حجاب اسلامی؟

ddahmadss

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما تا حالا از ایران خارج شده اید،دوست عزیز؟؟ :gol:

مطمئن باش اگه خانم ها را با پوشش معمولی، موی باز و بدون آرایش در خیابان ببینی،نه تحریک میشی نه جلب توجه واست میکنه.

علت اینکه میگی تو ایران،جلب توجه میکنه، بی جنبگی دو طرف به خاطر عقده های ناشی از محدودیت های متحجرانه است.

در ضمن کسی خواستار، بی حیایی در پوشش نیست.
عرف این مملکت قبول نمیکنه کسی با لباس مبتذل برهنه بیاد تو خیابان.

برادر من تو می تونی جلو خودتو نگه میداری

الباقی جمعیت رو چه میکنی؟

طبع و میل شهوت بشر سرکش هست و زیاده خواه اگر کسی در برابر این گونه مسائل که شما میگی عادی به نظر رسید راه عفاف را پیش گرفته ؟یا دنبال افزایش پیشروی این روند؟

jonny depp

عضو جدید
کاربر ممتاز
صرفا یه مثل بود:gol:صرف ذات مثل اگر به مورد برگردد باعث اثبات گردد و نقض مثل به مورد برمیگردد اما صرف ظاهر مثل اگر به موردی اتصال یابد در صورت نقض مثل ایرادی به مورد نیست. پس برادر من اون فاطمه زهرا بود که به جهزیه نیاز نداشت الباقی دختران چه؟
خوب اون فاطمه زهرا بود که به حجاب نیاز داشت اما الباقی دخترا نیاز ندارن
جالب هر جا به نفع آقایون نیست یهو فاطمه زهرا استثنا میشن نسبت به بقیه زن ها اما هر جا به نفع اقایون ای خانوم ها برید از فاطمه زهرا الگو بگیرید
تکلیفتونو با ما نه حداقل با خودتون روشن کنید فاطمه زهرا الگو هست یا نه

د ا ن ش گ ا ه

عضو جدید
کاربر ممتاز
برادر من تو می تونی جلو خودتو نگه میداری

الباقی جمعیت رو چه میکنی؟

طبع و میل شهوت بشر سرکش هست و زیاده خواه اگر کسی در برابر این گونه مسائل که شما میگی عادی به نظر رسید راه عفاف را پیش گرفته ؟یا دنبال افزایش پیشروی این روند؟
افرین به خوب نکته ای اشاره کردی
میدونی فرق انسان با حیوان چیه؟
انسان عقل داره و حیوان نداره/پس اپه انسان نتونه بر شهوتش غلبه کنه(به غیر ازدواج)از حیوان پست تر میشه/حالا اگه بر شهوتش غلبه کرد از فرشته ها که فقط عقل دارن هم بالا میزنه/دو روز دنیا رو به چی بفروشیم؟به شهوت؟واقعا تاسف باره

د ا ن ش گ ا ه

عضو جدید
کاربر ممتاز
مو به تنهایی و خودیه خود که کسی را تحریک نمیکنه وجود اون باعث زیبایی و جلب توجه به یک خانم میشه.نکنه میخواین بگین که یک زن با روسری و بدون روسری هیچ فرقی نداره...:surprised:
واقعا کسی رو تحریک نمیکنه؟؟؟!!!!!!عجیبه

ddahmadss

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب اون فاطمه زهرا بود که به حجاب نیاز داشت اما الباقی دخترا نیاز ندارن
جالب هر جا به نفع آقایون نیست یهو فاطمه زهرا استثنا میشن نسبت به بقیه زن ها اما هر جا به نفع اقایون ای خانوم ها برید از فاطمه زهرا الگو بگیرید
تکلیفتونو با ما نه حداقل با خودتون روشن کنید فاطمه زهرا الگو هست یا نه

منظور من این نبودا

این نتیجه ای بود که قبل از زدن پست من قرار بود از پست هرکی که جوابتو داد بگیری

اتفاقا عمدا اینجوری گفتم ببینم عکس العملتو درست حدس میزنم یا نه:gol: