تصاویری که ورود دختران به ورزشگاه را ممنوع کرد

behnam.95

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پس از بازی اول ایران و ژاپن که ورود بانوان هم برای تشویق تیم ملی والیبال در مقابل ژاپن، به ورزشگاه آزادی آزاد بود، صحنه هایی رخ داد که باعث شد در بازی دوم به یکباره تصمیم گرفته شود ورود بانوان را ممنوع اعلام کنند.

Sima.N

عضو جدید
خب اینا الان چیکار کردن؟؟؟بنده های خدا....
همینو بگو انتظار دارین تو اون شلوغی حواسشون به حجابشون باشه خوب بازی حساس بوده حواسش نبوده دیگه ااونای دیگم که کاری نکردن دارن تشویق می کنن دیگه اومدن که همین کا رو کنن.........:redface:

havij139

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب چی شد مگه؟!!!!
چیکار مردن اینا؟!!!
پسرا اوفتادن دنبال دخترا؟!!!!
چند نفر حامله شدن؟!!!!!

اینطور که معلومه جایگاه خانوم ها و آقایون هم یکی نیست پس مشکلشون چیه؟!!!

مگه ما هر روز اینارو تو خیابون یا هر جای دیگه نمی بینیم؟!!!! این جور حجابا که واسه ما عادیه ..کسی هم به چشم ناپاک نگاهشون نمیکنه...

ورزشگاه مقدسه؟!!! مگه مسجده؟!!!

تا کی می خوان خودشونو گول بزنن؟! مثلا می خوان بگن اینجا خارجه و تو ایران همچین حجابی وجود نداره؟!!! تا کی می خوان تو تلوزیون این جور حجاب ها رو نشون ندن و از افراد با حجاب مصاحبه کنن

انقدر آدم کوته فکر میشه!!.... بیشتر دختر ها حجابشون اینطوریه.... تا کی می خوایم دروغ بگیم خوب....(سوء تفاهم نشه من منظورم با استارتر نبودا..چون اخبار رو نقل کرد...منظورم با این جور طرز فکرهای سطحی بود)

آخرین ویرایش:

Mute

عضو جدید
کاربر ممتاز
من فکر کنم بیشتر بخاطر تعداد زیاد دخترا بوده... .:D

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
حالا من نفهمیدم چیکار کردن که نذاشتن برا بازی بعد هم بیان؟
اگه کسی فهمید به منم بگه

بابك خسروي

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب چی شد مگه؟!!!!
چیکار مردن اینا؟!!!
چند نفر حامله شدن؟!!!!!

مگه ما هر روز اینارو تو خیابون یا هر جای دیگه نمی بینیم؟!!!! این جور حجابا که واسه ما عادیه ..کسی هم به چشم ناپاک نگاهشون نمیکنه...

تا کی می خوان خودشونو گول بزنن؟! مثلا می خوان بگن اینجا خارجه و تو ایران همچین حجابی وجود نداره؟!!! تا کی می خوان تو تلوزیون این جور حجاب ها رو نشون ندن و از افراد با حجاب مصاحبه کنن

انقدر آدم کوته فکر میشه!!.... بیشتر دختر ها حجابشون اینطوریه.... تا کی می خوایم دروغ بگیم خوب....(سوء تفاهم نشه من منظورم با استارتر نبودا..چون اخبار رو نقل کرد...منظورم با این جور طرز فکرهای سطحی بود)

سلام دوست عزيز
لااقل اون آواتار و امضاتو عوض كن تا آدم دلش نسوزه!!!!!!!
حتما مي خواين بگين كه شهدا هم كوته فكر بودن كه جونشونو گذاشتن كف دستشون و رفتن براي حفظ ناموس مردم جنگيدن!!!!!!
واقعا متاسفم كه انقدر راحت بي حجابي رو رو با كلمات مگه چي شده؟ چند نفر حامله شدن؟ و ... خيلي ساده فرض ميكنين!!!!!!
خدا همه مارو عاقبت بخير كنه انشاالله

alikia

عضو جدید
کاربر ممتاز
چشونه مگه بنده خدا ها.....
اینه ما پسر ها حداقل فحش نمیدن...
باید بودید تو بازی با ژاپن میدید این دختر ها بودن که بازی رو گرم کردن با تشویق هاشون...

