تلخ ترین واقعیتی که تا حالا باهاش روبرو شدین چی بوده؟

venous_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
تلخ ترین واقعیت زندگیتون چی بوده ?
چه جوری باهاش کنار اومدید ؟

venous_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرگ مادرم :(
فقط با توکل به خدا واینکه این خواست اوبوده ومن کی هستم که ازقضای الهی گله کنم تونستم تجمل کنم
نه اینکه خیلی مومن باشم ولی دراین مورد واقعا همین تفکرسرپا نگهم داشت

mohammad m

عضو جدید
:gol::gol:سلام به دوستان
من اصلا روز تلخي تو زندگي نداشتم چون معتقدم حتي روز هاي تلخ هم به نوعي خوبه براي يه انسان و لازمه تا آدم خودش بهتر بشناسه و اصلاح كنه بهمين خاطر من به هيچ روزي با ديد بد و منفي نگاه نميكنم ولي ايامي كه به من سخت گذشت 12 دي ماه سال گذشته بود كه پدرم مهربونم فوت كرد:cry::cry::gol::gol:

venous_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
:gol::gol:سلام به دوستان
من اصلا روز تلخي تو زندگي نداشتم چون معتقدم حتي روز هاي تلخ هم به نوعي خوبه براي يه انسان و لازمه تا آدم خودش بهتر بشناسه و اصلاح كنه بهمين خاطر من به هيچ روزي با ديد بد و منفي نگاه نميكنم ولي ايامي كه به من سخت گذشت 12 دي ماه سال گذشته بود كه پدرم مهربونم فوت كرد:cry::cry::gol::gol:
تسلیت میگم واقعا متاسفم!انشالله خدابه شما وخانواده محترمتون صبربده

simafrj

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمیدونم به کدومش تلخ ترین بگم:cry:
همش مثل زهر تلخ بودن ولی دیگه خسته شدم و به خدا توکل کردم هرچی خواست اون باشه همون میشه:(

mohammad m

عضو جدید
:gol::gol:ونوس خانم چرا درباره تلخترين روز زندگي پرسيدي اما در مورد شاد ترينش نه
من همين الان افتتحاح ميكنم ميگم همين امروز شاد ترينش چون از يكي كه خيلي دوستش دارم خبر هاي خيلي خوبي رسيده:gol::gol:

sara@fshar

عضو جدید
کاربر ممتاز
روز بد داشتم اما خب الان که فکر می کنم یه جورایی نفس راحت می کشم.........راسی ونوس جون هیچوقت هیچوقت نا امید نشو.......منکه همیشه اون ته ته های وجودم یه چیزی هس که نمی زاره تسلیم بشم........اسمش امید نیس اما خیلی قدرتمنده........ راسی گریه از ته دل خیلی کارگشا ست........ یه جورایی آدمو تخلیه می کنه

maryam-d

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرگ كسي كه از بچگي كنارم بوده.هنوز نتونستم باهاش كنار بيام.

hakhamaneshian

عضو جدید
تلخ ترین واقعیت زندگیتون چی بوده ?
چه جوری باهاش کنار اومدید ؟

23 خرداد 88
انتصاب دوباره نماینده مافیای سیاسی نظامی به مقام ریاست جمهوری
برای ایرانیان متاسفم...
ولی...
باهاش کنار نمیام:gol:...خاموش نمیشم:gol:...

MEG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
23 خرداد 88
انتصاب دوباره نماینده مافیای سیاسی نظامی به مقام ریاست جمهوری
برای ایرانیان متاسفم...
ولی...
باهاش کنار نمیام:gol:...خاموش نمیشم:gol:...

دمت گرم خوشم اومد
منم باهاش موافقم
بزنین کف قشنگه رو به افتخارش

mehrshad53

اخراجی موقت
تسلیت ونوس جان،خوب کردی اومدی.......
امیدوارم تا اخر عمرت(114سال!) فقط شادی ببینی.....

زيگفريد

عضو جدید
کاربر ممتاز
تلخترين واقعيت در زندگيم ؟؟

خب دو سه تا واقعه بسيار تلخ در زندگيم داشتم . فعلا يكيشو تعريف ميكنم .

حدود سه سال قبل با اقائي اشنا شدم . به بيماري كليوي مبتلا بود و دياليز ميشد . با اينكه تفاوت سني داشتيم ولي بزودي انس و الفت فوق العاده اي بين ما بوجود امد . او انساني فهيم و وارسته بود .

هر چه بيشتر دوستي و وابستگي بين ما عميق تر ميشد بيشتر از بيماري او ناراحت ميشدم . بسيار رنج مي كشيد ولي بروي خودش نمياورد .

من تمام سعي و تلاشم رو براي معالجه و يا حداقل كاهش درد و رنج او انجام دادم .

حاضر شدم يكي از كليه هام رو بهش بدم ولي بزودي مشخص شد كه اون نميتونه گيرنده كليه من باشه .

