تولدت مبارک مریمییییییییییییییییییییی یییییییییییییی

گلابتون

مدیر بازنشسته
مريم جون هزاران هزار بار تولدت مبارك عزيزم
ايشالا كه اين روزهاي بهاري رو با شادي و سلامتي طي كني و تمام عمرت بهاران باشه گلم

error.ok4u

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمیدونم :(
ولی بالاخره باهشاشنا میشی خیلـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی گله وقتی میاد باشگاه پر از بوی گل مریم میشه :gol:
داره كم كم حسوديم ميشه ها !!!
مامان من كه نبايد انقدر از دختر همسايه تعريف كنه !
انقدر من رو با ديگران مقايسه نكنيد ديگه ! همش تو و بابا بهم ميگيد فلاني خيلي دخمل خوبيه ! همين كارا رو مي كنيد كه داداشم معتاد شده ديگه ! منم مي رم ... ميشم ها :surprised:

عطر بارون

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه می خواین عکسشو بذارم تا خودشم بیاد:D
شاید بشناسینش:biggrin::biggrin::biggrin:
بزار بزار :D
داره كم كم حسوديم ميشه ها !!!
مامان من كه نبايد انقدر از دختر همسايه تعريف كنه !
انقدر من رو با ديگران مقايسه نكنيد ديگه ! همش تو و بابا بهم ميگيد فلاني خيلي دخمل خوبيه ! همين كارا رو مي كنيد كه داداشم معتاد شده ديگه ! منم مي رم ... ميشم ها :surprised:
:surprised:دختر همسایه که نیس دوست گلمه :D
:mad:ازین حرفا بزنی من میدونم با شماا

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز
منم تولدتون را تبریک می گم
با آرزوی بهترین ها برای شما دوست عزیز :gol::gol::gol::gol::gol::gol:

error.ok4u

عضو جدید
کاربر ممتاز
:eek:مگه کلاس نداری؟؟؟
داشتم , منتها با بچه ها پيچونديمش !
آخه استاده از پس ما برنمي آد , طفلي يه دختره جوونه , پسرا هم همش سر به سرش مي ذارن ! رسما و عرفا و قانونا بايد تا ٤:٣٠ اما ما هميشه از يه ربع به ٤ ميگيم : استاد , خسته نباشيد !
گير نده ديگه ماماني , قول ميدم ديگه كلاسامو نپيچونم , باشه ؟! قول مي دي با كمربند بابا سياه و كبودم نكني ؟!!! :surprised:

ahmad_7

عضو جدید
من این مریم خانم نمیشناسم ولی مثل اینکه خیلی خاطر خواه داره .... کم کم داره حسودیم میشه ... گریه ام گرفت :cry::confused:......مریم خانم تفلدت مبارک .....حالا دست دست:gol::heart::gol: .......فقط میتونم بگم مریم خانم هوادارت نمیره

عطر بارون

عضو جدید
کاربر ممتاز
داشتم , منتها با بچه ها پيچونديمش !
آخه استاده از پس ما برنمي آد , طفلي يه دختره جوونه , پسرا هم همش سر به سرش مي ذارن ! رسما و عرفا و قانونا بايد تا ٤:٣٠ اما ما هميشه از يه ربع به ٤ ميگيم : استاد , خسته نباشيد !
گير نده ديگه ماماني , قول ميدم ديگه كلاسامو نپيچونم , باشه ؟! قول مي دي با كمربند بابا سياه و كبودم نكني ؟!!! :surprised:
دختر ابرومو نبر!!!من کی زدمت :razz:
بعدمیگی چرا از مریم همش میتعریفم :razz:
من این مریم خانم نمیشناسم ولی مثل اینکه خیلی خاطر خواه داره .... کم کم داره حسودیم میشه ... گریه ام گرفت :cry::confused:......مریم خانم تفلدت مبارک .....حالا دست دست:gol::heart::gol: .......فقط میتونم بگم مریم خانم هوادارت نمیره
:surprised::eek::surprised:این یعنی چی؟

hale a.a

عضو جدید
کاربر ممتاز
امروز تولد منم هست!:cry::cry::cry:
چرا هیشکی به من تبریک نمی گه؟؟؟!:cry::cry::cry:
.
.
.
تولدم مبارک!:cry::cry::cry:

Sorin Z

عضو جدید
کاربر ممتاز
تولدتون رو تبریک میگم مریم جان. انشالله دوره جدید زندگیت با شادی همراه باشه عزیزم.:heart::gol::gol:

afsoon6282

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
مریممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم