جمع صمیمی از کارشناسی تا ارشد

وضعیت
موضوع بسته شده است.

farzaneh*memary

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
تبريك مي گم كه معماري قبول شدي!

به نظر من طراحي دست ازادت قوي كن(هم مي توني بري كلاس هم مي توني بري كتاب -كتاباي دست ازاد صديق،... بخري )دست ازاد واقعا مهم و مفيد هست.
معماري زياد كتاب لازم نداره نگران نباش.

مرسی:gol::gol::gol:
ممنون بابت معرفی کتاب:w27:
رفتم امروز همه ی کتابفروشیا رو گشتم صدیقی نداشت فقط اسکیس دست ازاد "پل لازیو" با ترجمه ی هوشمند علیزاده و شاهو کشاورزی داشت به درد می خوره؟؟؟:que:

تبريك ميگم دوست عزيز

مرسی :gol::gol::gol:

راس ميگه طراحيه دست آزادتو خيلي قوي كن تو معماري خيلي مهمه.كارشناسي هستي ديگه؟

:w27:
بله :smile:

YA3_3PID

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی:gol::gol::gol:
ممنون بابت معرفی کتاب:w27:
رفتم امروز همه ی کتابفروشیا رو گشتم صدیقی نداشت فقط اسکیس دست ازاد "پل لازیو" با ترجمه ی هوشمند علیزاده و شاهو کشاورزی داشت به درد می خوره؟؟؟:que:

عزيزم كتاب صديق به خاطر اين معرفي كردم چون جلد 1 در مورد نحوه ي كشيدن عناصر مهم توي دست ازاد توضيح داده مثل نحوه كشيدن . انواع خط ها .درخت. سنگ.فيگور.و ..... مثل اين كه به خواي يه زبان خارجي يادبگيريبايد اول حروف الفباش يادبگيري.
متاسفانه من كتابي كه گفتي نمي شناسم . برو دنبال كتابي كه كه از ابتدا ياد داده .
احتمالا كتابخونه دانشگاهت كتاباي صديق داره . يا دوست يا اشنايي كه سال بالايي باشه كه بتوني ازش قرض بگيري ؟
توي اينترنتم مي تونه عكساي خوبي سرچ كني.
يه كتاب ديگه هم مي شناسم. اسمش " دومان" مولفشم: كوروش حاجي زاده هست. قيمتشم حدودا 3000 تومان هست. اونم كتاب خوبي هست.

amin105

عضو جدید
سلام:gol:
به به دوستای گلو عزیزم. می بینم جمع تون که جمه فقط جای من خالی بود که منم اومدم.بی معرفتا نمی تونین ما رو هم خبر کنین. نترسین شوخی کردم.
بی معرفتا محفل رو ول کردین به امون خدا و همه تون اومدین اینجا. شبا اونقد اونجا سوتو کوره. واقعا که، خجالت نمی کشین. نه از اون وقتایی که شب تا صبح مواظب محفل بودین نه از اینکه الان بهش نگاه هم نمی کنین.
بذارین من کار شماها رو خیلی شفاف تشریح کنم:
وقتی توی یه جعبه ی میوه یه میوه ی گندیده هست شما چیکار می کنیین؟
1.میذارین میوه ی گندیده توو جعبه بمونه
2.میوه ی گندیده رو از جعبه ی میوه برمی دارین
3.جعبه رو عوض می کنید و همه ی میوه های سالم رو می برین توی اون یکی جعبه
4.هیچکدام
مطمئنا قسمت2 درسته و میوه ی گندیده رو از توو جعبه بر می دارین.اما شما همه تون فکر کردین جواب قسمت3 درسته که محفل رو رها کردین و رفتین جای دیگه دور هم جمع شدین.همین جوری تست زدین که از رتبه هاتون راضی نیستین.
من هر روز به محفل سر زدم و مواظبش بودم شباش خیلی خوفناک بود چون کسی نبود.قربونه هم رشته ایی های گلم برم اگه مشکل تون من بودم خب می گفتین من می رفتم دیگه هم پیدام نمی شد.دیگه چرا وطن تون رو رها کردین.
اونجا مال شماست فکر نمی کردم به این راحتی اونجا رو رها کنید.اخه دوستای گلم وقتی به کشورتون حمله میشه که نباید کشورتون رو رها کنید و برین یه کشور جدید بزنید.بمونید و از کشورتون دفاع کنید.اونجا مال شماست شما اونجا حق آب وگل دارید.
واقعا حیف تون نیومد اونجا رو رها کردین! شما اونجا یه دنیا خاطره داشتین شما به اونجا انس گرفته بودین واقعا حیف تون نیومید!محفل مایه ی افتخار شما بود اون همه آمار خوب و عالی داشت واسه خودش توو تاپیک ها سری بود.به همین سادگی باید رهاش می کردین!!!
هنوزم دیر نشده محفل مال خودتونه. بیاین اونجا من محفل رو تحویل تون می دمو میرم و قول میدم هیچ وقت پامو توو محفل نذارم.خودتون بهتر می دونید که هرجا هم برین واسه تون محفل نمیشه. غربت رو رها کنید و برگردین وطن تون.جایی که از اونجا اوج گرفتین و قدیمی شدین.شماها به محفل مدیونید پس برگردین.
هر کدوم که با برگشتن به محفل موافقید واسه این پستم تشکر بذارین.

