محمدی ولایتی مطلقه وقیح تمام فکرهای جونهای این مملکتو مسموم کردند. در کشورهای دیگر تلاش می شود سفر به کرات دیگر را تجربه کنند و اسرار هستی را کشف کنند در اینجا نشستند فکر می کنند با کدوم پا اول برند تو توالت ؟! دختر 9 ساله حکمش چیه چطوری باید باهاش رابطه بر قرار کنی و از این چرندیات که سالها ملت را مسخره خودشان کردند

Mr.Hyde

عضو جدید
یک سفر به کشورهای دیگه برند یکم عقلشون باز میشه می بینند که چه بلاهایی سر این مملکت نیاوردند ، وقتی میری کشورهای دیگه حتی همین ترکیه تنها کسانی که به دخترهای بی حجاب اسلامی خیره می شوند همین ایرانی ها هستند که اینجوری بارشون اوردند و شما وقتی در خیابانها قدم می زنی دخترانی رو می بینی که راحت تو خیابان قدم می زنند بدون اینکه کسی مزاحمشون بشه یا مرداشون چشم چرانی کنند و متلکهای رکیک بندازند :surprised::surprised::surprised:. در اتریش دخترایی رو می بینی که ساعت 2 شب در خیابان قدم می زنند ، اگر بخواهی مزاحمشون بشی پلیس یکسره می بردت تو جایی که برای این کار ساخته شده ، و اگر تکرار کنی میری آب خونک می خوری تا تربیت بشی :que::warn: (يعني مشابه كار با حيوونا) . حالا تو ایران خیابانها شده مستراح عمومی . زن و بچه مردم با گونی هم که بیاد تو خیابان وقتی می خواهد تاکسی بگیره صد تا مزاحم براش وجود داره ،هیچ کس هم نمی تونه جمش کنه چرا که افکار تمام جامعه رو اینجوری تربیت کردند. چون با افکار قرون وسطایی اینها با اسلام ناب محمدی ولایتی مطلقه وقیح تمام فکرهای جونهای این مملکتو مسموم کردند. در کشورهای دیگر تلاش می شود سفر به کرات دیگر را تجربه کنند و اسرار هستی را کشف کنند در اینجا نشستند فکر می کنند با کدوم پا اول برند تو توالت ؟! دختر 9 ساله حکمش چیه چطوری باید باهاش رابطه بر قرار کنی و از این چرندیات که سالها ملت را مسخره خودشان کردند
سلام
دوست عزيز ببين اسلام ميخواد كه آدم به اختيار خودش و به كمك انذار خدا از عذاب دنبال اين چيزا نره
بعدشم اينايي كه گفتي به قول خودت جنبه مثبت اون كشورها بود حالا اون بر سكه رو هم بگو ديگه بگو تو پرورشگاهها چه خبره ديگه !؟ بگو تو دانشگاه ها يا اون دبيرستان ها چيا پيش نمياد .
بابا چرا خودمونو گول بزنيم ! درسته كه از لحاظ پيشرفت علم جلو هستند اما دين چي ؟
مگه همين شبكه هاي ماهواره اي اين چيزها رو به زبان فارسي پخش نميكنن ؟!
الانم كه ميبيني كشور دامن گير شده يك دليلش همون شبكه ها و فيلم هاست

kung

اخراجی موقت
سلام
دوست عزيز ببين اسلام ميخواد كه آدم به اختيار خودش و به كمك انذار خدا از عذاب دنبال اين چيزا نره
بعدشم اينايي كه گفتي به قول خودت جنبه مثبت اون كشورها بود حالا اون بر سكه رو هم بگو ديگه بگو تو پرورشگاهها چه خبره ديگه !؟ بگو تو دانشگاه ها يا اون دبيرستان ها چيا پيش نمياد .
بابا چرا خودمونو گول بزنيم ! درسته كه از لحاظ پيشرفت علم جلو هستند اما دين چي ؟
مگه همين شبكه هاي ماهواره اي اين چيزها رو به زبان فارسي پخش نميكنن ؟!
الانم كه ميبيني كشور دامن گير شده يك دليلش همون شبكه ها و فيلم هاست

آهان یعنی کسانی که مزاحم دختران میشوند ببرند زندان مشابه کار با حیوانات هست ولی دختر مردمو جلوی ملت بگیرند ، جیبهاشو خالی کنند ،صد تاتوهین کنند در جامعه که اسمشو اسلامی گذاشتند زور بگند که چطوری باید لباس بپوشی چطوری نپوشی حیوانی نیست :surprised:
اگر منظورت فارسی 1 هست این کانال که 1 سال بیشتر نیست اومده و مساله ایران مربوط به 30 سال هست . بگو چرا مردم به تلویزیون ملی خودشون گرایش ندارند؟!! چرا که ، جز چرند و دروغ پراکنی کار دیگری بلد نیست .و هیچ وقت نمی تواند حقیقت را بازگو کند و شما هم می خواهید به زور بگویید تلویزیون ما رو نگاه کنید . عجب مگر بازور می شود فرهنگ یک کشور رو اعتقادات یک کشورو تغییر داد؟!!.
بعشدم حق باتو هست چرا خودمونو گول بزنیم ! خودمونو به کوچه علی چپ بزنیم خیلی بهتره . هیچ کس خبر نداره تو خونه های دانشجویی تو ایران چی می گذره ، هیچ کس خبر نداره چند نفر به خاطر کثافت کاری دست به قتل می زنند . چند نفر در ایران مورد تجاوز قرار می گیرند .چطور مزاحم زن و بچه مردم تو خیابونها می شوند . این ور سکه خیلی باحال تره چشاتو باز کن . ببینم اگه نیمه شب در خیابان قدم بزنی چه بلاهایی که تو این کشور اسلامی ممکن نیست که سرت بیاد. مامورین کنترل بسیج چه جنایاتی در این زمینه نکردند نمونش چند روز پیش بود که دختری رو تبریز به بهانه بد حجابی با کارت بسیج بهش تجاوز کردندو کشتنش . خوب می دنید گفتم که از مستراحی که ساختید تاحالا پاتونو بیرون نگذاشتید یا کلا یک دیوار در مقابل افکارتون کشیدید و می گویید همینی که ما می گییم حرف خداست و درسته :warn:

آخرین ویرایش:

ssara2025

عضو جدید
کاربر ممتاز
یک سفر به کشورهای دیگه برند یکم عقلشون باز میشه می بینند که چه بلاهایی سر این مملکت نیاوردند ، وقتی میری کشورهای دیگه حتی همین ترکیه تنها کسانی که به دخترهای بی حجاب اسلامی خیره می شوند همین ایرانی ها هستند که اینجوری بارشون اوردند و شما وقتی در خیابانها قدم می زنی دخترانی رو می بینی که راحت تو خیابان قدم می زنند بدون اینکه کسی مزاحمشون بشه یا مرداشون چشم چرانی کنند و متلکهای رکیک بندازند . در اتریش دخترایی رو می بینی که ساعت 2 شب در خیابان قدم می زنند ، اگر بخواهی مزاحمشون بشی پلیس یکسره می بردت تو جایی که برای این کار ساخته شده ، و اگر تکرار کنی میری آب خونک می خوری تا تربیت بشی . حالا تو ایران خیابانها شده مستراح عمومی . زن و بچه مردم با گونی هم که بیاد تو خیابان وقتی می خواهد تاکسی بگیره صد تا مزاحم براش وجود داره ،هیچ کس هم نمی تونه جمش کنه چرا که افکار تمام جامعه رو اینجوری تربیت کردند. چون با افکار قرون وسطایی اینها با اسلام ناب محمدی ولایتی مطلقه وقیح تمام فکرهای جونهای این مملکتو مسموم کردند. در کشورهای دیگر تلاش می شود سفر به کرات دیگر را تجربه کنند و اسرار هستی را کشف کنند در اینجا نشستند فکر می کنند با کدوم پا اول برند تو توالت ؟! دختر 9 ساله حکمش چیه چطوری باید باهاش رابطه بر قرار کنی و از این چرندیات که سالها ملت را مسخره خودشان کردند
یه سرچ راجع به چشم چرونی (ای وای ببخشید چشم سیری ) دیوید بکهام بزن بعد بیا اینا رو بگو!!!!

Mr.Hyde

عضو جدید
آهان یعنی کسانی که مزاحم دختران میشوند ببرند زندان مشابه کار با حیوانات هست ولی دختر مردمو جلوی ملت بگیرند ، جیبهاشو خالی کنند ،صد تاتوهین کنند در جامعه که اسمشو اسلامی گذاشتند زور بگند که چطوری باید لباس بپوشی چطوری نپوشی حیوانی نیست (((خواهشا تداخل بحث نكنيد چون حرف حرق مياره و از بحث ديگه سر در مياريم پس نميخواد به كشور ربطش بدي چون الان بحث فقط حجابه)))
اگر منظورت فارسی 1 هست این کانال که 1 سال بیشتر نیست اومده و مساله ایران مربوط به 30 سال هست . بگو چرا مردم به تلویزیون ملی خودشون گرایش ندارند؟!! چرا که ، جز چرند و دروغ پراکنی کار دیگری بلد نیست .و هیچ وقت نمی تواند حقیقت را بازگو کند و شما هم می خواهید به زور بگویید تلویزیون ما رو نگاه کنید . عجب مگر بازور می شود فرهنگ یک کشور رو اعتقادات یک کشورو تغییر داد؟!!.(((دوست عزيز نه خيرم منظور فقط فارسي 1 نيست كلي شبكه هاي ديگه كه ميان فيلم هاي دوران شاهي رو پخش ميكنن و ميان در مورد اعتقادات حرف ميزنن و ...............)))
بعشدم حق باتو هست چرا خودمونو گول بزنیم ! خودمونو به کوچه علی چپ بزنیم خیلی بهتره . هیچ کس خبر نداره تو خونه های دانشجویی تو ایران چی می گذره ، هیچ کس خبر نداره چند نفر به خاطر کثافت کاری دست به قتل می زنند . چند نفر در ایران مورد تجاوز قرار می گیرند .چطور مزاحم زن و بچه مردم تو خیابونها می شوند . این ور سکه خیلی باحال تره چشاتو باز کن(داري حرف خودمو به خودم پس ميدي ؟! :smile: مگه من نميگم اينا از كجا سر چشمه ميگيرن ؟! :surprised: يعني اين چيزا خود به خود فرهنگ شده ؟! Wonderful نه عزيز من) . ببینم اگه نیمه شب در خیابان قدم بزنی چه بلاهایی که تو این کشور اسلامی ممکن نیست که سرت بیاد. مامورین کنترل بسیج چه جنایاتی در این زمینه نکردند نمونش چند روز پیش بود که دختری رو تبریز به بهانه بد حجابی با کارت بسیج بهش تجاوز کردندو کشتنش(((من به اين چيزا هيچ كاري ندارم بحث سر حجابه به اين چيزا ربطش نديد و فقط به اصل اين مطلب فكر كن چون چيزي كه زياده مشكل و 1000 شايعه يا واقعيت نگفته))) . خوب می دنید گفتم که از مستراحی که ساختید تاحالا پاتونو بیرون نگذاشتید یا کلا یک دیوار در مقابل افکارتون کشیدید و می گویید همینی که ما می گییم حرف خداست و درسته :warn:((((من بيشتر از اون چيزي كه فكر ميكني ميدونم و ميبيني كه دارم ميگم و كل مبحثم واسه اين چيزاست كه اگه به اسلام درست عمل ميشد وضع جوونا اينجوري نبود
تو صدر اسلام هم مگه اينطوري نبود ؟! مگه همين امام حسين واسه چي حماسه كربلا رو بپا كرد ؟! چون اون موقع زماني رسيده بود كه از اسلام فقط اسمي بود))))