سپس سعي كردم از طريق ديگران براش يك كليه پيوندي پيدا كنم و حتي در روزنامه ها هم اگهي دادم . ولي بي نتيجه بود و در يك شب غم انگيز اون اقا بر اثر عوارض نارسائي كليوي فوت كرد .

فوت اون بشدت برام ناراحت كننده بود و تا مدتها گوئي شوكه شده بودم . :(

اما اين واقعه تلخ درسي هم برام داشت و اونم اين بود كه :

در اين دنيا با سعي و تلاش و همت به خيلي از هدفها و خواسته هامون ميتونيم برسيم و به بعضي از اونها هم علي رغم سعي و تلاش نميتونيم برسيم .

گاهي اوقات هم بايد تابع سرنوشت بود . :razz:

nazanin narges

عضو جدید
جدایی از کسی که از ته دلم دوسش داشتم
اما شرایط زندگی ایجاب میکرد از هم دور باشیم برای همیشه
13 تیر 1388

Nazaniiin

عضو جدید
کاربر ممتاز
اينكه يه سري از آدما چه دختر چه پسر چه جوري با رفتارشون شخصيت بقيه رو هم زير سوال ميبرن

hosein_t

عضو جدید
تلخ ترین واقعیتی که چند روز پیش باهاش روبرو شدم :
شماره ی ایرانسل یه خانمی رو به اشتباها بجای دوستم save کردم و بهش sms میدادم و اونم فکر کرد میخوام براش مزاحمت ایجاد کنم ، با دوستم تماس گرفت. بعد دوستم بهم گفت دختره گفته خودتو بهش نچسبونی!!!!!!
وقتی این حرف رو شنیدم میخواستم برم وسط دانشگاه دختره رو دارش بزنم!

Nazaniiin

عضو جدید
کاربر ممتاز
تلخ ترین واقعیتی که چند روز پیش باهاش روبرو شدم :
شماره ی ایرانسل یه خانمی رو به اشتباها بجای دوستم save کردم و بهش sms میدادم و اونم فکر کرد میخوام براش مزاحمت ایجاد کنم ، با دوستم تماس گرفت. بعد دوستم بهم گفت دختره گفته خودتو بهش نچسبونی!!!!!!
وقتی این حرف رو شنیدم میخواستم برم وسط دانشگاه دختره رو دارش بزنم!

چه جوگيرررر( دختررو ميگم)...خب به خودتون اس ام اس ميداد ميگفت كه دارين اشتباه ميفرستين!
اي بابا

تلخ ترين واقعيت زندگيم اين بود كه 4شنبه كلاس داشتم و يكي از دختراي چادري كلاسمون اومده بود جلو پسرامون داشت ميگفت: حراست چون يقم باز بود بهم گير داد ( يعني ببينين يقه من بازه )...يكي از پسرامونم بهش گفت خب بپوشونش!!!! ‌‌ ( يعني من داشتم ديووانه ميشدم از دست اين دختر كه با اين كاراش اين قدر خودشو كوچيك ميكنه و شخصيت بقيه دخترارو هم زير سوال ميبره و آبروي چادر رو هم برده )

hosein_t

عضو جدید
تلخ ترین واقعیتیکه فهمیدم! : دخترا خیلی خیلی زیادی احساساتی هستن!!!

raha88

عضو جدید
تلخ ترین واقعیتیکه فهمیدم! : دخترا خیلی خیلی زیادی احساساتی هستن!!!
برادرمن
اگرنبودن ........
هیچ زنی سختی مادری روبه جون نمیخرید
هیچ مادری فرزندش را بزرگ نمی کرد
هیچ زنی منبع عاطفه ومهرورزی نبود
ودنیا خالی ازعواطف وقشنگی بود
...
مشکل ازبعصی آقایونه که میخوان دخترروبازیجه دست خودشون قراربدن وبرچسب احساساتی بودن به اومیزنن

Nazaniiin

عضو جدید
کاربر ممتاز
برادرمن
اگرنبودن ........
هیچ زنی سختی مادری روبه جون نمیخرید
هیچ مادری فرزندش را بزرگ نمی کرد
هیچ زنی منبع عاطفه ومهرورزی نبود
ودنیا خالی ازعواطف وقشنگی بود
...
مشکل ازبعصی آقایونه که میخوان دخترروبازیجه دست خودشون قراربدن وبرچسب احساساتی بودن به اومیزنن

تكبيييييييييير;):w17::w17:

EterNaL_BoY

عضو جدید
Badtarin etefagh ha

Badtarin etefagh ha

Badtarin etefaghaye zendegim ta alan 2chiz boooode

koshte shodane yeki az behtarin doooostam

2vomi ham bejaye inke mechanike 2latie tehran ya esf dar biam bkhatere jabeja
zadane dino zendegi alan daneshjoooooye uni azade shooooooshtar hastam

:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry: