تسلیت به امیر عزیز...

E . H . S . A . N

مدیر تالار مهندسی معماری مدیر تالار هنـــــر
مدیر تالار
امیدوارم روحشون قرین آرامش باشه ، و در جوار ِ رحمت ِ حق !

امیر جان تسلیت عرض می کنم و امیدوارم خداوند به شما و خونواده ی محترم صبر ِ جمیل عطا کنه .

اللهم صلی علی محمد و آل ِ محمد . . .:gol:

mohsen-gh

مدیر تالار فلسفه
مدیر تالار
امیر جان خیلی ناراحت شدم...

تسلیت میگم...

از خداوند سبحان برای مرحوم پدر بزرگوارتون علو درجات و رحمت واسعه و برای شما و خانواده محترمتون اجر جزیل و صبر جمیل مسئلت دارم...

meysam_ak

کاربر فعال مهندسی شیمی ,
کاربر ممتاز
امیرجان تسلیت میگم...........
خدا بیامرزه پدر بزرگوارت رو........
واقعا متاسف شدم.....

بهار63

عضو جدید
نمی دونم کی هستی وچند سالته و اهل کجایی فقط می دونم وقتی یه هم وطن دلش به درد میاد، باید بهش تسلی داد
اما نمی دونم با چه جمله ای؟
.
.
.
فقط می تونم بگم:
هموطن عزیزم، امیر جان بهت تسلیت می گم ان شا الله غم آخرت باشه و ان شا الله روحش با صالحان و اولیا محشور باشه.

آخرین ویرایش:

IRANIAN VOCAL

عضو جدید
کاربر ممتاز
امیر جان

درگذشت پدر گرامی و عزیزت را به شما دوست عزیز و

همه ی بازماندگان تسلیت عرض می کنم.

خداوند توانا به شما صبر عطا بفرماید.

Unline

عضو جدید
امیر جان؛ من واقعا از اعماق قلبم ناراحت شدم وقتی این خبر رو خوندم؛ به قدری که اشک از چشم هام جاری شد ؛ نمیدونم اصلا کلمات میتونن در چنین شرایطی باعث دلگرمی و آرامشت بشن یا نه منتها ابزار دیگه ای در اختیار ندارم؛ فقط بدون جز اولین چهره هایی هستی که در این انجمن باهاشون آشنا شدم و همین؛موضوع پیش اومده رو برام سخت کرده؛برات آرزوی صبر می کنم و دعا می کنم از صمیم قلب که روح ایشون در آرامش باشه و عزیزانت رو سالیان سال در کنارت داشته باشی؛حرفی برای گفتن ندارم ؛ به خصوص اینکه امکانات نبود و با گوشی اصلا نمیتونم خوب احساسم رو بیان کنم و قشنگ بنیسم ؛ و فقط از اعماق قلبم برات صبر آرزو می کنم؛واقعا ناراحت شدم ؛؛؛ دوستدارتم؛در شادیهات شریک شم عزیزم

V A H ! D

کاربر فعال تالار مهندسی صنایع ,
کاربر ممتاز
.
.
.

سلام!

تسلیت عرض میکنم! خدا صبرت بده امیر جان!

توکلت به خدا باشه و ما هم همه گی برای پدر عزیزت طلب مغفرت میکنیم ... :(:gol: