تمرین گروهی اسکیس 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Sombrero

عضو جدید
بچه ها شما کجا وبا کدوم استاد کلاس میرین؟ من که هنوز جایی ثبت نام کردم میترسم بعد عید کلاس نباشه
:w06::crying:

معمارباشی

عضو جدید
اگه من جزء 30 نفر اول نشم تقصیر اقای شقاقی نیست ...اون روند کار رو به من یاد داده و اگه من به همه ی حرفاش مو به مو گوش کنم و تمام وقت خودم رو صرف تمریناتی که میده کنم و از نظر روحی خودم رو اماده نگه دارم حتما جز اون 30 نفر خواهم بود ... اگه نشم بخاطر سستی و سهل انگاری خودمه

Sent from my GT-I8190 using Tapatalk

Sombrero

عضو جدید
خوب کشیدین و به نظرم یه خورده شق و رقه;)

معمار باشی الان یکی از دوستام گفت شقاقی دیگه کلاس نداره پارسالم نتونستم کلاساشو بیام.من الان باید چیکار کنم ؟:cry::crying::wallbash::w06:

شما کلاس میرین؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

ebram2014

عضو جدید
کاربر ممتاز
من استادای اسکیس رو خوب نمیشناسم ولی اونطور که حدودا فهمیدم بهترینش همین شقاقی باید باشه . الان شما با این استاد هستید فکر میکنید ؟ جزو 30 تا رتبه برتر هستید ؟

مهیار جان من الان کلاسی نمیرم و خودم وبا تفکرات خودم میخام کار کنم:D

mahyarSAMSUNG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

به نظر منم خوبه ولی سعی کنید تو پرسپکتیو های یه نقطه ای دید رو به یکی از دیوار های کناری نزدیک تر کنید . یعنی ناظر مثلا کمی در سمت راست قرار بگیر تا وسط .. اونطوری خیلی قشنگ تر میشه

zibasami

عضو جدید
سلام اکثر دوستای منم کلاسهای شقاقی رو خیلی تعریف می کنن ولی نمیدونم برم یا نه تا حالا نمونه کارهاشو ندیدم

ranaamiri

عضو جدید
کاربر ممتاز
1.jpg2.jpg
سلام بچه ها واسه تمرین خط هارو هدف دار بکشین دورتادوره برگه آ3رو نقطه گذاری کنین بعد سعی کنین نقطه ها رو با خط بهم وصل کنین باهر
ابزاری جلو دستتونه شروع کنین اتود راپید یا هرچیزه دیگه ای.
خیلی هیجان انگیزه از دستش ندین!:smile:
من با اتود شروع کردم.هرچی نقطه هارو بهم نزدیک کنین بیشتر خط میکشین.

ranaamiri

عضو جدید
کاربر ممتاز
3.jpg
4.jpg
اینم آخریش.کنار هرخطه اشتباهی که میکشین درستشو بکشین به هیچ وجه از پاک کن استفاده نکنین.
یه نکته که یادم رفته بود بگم اینه که سعی کنید دستتون رو از آرنج حرکت بدین نه ازمچ چون خطوط سریعتر وراحتتر وصافتر کشیده میشن و نکته نهایی اینکه کاغذ رو نچرخونید!

آخرین ویرایش:

cna12

عضو جدید
بچه ها شما کجا وبا کدوم استاد کلاس میرین؟ من که هنوز جایی ثبت نام کردم میترسم بعد عید کلاس نباشه
:w06::crying:
من ترجیح دادم کلاس نرم این از من...بقیه رو نمی دونم
ولی بنظر من واسه اونایی که فک می کنن کارشون قوی نیس کلاس لازمه و هرچه زودتر بهتر
اگه فرصت کم باشه و رسیدن به قدرت طراحی با دست زمانبر باشه رفتن به کلاس عسگری پور بهتره بجهتِ خطکشی بودن و خیلی تو فاز لویدرایت خواهید بود(ترتمیز-فنی-راشنال-شُسته رُفته)

دمت هات
اتود زدن عالیه
من خودم تا بیکار میشم از رو دستم اتود میزنم تو حالتای مختلف
ولی یکم خطوط شلوغ شده
یه اینقدم موشکل تناسب داره

من ی مشکل بزرگ دارم
هرکاری میکنم هرچی تلاش میکنم بازم کارم کثیف میشه حتی تو پلان!! چیکار کنم؟؟:(
معماری که کارش تمیز باشه معمار نیس
باید کارامو ببینی...افتَضَحَ...یفتَضِِحُ...افتِضاح
این اصلا بد نیس نگران نباش

آخرین ویرایش توسط مدیر:

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
من ی مشکل بزرگ دارم
هرکاری میکنم هرچی تلاش میکنم بازم کارم کثیف میشه حتی تو پلان!! چیکار کنم؟؟:(

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
معماری که کارش تمیز باشه معمار نیس
باید کارامو ببینی...افتَضَحَ...یفتَضِِحُ...افتِضاح
این اصلا بد نیس نگران نباش

:دی
ممنون از دلگرمیتون
اما استادم میگه خانم تمیییییییییززز بکشششششششششششششش:|
ترم پیش بم14.5 داد فقط و فقط واسه همین مشکل:(
فک کن پلان میکشم 1/25 خب همش کثیف میشه...
دقت میکنم،پاک میکنم اما بازم افتضح و اینا میشه...
راهی نیس واقعا؟

cna12

عضو جدید
:دی
ممنون از دلگرمیتون
اما استادم میگه خانم تمیییییییییززز بکشششششششششششششش:|
ترم پیش بم14.5 داد فقط و فقط واسه همین مشکل:(
فک کن پلان میکشم 1/25 خب همش کثیف میشه...
دقت میکنم،پاک میکنم اما بازم افتضح و اینا میشه...
راهی نیس واقعا؟

چرا یه راهی هست...
اولا (پاک کن)...لا اله الّا الله
اگه کار خراب شد یه شیت دیگه یا یه گوشه ی دیگه شروع کن عب نداره خیلیم کلاس داره
دوما همین پاک کن کارو کثیف می کنه بزارش کنار
بعدشم روی خطی که فک میکنی وظیفشو بدرستی انجام داده خط نکش بقول یکی از اساتید سرش هوو نیار
واسه دسن کردن یه خط با صلابت بکش نه 4تا خط درمانده ی بی هویت
_______________________________________________________________________________________________________________________________
بچه ها این فیلمو ببینید...
کاره سانتی خانِ کالاتراواس
ببینیم اسکیس واقعی یعنی چی ...خیلی ساده...منم می خوام به همین سادگی کار کنم
کارهای بزرگ با طرحهای ساده...متاسفانه چن سال قبل خشگلاسیون کلی برش داشت واسه اسکیس ولی ظاهرا چن سال اخیر خرد حکمفرما شده
اونایی که کاره دستشون قوی نیس نارحت نباشن خیلی ساده و صادقانه به هرشکل ممکن اون چیزی که تو ذهنشونه به تصویر بکشن...تاکید میکنم صادقانه ونه به زور ریاکاری و عاریه کاری از کسایی که دیگه کارشون تابلوئهhttp://www.4shared.com/get/1HjpLjowba/calatrava5.html

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Sahar Gh

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام ...تمرین دیشب من .ساعت 11 تا 12 شب.

آخرین ویرایش:

مهديه مقدم

عضو جدید
دوستان کسی لیست فضاهای کاربری هایی مثل کتابخونه و فرهنگسرا،آموزشی،هتل،کتابخونه و ... خلاصه هر چی که لازم که تمرین بشه برا امتحان اسکیس رو داره؟ممنون میشم کمک کنین...

sara_slash1

عضو جدید
کاربر ممتاز
20140226019.jpg

بچه ها این خطا خیلی داغونه؟؟؟
سعی میکردم صاف در بیاد اما همش شکم میداد
لطفا نظر بدین

معمارباشی

عضو جدید
سارا این کاری که می گم رو امتحان کن ببین مشکل خطات حل می شه ؟
بجای این که سعی کنی خطا رو صاف بکشی بهشون قوس در جهت عکس بده ... مثل همون قضیه ی خیز منفی در ایستایی ... یادته خیز رو برعکس می دادیم (خیز منفی) که مانع از خمش سازه بشیم ؟
الان همین کار رو انجام بده ... خود بخود خطهات صاف می شه ...
یه نکته دیگه سرعت عملت رو ببر بالا ... هر چی ارومتر بکشی امکان خطا و لرزش خطات بیشتره

آخرین ویرایش:

sara_slash1

عضو جدید
کاربر ممتاز
سارا این کاری که می گم رو امتحان کن ببین مشکل خطات حل می شه ؟
بجای این که سعی کنی خطا رو صاف بکشی بهشون قوس در جهت عکس بده ... مثل همون قضیه ی خیز منفی در ایستایی ... تادته خیز رو برعکس می دادیم که مانع از خمش سازه بشیم ؟
الان همین کار رو انجام بده ... خود بخود خطهات صاف می شه ...
یه نکته دیگه سرعت عملت رو ببر بالا ... هر چی ارومتر بکشی امکان خطا و لرزش خطات بیشتره

مرسی معمار باشی!
سریع هم که میخوام بکشم به نقطه نمیرسه!!!
واسه اون نظری نداری؟؟؟
بازم مرسی

معمارباشی

عضو جدید
وقتی داری خط رو می کشی به خطی که می کشی نگاه نکن ... نگاهت فقط به اون نقطه ای باشه که می خواهی خطت رو بهش برسونی ...

یادت باشه برای کشیدن خط های بلند دست نباید از مچ حرکت منه ... فقط از ارنجت حرکت می کنه برای خطهای خیلی بلند ارنج هم حرکت نمی کنه و فقط کتفت رو باید حرکت بدی ...

shima 70

عضو جدید
دوستان الان یه اس اومد از مرکز معماری برای کلاس اسکیس شکوهی و عسگری پور برای شهرستانی ها یه روز در هفته...کسی اطلاعات بیشتری داره؟هزینش؟مکانش؟چه روزیش و ...

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
وقتی داری خط رو می کشی به خطی که می کشی نگاه نکن ... نگاهت فقط به اون نقطه ای باشه که می خواهی خطت رو بهش برسونی ...

یادت باشه برای کشیدن خط های بلند دست نباید از مچ حرکت منه ... فقط از ارنجت حرکت می کنه برای خطهای خیلی بلند ارنج هم حرکت نمی کنه و فقط کتفت رو باید حرکت بدی ...
تایید میشه
دقیقا من هم دیشب به نقطه نگاه میکردم میکشیدم قشنگ میرسید به نقطه خطهام

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها من دیشب نشستم یکم تمرین کنم راستش من همیشه دستم خط کش بوده و خط هام خیلی قوی و صاف می کشیدم ولی دیشب واقعا انگار خط کشیدن یادم رفته بود نمی دونم چیکار کنم روی میز عادت ندارم بکشم چون باید تمام مدت سر پا وایسم و بکشم نمی تونم بشینم روی صندلی ، دیشب هر کاری می کردم تخته شاسی توی دستم مچ نمی شد نمی دونم چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

معمارباشی

عضو جدید
ozra جان ... این حالت ها عادیه و نگرتنش نباش ... بدنت خودش رو عادت می ده کم کم ... فقط هر مدلی که فکر می کنی سرجلسه می شنی سعی کن با همون پزیشن تمرین ها رو انجام بدی تا حالت بدنیت خودش رو هماهنگ کنه ...

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
ozra جان ... این حالت ها عادیه و نگرتنش نباش ... بدنت خودش رو عادت می ده کم کم ... فقط هر مدلی که فکر می کنی سرجلسه می شنی سعی کن با همون پزیشن تمرین ها رو انجام بدی تا حالت بدنیت خودش رو هماهنگ کنه ...

مرسی از راهنمایت ولی عزیزم سرجلسه چی داریم ما ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟من نمی دونم اونجا چه جوریه؟؟؟؟؟

معمارباشی

عضو جدید
یه میز کوچیک باید بخری ...
پیشنهادم اینه که این میز رو همین الان بخری و روی همین میز هم تمرین کنی ...
میز های کوچیک تاشو ...
یادمه عارفه پارسال عکس میزشو تو سایت گذاشته بود ...
اهان پیداش کردم : اینجا : #768

انواع میزها :

این سایت هم یه سری داره :
http://www.sahlanmoshabak.ir/post/36

پیوست ها

• 279545_mo.jpg
    279545_mo.jpg
    12 کیلوبایت · بازدیدها: 0
آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا