تا حالا با خدا قهر کردی

knight 3

عضو جدید
سلام دوستان میخوام ببینم تا حالا با خدا قهر کردی
اگه قهر کردی واسه چی:que:
هنوز باهاش قهری:que:
اگه آشتی کردی چطوری باهاش آشتی کردی:que:
با سلام
سوال خوبیه.
خوب قهر که نه ولی گاها ازش شاکی می شم بعد یه مدت که می رم تو حس و حال معنوی خود به خود عاشقش می شم.:gol:به همین راحتی.

hamideh vf

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره قهر کردم، اما زودی آشتی کردم...اما دعوتم کرد خونش مهمونی، اسمم تو قرعه کشی در اومد رفتم مکه!
نمی دونی چه صفایی داشت. از اون موقع دیگه با هم آشتی هستیم:)

فانوس تنهایی

مدیر بازنشسته
آره قهر کردم، اما زودی آشتی کردم...اما دعوتم کرد خونش مهمونی، اسمم تو قرعه کشی در اومد رفتم مکه!
نمی دونی چه صفایی داشت. از اون موقع دیگه با هم آشتی هستیم:)

خوش به حالت دعا کن امسال ما هم بریم خونه ای خدا

knight 3

عضو جدید
برای ارتباط ماها با خدا می تونیم ارتباط یه بچه کوچیک با مادرش رو مثال بزنیم.
اون با مادرش دعوا می کنه,قهر می کنه ,ممکنه فحشش بده یا بزندش اما در آخر وقتی که امیدی براش باقی نمی مونه , دوباره به آغوش مادرش برمی گرده!:gol:

فانوس تنهایی

مدیر بازنشسته
برای ارتباط ماها با خدا می تونیم ارتباط یه بچه کوچیک با مادرش رو مثال بزنیم.
اون با مادرش دعوا می کنه,قهر می کنه ,ممکنه فحشش بده یا بزندش اما در آخر وقتی که امیدی براش باقی نمی مونه , دوباره به آغوش مادرش برمی گرده!:gol:

خیلـــــــــــــــــــــــــــــی قشنگ مثال زدی
خیلی قشنگ بود

یاکاموز

عضو جدید
من با خدا قهر نکردم و نخواهم کرد.میدونی با اینکه کلا آدم نا امیدی هستم ولی هیچ وقت به خدا نمیگم چرا ؟
فقط ازش کمک میخوام
خداییش اونم واسم کم نمیزاره...
خدا جون خیلی دوست دارم ... میدونم که میدونی

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
من با خدا قهر کردم ولی نه از اون قهرا که از دستش ناراحت باشم بلکه اینطوری که اینقدر الوده به گناه بودم که روم نمیشد دیگه ازش چیزی بخوام ولی خب
صد بار اگر توبه شکستی باز آی
منم از اون بنده های پروو:D

* فریبا *

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره . همین چند وقت پیش . یه کاری باهام کرد که منم کلی بد و بیراه بهش گفتم . هنوزم نرفتم آشتی چون نمیدونم چجوری باید برم .

m@ys@m

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره . همین چند وقت پیش . یه کاری باهام کرد که منم کلی بد و بیراه بهش گفتم . هنوزم نرفتم آشتی چون نمیدونم چجوری باید برم .

فریبا خانم آدم که با خدای خودش قهر نمی کنه مطمئن باشه یه خیریتی تو کار بوده مثلا اگه اون کار اتفاق میافتاد شاید بدتر میشد همیشه بدون چیزهای خوب شاید تنها چیز خوب برات باشن
مثلا تو اگه پول خواسته باشی و خدا بهت نده برای این بوده که شما مغرور می شدی و دیگه خودت رو فراموش می کردی و ادم خودخواهی میشدی یا مثلا اگه ماشین می خواستی بهت نداده بدون شاید همون روز از خوشحالی یه ادم رو می کشتی و باید اون ماشین رو که میفروختی هیچ یه چیزی هم خودت روش می گذاشتی تا دیه بدی راستی ماههای حرام دیه دوبرابره حواستون و جمع کنین
ناراحت نشی اینا فقط چندتا مثال بود و اصلا نمی خوام بهت توهین کنم مشکل تو رو نمی دونم چی بوده و چی خواستی ولی در همه حال شکر گزار باش و با خدا دوست باش چون اون خیلی دوستت داره و نمی خواد یه چیز خوب بهت بده اون می خواد اینقدر بهت چیزای خوب بده که دیگه خودت خسته بشی پس باهاش دوست باش

آشتی کردن زیاد سخت نیست از هوش و زکاوت خودت استفاده کن و باهاش آشتی کن
مثلا بگو
خدایا من با بعضیا قهرم:smile:
خدا میگه مثلا کیا ؟
تو بگو با بعضیا بعد سر صحبت و باز کن و خواسته های دیگتو بگو و بعد از هر دعایی همیشه بگو خدایا اون چیزهایی رو که فکر می کنی خوبن بهم بده من راضیم به رضای تو

m@ys@m

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا خودم

هنوز باهاش قهر نکردم مگه دیونه شدم آخه شما بگین کی از اول اول تا آخر آخر با ادم می مونه جز یه نفر اونم خدا حالا تنها کسم و چرا باید ترک کنم و باهاش قهر کنم اگه با اون قهر کنم با کی آشتی کنم اونی که سرچشمه ی همه ی خوبیهاست اونی که سرچشمه تمام لطفهاست اگه از اون رو بر گردونم پیش کی برم درد و دل کنم خواسته هام و به کی بگم کی می فهمه که در خلوت من چی می گذره تا دلش برام بسوزه کی از دردهای من کاملا آگاهه که بخواد مر هم روش بذاره
جز خدا

خدایا خیلی دوستت دارم و هیچ وقت باهات قهر نمی کنم

* فریبا *

عضو جدید
کاربر ممتاز
ناراحت نشی اینا فقط چندتا مثال بود و اصلا نمی خوام بهت توهین کنم مشکل تو رو نمی دونم چی بوده و چی خواستی ولی در همه حال شکر گزار باش و با خدا دوست باش چون اون خیلی دوستت داره و نمی خواد یه چیز خوب بهت بده اون می خواد اینقدر بهت چیزای خوب بده که دیگه خودت خسته بشی پس باهاش دوست باش

سلام.مرسی بابت صحبتهای قشنگت . من هم با شما موافقم . تا حالا نشده که من از خدا چیزی بخوام و اون نده و همیشه راضیم به رضای خودش . یه نیگا به امضای من بندازی متوجه موضوع دعوای من و اون میشی . از اون موقع به بعد من خودم رو گم کردم انگار توی همون گیر و دار دعوا با خدا جایی جا گذاشتمش.
حالا خودم​

هنوز باهاش قهر نکردم مگه دیونه شدم آخه شما بگین کی از اول اول تا آخر آخر با ادم می مونه جز یه نفر اونم خدا حالا تنها کسم و چرا باید ترک کنم و باهاش قهر کنم اگه با اون قهر کنم با کی آشتی کنم اونی که سرچشمه ی همه ی خوبیهاست اونی که سرچشمه تمام لطفهاست اگه از اون رو بر گردونم پیش کی برم درد و دل کنم خواسته هام و به کی بگم کی می فهمه که در خلوت من چی می گذره تا دلش برام بسوزه کی از دردهای من کاملا آگاهه که بخواد مر هم روش بذاره
جز خدا​

خدایا خیلی دوستت دارم و هیچ وقت باهات قهر نمی کنم
منم دوسش دارم و میدونم سرچشمه ی خوبیهاست . اما من شنیده بودم که خدا هر مصیبتی میده صبرش رو هم میده . حالا هم دنبال یه راهیم که با اون کسی که همیشه در تنها ترین تنهاییم یار و یاورم بود آشتی کنم .هر چند که داغ بزرگی به دلم گذاشت و ذره ذره وجودم رو سوزوند اما همین جا از خودش میخوام که کمکم کنه .

ببخشید اگه اسپم شد قصد منحرف کردن تاپیک رو نداشتم

vahm

عضو جدید
کاربر ممتاز
اره ولی زود پشیمون میشم چون کسی و بهتر از خدا پیدا نمیکنم که باهاش دردودل کنم:w30:

secret_f

عضو جدید
کاربر ممتاز
قهر که نه
ولی گاهی وقتا شده که خیلی ناراحت بشم و با خودم بگم خدا منو اصلا دوست نداره

neda_eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
من هم با خدا قهرم هم با خودم هم با همه ی ادمای دنیا مخصوصا عشقم