Sepideh.mt

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام سپييد :gol:
آخ جون يعني داريم به شامه نزديک ميشيم؟:w14:
نتايج سوره فکر کنم هفته ديگه. اما خبرم زياد موثق نيستا :redface:

سلاااااااااااااام سحری :w40:

چه عجب روی ماه این کفشدوزکتو دیدیم :w14:

آره احتمالا 1 مهر بیاد اسامی سوره که 15 مهرم جواب نهایی بیاد ( این خبر کاملا من دراوردی بود جایی نگینش ولی حسه 6 من خیلی قویه :w02:)

FCH

عضو جدید
سلام:gol:
به به دوستای گلو عزیزم. می بینم جمع تون که جمه فقط جای من خالی بود که منم اومدم.بی معرفتا نمی تونین ما رو هم خبر کنین. نترسین شوخی کردم.
بی معرفتا محفل رو ول کردین به امون خدا و همه تون اومدین اینجا. شبا اونقد اونجا سوتو کوره. واقعا که، خجالت نمی کشین. نه از اون وقتایی که شب تا صبح مواظب محفل بودین نه از اینکه الان بهش نگاه هم نمی کنین.
بذارین من کار شماها رو خیلی شفاف تشریح کنم:
وقتی توی یه جعبه ی میوه یه میوه ی گندیده هست شما چیکار می کنیین؟
1.میذارین میوه ی گندیده توو جعبه بمونه
2.میوه ی گندیده رو از جعبه ی میوه برمی دارین
3.جعبه رو عوض می کنید و همه ی میوه های سالم رو می برین توی اون یکی جعبه
4.هیچکدام
مطمئنا قسمت2 درسته و میوه ی گندیده رو از توو جعبه بر می دارین.اما شما همه تون فکر کردین جواب قسمت3 درسته که محفل رو رها کردین و رفتین جای دیگه دور هم جمع شدین.همین جوری تست زدین که از رتبه هاتون راضی نیستین.
من هر روز به محفل سر زدم و مواظبش بودم شباش خیلی خوفناک بود چون کسی نبود.قربونه هم رشته ایی های گلم برم اگه مشکل تون من بودم خب می گفتین من می رفتم دیگه هم پیدام نمی شد.دیگه چرا وطن تون رو رها کردین.
اونجا مال شماست فکر نمی کردم به این راحتی اونجا رو رها کنید.اخه دوستای گلم وقتی به کشورتون حمله میشه که نباید کشورتون رو رها کنید و برین یه کشور جدید بزنید.بمونید و از کشورتون دفاع کنید.اونجا مال شماست شما اونجا حق آب وگل دارید.
واقعا حیف تون نیومد اونجا رو رها کردین! شما اونجا یه دنیا خاطره داشتین شما به اونجا انس گرفته بودین واقعا حیف تون نیومید!محفل مایه ی افتخار شما بود اون همه آمار خوب و عالی داشت واسه خودش توو تاپیک ها سری بود.به همین سادگی باید رهاش می کردین!!!
هنوزم دیر نشده محفل مال خودتونه. بیاین اونجا من محفل رو تحویل تون می دمو میرم و قول میدم هیچ وقت پامو توو محفل نذارم.خودتون بهتر می دونید که هرجا هم برین واسه تون محفل نمیشه. غربت رو رها کنید و برگردین وطن تون.جایی که از اونجا اوج گرفتین و قدیمی شدین.شماها به محفل مدیونید پس برگردین.
هر کدوم که با برگشتن به محفل موافقید واسه این پستم تشکر بذارین.
بچه ها چی میگه امین؟
کی ؟چی؟کجا؟چخبره؟

sahar-mir

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلاااااااااااااام سحری :w40:

چه عجب روی ماه این کفشدوزکتو دیدیم :w14:

آره احتمالا 1 مهر بیاد اسامی سوره که 15 مهرم جواب نهایی بیاد ( این خبر کاملا من دراوردی بود جایی نگینش ولی حسه 6 من خیلی قویه :w02:)

خيلي بدي سپيده :cry:
من فکر کردم دلت براي خودم تنگ شده اما مثل اينکه دلت براي اين کفشدوزکه تنگ شده بود نه خودم :w05: :w04:

چقدر دير ! پس کي ميخاين برين دانشگاه ؟؟ 15 مهر تازه جوابا بياد که خيلي خوش به حالتون ميشه ! :w02:

Sepideh.mt

عضو جدید
کاربر ممتاز
خيلي بدي سپيده :cry:
من فکر کردم دلت براي خودم تنگ شده اما مثل اينکه دلت براي اين کفشدوزکه تنگ شده بود نه خودم :w05: :w04:

چقدر دير ! پس کي ميخاين برين دانشگاه ؟؟ 15 مهر تازه جوابا بياد که خيلي خوش به حالتون ميشه ! :w02:

حسودیت میشه که میخواد خوش به حالمون شه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

تازشم دلم واسه خودش تنگولیده بود نه کفشدوزکاش
کفشدوزکاشو هرروز میتونم تو پروفایلش ببینم:w38:

sahar-mir

عضو جدید
کاربر ممتاز
حسودیت میشه که میخواد خوش به حالمون شه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

تازشم دلم واسه خودش تنگولیده بود نه کفشدوزکاش
کفشدوزکاشو هرروز میتونم تو پروفایلش ببینم:w38:

اااااااااا حالا که اينجوري شد منم اين ترم دير ميرم دانشگاه ! :w00:
من هم دلم واسه خودت تنگ شده بود هم اين خانومه که نميدونم چي دستشه :w20:
بيا بَخَلَم :love:

Sepideh.mt

عضو جدید
کاربر ممتاز
اااااااااا حالا که اينجوري شد منم اين ترم دير ميرم دانشگاه ! :w00:
من هم دلم واسه خودت تنگ شده بود هم اين خانومه که نميدونم چي دستشه :w20:
بيا بَخَلَم :love:

قفس اون دوتا پرنده هاست دستش فکر نکنی فانوسه هاااااااا (من که ندیدم :lol:)

sahar-mir

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم به کسی نمیگم :biggrin:
چه خبرا نیستی!!!!!!!!!!!!!
کلاسات کی شروع میشه؟

شتر ديدي نديدي :lol:
من که هستم عزيزم.فقط 4 روز نبودم
کلاسام قانونا" از اول مهر ولي دانشجوييشو بخاي حساب کني 14 15.تازه اونم فقط طرح. از اول آبان انشالله درست حسابي ميريم ! :lol:

Sepideh.mt

عضو جدید
کاربر ممتاز
شتر ديدي نديدي :lol:
من که هستم عزيزم.فقط 4 روز نبودم
کلاسام قانونا" از اول مهر ولي دانشجوييشو بخاي حساب کني 14 15.تازه اونم فقط طرح. از اول آبان انشالله درست حسابي ميريم ! :lol:

درست حسابی یعنی بدون غیبت؟!!!!!!!

Sepideh.mt

عضو جدید
کاربر ممتاز
سپيده من با امضات موافق نيستم..
عشق دروغ نيست وجود داره :gol:

n نفر تو این باشگاه بهم گفتن با امضات موافقم :w16:

بزرگ میشی توام اون موقع هی یاد من میوفتی میگی هییییییییییی سپید کجایی. امضاتو باید طلا گرفت

sahar-mir

عضو جدید
کاربر ممتاز
n نفر تو این باشگاه بهم گفتن با امضات موافقم :w16:

بزرگ میشی توام اون موقع هی یاد من میوفتی میگی هییییییییییی سپید کجایی. امضاتو باید طلا گرفت

نميدونم والا سپيد.
خودمم موندم. گاهي فکر ميکنم با امضات موافقم گاهي هم فکر ميکنم که نه موافق نيستم !
الان تو دوره اي هستم که موافق نيستم..
شايد چند روز ديگه موافق شم.

Sepideh.mt

عضو جدید
کاربر ممتاز
نميدونم والا سپيد.
خودمم موندم. گاهي فکر ميکنم با امضات موافقم گاهي هم فکر ميکنم که نه موافق نيستم !
الان تو دوره اي هستم که موافق نيستم..
شايد چند روز ديگه موافق شم.

ای ناقلا تو این چند روز قراره چه اتفاقی بیوفته؟ هااااااااااااا؟
موافق باشی به نفعته عشق رو جدی نگیر

abbasbostaniasl

عضو جدید
سلام به همگی.ببینم بچه هایی که از مهر دانشجوی ترم 1 کارشناسی میشن واسه ارشد برنامه ای چیزی دارن؟من که نمیخام ارشدم مثل کنکور امسال خراب کنم.کسی چیزی میدونه؟

Sepideh.mt

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همگی.ببینم بچه هایی که از مهر دانشجوی ترم 1 کارشناسی میشن واسه ارشد برنامه ای چیزی دارن؟من که نمیخام ارشدم مثل کنکور امسال خراب کنم.کسی چیزی میدونه؟

سلام

قراره برنامه بریزیم ولی هنوز خبری نیست

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا