تكذيبيه ي حامد بهداد!

hale a.a

عضو جدید
کاربر ممتاز
کافه سینما-سعید حسینی: تعدادی از سایت ها روز گذشته خبری را مبنی بر دستگیری حامد بهداد در وضعیت غیر عادی در خیابان فرشته مخابره کرده بودند. حامد بهداد در این گفتگو به سوالات کافه سینما پیرامون این خبر پاسخ داده.
حامد بهداد برنده سیمرغ بلورین از جشنواره بیست و نهم فیلم فجر در گفتگو با کافه سینما به شایعات اخیر برخی سایت ها درباره خودش واکنش نشان داد. بهداد در این گفتگو گفت: فکر می کنم مورد کم لطفی دوستان خبرنگاری که این خبر را نوشتند قرار گرفتم. به خاطر اینکه در تهران مشکل به هر صورت پیش می اید اما هر گز چنین چیزی نبوده و برای برائت خودم و تکذیب این خبر نوشته ای را منتشر خواهم کرد. بهداد ضمن تکذیب این خبر انتشار این خبر را با صحبت هایش در اختتامیه جشنواره و سالگرد مجله رونا بی ارتباط دانست. بهداد در پایان درباره علت انتشار این خبر گفت: به هر صورت وقتی به یک سری توفیق های اجتماعی می رسی، ممکن هست دوستان بخیلی در خیابان چشم دیدن تو را نداشته باشند، بخواهند تو را تخریب کنند. اما مگر ما چه کسی هستیم جز خود آنها؟ ما هم یک شهروند ساده ایم فقط این شغل را داریم. شغل ما فقط ما را کمی معروف تر و تبدیل به چهره کرده. به نظرم دلیل انتشار این خبر فقط شغل ما است. ما آدم های صدمه پذیر و آسیب پذیری هستیم.از انتشار این خبر واقعا متاسفم. کاملا آن را تکذیب می کنم. این خبر از اساس دروغ هست.

hale a.a

عضو جدید
کاربر ممتاز
وظيفه ي خودم دونستم رسما تكذيبيه رو اعلام كنم و به خاطر انتشار يك شايعه رسما عذر خواهي ميكنم.اتفاقه ديگه!

alireza-1991

عضو جدید
حالا تصادف کرده یا نه ؟؟؟؟؟ عرق خورده بوده یانه ؟؟؟؟؟؟

خودش هم نفهمیده چی گفته

esmikhani.m

عضو جدید
واقعا خوشحالم از اینکه میبینم یه دوستی مثل شما به اشتباهش اعتراف میکنه....مثل بعضیها نیستید که وقتی هم که اشتباه میکنند مصر روی اشتباه خودشون وا میستن....
بازم میگم زیاد به اخبار دقت نکنید...چون همراهست با دروغ و چاشنی پیاز داغ و انواع ادویه جات.....
راستی ماشینش رو نگاه کنید تابلو suv نیست

hale a.a

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه تكذيب بكنه چه نكنه فرقي نمي كرد.
يعني شما اعتقاد دارين واقعا اين كارو كرده؟!البته من پستاي شما رو تو تاپيك قبلي خوندم و مثل هميشه باز هم باهاتون موافقم مهندس!اصلا كار شما درسته!

sami1984

عضو جدید
کاربر ممتاز
يعني شما اعتقاد دارين واقعا اين كارو كرده؟!البته من پستاي شما رو تو تاپيك قبلي خوندم و مثل هميشه باز هم باهاتون موافقم مهندس!اصلا كار شما درسته!
نه دوست عزيز.
اثري كه اين خبر بر روي جامعه هدف داشته گذاشته شده.حالا ديگه تكذبيه تفاوتي نمي كنه.
از شما باز ممنونم دوست عزيزم.

Arash_Sn

عضو جدید
همينو بگو!اخرش منم نفهميدم چي درست بوده چي غلط!

متاسفانه ، خبر اول شما صحت داشته و ایشان بازداشت شده و پس از وساطت یکی از مقامات دولتی آزاد شده است !

بعضی از این خانمها و آقایان سوپر استار باید بیشتر مراقب رفتار خودشان باشند .

hale a.a

عضو جدید
کاربر ممتاز
اخه اصرار دیروزت برایم خیلی عجیب بود.
یعنی یکی که از نزدیک اون صحنه را میدید .اینقدر مطمئن نبود که شما بودید:smile:

يادم باشه كه با شما هيچ حرفي ندارم كه بزنم!اصولا از بي نزاكت جماعت بدم مياد!حرف ديروزتون يادم نرفته هنوز!

زيگفريد

عضو جدید
کاربر ممتاز
متاسفانه ، خبر اول شما صحت داشته و ایشان بازداشت شده و پس از وساطت یکی از مقامات دولتی آزاد شده است !

لطفا برای گفته هاتون منبع ذکر کنید . میبینید که فعلا بازار تهمت زنی در این مملکت داغه و کلی حرف و شایعه پشت سر این و اون گفته میشه . پس نباید حرفها رو بدون داشتن اطلاعات دقیق ذکر کنیم .

somayeh_63

عضو جدید
کاربر ممتاز

اگه حرف شما درست باشه......من خیلی خیلی بیشتر از قبل متاسفم که دارم تو مملکتی زندگی میکنم که اسمش اسلامیه و مسئول دولتیش واسطه آزادی یه مشروب خور میشه............

Arash_Sn

عضو جدید

لطفا برای گفته هاتون منبع ذکر کنید . میبینید که فعلا بازار تهمت زنی در این مملکت داغه و کلی حرف و شایعه پشت سر این و اون گفته میشه . پس نباید حرفها رو بدون داشتن اطلاعات دقیق ذکر کنیم .

به قول مطبوعاتی ها : " به نقل از یک منبع آگاه که خواست نامش فاش نشود "
قضیه را تا همین حد بپذیرید.

البته آزادید اگر هم نخواستید میتوانید نپذیرید!

يادم باشه كه با شما هيچ حرفي ندارم كه بزنم!اصولا از بي نزاكت جماعت بدم مياد!حرف ديروزتون يادم نرفته هنوز!

من هم مطلبش را خواندم و به نظرم آنچه که گفته بود بسیار زشت بود !

البته من معتقدم که ذاتاً پسر بدی نیست و فقط کمی بی ادبی میکنه که امیدواریم یک روز سرش به سنگ بخوره و بفهمه که با دیگران نباید اینطور صحبت کنه.
حالا تا کی این آرزو محقق بشه خدا میداند و بس !

اگه حرف شما درست باشه......من خیلی خیلی بیشتر از قبل متاسفم که دارم تو مملکتی زندگی میکنم که اسمش اسلامیه و مسئول دولتیش واسطه آزادی یه مشروب خور میشه............

در مرحله نخست باید عرض کنم که من هم با شما موافقم و قانون باید در مورد همگان یکسان اجرا گردد.
ولی با دیدن پست خود شما و سایرین در تاپیک اولیه که نوشته بودید:
امیدوارم این خبر خیلی ربطی به صحبت های اخیرش و دعوت مسئولین به راه و روش پیامبر نداشته باشه...................... در صورت صحت متاسفم براش!
و یا سایرین :

حامد؟؟؟؟؟؟؟

بابا اینا همش شایعه است
میخوان خرابش کنن

احتمالا بخاطر حرفهایی که موقع گرفتن جایزه توی جشنواره گفته.

و بسیاری دیگر که در تمام وبسایتهای میبینید.

باید قبول کرد که در این شرایط اجرای قانون هم بسادگی امکان پذیر نیست و وقتی که ما بدون داشتن اطلاع دقیق از شرایط به موضع گیری میپردازیم آنگاه مرز بین ظلم و عدالت بقول فرنگی ها بلوری میشود و قابل تفکیک نیست و در این شرایط ( که واقعاً تاسف بار هستش) مجری قانون را مجبور میکنیم که خود قانون را نقض کند و ... در اینجا ترجیح داده شده که موضوع با یک ابراز ندامت مختومه بشه و تمام سایت ها هم بنا به انتشار تکذیبیه دارند .

اما واقعاً این روشها درمان نیستند بلکه پاک کردن صورت مسئله میباشد.
در کل معتقدم در یک مشکل اجتماعی همه مقصریم ! چه آنکسی که اولین اقدام اشتباه را انجام داده ... چه خود من که بدون داشتن اطلاع از کم و کیف واقعه از یک طرف بی دلیل حمایت کردم و در اجرای قانون مشکل ایجاد کردم و چه آنکسانی که ترجیح دادند مسئله بی سر و صدا مختومه شود تا بعداً به انتقام گیری به خاطر برخی از اظهارات ایشان متهم نشوند و سایرینی که بسیارند ...

persian_sky

عضو جدید
بچه ها فکر نمی کنید یک موضوع کوچیک رو دارید خیلی بزرگش می کنید؟

هر انسانی ممکنه توی زندگیش اشتباه کنه بازیگر یا غیر بازیگر فرقی نمی کنه ... چرا ما باید روی اشخاص خاص اینقدر حساس باشیم؟ شرابخواری کلاً بده یا چون این آقا خورده یا نخورده بد شده؟

اینم شده مثل زهرا ابراهیمی که بخاطر یک اشتباهی که هزاران پسر و دختر ممکنه توی این مملکت مرتکب بشن آبرو و حیثیتش رو به باد دادیم و فراری مملکت غریبش کردیم.

تورو خدا بیایید دست از این رفتارها و اخلاق ها برداریم...

somayeh_63

عضو جدید
کاربر ممتاز
در مرحله نخست باید عرض کنم که من هم با شما موافقم و قانون باید در مورد همگان یکسان اجرا گردد.
ولی با دیدن پست خود شما و سایرین در تاپیک اولیه که نوشته بودید:
و یا سایرین :

و بسیاری دیگر که در تمام وبسایتهای میبینید.

باید قبول کرد که در این شرایط اجرای قانون هم بسادگی امکان پذیر نیست و وقتی که ما بدون داشتن اطلاع دقیق از شرایط به موضع گیری میپردازیم آنگاه مرز بین ظلم و عدالت بقول فرنگی ها بلوری میشود و قابل تفکیک نیست و در این شرایط ( که واقعاً تاسف بار هستش) مجری قانون را مجبور میکنیم که خود قانون را نقض کند و ... در اینجا ترجیح داده شده که موضوع با یک ابراز ندامت مختومه بشه و تمام سایت ها هم بنا به انتشار تکذیبیه دارند .

اما واقعاً این روشها درمان نیستند بلکه پاک کردن صورت مسئله میباشد.
در کل معتقدم در یک مشکل اجتماعی همه مقصریم ! چه آنکسی که اولین اقدام اشتباه را انجام داده ... چه خود من که بدون داشتن اطلاع از کم و کیف واقعه از یک طرف بی دلیل حمایت کردم و در اجرای قانون مشکل ایجاد کردم و چه آنکسانی که ترجیح دادند مسئله بی سر و صدا مختومه شود تا بعداً به انتقام گیری به خاطر برخی از اظهارات ایشان متهم نشوند و سایرینی که بسیارند ...

تا حدود زیادی با صحبتهای شما موافقم.......اما همچنان فک میکنم بزرگترین اشتباه از جانب همون مسئول واسطه است.........اگر ایشون یا هر کس دیگه ای همچین کاری کرده هیچ دلیلی نداره پنهان کاری بشه و......به هرحال اگر اسم حکومت ما دینیه.......باید شهامت اجرای قوانین دینی رو هم داشته باشیم.....و به رسم قوانین دینیمون خیلی بیشتر از اینکه مصلحت اندیشی کنیم ترس و پروا از خدا داشته باشیم و حکم دین رو اجرا کنیم........اگر هم که امکانش نیست پس اون کلمه اسلامی رو حذف کنیم تا خیال هممون راحت بشه و هضم بسیاری از رفتارها برامون راحت بشه!

Arash_Sn

عضو جدید
[

هر انسانی ممکنه توی زندگیش اشتباه کنه بازیگر یا غیر بازیگر فرقی نمی کنه ... چرا ما باید روی اشخاص خاص اینقدر حساس باشیم؟ شرابخواری کلاً بده یا چون این آقا خورده یا نخورده بد شده؟

اینم شده مثل زهرا ابراهیمی که بخاطر یک اشتباهی که هزاران پسر و دختر ممکنه توی این مملکت مرتکب بشن آبرو و حیثیتش رو به باد دادیم و فراری مملکت غریبش کردیم.

اینطور مسائل و رفتار بازتاب کاملاً اجتماعی دارد و نمیتوان آنرا صرفاً مسئله شخصی تلقی کرد.

شما ببینید وقتی از یک بازیکن فوتبال رفتار ناشایستی سر میزند همان روز در بین طرفداران آشوبی ایجاد میشود که نهایتاً با نیروی ضد شورش و قوای انتظامی باید حل شود . بهتر نیست که اینگونه افراد بدلیل الگو گرفتن بخش بزرگی از جامعه و خصوصاً نسل جوان از رفتار آنها ، بیشتر مراقب رفتار و گفتار خودشان باشند.

برخی از جامعه شناسان ما معتقدند که بسیاری از رفتارهای ضد اجتماعی و ضد اخلاقی جامعه ما محصول سینمای دهه 60 و 70 میلادی و خصوصاً نوعی از دوبلاژ که به " پس گردنی " معروف است میباشد. شاید برای شما تحلیل بسیاری از مسائل ساده باشد ولی اینرا نمیتوان برای تمام آحاد جامعه در نظر گرفت.