بحث فقط حجابه به چيزاي ديگه ربطش نديد.

آخرین ویرایش:

kung

اخراجی موقت
یه سرچ راجع به چشم چرونی (ای وای ببخشید چشم سیری ) دیوید بکهام بزن بعد بیا اینا رو بگو!!!!
همین هم یک دلیل برای حرفهای من هست این کار اینقدر کم و بعیده که اگر کسی انجام بده مثل بمب صدامی کنه و همه جا آبروش میره و ولی تو ایران چطور؟ افکارو توری تربیت کردند با محدود کردن که وقتی خانومی درخیابان راه میره ممکن نیست کسی چشم چرونی نکنه . کاش فقط درخیابان بود کار کردن مستراحها به همه جا کشیده شده در سینما ، ماشین ، محل کار و...
وقتی به انسان مثل گاو گوسفند نگاه میشه و باید نر و ماده اونها رو از هم جدا کرد چینین تفکراتی چنین نتایجی رو هم در پیش دارد

ssara2025

عضو جدید
کاربر ممتاز
همین هم یک دلیل برای حرفهای من هست این کار اینقدر کم و بعیده که اگر کسی انجام بده مثل بمب صدامی کنه و همه جا آبروش میره و ولی تو ایران چطور؟ افکارو توری تربیت کردند با محدود کردن که وقتی خانومی درخیابان راه میره ممکن نیست کسی چشم چرونی نکنه . کاش فقط درخیابان بود کار کردن مستراحها به همه جا کشیده شده در سینما ، ماشین ، محل کار و...
وقتی به انسان مثل گاو گوسفند نگاه میشه و باید نر و ماده اونها رو از هم جدا کرد چینین تفکراتی چنین نتایجی رو هم در پیش دارد
فقط در مورد آدمهای مشهور مثل بمب صدا می کنه!!!!
مثل وزاری انگلیسی ، دیویدبکهام با عکسش ، جرج بوش و ......
خدا خبر از آدمها معمولی کوچه بازاریش داره

kiowa

عضو جدید
جلباب
براى جلباب معناها و نمونه هاى گوناگون در كتابهاى لغت و تفسیر ذكر شده است.
در روح المعانى چند معنى براى جلباب آورده شده است:
1. آنچه از بالا تا به پایین بپوشاند، مانند چادر.
2. مقنعه.
3. ملحفه.
4. هر لباسى كه زن آن را روى لباسهایش بپوشد، مانند روپوش و….
5. هر آنچه با آن پوشش انجام بگیرد، چه عبا باشد و چه غیر آن.
6. لباسى گشادتر از سرپوش و كوچك تر از رداء.21

چادر ملی جزء این موارد نیست ؟

*Essi*

اخراجی موقت
پسر خوب محیط مملکت اسلامی و برنامه هاش با فیلم های خارجی فرق میکنه ما باید یه فرقی داشته باشیم یانه؟
من چی پرسیدم،شما چی جواب دادی!!!!
بنده گفتم،چه کسی را میشناسید که با دیدن مو تحریک میشود؟
اگر میشود،چگونه این فرد تلویزیون تماشا میکند و یا چگونه مسئولان و حتی روحانیون وقتی به سفرهای خارجی میروند،با زنان بی حجاب روبرو میشوند.

:warn:مو هیچ تحریکی ایجاد نمیکنه،اما اینقدر این جوانان بیچاره ایرانی را محدود کرده اند،که امروز به این فلاکت افتاده ایم،که ساده ترین موضوع را نمیتوانیم به آقایان بفهمانیم.

فراماسونری و صهیونیسم افکار و عقاید و حتی از نمادهاشون هم توی فیلم هاشون استفاده کردن ( حتی در فیلم محمد رسول الله) اما ما حق اینکه فرهنگ حجاب رو نشون بدیم نداریم؟
همونجاها که شما نام بردی،رسانه حکومتی به عنوان تنها رسانه مطرح نیست.
شما هم میتوانید یک رسانه واسه خودتان داشته باشید و از صبح تا شب از فلسفه و فضایل و حکمت های نهان و آشکار حجاب،با حضور اندیشمندانتان بحث کنید.
اما اینکه فقط یک رسانه باشه و فقط واسه یک گروه،نشان از تمامیت خواهی دارد.

