تمرین گروهی اسکیس طراحی شهری 93

Soofia

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها نظرتون در مورد این 3 تا سوال چیه؟؟ روش فکر کنید راه حلشو بکشین در حد یه پرسپکتیو یا پلان ساده....لازم نیست شیت ببندین
از سوالای سخت سالای پیشه :cry::confused::surprised: منم میزارم جواب خودمو
P_20140616_040043.jpg

P_20140616_040228.jpg

*arch*

عضو جدید
بچه ها یکی از سوالهای سالهای قبل ورودی یه شهر بود که از روی یه پل تاریخی رد میشد ؛کسی میدونه چه جوری باید جواب میدادیم؟

mahfa90

عضو جدید
بچه ها من دوست دارم روز آزمون ببینمتون...بالاخره چند ماه که همکلاسی هستیم و داریم باهم کار میکنیم...موافقید بعد کنکور یه تایمی با هم باشیم؟؟؟

Soofia

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها یکی از سوالهای سالهای قبل ورودی یه شهر بود که از روی یه پل تاریخی رد میشد ؛کسی میدونه چه جوری باید جواب میدادیم؟

باید تو ورودی یه مسیر پیاده به سمت پل تاریخی میذاشتی حتما
مهمترین نکتش همین بوده

Soofia

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها من دوست دارم روز آزمون ببینمتون...بالاخره چند ماه که همکلاسی هستیم و داریم باهم کار میکنیم...موافقید بعد کنکور یه تایمی با هم باشیم؟؟؟
منم دوست دارم ولی فکر کنم بعد آزمون جونم دربیاد بمیرم اصلا به خونه نرسم

Arch-Azadeh

همکار مدیر مهندسی شهرسازی متخصص طراحی شهری
سلام و خسته نباشید
ببخشید که من این چند وقته نبودم یک سری مسائلی پیش اومده که نمیرسیدم اینجا جواب ها را چک کنم
یک برگه هست که من همیشه هفته آخر به بچه ها میدادم.... میذارم که بخونیدش و امیدوارم همگی موفق باشی ;)

روز قبل از امتحان هم چند دور از روش بخونید :)

پیوست ها

• sokhane akhar.pdf
    32.2 کیلوبایت · بازدیدها: 0

urbanism.z

عضو جدید
بچه ها نظرتون در مورد این 3 تا سوال چیه؟؟ روش فکر کنید راه حلشو بکشین در حد یه پرسپکتیو یا پلان ساده....لازم نیست شیت ببندین
از سوالای سخت سالای پیشه :cry::confused::surprised: منم میزارم جواب خودمو
مشاهده پیوست 212559

مشاهده پیوست 212563

این دوتا چقدر سخته... دومی رو حالا یکاریش میشه کرو ولی اولی رو کلا نفهمیدم... هر سوال تو یک شیته؟؟

*arch*

عضو جدید
بچه ها سلام سنجش کارتها را داد
مثل اینکه امسال تعداد سوالها و زمان اسخگویی مثل پارساله
یه سوال دارم وقتی میگه 3تا شیت اماده سازی و 3تا پیش نویس یعنی ما فقط 3تا را روش طرح بکشم؟

به هر يك از داوطلبان كد رشته امتحاني 1531 )طراحي شهري( براي انجام پروژ عملي يك دفترچه آزمون شامل هف برگ به ابعاد
ضميمه برگ سوال در جلسه آزمون داد خواهد شد كه شامل يك برگ روي جلد دفترچه و سه برگ آماد سازي براي طراحي و سه برگ A3
پيشنويس ميباشد.

razi azad

عضو جدید
بچه ها من سوالای پارسالو ندارم!!!!توروخدا بزارین تو تایپک و باهم تحلیلش کنیم....

Soofia

عضو جدید
کاربر ممتاز
این دوتا چقدر سخته... دومی رو حالا یکاریش میشه کرو ولی اولی رو کلا نفهمیدم... هر سوال تو یک شیته؟؟
آره هر سوال ی شیته....منم هیچ نظری در مورد اولی ندارم!!
ولی بیخیال اینا.سوال امسال که 3 شیته هست....احتمالا میدون و خیابون یا طراحی بافت باشه
بچه ها من چند تا از سوالای سه شیته سالهای قبل رو میذارم به شرطی که قول بدین نرین پیداتون نشه و بیاین با هم تحلیل کنیم و راه حل بدیم
به هرحال سوالا مشابه هست.یه قالب مشخص داره.اگه سوالای قبلی رو بلد باشیم احتمال ترکوندن خیلی زیاد میشه

آخرین ویرایش:

urbanism.z

عضو جدید
آره هر سوال ی شیته....منم هیچ نظری در مورد اولی ندارم!!
ولی بیخیال اینا.سوال امسال که 3 شیته هست....احتمالا میدون و خیابون یا طراحی بافت باشه
بچه ها من چند تا از سوالای سه شیته سالهای قبل رو میذارم به شرطی که قول بدین نرین پیداتون نشه و بیاین با هم تحلیل کنیم و راه حل بدیم
به هرحال سوالا مشابه هست.یه قالب مشخص داره.اگه سوالای قبلی رو بلد باشیم احتمال ترکوندن خیلی زیاد میشه

صوفیا جون کی میذاری سوالارو؟؟ من منتظرم... بیاین با هم تحلیلشون کنیم

far.t

عضو جدید
بچه ها اين كاغذايي ك با خودمون ميبريمو ك گرافيك اينا هس،شما قايمكي ميبرين؟چجوري ببريم ك نگيرن ازمون اينارو خب؟

*arch*

عضو جدید
سلام منم هستم توی تحلیل
بچه های تهران یه سوال ندیک دانشگاه علامه طبابایی پانسیون دخترانه یا هتل و جود داره؟کسی میتونه راهنمایی بکنه؟

razi azad

عضو جدید
بچه ها یادتونه اولا که تازه شروع کردیم واس تمرین ازاده جون قول داد که هرکی خوب و به موقع تمرینارو انجام بده اخر سر به عنوان جایزه سوالای سال قبلو و جوابشونو ایمیل میکنه.....
این جایزه رو کی گرفت؟؟؟؟؟؟

mahfa90

عضو جدید
سلام.منم هستم..من فردا صبح را می افتم...فقط زودتر بزار اینجا تا با هم تحلیلشون کنیم....

urbanism.z

عضو جدید
صوفیا کجایی؟؟ همه منتظریما... فقط امروز وقت هست و فردا همه داریم می ریم تهران
راستی همه دانشگاه علامه طباطباییم؟؟؟

urbanism.z

عضو جدید
بچه ها یادتونه اولا که تازه شروع کردیم واس تمرین ازاده جون قول داد که هرکی خوب و به موقع تمرینارو انجام بده اخر سر به عنوان جایزه سوالای سال قبلو و جوابشونو ایمیل میکنه.....
این جایزه رو کی گرفت؟؟؟؟؟؟

من که جایزه نگرفتم :D

بالا