تحلیل شخصیت dzzv_13

وضعیت
موضوع بسته شده است.

modir banoo

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان:gol:

نوبت تحلیل شخصیت دوست عزیزمون ***dzzv_13***

هست

از امروز به مدت 5 روز می تونید به تحلیل شخصیت دوستمون بپردازید.

امیدوارم تحلیل شخصیت رو با تعریف و تمجید از شخص اشتباه نگیرید
شحصیت رو نقد کنید، هم نکات مثبت و هم نکات منفی ش را بیان کنید
حتما، لطفا ادب رو رعایت کنید و نقد کردن رو با زیر سوال بردن شخصیت تحلیل شونده اشتباه نگیرید.

قوانین کلی تحلیل شخصیت :

1.کسانی که ثبت نام می کنند باید حداقل یک سال از عضویتشان گذشته باشد و حداقل 1000 پست داشته باشند.
2. کسانی که می دانند هنوز آن چنان ارتباطات گسترده ای با اعضای سایت ندارند که بخواهند تحلیل شوند لطفا ثبت نام نکنند.
3.
در صورتی که نوبت به تحلیل
شما رسیده و شما به علت عدم حضور در سایت اعلام آمادگی نکنید، جایتان به نفر بعدی داده می شود و شما به آخر لیست می روید.
4.از هر گونه اسپم خودداری کنید. فقط تحلیل کنید و برای تشکر از دوستانتون زدن دکمه ی تشکر کافیست.
5. مدت تحلیل شخصیت 5 روز است که اطلاع رسانی به دوستان توسط خودتان انجام می گیرد.
6. برای داشتن تحلیلی تخصصی تر و بهتر لطفا به این تاپیک ها سری بزنید :
روانشناسی تيپ هاي مختلف شخصيتي
شخصیت شما درون گراست یا برون گرا؟
تحلیل رفتار متقابل اریک برن (شناخت کودک-بالغ- والد و کمکِ آنها در درک روابط انسانی){خصوصا پست آخر این تاپیک}
7. کاربران فعال و مدیران هر تالار، شامل قانون اول نمی شوند و می توانند با هر تعداد پست و هر تاریخ عضویتی برای تحلیل ثبت نام کنند.

Sima

مدیر تالار مهندسی هسته ای همکار مدیر تالار زبان
مدیر تالار
کاربر ممتاز
به به تالار روانشناسی چه رنگ قشنگی پیداکرده بااین تاپیک
اول از دید همه کاربرا میگم:)
امیرحسین پسر اروم و مهربونیه خیلی ساکته درونگراس
ودرکل کم حرفه...
حالا بعنوان بردار زاده میگم:)
تاکید دارم خیلی مهربونه
آروم؟؟کی گفته آرومه!!!خیلی شوخه:D
کم حرفم نیس معمولی و اهل بگوبخند...:)
فوتبالشم عالیه.....گل خور حرفه ایه:D
عموببخشیدا ولی تاپیک خودته میگم دیگه
بعداینکه ........خیلی بامعرفت(واقعا کمه هرچقد تاکیدکنم)
دیگه ببخشید من تحلیل از بعد سایکالجی بلدنبودم دیگه شناختمو گفتم:)

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به به به سلام :d

میبینم که ناخدا هالوار رو دارن کالبد شکافی میکنن :d

امیر حسین خان ازکاربرای قدیمی و کارکشته ی باشگاه هست :دی

خداییش خیلی زحمت میکشن خوش اخلاق و خوش برخورد. شخصیتی ارام

ماشالله هزار ماشالله

کم کم باید براشون آستین بالا بزنیم :d

امیر حسین یکی از اون افرادی هست که وقتی میبینمش خاطرات شیرین باشگاه میاد تو ذهنم کاربرای قدیمی و...

یادش بخیر

تاپیک ناخدا ویکی ( همون هالوار خودمون :| ) یکی از ماندگار ترین تاپیک هایی هست که ایشون نوشتن ! نکته جالب توجه اینه که من هیچوقت تو این

تاپیک پست نذاشتم :) خب ما متاسفانه قدیما سعادت نداشتیم اشنایی داشته باشیم .. هرچند دور ا دور از تجاربشون استفاده میکردم

اشنایی من و امیرحسین خان برمیگرده به دقیقا تاریخش یادم نیس ولیرمربوط به این تاپیک میشه : )

خوشحالم که افتخار پیدا کردیم تاپیک مونو با امیرحسین اقا نوشتن ( این تاپیک )

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/483110-(پسرا)-بنظرتون-کی-بهتره؟؟

خلاصه امیر. جان یک مدیر خوب و یک دوست خوب هست که میشه روش حساب کرد. ;)

موفق و موید باشی همیشه عزیزم :heart:

P O U R I A

مدیر مهندسی شیمی مدیر تالار گفتگوی آزاد
مدیر تالار
سلام
برادر ناخدا
خیلی مودب و با شخصیت
خیلی تفکرات زیبایی داره
رفیق
اینجا که با ایشون در ارتباطم بسیار دوست داشتی هستن. جای دیگری که با ایشون در ارتباطم دوست داشتنی تر!
تعریف الکی نکردم! رفیق. . .

modir banoo

عضو جدید
کاربر ممتاز
طبق روال همیشگی برای حسن ختام تاپیک تحلیل شخصیت، در آخر هر تحلیل چند تا سوال مطرح می کنیم که بتونیم از شخصیت دوست تحلیل شوندمون شناخت بهتری به دست بیاریم
باشد که دوستان با صبر و حوصله به این سوالات پاسخ دهند تا این شناخت حاصل شود و دیگر لغت شخصیت مجازی یا چهره مجازی جایی در فرهنگ لغت ما در این دنیای مجازی نداشته باشد:gol:

1. به نظرتون دوستان تونستن خوب زوایای شخصیتیتون رو تحلیل کنند و نکات مثبت و منفی شما رو بگن؟

2. شخصیت مجازیتون با شخصیت واقعیتون چقدر فرق داره؟ در صورت تمایل توضیح دهید...

3. اگه به سوال قبلی جواب مثبت دادید، لطفا بگید که آیا دوست دارید همین شخصیت مجازی رو در بیرون از اینجا هم داشته باشید؟ به نظرتون چه چیزی باعث میشه که نتونید اون شخصیتی که اینجا دارید رو در بیرون از اینجا هم داشته باشید؟

4. از نظر خودتون نکات منفی و مثبت شخصیتتون چیه؟

5. طبق نظریه تحلیل متقابل شخصیت هر فرد از سه بحش تشکیل شده (کودک، والد، بالغ)، به نظرتون کدوم یک از این سه بخش در شما غالب هست؟

6. به اینکه دیگران چه تصویری از شما در ذهنشون دارن چقدر اهمیت میدید؟

7.به نظرتون میشه تو دنیای مجازی نسبت به آدما شناختی که به خودِ واقعیشون نزدیک باشه رو به دست آورد؟ تجربه ای در این مورد داشتید، در صورت تمایل توضیح بدید...

8. آیا این تحلیل ها تاثیری در رفتار و عادات شما داشته است؟ اگر جواب مثبت است لطفا توضیح دهید...

9. کدوم یک از دوستان تونستند تحلیل بهتری ارائه بدن و حس می کنید بهتر تونستند شما رو بشناسند؟

:gol:

fateme_003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مرسی لیمویی که تاپیکو اوردی بالا:redface:
جناب ناخداویکی از کاربرای خیلی قدیمیه اینجاست
مهربون مودب باشخصت وشاعر واحساسی
بظاهر ادم خیلی ارومی میاد وسرش به کار خودشه ولی فک میکنم شیطونم باید باشه
یه جورایی میدونه کی وکجا چه حرفی بزنه وچه رفتاری نشون بده و یکمم باید مغرور باشه:)

لیمویی

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی لیمویی که تاپیکو اوردی بالا:redface:
جناب ناخداویکی از کاربرای خیلی قدیمیه اینجاست
مهربون مودب باشخصت وشاعر واحساسی
بظاهر ادم خیلی ارومی میاد وسرش به کار خودشه ولی فک میکنم شیطونم باید باشه
یه جورایی میدونه کی وکجا چه حرفی بزنه وچه رفتاری نشون بده و یکمم باید مغرور باشه:)

خواهش میژه ایشالا تو رو بذاریم وسط تحلیلت کنیم

اره اینم قبول دارم...شیطنت مثبتی دارن...ولی هیچ وقت بی ادبی و دست انداختن و اذیت کردن توش نیست : )
همیشه هم حرفای خوب و تک میزنن....و یکمم مغرور بودن هم قبول دارم که البته مثبت و خوبه: )

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
سلام
مهندس امیرحسین عزیز شخصیت مجازیشون آروم،متین،باوقار و مغروره و بانظر نفس و فاطمه عزیز موافقم. شیطنت خاص خودشو داره!!
ادیب هست و سعی میکنه مطالب رو با زیباترین واژه ها بیان کنه. اما شاعر نیست هنو. انشالا میشه :دی
و خب درسخون.. من ایشونو از تاپیکی ک واسه راهنمایی داوطلبین آزمون ارشد زده شده بود و ازیشون دعوت شده بود تا مشاور و راهنمای دوستان باشه میشناسم.
دوست خوب اما کمرنگ منه
انشالا همیشه شاد و موفق باشید:gol:

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
اول از هر چیز عذر میخوام برای دیر اومدنم .. :gol:

1. به نظرتون دوستان تونستن خوب زوایای شخصیتیتون رو تحلیل کنند و نکات مثبت و منفی شما رو بگن؟
بله
نمیدونم چرا از واژه های "لجباز" "مغرور" که بکار بردن خوشحال شدم .. باعث شد بیشتر به خودم نگاه کنم .. خوب شناختن

2. شخصیت مجازیتون با شخصیت واقعیتون چقدر فرق داره؟ در صورت تمایل توضیح دهید...
دوستان گفتن اینجا آروم و ساکتم .. خواستم بگم اگر توی واقعیت منو میدید چی میگفتین .. خیلی از اینجا آرومتر و ساکت ترم :)
البته به جاش هم شلوغکار میشم و پر جنب و جوش

3. اگه به سوال قبلی جواب مثبت دادید، لطفا بگید که آیا دوست دارید همین شخصیت مجازی رو در بیرون از اینجا هم داشته باشید؟ به نظرتون چه چیزی باعث میشه که نتونید اون شخصیتی که اینجا دارید رو در بیرون از اینجا هم داشته باشید؟

در کل سعی میکنم فرق خاصی نداشته باشه
سعی میکنم در هر دو حالت خودم باشم .. همینطور آروم , مهربون و البته گاها پرانرژی .. : )

4. از نظر خودتون نکات منفی و مثبت شخصیتتون چیه؟
مثبتم اینه از اشتباهات میگذرم و سعی میکنم همیشه به همه احترام بزارم و همه برام باارزش باشن
نکات منفی هم میشه این باشه گاهی خیلی ساده اشتباه میکنم و تا ته یک خط رو نمیرم

5. طبق نظریه تحلیل متقابل شخصیت هر فرد از سه بحش تشکیل شده (کودک، والد، بالغ)، به نظرتون کدوم یک از این سه بخش در شما غالب هست؟
بسته به جاش متفاوت
شده جایی کودک بوده جایی والد .. ولی خب اکثرا بالغ بوده

6. به اینکه دیگران چه تصویری از شما در ذهنشون دارن چقدر اهمیت میدید؟
مهم برام .. مخصوصا اگر طرفم برام خیلی مهم باشه
دوست ندارم تصویر بدی توی ذهن کسی ایجاد کنم

7.به نظرتون میشه تو دنیای مجازی نسبت به آدما شناختی که به خودِ واقعیشون نزدیک باشه رو به دست آورد؟ تجربه ای در این مورد داشتید، در صورت تمایل توضیح بدید...
تا حدودی بله ولی نه در مورد همه و نه همه چیز
گاها پنهون کاری دیدم .. گاها صداقتهای بچگونه که چیزهایی که لازم نیست بگن رو دیدم که گفتن

نظرم فقط اینه صداقت اول باشه .. ولی لزومی نداره همه چیز گفته بشه .. :
)

8. آیا این تحلیل ها تاثیری در رفتار و عادات شما داشته است؟ اگر جواب مثبت است لطفا توضیح دهید...
اره
خیلی برام جالب بود مغرور بودن و لجباز بودن رو گفتن دوستان
الان یه لبخند آروم نشسته روی لبام که چه باحالم که میتونم گاهی هم لجباز و مغرور باشم :)

9. کدوم یک از دوستان تونستند تحلیل بهتری ارائه بدن و حس می کنید بهتر تونستند شما رو بشناسند؟

آقا یوسف .. مخصوصا اونجا که گفت برام آستین بالا بزنید :redface:
شوخی کردم .. :دی
تقریبا همه خوب تحلیل کردن و خیلی ازشون ممنونم که اومدم .. نظراتشون برام خیلی عزیز بود .. : )

تشکر از همه عزیزانی که وقت گذاشتن و اومدن نظر دادن .. این وقت گذاشتنشون برام یه دنیا ارزش داشت
زنده باشید هر کجا هستید :gol:

به فراز و فرود زندگیت .. ای دوست
دستهای پرفشار محبوبت
در کنار قدم زدنهای آروم
باشد نگاهی پر از عشق
در پشت و پناهتون ..
♥♥

آخرین ویرایش:

modir banoo

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون از امیرحسین عزیز بابت پاسخگویی به سوالات و از دوستان عزیز هم بابت شرکت در تحلیل تشکر می کنم :gol:
پایان تحلیل نوزدهم

وضعیت
موضوع بسته شده است.