حاضری با یه حلقه بدل نامزد کسی بشی؟

Hojjat.66

عضو جدید
آره بابا حلق هکه مهم نیست .. حلقه فقط یه نماده.

به نظر من که اصلا مشکلی نیست ..... ...

یک دختره

عضو جدید
کاربر ممتاز
بستگی به طرف داره....ولی کلا چون متولد دی هستم خیلی مادی گرا نیستم...یعنی اگر شوهرم نداشته باشه مایع منم از اونایی نیستم بزارمش تو فشار....

naghm

عضو جدید
به نظر من اگه كسي معني واقعي حلقه رو بدون هيچ وقت بدل و اصل بودن آن فرقي به حا لش نمي كنه حتي اگر بجاي حلقه نخي به شكل حلقه در بيارن و بهش بدن بازهم قبول مي كنه اميدوارم همه ما معني واقعي همه چيزرو درك كنيم

major7

عضو جدید
اکثرا پسرا حاضرا ولی کمتر دختری کوتاه میاد من بستگی ب طرفم داره
اگه عاشقش باشم با اجازه ی بزرگترا بله اگه ن کمتر از برلیان محاله!!!!!!!!!!!!!

يعني اگه عاشقش نباشي با برليان نامزدش ميشي؟

RZGH

عضو جدید
کاربر ممتاز
بستگی داره طرف کی باشه گاهی ادم ازهمه زندگیش هم میگذره مگه چه اشکالی داره تازه خیلی بدلها قشنگ ترهم هستند

F.H

عضو جدید
نه,من حاضر نیستم
اول اینکه حلقه برات تا اخر عمر می مونه و همیشه دستته ,برا همین حلقه بدل فوقش یک سال دووم میاره بعدش از قیافه میفته,
همیشه میگن وقتی میخوای یه چیزی بخری که زیاد استفاده میکنی بهترینش رو بخر
دوما که من حاضرم از سروته مجلس و ریخت و پاش الکی بزنم ولی این خرج الکی نیس و کسی که اول زندگی حاضر نیس یک حلقه برات بخره پسفردا از زیر خرجای دیگه زندگی هم درمیره
غیر از اینه؟

parastoo kh

عضو جدید
کاربر ممتاز
من فقط برلیان قبول میکنم

sarake

عضو جدید
برا چی حلقه بدل؟دلیل اینکه چرا نتونسته تاالان به اندازه یه حلقه هم پول داشته باشه مهمتره؟
تنبلی و منتظر پول از اسمون بودن ویا چیزهای قابل پذیرش که هرکسی (بیشتر خودم) هم با موقعیت مشابه مثل الان اون بودم.
با وجود دلیل دوم من بدل بودن رو و کلا پول رو در نظر نمیگیرم.
البته فکر میکنم که اینطور باشه.

m.f.s

کاربر فعال
من قبول میکنم اما...............{اخه اون که نمیتونه یه حلقه بخره بیخود کرده اصلا میخواد زن بگیره}:D

sara23

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

چرا که نه

البته اگه اون کسی که دوسش دارم باشه

عشق ادم بیشتر از این حرفا میرزه

اگه خوب فکر کنین حلقه چه طلا چه نقره چه مس چه ... باشه در برابر وجود کسی که دوسش دارین بی ارزشه

عشق واقعی اون حلقه بدلو از هر طلایی باارزشتر می کنه

شک نکنین

ورود اقایان ممنوع رو ندیدم وسر زده اومدم ببخشید
افکارتون واسم خنده دار بود من سوال رو جور دیگه ای مطرح می کنم ایا شما حاضرید با کسی ازدواج کنید که هیچی نداره جز یک حلقه ی برلیان اصل و ایا حاضرید با کسی ازدواج کنید که همه چیز از نظر اخلاق و رفتار داره و یک مرد برای زندگی ساخته شده اما با کمال صداقت به شما یک حلقه بدل میده زندگی رو باید جوری ببینیم که دیگران نمی بینن ممنون

coherent

عضو جدید
ورود اقایان ممنوع رو ندیدم وسر زده اومدم ببخشید
افکارتون واسم خنده دار بود من سوال رو جور دیگه ای مطرح می کنم ایا شما حاضرید با کسی ازدواج کنید که هیچی نداره جز یک حلقه ی برلیان اصل و ایا حاضرید با کسی ازدواج کنید که همه چیز از نظر اخلاق و رفتار داره و یک مرد برای زندگی ساخته شده اما با کمال صداقت به شما یک حلقه بدل میده زندگی رو باید جوری ببینیم که دیگران نمی بینن ممنون
زاویه دید متفاوتی بود

yamaha R6

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

می خواد یک نوشابه هم براش بگیرم؟؟؟؟؟

من هنوز حلقهای که برای خانموم گرفتمو دارم و تا پایان عمرم نگهش می دارم یک چیز هایی توی زندگی خیلی با ارزشند یکیشون همین حلقست

engage

اخراجی موقت
مردا بعد ازدواج هر روز به اندازه یه ماه پیر میشن =O