shakibam

عضو جدید
کاربر ممتاز
همین؟بخاطر همین؟نزن این حرفو..
اونا دنبال بهانه بودن.وگرنه باید ورود بانوان و توی جامعه ممنوع اعلام کنن و حکم تیر بدن دیگه!
مگه اون پسرایی که تا پاشون میرسه به ورزشگاه لخت میشن کار بدی نکردن؟مگه خونه ی خالشونه؟؟؟

smooth criminal

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
میخواستم یه چیز بگم، بعد دیدم چیزی نگم بهتره...!!!!!
بیخیال... :D

sajjad_mke

عضو جدید
خوب چی شد مگه؟!!!!
چیکار مردن اینا؟!!!
چند نفر حامله شدن؟!!!!!

بله محل ورزش مقدس هستش
مشکل دخترای اونجا برو از با غیرت ها بپرس
وای که ماهواره غیرت مردای ایرانو برد

ارزش زن خیلی بالا هستش

anna bagheri

عضو جدید
بله محل ورزش مقدس هستش

ارزش زن خیلی بالا هستش

پسر من اونجا بودم... اصن یه وضی.... !
mitunam beporsam che vazi?shoma rafte budi unja dokhtaraye mardomo bebini ya baziro?cheshet asan chera unja bud?moshkel az khode derakhte

shayan133

عضو جدید
کاربر ممتاز
مسوولین هنوز دنبال قاتل بروسلین......
به جای تورم بیش از حد و مشکلات مردم دنبال چی هستند.......

Paydar91

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
مسلما همه ی ماجرا این نیست.........

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
یاد زمانی که شهرمون تیم بسکت داشت افتادم

چند سال پیش بود ..!!

کسی بازی رو نگاه نمیکرد که ... پسرا اینور .. دخترا اونور .. نبودین که :D

ولی اینطوری خوب نیست .. بنظرم نباید مشکلی داشته باشه .. به شرطی که اولا جوونا جنبشو داشته باشن و بعد درست فرهنگ سازی بشه :smile:

havij139

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست عزيز
لااقل اون آواتار و امضاتو عوض كن تا آدم دلش نسوزه!!!!!!!
حتما مي خواين بگين كه شهدا هم كوته فكر بودن كه جونشونو گذاشتن كف دستشون و رفتن براي حفظ ناموس مردم جنگيدن!!!!!!
واقعا متاسفم كه انقدر راحت بي حجابي رو رو با كلمات مگه چي شده؟ چند نفر حامله شدن؟ و ... خيلي ساده فرض ميكنين!!!!!!
خدا همه مارو عاقبت بخير كنه انشاالله

از شهدا یاد گرفتم واسه ی این که ایمانم حفظ بشه خودمو اصلاح کنم ...چشممو اصلاح کنم...دلمو پاک کنم....جولوی هوا و حوسمو بگیرم...جولوی دهنمو بگیرم....
نه اینکه عامل گناه و تو بند و اسارت بگیرم تا ایمان من حفظ بشه...
چنتا تار مو ایمان منو سست نمیکنه..ایمان اون دختر رو هم سست نمی کنه... من بدم میاد فکر و اخلاق و شعور منو با اعراب که نادان ترین و بلحوس ترین مردم بودن مقایسه کنن ..اونم 1400 سال قبل

در هر زمان و با توجه به فرهنگ اون زمان حجاب تغییر می کنه.. هر زمان که عقل و شعور انسان کامل تر میشه و می تونه جولوی هوا و حوس خودشو بگیره حجاب
می تونه تغییر کنه.. من هم اگه زمان پیامبر بودم نمیذاشتم موی کسی بیرون بیاد و همه باید چادری باشند
من هم اگه زمان انقلاب بودم نمی ذاشتم کسی با مانتو بیرون بیاد
یادم نمیره موقعی که همه چادری بودن و حدود10 سال پیش یواش یواش چادر داشت کنار میرفت و مانتو داشت عرف میشد.. مردم تک . توک به سمت مانتو میومدن و چشم مردم و آقایونم داشت نسبت به مانتو پاک میشد که شد... الانم باز شال و روسری اومده.. باز چشم مردم پاک شد...الان جرات داری بگی که مانتو حتی اگه حجابش کامل باشه گناهه و باید همه چادر سر کنن؟! همه میان اعتراض می کنن... این جور حجابم همین طور..

شما هم 10 سال دیگه اگه برگردی دوباره به این تاپیک, به این نوشته ی خودتون می خندید

بله محل ورزش مقدس هستش

ارزش زن خیلی بالا هستش

کجای قرآن نوشته محل ورزش مقدسه و نباید بدون حجاب وارد شد؟ اگه مقدسه پس چرا اونجا به خواهر و مادر این و اون فحش میدن و کسی چیزی نمیگه؟
شما ارزش زن رو بیشتر از خودشون می دونید؟ ارزش زن رو می دونید وبهش نگاه حرام می کنید؟ ارزش زن رو می دونید وجولوش فحش میدید و تیکه میندازید؟
اگه ارزش زن رو می دونستید بهش حق میدادید که برای تشویق تیم کشورش راحت بیاد بازی رو ببینه و شرایطی فراهم می کردید که بدون این که کوچکترین آسیبی بهشون برسه بازی رو نگاه کنن....شرایطی رو فراهم می کردید که چشم مردم پاک باشه..شرایطی رو فراهم می کردید که مردم بی فرهنک ما با دیدن مو های یک دختر اسلام و مسلمانی و وجدان و شرف و آبروی خودشون یادشون نره

بعضی ها گفتن ما اونجا بودیم و مردم به جای این که به بازی نگاه کنن به دخترها نگاه می کردن..اینه ارزش زن؟این افراد الان ارزش زن رو می دونن؟مگه دختر ندیده اید؟ ببخشیدا مگه موهای خواهر و مادرتون رو ندیدید که الان با دیدن مو ها و حرکات دختر مردم چشماتون 4 تا شده؟

کی می خوایم فکرمونو و چشممونو ورفتارمونو درست کنیم تا یک زن هم مثل مرد تو جامعه آزاد باشه و از نعمت آزادی برخوردار باشه و مشکلی هم براش پیش نیاد
باید به یک جایی از لحاظ ایمان برسی که اگه تو خیابون رد شدی و 100 تا دختر لخت جولوت راه برن بهشون نگاه نکنی..

اگر هم اشارتون نسبت به ماهواره با من بود که باید اعلام کنم تهمت زدید و به مسلمان بودن خودتون شک کنید..

آخرین ویرایش:

taranom.s

عضو جدید
حالا مشکلشون چی هست این بندگان خدا؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!
تو خیابون که بد تر از ایناشم هست
چطوره در خیابونا رو هم ببندن....

بابك خسروي

عضو جدید
کاربر ممتاز
از شهدا یاد گرفتم واسه ی این که ایمانم حفظ بشه خودمو اصلاح کنم ...چشممو اصلاح کنم...دلمو پاک کنم....جولوی هوا و حوسمو بگیرم...جولوی دهنمو بگیرم....
نه اینکه عامل گناه و تو بند و اسارت بگیرم تا ایمان من حفظ بشه...
چنتا تار مو ایمان منو سست نمیکنه..ایمان اون دختر رو هم سست نمی کنه... من بدم میاد فکر و اخلاق و شعور منو با اعراب که نادان ترین و بلحوس ترین مردم بودن مقایسه کنن ..اونم 1400 سال قبل

در هر زمان و با توجه به فرهنگ اون زمان حجاب تغییر می کنه.. هر زمان که عقل و شعور انسان کامل تر میشه و می تونه جولوی هوا و حوس خودشو بگیره حجاب
می تونه تغییر کنه.. من هم اگه زمان پیامبر بودم نمیذاشتم موی کسی بیرون بیاد و همه باید چادری باشند
من هم اگه زمان انقلاب بودم نمی ذاشتم کسی با مانتو بیرون بیاد
یادم نمیره موقعی که همه چادری بودن و حدود10 سال پیش یواش یواش چادر داشت کنار میرفت و مانتو داشت عرف میشد.. مردم تک . توک به سمت مانتو میومدن و چشم مردم و آقایونم داشت نسبت به مانتو پاک میشد که شد... الانم باز شال و روسری اومده.. باز چشم مردم پاک شد...الان جرات داری بگی که مانتو حتی اگه حجابش کامل باشه گناهه و باید همه چادر سر کنن؟! همه میان اعتراض می کنن... این جور حجابم همین طور..

