تست روانشناسی (ساده و با حال)!

mehdisepehri

عضو جدید
برای فهمیدن این موضوع که واقعا احساساتی هستید یا منطقی، فقط کافیه چند لحظه وقت بذارید.

یک تست کوتاه اما جالب :
ابتدا برای چند لحظه به کف دستتان نگاه کنید.
و پس از آن به ناخن‌های همان دستتان نگاه کنید.

( تا وقتی این دو کار رو نکردید آخر مطلب رو نخونید، وگرنه ارزشش رو از دست میده ، سر کاری نیست مطمئن باشید)
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

جواب تست :
اگر برای دیدن ناخن‌ هایتان دستتان را برگرداندید و ناخن‌ها را نگاه کردید؛ گفته می‌شود که انسانی بیشتر منطقی هستید
ولی اگر برای دیدن ناخن‌هایتان در همان حال که کف دستتان مقابل شما است، انگشتانتان را خم کردید و به ناخن هایتان نگاه کردید، بیشتر بر احساس‌تان تکیه دارید..

خب کدوم بودید؟
من خودم منطقی بودم...

scorpio20

عضو جدید
من دستمو برگردوندم..و تا حالا خودم هم فکر میکردم منطقیم ولی حوادثی پیش اومده که من فهمیدم خیلی هم احساساتیم متاسفانه....

torpheh

عضو جدید
منم دستمو برگردونم آدم خیلی منطقی ای هستم اما در عین حال بدجئری هم احساساتی هستم

niloo-far

عضو جدید
منطقی
احساسی هستم ولی همیشه سعی می کنم منطقم به زور هم که شده بهش غلبه کنه:D

Sajjad_Fashion

عضو جدید
جواب منطقی شد.
اما به نظر من تست های فروید که از نظر علمی تایید شدن نتیجه نزدیکتری در مورد روانشناسی می دن
در کل جالب بود.

nazgol koochoolo

عضو جدید
دستمو برگردوندم.ولی اصلاً منطقی نیستم.بیشتر احساساتم عمل می کنه تا منطقم

maryama maryam

عضو جدید
منطقی

منطقی

خیلی باحال بودا...فقط یه چیزی به نظرت این یه تست هوش میتونه باشه یا نه؟:smile:

narcissus22

عضو جدید
منطقی.خودمم همین سعی رو دارم که اینطوری باشم ولی خب خیلی وقتا احساسی عمل میکنم..به نظرم از ایرانی بودنمونه!!!!!!!!!!!!!!!چه ربطی داشت؟

dokhtar 68

عضو جدید
من اول بدون برگردوندن دستم به ناخنم نگاه کردم. بعدش به خودم گفتم چرا نگفته چطوری به ناخن نگاه کن. یه کم که نگا کردم دستمو بر گردوندم و گفتم چون نگفته شابد منطورش اینطوری باشه. من چی میشه؟ یعنی بیشتر احساساتی ام اما منطق رو باهاش ترکیب میکنم؟؟؟؟؟

pedram.po

عضو جدید
منم منطقی شدم
منطقی هستم ولی طاقت حرف زورو ندارم زود عصبانی میشم
ولی تسلیم حرف منطقی هستم

m.e.a.r

عضو جدید
کاربر ممتاز
من هر دو به ذهنم اومد ولی انپگشتامو خم کردم و به ناخونام نگریدم!پی احساسی بیشتر از منطقی!