البته پدیده زنای ذهنی هم که اولین بار شهید پاک نژاد بهش در رساله دکتراشون اشاره کردن و چندی پیش هم حسن عباسی دوباره بازگوش کرد و پاشو توی سیما باز کرد باید مد نظر قرار بگیره
در کرامات آقای حسن عباسی همین بس،که دیشب در برنامه دیروز،امروز،فردا کارتون تام و جری را به عنوان یکی از عوامل انحراف کودکان عنوان کرد.

در ضمن کسی تایید نمیکنه، تو رسانه فیلمهای ناجور پخش بشه،همونجور که هیچ کشوری در هیچ کجای دنیا، این فیلم ها را در رسانه به صورت آزاد پخش نمیکنه،بلکه این کانالها کارتی هستند و افراد بالای 18 سال میتوانند،آن را خریداری کنند.

Mr.Hyde

عضو جدید
من چی پرسیدم،شما چی جواب دادی!!!!
بنده گفتم،چه کسی را میشناسید که با دیدن مو تحریک میشود؟
اگر میشود،چگونه این فرد تلویزیون تماشا میکند و یا چگونه مسئولان و حتی روحانیون وقتی به سفرهای خارجی میروند،با زنان بی حجاب روبرو میشوند.

:warn:مو هیچ تحریکی ایجاد نمیکنه،اما اینقدر این جوانان بیچاره ایرانی را محدود کرده اند،که امروز به این فلاکت افتاده ایم،که ساده ترین موضوع را نمیتوانیم به آقایان بفهمانیم.
.
ببخشيد essi4300 بايد ميگفتم لذت بردن نه شهوت از اين لحاظ عذر ميخوام
همين لذت كاذب و بدون در نظر گيري موازين شرعي كه هم تو اين دنيا ميتونه مفاسد رو يه پا كنه هم تو اون دنيا هم نگه كننده هم اون كسي كه به نمايش ميزاره (موي آزاد) عذاب داره.
((((اي پيامبر(ص) به زنان با ايمان بگو چشمهاي خود را فرو گيرند(و از نگاه به مردان نامحرم بپرهيزند) و دامان خود را حفظ کنند و نبايد زينت خود را آشکار سازند. جز آن مقدار که طبيعتاً ظاهر است و (اطراف) روسريهاي خود را برسينه خود افکنند(تا گردن و سينه با آن پوشانده شود) و زينت خود را آشکار نسازند مگر براي شوهرانشان يا پدرانشان يا پدرشوهرانشان يا پسرانشان يا پسران همسرانشان يا برادرانشان يا پسران برادرانشان يا پسران خواهرانشان يا زنان همکيششان يا کنيزانشان، يا افراد سفيهي که تمايلي به زن ندارند و يا کودکاني که از امور جنسي زنان آگاه نيستند. و به هنگام راه رفتن، پاهاي خود را به زمين نزنند تا زينت پنهاني‌شان دانسته شود(و صداي خلخال که برپا دارند به گوش رسد) اي مؤمنان نسبت به گناهان گذشته توبه کنيد تا رستگار شويد))))
مخفی نگاهداشتن زینت هست که در قران تصریح شده .البته زینت ظاهری منعی ندارد ولی غیر آن منع شده.
که خب وقتی دقت شود طبق گفته قبلی هنگامی که قران دستور استفاده از روسری را میدهد یعنی مو هم باید پوشیده شود چون روسری برای پوشاندن سر هست حال غیر از نقاطی که روسری می پوشاند هر قسمتی از سر که ظاهر شود لازم نیست پوشیده شود . پس طبق این بیان هم روشن میشود که مو از زینت و همچنین از زینت ظاهری نیست

*Essi*

اخراجی موقت
همين لذت كاذب و بدون در نظر گيري موازين شرعي كه هم تو اين دنيا ميتونه مفاسد رو يه پا كنه هم تو اون دنيا هم نگه كننده هم اون كسي كه به نمايش ميزاره (موي آزاد) عذاب داره.
:que:دیدن مو لذت داره؟
چه چیز خاصی در مو هست که به آن میگویید زینت.
الان وقتی یک مرد با موهای بلند و دم اسبی را در خیابان میبینید،لذت میبرید و به هیجان می آیید؟؟؟؟
محدودیت ، حرص و طمع میاره،هیچ حکمتی هم نداره.

:heart:فرض کنیم،شما ادعا میکردی که خدا گفته مرد و زن باید در خیابان، بینی خود را بپوشانند و این قانون را اجباری میکردید.

اگه اونوقت یک نفر با بینی بدون پوشش میامد تو خیابان،همه مردم زوم میکردند رو طرف و میگفتند اووووف واااای عجب چیزیه ، عجب بینیه!!!!!

فکر کنم همه میدونن چه چیزهایی سبب تحریک میشه.
اون چیزهارو چه تو عکس چه تو فیلم چه تو خیابان ببینی تحریک میشی.

که خب وقتی دقت شود طبق گفته قبلی هنگامی که قران دستور استفاده از روسری را میدهد یعنی مو هم باید پوشیده شود چون روسری برای پوشاندن سر هست حال غیر از نقاطی که روسری می پوشاند هر قسمتی از سر که ظاهر شود لازم نیست پوشیده شود . پ

اولا روسری،در زمان صدر اسلام نبوده و روسری کاملا یک چیز وارداتی از غرب است.
اون چیزی که شما به اشتباه روسری تفسیر میکنی،چیزی بوده همچون شال پهن.

