تا حالا به چند نفر خیانت کردی؟

الهام پاییزی

عضو جدید
دیگر هیچ کلمه ای یارای ِ حرفی ندارد ، هیچ کلمه ای ، هیچ زبانی ، کاری از دستش ساخته نیست . چه بگویم ؟ ....
باید دست در آغوش ِ لحظات ِ سرشار از بودن و زندگی کردن ؛ باشی و زندگی کنی ؛ باشی و زنده کنی ؛ باشی و زندگی کنی ...
آری باشی و زندگی کنی ... که دوست داشتن از عشق برتر است .
و من ؛ هرگز ، خود را تا سطح ِ بلندترین ِ قله ی عشق های ِ بلند ، پائین نخواهم آورد .
کویر/ دوست داشتن / علی شریعتی

Unknown_S

متخصص سیستم های قدرت
کاربر ممتاز
آن زمان كه دوستمان مي داشتند ، دوستشان نداشتيم. آن زمان كه قدرمان را مي دانستند ، قدرشان را ندانستيم و آن زمان كه ما را گرامي مي داشتند ، گراميشان نداشتيم . و حال كه به قدر وارزششان پي برديم آنها هستند كه ما را ترك خواهند گفت . زيرا كاسه صبر هر چه قدر هم كه بزرگ باشد سرانجام روزي لبريز خواهد شد

کاش همه به این چند جمله ایمان داشتن! که پس از ، از دست دادنش متوجه میشن!

دیگر هیچ کلمه ای یارای ِ حرفی ندارد ، هیچ کلمه ای ، هیچ زبانی ، کاری از دستش ساخته نیست . چه بگویم ؟ ....
باید دست در آغوش ِ لحظات ِ سرشار از بودن و زندگی کردن ؛ باشی و زندگی کنی ؛ باشی و زنده کنی ؛ باشی و زندگی کنی ...
آری باشی و زندگی کنی ... که دوست داشتن از عشق برتر است .
و من ؛ هرگز ، خود را تا سطح ِ بلندترین ِ قله ی عشق های ِ بلند ، پائین نخواهم آورد .
کویر/ دوست داشتن / علی شریعتی

گیگیل

عضو جدید
دوست داشتن یعنی بودن با یکی.همیشه با اون.همه جا با اون ...خواستن اون.دیدن اون..شوق دیدن..اصطراب دیدن.تپش قلب .تو مشکلات هم بودن.پابه پاش گریه کردن و خندیدن.یکی شدن...........بعد همه اینا خیانت ببینید چیکار میکنید؟ شما بگین دوستان؟؟
من اینقدر از دخترها بدی دیدم که اگه به پام بیفته و بگه دوسم داره باور نمیکنم خیانت که تو خونشونه

گیگیل

عضو جدید
:razz:
مگه ادم چند بار از کسی خوشش میاد؟؟؟
بعد مگه دیوونس وقتی دوسش داره خیانت کنه؟؟؟؟؟؟؟

من با یه نفر بودم به خاطرش همه ی ادم هایی که موقعیتشون بهتر بود رو حتی نگاه نکردم
به خاطر این میگم اگه قلب کسی رو دوس داشته باشی کلمه هایی بی معنی میشن...
اطمینان معنی نداره چون اونو از خودت میدونی
شک معنی نمیده چون قبولش داری
.....
..
.
عشق قشنگه :redface:... اگه پیدا شه!!! ولی همون اندازه بی رحمه!! اینم هست!! :cry:
شما که تا اینجای داستانتو گفتی خب بقیشم بگو دیگه با اونی که بودی الانم هستی یا بهم زدی می دونی عشق قشنگ از نظر من چیه عشقیه که بری خاستگاریش وقتی جواب بله شنیدی بعد تو زندگی به وجود بیا عشقهای خیابونی به درد سطل آشغال میخوره اینو تجربه بهم نشون داد

neLLiii

عضو جدید
شما که تا اینجای داستانتو گفتی خب بقیشم بگو دیگه با اونی که بودی الانم هستی یا بهم زدی می دونی عشق قشنگ از نظر من چیه عشقیه که بری خاستگاریش وقتی جواب بله شنیدی بعد تو زندگی به وجود بیا عشقهای خیابونی به درد سطل آشغال میخوره اینو تجربه بهم نشون داد

اگه عشق باشه بهم زدن معنی نداره..
برو پست دومم رو بخون
در باره ی عشق خیابونی هم درست میگی
ماجرای ما خیلی فرق داره
هنوزم که بهش فک میکنیم به هیچ نتیجه ای جز قسمت نمی رسیم

j0o0o0o0o0di

عضو جدید
کاربر ممتاز
حسابش از دستم در رفته....
ولی خب لابد حقشون بوده که خیانت کردم دیگه....!
بعضی وقتا برای دوباره زندگی کردن خیانت لازمه...

Miss Nini

عضو جدید
ببخشید من از همه گل پسرا عذر میخوام اون روز اعصابم خیلی خورد بود یدفعه این حرف رو زدم
بعد هم نتونستم پاک کنم

sarah89

عضو جدید
دوستی با دوس داشتن فرق میکنه:
بنظر من دوس داشتن های خیابونی (که حالا دانشگاهیم از این نوع شده!!!)موقتی هستن...یه جور دلخوشی واینکه کسی رو داشته باشی شبا بهش تک بزنی!
ولی دوست داشتن به درون افراد بر میگرده که اینروزا این نوعش کمیاب شده!!!!

behnam_nurse86

عضو جدید
نمیدونم جریان چی هست که هرچی دختر تو پست من میخوره دخترهای خیلی خوبی هستن و اخر معرفتن و هیچ خیانتی بهم نمیکنیم و همه مشکلات و بحث ها با صحبت حل میشه البته ناگفته نمونه که من ادمی نیستم که برم دنبال دختر رابطه ای هم که ایجاد میشه همش تصادفی هست.
منم یه خصوصیتی دارم که اگه کسی بهم خیانت کنه من کاریش ندارم واگذارش میکنم به روزگار خودش تقاصش رو میگیره بارها به چشم خودم دیدم که حال طرف گرفته شده.

Schneider

مدیر بازنشسته
با خودت صادق باش ... تا حالا به چند نفر خیابت کردی؟دلشونو شکستی؟؟
من خیلی پشیمونم...الان حالم خیلی بده!!!
دوست دارم بازم ببینمشون تا ازشون حلالیت بگیرم:cry::(:cry::cry:
غیر از اون دوتایی که نفلشون کردم......:cool:
اون 3تایی که فرستادم بیمارستان...:w01:
اون 5نفری که قراره با برفای زمستون بعدی بیان پایین...:w08:
غیر اینا بکسی خیانت نکردم!!!
ایشالا صاحابشونم راضیه :w01::D:D

میلاد...

عضو جدید

خوب بیا اعتراف می کنم من به 3 تا دوست دخترام خیانت کردن همشونو ول کردم الانم هم زمان دوتاشون رو سر کار گذاشتم امتحانا شروع بشه اینا رو هم می فرستم خونه ی باباشون :tooth:
احساس گناه هم نمی کنم چون دعوت که نکردم خودشون دوست شدن :D

منو همه محل می زارن دلشون هم بخواد :w12:

واقعا كه..... چه افتخاري هم ميكنه؟:mad:

میلاد...

عضو جدید
راستشو بخواين تا حالا كسي بم خيانت نكرده اما من به چند نفر كه واقعا هم دوستم داشتن خيانت كردم چرا؟
اخه من نميخواستمشون بابا مگه دوست داشتن زوريه؟
اينو فقط يكي بم بگه ؟
دوست داشتن زوريه؟

alborz_3000

اخراجی موقت
http://forum.p30world.com/images/New-smile/N_aggressive (33).gifhttp://forum.p30world.com/images/New-smile/N_aggressive (33).gif

خوب بیا اعتراف می کنم من به 3 تا دوست دخترام خیانت کردن همشونو ول کردم الانم هم زمان دوتاشون رو سر کار گذاشتم امتحانا شروع بشه اینا رو هم می فرستم خونه ی باباشون :tooth:
احساس گناه هم نمی کنم چون دعوت که نکردم خودشون دوست شدن :D

منو همه محل می زارن دلشون هم بخواد :w12:

میترسم اون دخترا تورو سرکار گذاشته باشن، 1 فیلمی در این مورد دیده بودم، هرچی فکر میکنم اسمش یادم نمیاد، ولی کلی به پسره خندیدم، به امید خدا به شما هم میخندیم

Nilpar

عضو جدید
کاربر ممتاز
من تا حالا به کسی خیانت نکردم. اما خوب دل خیلی ها رو شیکوندم. ولی پشیمون هم نیسم!!

arnak

عضو جدید
کاربر ممتاز
به کسی خیانت نکردمو نمیکنم
دلمو خیلیا شکوندن ولی من فقط دل یکیو شکوندم حالا از کاری که کردم پشیمونم :sweatdrop:

hani0

کاربر بیش فعال
خیانت نکردم و نخواهم کرد....
دلمو روزگارو ادماش خرد کردن از شکستن دیکه گذشته.....
اما هنوز همه ی دوستانمو و همه اونایی که دلمو شکستن و دوس دارم حتی اگه به زبون نیارم.....
اما سعی کردم دلی و نشکنم......
فک نکنم شکسته باشم نه یه نفرو شکستم:مام...

ghxzy

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
من تا حالا خیانت نکردم ولی دل چند نفرو شکوندم از یکیشون که خجالت میکشم حتی عذر خواهی کنم...چون اون خیلی آدم بزرگیه وهیچ وقت به روم نیوورد که چقد اذیت شده...از یکی دیگشونم عذر خواهی کردم ولی دیدم از ته دل ازم راضی نیست.منم دیگه بهش اصرار نکردم...چون حق داره....

aminvo

عضو جدید
من فکر می کنم بزرگترین خیانتکار عالم هستم، چون نه به هیچ کس دیگه بلکه به خودم خیانت کردم.

k.mohammadi

کاربر بیش فعال
نه خدا رو شکر..
به کسی خیانت نکردم..
وقتی به حلالیت طلبیدنش فک میکنم ترجیح میدم که خیانت نکنم!

venous_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
فرضا حلالیت هم گرفتید ولی با ناراحتی های روحی وروانی وبا سوظنی که برای همیشه نسبت به مردها درذهنشون ایجادکردید چه می کنید
گرچه همین که پشمیون شدید جای تقدیرداره...ولی چه بهترقبل ازانجام هرگناهی بخصوص اگرظلمی درحق دیگری باشه به عواقب اون فکرکنیم

venous_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
یهو بگو بیایم ابروی خودمونو ببریم
اشکال نداره به جای همه ی کسایی که بهشون خیانت کردی بیا از من معزرت خواهی کن

به تاریخ تاپیک نگاه نکرده بودم که مال دوسال قبله
انشالله استارترمحترم مشکلشون برطرف شده باشه
ولی ایکاش می امدند وبرامون تعریف میکردن درطی این مدت چه اتفاقاتی براشون اقتاده

آخرین ویرایش:
بالا