حاضری با یه حلقه بدل نامزد کسی بشی؟

ReD_CoDE

متخصص REVIT
کاربر ممتاز
بلانسبت بعضی از دخترا اما اکثریت دخترا این روزا انقد بد و نامرد شدن که حتی حلقه مسی هم براشون زیاده
اونایی که میگن کسی که پول نداره غلط کرده میاد خواستگاری و اونایی هم که برلیان میخوان فعلا بشینن سماغ بمکن
یه دختر اگر دختر باشه خودشو به برلیان و الماس و سکه و اینا نمیفروشه
متاسفانه خیلیا معنی زندگی رو نمیدونن و عقده بی پولیشون تو رفتار و فکرشون کاملا مشخصه
برای همینه از قدیم گفتن: زن ثروتمند گرفتن سخته اما نگه داشتنش آسونه
البته معنی ثروتمند با پولدار فرق میکنه، ثروت آدما ممکنه پولشون نباشه

silver light

عضو جدید
کاربر ممتاز
در عجبم
در عجب که چطوری میشه طرز فکر جامعه تحصیلکرده ما اینقدر پائین باشه

متاسفم برای خودمون

hiva13

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
باید بررسی بشه بعد
همین جوری نمیشه قبول کرد

ahmadpashaei

عضو جدید
من پسرم همونطور که از اسمم معلومه. پول برای زندگی و حفظ آرامش و آبرو خیلی خیلی مهمه واین مقدار پول در این دوره و زمانه برای جوانان خیلی زیاده اگر کمکی دریافت نکنن واقعا نشدنیه که خانه دار بشن.شاید از پس عروسی و ماشین بر بیان بعد از چند سال کار ولی خونه نه:cry: اما آقای زنگی آبادی خیلی قشنگ سوال رو عوض کردن.نظر من برای زندگی:
من که خودم چون درسم توپه و عزمم برای رفتن به دانشگاه های تاپ آمریکا و کانادا (یعنی دنیا) کاملا جزمه (توهم و خیال نه هاااااا،میشه همین سال دیگه به لطف خدا) نمیتونم کار کنم و پول دربیارم و باید با شدت انگلیسی و درس بخونم و تحقیاتم رو ادامه بدم و با کسی مثل خودم که بخواد دکترا بگیره ازدواج کنم و طبعا دختری در این سطح نباید اینقدر ظاهربین باشه چون پر واضحه که ما بدون نیاز به هیچکس و با تکیه به مغز و همدلی خودمون (ایشالا) میتونیم با تلاش برای گرفتن پذیرش با بورسیه به موقعیت مالی راحتی در دوران تحصیل و موقعیت بسیار عالی بعد از تحصیل برسیم. ولی هنوز همچین کسی پیدا نشده:w30: اما باید الان من رو درک کنهههههههه و از من فلان و بصار نخواد و به جاش برنامه ریزی کنیم برای آینده ای خوب و خاص.