که زنان آنرا بر روی کتف های خویش می انداختند تا زیر گردن و پایین تر از آن را بپوشاند.

در سنگ کاری های با قدمت چندصد ساله موجود در سوریه و اردن، زنان مسلمان گذشته با این وضعیت نشان داده شده اند.

پوشش چادر یک پوشش کاملا بومی از کشور مصر بوده،که امروز وارد اسلام شده.

:gol:خواهشا به تاریخچه روسری و چادر یک نگاه بیندازید.

nazila_sh

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
مو به تنهایی و خودیه خود که کسی را تحریک نمیکنه وجود اون باعث زیبایی و جلب توجه به یک خانم میشه.نکنه میخواین بگین که یک زن با روسری و بدون روسری هیچ فرقی نداره...:surprised:

ddahmadss

عضو جدید
کاربر ممتاز
این رو برای اونایی میگم که فکر میکنن اگه حجاب برداشته بشه نهایتا بعد از دو سال تب شهوت کاسته میشه:

اینکه راسل میگه که ( اگر پخش عکس های منافی عفت مجاز بشود پس از مدتی مردم خسته میشوند و نگاه نخواهند کرد)در مورد یک عکس بخصوص یا یک نوع پوشش بخصوص صادق است ولی در مورد مطلق بی عفتی ها صادق نیست یعنی از یک نوع خاص بی عفتی خستگی پیدا میشود ولی نه بدان معنی که تمایل به عفاف جانشین آن شود بلکه بدین معنی است که آتش و عطش روحی زبانه میکشد و نوعی دیگر را تقاضا میکند و این تقاضا هرگز تمام شدنی نیست. خود راسل در کتاب زناشویی و اخلاق اعتراف میکند که عطش روحی در مسائل جنسی غیر از حرارت جسمی است. آنچه با ارضا تسکین میابد حرارت جسمی است نه عطش روحی.

اینها کلام استاد شهید مطهری هست توی کتاب مسئله حجاب بخش افزایش التهابها صفحه 104 چاپ هشتادوششم

كيان گودرزي

عضو جدید
این رو برای اونایی میگم که فکر میکنن اگه حجاب برداشته بشه نهایتا بعد از دو سال تب شهوت کاسته میشه:

اینکه راسل میگه که ( اگر پخش عکس های منافی عفت مجاز بشود پس از مدتی مردم خسته میشوند و نگاه نخواهند کرد)در مورد یک عکس بخصوص یا یک نوع پوشش بخصوص صادق است ولی در مورد مطلق بی عفتی ها صادق نیست یعنی از یک نوع خاص بی عفتی خستگی پیدا میشود ولی نه بدان معنی که تمایل به عفاف جانشین آن شود بلکه بدین معنی است که آتش و عطش روحی زبانه میکشد و نوعی دیگر را تقاضا میکند و این تقاضا هرگز تمام شدنی نیست. خود راسل در کتاب زناشویی و اخلاق اعتراف میکند که عطش روحی در مسائل جنسی غیر از حرارت جسمی است. آنچه با ارضا تسکین میابد حرارت جسمی است نه عطش روحی.

اینها کلام استاد شهید مطهری هست توی کتاب مسئله حجاب بخش افزایش التهابها صفحه 104 چاپ هشتادوششم
:biggrin:

Mr.Hyde

عضو جدید
:que:دیدن مو لذت داره؟ ((( 1-مو داريم تا مو زيبايي به زن داده شده ))
چه چیز خاصی در مو هست که به آن میگویید زینت. (2-اين كلام خداست كه ميگه زينت )
الان وقتی یک مرد با موهای بلند و دم اسبی را در خیابان میبینید،لذت میبرید و به هیجان می آیید؟؟؟؟ (من كي گفتم مرد!! :surprised:)
محدودیت ، حرص و طمع میاره،هیچ حکمتی هم نداره. (عجب :surprised:)

:heart:فرض کنیم،شما ادعا میکردی که خدا گفته مرد و زن باید در خیابان، بینی خود را بپوشانند و این قانون را اجباری میکردید. ((3-من چنين ادعايي نميكنم هر چيزي خدا محدود كرده اون مهمه ))

اگه اونوقت یک نفر با بینی بدون پوشش میامد تو خیابان،همه مردم زوم میکردند رو طرف و میگفتند اووووف واااای عجب چیزیه ، عجب بینیه!!!!! ((در كل تو قرآن و كلام معصومين هر چي گفته شده تو اين تاپيك هست ))

فکر کنم همه میدونن چه چیزهایی سبب تحریک میشه.
اون چیزهارو چه تو عکس چه تو فیلم چه تو خیابان ببینی تحریک میشی. ((!!!!!))

اولا روسری،در زمان صدر اسلام نبوده و روسری کاملا یک چیز وارداتی از غرب است.
اون چیزی که شما به اشتباه روسری تفسیر میکنی،چیزی بوده همچون شال پهن.
((هيچ مدركي هم داري ؟! كه اينطوري ميگي !؟ من واست تفسير آوردم فقط داري الكي رد ميكني )) {{{{{در كل پوشش عربها رو نگاه كن كه از صدر اسلام تا حالا چجوري هستند }}}}

که زنان آنرا بر روی کتف های خویش می انداختند تا زیر گردن و پایین تر از آن را بپوشاند.

در سنگ کاری های با قدمت چندصد ساله موجود در سوریه و اردن، زنان مسلمان گذشته با این وضعیت نشان داده شده اند. ((عجب))

پوشش چادر یک پوشش کاملا بومی از کشور مصر بوده،که امروز وارد اسلام شده.

:gol:خواهشا به تاریخچه روسری و چادر یک نگاه بیندازید. (((((خواهشا به پوشش عربها و ايران در زمان پهلوي يك بيندازيد و همچنين به سخنان خدا در قرآن و كلام معصومين و مفسرهاي اسلام توجه كنيد))))
زینت(زیور) چیست؟
هر چیزی که عرفا زینت محسوب گرددومردم به آن زینت بگویند.مثل:
داشتن النگو،دستبند،بلند کردن ناخن،لاک زدن،بعضی ساعت های مچی که برای زینت استفاده می شود،پوشیدن دستکشهای توری برای زینت، سرمه کشیدن، برداشتن ابرو،گذاشتن مژه مصنوعی،استفاده هر نوع لوازم آرایش،گذاشتن حلقه برای بینی،یا گوشواره یاهر چیز دیگرعرفا بدان زینت گویندهمگی از زینتهای صورت محسوب می گرددو باید از نامحرم پوشیده شود.
عفاف یعنی چه؟یعنی آن حالت نفسانی یعنی رام بودن قوه شهوانی تحت حکومت عقل و ایمان عفاف وپاکدامنی، یعنی تحت تاثیر قوه شهوانی نبودن،شره نداشتن،یعنی جزء آن افرادی که تا در مقابل یک شهوتی قرار می گیرندبی اختیار می شوندو محکوم این غریزه خود هستند، نبودن.تعلیم وتربیت در اسلام ص26
خانم الزیماری از شعرا ونویسندگان کشور سوئد در مقاله ایدر باره جامعه اروپا نوشته :
مردها وفا وصمیمیت را نمی دانند،با حقه بازی زنان ودختران را به زانو در می آورند!وهمینطور گفته:در سراسر سوئد دوشیزگانی زیبا هستند،که در آرزوی شوهرند،وبسیاری از آنها اجبارا با مردها دوست می شوند.
باز خانم الزیماری می نویسد:من به دختران توصیه می کنم که پیش از ازدواج با هیچ مردی ارتباط بر قرار نکنند.
سخن بزرگان
آنها که زنها را می خواهندملعبه مردان وملعبه جوانان فاسد قرار بدهندجنایت کارند زنها نبایدگول بخورندزن گمان نکند این مقام زن است که بزک کرده بیرون برود،با سر بازولخت،این مقام زن نیست،زن باید شجاع باشد،زن آدم ساز است،زن مربی انسان است.
امام خمینی(ره)صحیفه نور-ج11
هر چه را که خدای متعال دستور فرموده است،چه برای مرد چه برای زن،برای این است که آن ارزش های واقعی که شما دارید وممکن است به وسوسه های شیطانی با دست های فاسد استعمار پایمال شوند،این ارزش ها زنده بشوند ،صلاح و فساد یک جامعه از صلاح وفسادزنان جامعه نشات می گیرد.(روز زن در جمع بانوان،1368)