Arash_Sn

عضو جدید
تا حدود زیادی با صحبتهای شما موافقم.......اما همچنان فک میکنم بزرگترین اشتباه از جانب همون مسئول واسطه است.........اگر ایشون یا هر کس دیگه ای همچین کاری کرده هیچ دلیلی نداره پنهان کاری بشه و......به هرحال اگر اسم حکومت ما دینیه.......باید شهامت اجرای قوانین دینی رو هم داشته باشیم.....و به رسم قوانین دینیمون خیلی بیشتر از اینکه مصلحت اندیشی کنیم ترس و پروا از خدا داشته باشیم و حکم دین رو اجرا کنیم........اگر هم که امکانش نیست پس اون کلمه اسلامی رو حذف کنیم تا خیال هممون راحت بشه و هضم بسیاری از رفتارها برامون راحت بشه!
[/INDENT]

آیا مطمئنید که اگر ایشان محکوم میشد شما این مسئله را به جای دیگری ربط نمیدادید !
همانطور که در تاپیک اول این ارتباط توسط شما ایجاد شد.

اینجا هم مسئله به اینصورت بوده که ترجیح داده شده با کمترین هزینه مسئله خاتمه یابد . ( البته من با این روش موافق نیستم ! )

کلاً در این مملکت ما از چند دیدگاه مختلف برای کشور داری استفاده میکنیم . یکی از این دیدگاه ها اسلامی است ولی دیدگاههای دیگری نیز وجود دارد که روشهای متداول در غرب است و بیشتر توجه آن، هدایت افکار عمومی و بهره بردن از آن است و روشها و مدلهای ریاضی که عموماً غربی است. در روش کنترلی رفتار سیستم برای تعیین پارامترهای کنترل کننده ضروری است . اگر به خاطر داشته باشید روزی سردار احمدی مقدم فرمانده نیروی انتظامی منحنیهائی را در تلویزیون نمایش داد و میگفت که به ما گفته اند که اگر منحنی به فلان نقطه رسید واکنش نیروی انتظامی به چه شکل باشد. واقعیت قضیه این است که بسیاری از این روشها توسط تحلیل گران و متخصصانی در اختیار ایشان و سایر مسولین اجرائی قرار میگیرد که یا تحصیل کرده غرب هستند و یا در داخل آن دانش غربی را آموخته اند و اصولاً نمیتوان آنرا اسلامی دانست. شما به مبحث علوم انسانی و علوم ارتباط که در دانشگاه های ما تدریس میشوند توجه کنید قسمت ناچیزی از آن ریشه مذهبی دارد و بیشتر بر اساس فرهنگ Cost Benefit غربی است.

بنده با اصل "سیاست ما عین دیانت ماست" موافقم ، و بقیه اش را هم نمیگویم ، چونکه میگویند مدیر جدید تالار گفتگوی آزاد بسیار خشن میباشد و ....

esmikhani.m

عضو جدید

آیییییییی گفتی...
بخدا ما هم همین رو گفتم فقط بعضی از دوستان احساس میکنند کار بد ماله بقیه بده....
حالا چون بازیگره حق اشتباه نداره...اونم آدمه عین خود ما....
به نظر من یک گناه بزرگ ما کلی گناه کوچک هیچ فرقی نداره.
بارها داستان که حضرت محمد میگه در بیابان هیزم جمع کنید رو شنیدیم....
ولی انگار موقع عمل...فراموشی میگیریم

parisa.66

عضو جدید
هاله جان واقعا ممنون كارت خيلي درسته كه اين تاپيكم زدي آفرين به شهامت و صداقتت

كاش تو اون تاپيك اينقد توهين به حامد بهداد و رفتار و بازياش نمي شد

esmikhani.m

عضو جدید
[

اینطور مسائل و رفتار بازتاب کاملاً اجتماعی دارد و نمیتوان آنرا صرفاً مسئله شخصی تلقی کرد.

شما ببینید وقتی از یک بازیکن فوتبال رفتار ناشایستی سر میزند همان روز در بین طرفداران آشوبی ایجاد میشود که نهایتاً با نیروی ضد شورش و قوای انتظامی باید حل شود . بهتر نیست که اینگونه افراد بدلیل الگو گرفتن بخش بزرگی از جامعه و خصوصاً نسل جوان از رفتار آنها ، بیشتر مراقب رفتار و گفتار خودشان باشند.

برخی از جامعه شناسان ما معتقدند که بسیاری از رفتارهای ضد اجتماعی و ضد اخلاقی جامعه ما محصول سینمای دهه 60 و 70 میلادی و خصوصاً نوعی از دوبلاژ که به " پس گردنی " معروف است میباشد. شاید برای شما تحلیل بسیاری از مسائل ساده باشد ولی اینرا نمیتوان برای تمام آحاد جامعه در نظر گرفت.

اینطور رفتار نیست یه مشت خبرنگار پول پرستن که حاضرن برای پول از کاه کوه بیسازن....یه لینکم گذاشتم تو اون تاپیک قبلی.....
اینارو اونها رسانه ای میکنند و باعث این آشفتگی میشن.....اونم با دروغ....و بزرگ نمایی
شما هم بهتر یک منبع موثق بیارید...چون همینجوری نمیشه به اخبار اعتماد کرد...

بالا