شما هم 10 سال دیگه اگه برگردی دوباره به این تاپیک, به این نوشته ی خودتون می خندید

سلام دوست عزيز ممنون كه ايمان رو براي من تعريف كردين و اين كه متذكر شدين ايمان زمان داره و مكان!!!!!
بنده هيچ عرضي ندارم فقط خواهش مي كنم يه بار ديگه با دقت اين آيه رو بخونين بعد ايمان رو تعريف كنين
و به زنان با ایمان بگو:
از بعضى نگاه‏هاى خود (نگاه‏هاى غیر مجاز) چشم‏پوشى كنند و دامن‏هاى خود را حفظ نمایند و جز آنچه (به طور طبیعى) ظاهر است، زینت‏هاى خود را آشكار نكنند و باید روسرى خود را بر گردن خود بیفكنند (تا علاوه بر سر، گردن و سینه‏ى آنان نیز پوشیده باشد) و زینت خود را ظاهر نكنند جز براى شوهر خود، یا پدر خود یا پدرشوهر خود، یا پسر خود، یا پسر شوهر خود (كه از همسر دیگر است) یا برادر خود، یا پسر برادر خود، یا پسر خواهر خود، یا زنان (هم‏كیش) خود، یا آنچه را مالك شده‏اند (از كنیز و برده)،یا مردان خدمتگزار كه تمایل جنسى ندارند، یا كودكانى كه (به سنّ تمییز نرسیده و) بر امور جنسى زنان آگاه نیستند. و نیز پاى خود را به گونه‏اى به زمین نكوبند كه آنچه از زیور مخفى دارند آشكار شود. اى مؤمنان! همگى به سوى خدا باز گردید و به درگاه خدا توبه كنید تا رستگار شوید.

havij139

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست عزيز ممنون كه ايمان رو براي من تعريف كردين و اين كه متذكر شدين ايمان زمان داره و مكان!!!!!
بنده هيچ عرضي ندارم فقط خواهش مي كنم يه بار ديگه با دقت اين آيه رو بخونين بعد ايمان رو تعريف كنين
و به زنان با ایمان بگو:
از بعضى نگاه‏هاى خود (نگاه‏هاى غیر مجاز) چشم‏پوشى كنند و دامن‏هاى خود را حفظ نمایند و جز آنچه (به طور طبیعى) ظاهر است، زینت‏هاى خود را آشكار نكنند و باید روسرى خود را بر گردن خود بیفكنند (تا علاوه بر سر، گردن و سینه‏ى آنان نیز پوشیده باشد) و زینت خود را ظاهر نكنند جز براى شوهر خود، یا پدر خود یا پدرشوهر خود، یا پسر خود، یا پسر شوهر خود (كه از همسر دیگر است) یا برادر خود، یا پسر برادر خود، یا پسر خواهر خود، یا زنان (هم‏كیش) خود، یا آنچه را مالك شده‏اند (از كنیز و برده)،یا مردان خدمتگزار كه تمایل جنسى ندارند، یا كودكانى كه (به سنّ تمییز نرسیده و) بر امور جنسى زنان آگاه نیستند. و نیز پاى خود را به گونه‏اى به زمین نكوبند كه آنچه از زیور مخفى دارند آشكار شود. اى مؤمنان! همگى به سوى خدا باز گردید و به درگاه خدا توبه كنید تا رستگار شوید.

سلام
مرسی قابلی نداشت:دییی
شما فکر کنین افراد و پسرهای داخل اون ورزشگاه یا داخل خیابان مردان خدمتگزار که تمایل جنسی ندارن هستن:دیی . ما خدمتگزار این ملتیم:دی(شوخی کردم)

راستش درسته..من بهتون حق میدم..قرآن درست گفته..منم قبول دارم
ولی یه چیزو متوجه نمیشم..
من دارم به چشم خودم میبینم..دارم با تمام حواسم درک میکنم این قضیه رو, که دیدن و یا نشان دادن چنتا تا مو آدم و به فساد نمیکشونه...
آخه اگه این و قبول نکنم ینی دارم به خودم دروغ میگم و به وجدانم دروغ میگم
اینو نمیتونم درک کنم
من اگه1000تا دختر بی حجابم جولوم باشن بهشون نگاه نمی کنم و اگر هم برفرض محال نگاه کنم به راه بد کشیده نمیشم..پس به خودم میگم که اشکال نداره اونا اینطوری باشنو بذار هرکاری که میکنن بکنن

خوب الان ممکنه بگید که همه مثل من نیستن وفلان..منم میگم آره شما راست میگید ..ولی میشه فرهنگ سازی کرد
ببخشید از الان یه صحبتی دارم ممکنه به بعضی ها بر بخوره ولی تجربه ی شخصیه منه پس معذرت می خوام و...
ببینین اگه چنتا جوان بی فرهنگ که معلوم نیست زیرتربیت کی بزرگ شدن و فرض کنین روستایی همهستن.. و تو روستاشون دخترها همشون چادر میذارن ولی باز هم اون پسرها تحریک میشن(دیدم)
حالا ممکنه یه دختر شهری(با مانتو ی گشاد وبدون این که مویی دیده بشه) بیاد داخل روستا..اون موقع همه ی پسرهای بی فرهنگ و ...حمله می کنن به اون دختر(این رو هم متاسفانه دیدم..) . یا بلعکس اگه یکی از اون پسرها بیاذ شهر و یهو یه دختر مانتویی ببینه مطمئنن تحریک میشه و..
حالا میریم جولو.. همین اتفاق در شهر پیشرفته تر از لحاظ شعور وفرهنگ.. اون پسری که همه ی دختر های شهرشون مانتویی بودن.. اگه یه دختر با مانتو تنگ و بی حجاب ببینن باز تحریک میشه
ولی میشه فرهنگ سازی کرد..الان اون پسری که از روستا اومده شهر و زمانی دخترهارو چادری میدید ولی الان مانتویی میبینه ممکنه اون لحظه تحریک بشه ولی اگه بهش یاد بدیم..اگه جولوشو بگیریم..اگه این کارشو جرم محسوب کنیمو سخت گیری کنیم..اگه شعورشو ببریم بالا اینکارو نمی کنه و اگه چند سال در داخل اون شهر زندگی کنه مثل بقیه میشه و به این نوع حجاب حساسیت نشون نمیده

باز یه مثال میزنم..... دوستی داشتم چند سال پیش تا یک دختر که مانتوی تنگی پوشیده بود و میدید بهم میگفت اون دخترونگاه کن اووووووف س ی ن ش و.. بعد با یه لبخندی منو نگاه میکرد و از منم انتظار داشت که منم بخندم... ولی من با اخم بهش نگاه کردم و چند روزی باهاش صحبت نکردم و.. بعد چند روز متوجه عمل زشتش شد..و مابقی داستان... الان ببینیش اگه کسی رو ببینه که به یه دختر تیکه میندازه باهاش برخورد میکنه و با رفتارش فرهنگ سازی میکنه و اون یکی و به همین ترتیب....

یبینی که به جای این که صورت مسئله رو پاک کنیم می تونیم جواب مناسبی پیدا کنیم.. باید سطح نگرش و فرهنگمون رو ارتقا بدیم..
همونطور که مستحظر هستید نه من می تونم جولو این روند بی حجابی و دیدن ماهواره و خوردن مشروب و 100تا کار دیگه روبگیرم نه شما نه هیچ کس دیگه...مردم کار خودشونو میکنن.. پس بهتره قبل از این که دیر شه راه درستو قبل از این که یکی دیگه بیاد بهشون نشون بده , خیلی دوستانه بهشون نشون بدیم و این فرهنگ زیبا دیدن و به حق کسی تجاوز نکردن رو ترویج بدیم

وای ببخشید سرتونو درد آوردم..... شاید من اشتباه می کنم ..ولی از این که من و دوستم و دوستانم و کسایی میشناسم که بی فرهنگ و چشم ناپاک بودن ولی زیر دست بعضی افراد آدم شدن , ایمانمون با دیدن این جور حجابا کم نیمشه و حتی بیشتر هم میشه و این که حق کسی رو ضایع نمیکنیمو به کسی فحش نمیدیم و به کسی تیکه نمیندازیم و با خواهر و مادر و عممه ی کسی کاری نداریم مطمئنم

...

آخرین ویرایش:
بالا