آنچه دین گریزان برای زن قائلندچیزی جز تباهی و ملعبه شدن نیست.امام خمینی(ره)صحیفه نور-ج15
ما می خواهیم زن در مقام والای انسانیت خودش باشد،نه ملعبه در دست مرد ها باشد،در دست اراذل باشد. امام خمینی(ره)صحیفه نور-ج15
اسلام زن را مثل مرد درهمه شئون،همانطور که مرد در همه شئون دخالت دارد،زن هم دخالت دارد.همانطورکه مرد باید از فساد اجتناب کند،زنها نباید ملعبه دستجوان های هرزه بشوند.زنها نباید مقام خودشان را منحط کنندو خدای نا خواسته یزک کرده بیرون بیایندو در انظار مردم فاسدقرار بگیرند زنها باید انسان باشندزنها باید تقوی داشته باشندزنها مقام کرامت دارند،زنها اختیار دارند،همانطور که مردان اختیار دارند،خداوند شما را با کرامت کرده است،آزاد خلق کرده است. امام خمینی(ره)صحیفه نور-ج15
مقام معظم رهبری(دام ظله العالی)
زن ایرانی راهبه نیست،اما از راهبه پاک تر است وطیبه وطاهره است،سرباز نیست ،اما به قدرسرباز میدان جنگ شجاعت دارد وبا این که جهاد در میدان هایرزم بر او واجب نیست،اما به قدر یک جهاد گر در راه خدا تلاش می کندو در تمام صحنه ها حضور دارد(دیدار با نمایندگان خواهران فرهنگی سراسر کشور)
علامه شهید مطهری:
- وقتی زن پوشیده و سنگین از خانه بیرون می رودوجانب
عفاف و پاکدامنی را رعایت کند افرد فاسد ومزاحم جرات
نمی کنند متعرض انها شوندوازنظراسلام هرقدرزن جانب
عفاف وستررامراعات کند پسندیده تراست.
مسئله حجاب/ص167و177
مسئله حجاب/ کتاب تسبیح هزار دانه/ کتاب فمنیسم در امریکا تا سال 2003/ حجاب آزادی یا اسارت/ محمد قطب اسلام و تجدید حیات معنوی
علامه جوادی آملی
قرآن به زنان دستوردادکه هم خوب حرف بزنید وهم حرف خوب بزنید تا مردانی که قلبشان مریض است طمع نکنند این مرض درقلب مرداست چه اینکه زنآن چنان نیست که صدای مرد را بشنود طمع کند او ازسلامت دل برخودار است مگر آنکه بیماری تبرج(آشکار کردن زینت) در او پدید آید.درروزقیامت سالم دلان سالمند وموفق .زن باید این مسئله را کاملا درک کندکه حجاب او تنها مال خود او نیست تا بگوید من ازحق خود صرف نظر کردم.حجاب زن مربوط به مرد هم نمی شود تا بگوید من دوست دارم همسرم برهنه باشدومن راضی نیستم.حجاب زن مال خانواده نیست تااعضای خانواده رضایت بدهند،حجاب زن حقی است الهی.حرمت زن نه اختصاص به خود زن دارد نه مال شوهر ونه ویژه فرزندانش می باشدهمه اینها اگر رضایت بدهند قرآن راضی نخواهد بود.چون حرمت زن به عنوان حق الله مطرح است......(زن در آئینه جلال وجمال)
استاد رحیم پور ازغدی
- اگر اسلام به زن می گوید حجاب داشتهباش می خواهدزن درجامعه حضورداشته باشد،البته حضورانسانی نه حضورمؤنث.حجاب حریمی برای زن ایجاد می کند تا بتواند در عرصه های اقتصادی،فرهنگی اجتماعی و.....حضور داشته باشد.
از نگاه دیگران
چارلی چاپلین(کرگردان وبازی گر)
- دخترم هیچ کس وهیچ چیزدیگررا در این جهان نمی توان یافت که شایسته آن
باشدکه دختری ناخن پای خود رابه خاطر آن عریان کند...
- برهنگی بیماری عصرماست به گمان من تن عریان توباید از آن
کسی باشدکه روح عریانش از آن توست.(چاری چاپین پدر تو(نامه ای برای دخترم))
خروشچف(رئیس جمهور اسبق اتحاد جماهیر شوروی)
- آینده شوروی در خطر است و جوانان هرگز آتیه امید بخشی ندارد چرا
که بی بند وبار و اسیر شهوات گشته اند.( محمد قطب اسلام و تجدید حیات معنوی ص 203 )
تولستوی(فیلسوف روسی در کتاب موسوم به حکم النبی محمد (صلوات الله وسلامه علیه))
- ازدیاد و انتشار طلاق در اروپا که افکار عامه را متوجه به خود کرده، مسبب آن ، تمدن فاسد و اختلاط جسنی و نبودن حجاب است که زن به واسطه معاشرت با مردی که موافق میل اوست، از زوج اولی بی میل می گردد و محبت صادقانه که اساس رابطه عائله است، در اروپا نادر است. به همین قیاس، قانون طلاق در ازدیاد ورواج است. از این بیان معلوم است که کثرت طلاق به سبب حجاب نیست غالباطلاق مستند به این است که شوهر از انس ومحبت زن خود دست کشیده و برای خود، کس دیگری را رفیق و طرف عشق قرار دهد که آن هم از آثار بی حجابی است نه از آثار حجاب. (حجاب آزادی یا اسارت ص 196 )
سیمون دوبورا(فیلسوف وهمسرژان پل سارترکه یکی ازرادیکال ترین فمنیست ها محسوب می شود)
- وی پاکدامنی را امری طبیعی می دانست و معتقد بود پاکدامنی یکی از چند
خصوصت زنانه ای هست که حقیقتا اساس بیولوژیکی دارد وزنان را حفاظت می کند.(کتاب فمنیسم در امریکا تا سال 2003 ص 47)
ویکترهوگو(نویسنده معروف )
- می گویند بردگی در اروپا از بین رفته است اما بردگی همچنان ادامه دارد
و بر زنان تحمیل می شود و نا مش فحشا ست . (کتاب تسبیح هزار دانه )
- اصولازن عفیف، زیبا و دلپسند است وجاهت توام با وقار وعفت، به زن قدرتی می دهد که قوی ترین مردان را یارای مقاومت در برابر او نیست، بلکه آنها را به خضوع و تعظیم در مقابل خویش وادار می سازند .
ترولوپ (رمان نویس)
- یکی از دلایل نویسنده شدن او این بوده که به دختران بیاموزد که عفت گوهری است که ارزش حفاظت دارد. (کتاب زندگینامه به نقل از کتاب فمنیسم در امریکا تا سال 2003ص28)
دیوید هیوم ( فیلسوف)
- پاکدامنی ضامن مقام پدری مردان برای فرزندانشان میباشد.(کتاب فمنیسم در امریکا تا سال 2003ص44)
ژان ژاک روسو(فیلسوف)
- شبیه شدن زنان به مردان باعث تسلط مردان بر آنها می شود. (کتاب فمنیسم در امریکا تا سا ل 2003 ص47 به نقل از کتاب مشهور امیل )
جان اف کندی (رئیس جمهور اسبق امریکا )
- نسل جوان اروپایی و آمریکایی هوسبازند و من برای نسل آینده آمریکا بیمناکم.
فرانتس فانون (جامعه شناس و فیلسوف فرانسوی در انقلاب الجزایر)
-هر چادری که دور انداخته شود افق جدیدی را که برای استعمار ممنوع بوده در برابر او می گشاید و پس از دیدن هر چهره بی حجابی امیدهای حمله ور شدن استعمار ده برابر می شود.
- دیدن در برخورد با زن محجبه یک طرفه است و طرف نمی تواند او را ببیند وزنی که دیده نمی شود تسلیم نمی گردد و خود را عرضه نمی کند (انقلاب الجزیره یا برسی جامعه شناسی یک انقلاب فرانتیس فانون ص14 )
الفرد هیچکاک (کارگردان)
- زنان شرقی تا چند سال پیش به خاطر حجاب و نقاب و روبندی که به کار می بردند خودبه خود جذاب می نمودند و همین مسئله جاذبه نیرومندی به آ نها می داد اما به تدریج با تلاشی که زنان این کشورها برای برابری با زنان غربی از خود نشان میدهند حجاب وپوششی که دیروز بر زن شرقی کشیده شده بود، از میان می رود و همراه آ ن از جاذبه جنسی او هم کاسته می شود.
- من معتقدم زن باید مانند فیلمی پرهیجان و پرآ نتیک باشد بدین معنی که ماهیت خود را از کمتر نشان دهد و بگذارد مرد برای کشف اوبیشتر به خود زحمت دهد. (به نقل از مسئه حجاب شهید مطهری ص73 )
ماری پایفر(روانشناس امریکایی)
- امروز دختران بسیار بیشتر تحت ستم قرار دارند، آنان در فرهنگی بسیار خطرناکتر تحت سیطره رسانه ها، و روابط جنسی قرار دارند،پابه سن می گذارند...و در حالی که زندگی پر خطری را سپری می نمایند،از حفاظت کمتری بر خوردارمی گردند .(کتاب فمنیسم در امریکا تا سال 2003 ص18 )
ویل دورانت(مورخ معروف)
- زنان دریافتند که دست ودلبازی مایه طعن و تحقیر است و این امر را به دختران خود یاد دادند.(به نقل از کتاب مسئله حجاب شهید مطهری ص70و73 )
- حیا یکی از لطیف ترین دلفریبی های زن است. زنان بی شرم و حیا جزء در موارد زود گذر، برای مردان جذاب نیستند.(به نقل از کتاب قرآن و مقام زن سید علی کمالی ص223)
- آنچه بجوییم و نیا بیم عزیز می گردد. زیبایی به قدرت میل بستگی دارد. میل با اقناع و ارضاء، ضعیف وبا منع و جلوگیری، قوی می گردد.
- ما میراث اجتماعی خود را با این فساد انبوه به هدر خواهیم داد.(به نقل از کتاب مسئله حجاب شهید مطری ص 70و73)
جیمزاتلس
- در حالی که درعصر ویکتوریا بر خواهش های نفسانی مردم سرپوش گذاشته میشود در عصر ما این خواهش ها تا مرز خشونت پیش رفته است.
زن در فرهنگ غرب
سرّ اینکه غربی هافرهنگ غلطی دارندومتاسفانه از فرهنگ قوی اسلام بی اطلاعند،واینکه گوش به تبلیغات سوءآنان می دهند-این است که انسان شناسی آنان مانند جهان بینی آنهاست.جهان بینی آنها در حد:
«ما هی الا حیاتناالدنیانموت ونحیی وما یهلکناالادهر»(جاثیه/24)
و چون جهان را درنشئه طبیعت خلاصه می کنند،انسان را نیز در قلمرو طبیعت خلاصه می کنندوصرفا تن شناسند نه انسان شناس.
بسیاری از تجار بزرگ جهان،از زن برای فروش کالا استفاده می کنند،عکس بدن آنها را روی جوراب و...می اندازند یا او را کناراشیاء قرار می دهند.مرد ها در حقیقت عکس زن را می خرندنه کالا را !از نظر فروید مرد با دیدن تصاویروعکسها که نمایانگرچیزی از زن باشد،لذت برده و ارضاء می شود.روانشناسی در خدمت سیاست/زیگموند فروید/ص658
- بعضی با دیدن فرم لباس که بدن را نمایان می سازد،تحریک می شوند.برجستگی های بدن اگر در لباس ظاهرشوند،مرد آن را تعمیم داده و لذت می برد.اینجاست که نشان دادن برجستگی های بدنبا لباس همانند عریان بودن است.
- بعضی با دیدن افراد چاق وبعضی با دیدن افراد لاغر تحریک می شوند،و بعضی با نوع راه رفتن و...همه از این موارد اند.روانشناسی رنگ/ص65/ذکترمارکس لوتر

*Essi*

اخراجی موقت

مو به تنهایی و خودیه خود که کسی را تحریک نمیکنه وجود اون باعث زیبایی و جلب توجه به یک خانم میشه.
نکنه میخواین بگین که
یک زن با روسری و بدون روسری هیچ فرقی نداره...

شما تا حالا از ایران خارج شده اید،دوست عزیز؟؟ :gol:

مطمئن باش اگه خانم ها را با پوشش معمولی، موی باز و بدون آرایش در خیابان ببینی،نه تحریک میشی نه جلب توجه واست میکنه.

علت اینکه میگی تو ایران،جلب توجه میکنه، بی جنبگی دو طرف به خاطر عقده های ناشی از محدودیت های متحجرانه است.

در ضمن کسی خواستار، بی حیایی در پوشش نیست.
عرف این مملکت قبول نمیکنه کسی با لباس مبتذل برهنه بیاد تو خیابان.