تا اطلاع ثانوی شرکت کاربران تازه وارد (با تاریخ عضویت کمتر از 2 ماه) در بحثهای سیاسی ممنوع است.

تا اطلاع ثانوی شرکت کاربران تازه وارد (با تاریخ عضویت کمتر از 2 ماه) در بحثهای سیاسی ممنوع است.

• بلي

رای: 62 71.3%
  • خير

رای: 25 28.7%

• مجموع رای دهندگان
    87
وضعیت
موضوع بسته شده است.

fgni

متخصص باغبانی
کاربر ممتاز

نظرتون چيه
اين يكي از قوانين تالار گفتگوي ازاد ........ بود

:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:

zhilamo

عضو جدید
بشدت موافقم

من به چشم های بی قرار تو قول میدهم
ریشه های ما به آب
شاخه های ما به آفتاب

میرسد
ما دوباره سبز خواهیم شد:w16::w11::love:

پیروزی از آن ماست:w11: :w40:

hd_memar

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
موافقم
درسته به عده که واقعا تازه عضو میشن ظلمه
ولی روش خوبیه

SHRP

همکار مدیر تالار مهندسی کامپیوتر متخصص برنامه نوی
کاربر ممتاز
آفرین با این پیشنهادت...
چرا زودتر نگفتی اینهمه پستهای متفرقه ایجاد نشه!

• Like
واکنش ها: fgni

monrose

عضو جدید
کاربر ممتاز
خيلي فكره خوبيه...
ولي بايد از روي تاريخه عضويتشون اين قانونو بذاريم... نا از روي اون برچسبي كه ميزنه: تازه وارد و عضو و عضو فعال و ....
چون ميرن پست هاشونو زياد مي كنن خب... كاري نداره كه...

sahar-mir

عضو جدید
کاربر ممتاز
زودتر میگفتید که انقدر اینجا پارازیت ندن :razz:

• Like

ture

عضو جدید
من یه اخطار پس از دو سال و دو ماه عضویت گرفتم .... اونم بخاطر جواب دادن به یه **** . شما قضاوت کنین :

نود پخش نشد!
برید گم شید نذاشتید فوتبالمونو ببینیم!سرمربی تراکتور چی شد؟ رفت ؟موند؟و........
با این سبز سبزتون!
مزدورای ...........................
آخرش از تبریز جمع می شیم میاییم پرچم سبزتونو می کشیم پایینا!:mad::mad::mad:
--------------

من تو جواب خودم از همین دو کلمه استفاده کردم .... پس چرا این تازه وارد میتونه چنین چیزی بنویسه و توهین کنه ؟؟؟؟

اگه به سوال من جواب داده نشه دیگه تو این سایت نمیام .

• Like

meh6798

عضو جدید

نظرتون چيه

نامردیه همه حق دارن نظر بدن بابا به خدا به سن قانونی رسیدیم.:mad::mad::mad:

• Like

ARASH AZ

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان شما که مدعی آزادی هستین ,دیگه چرا ؟؟؟؟

اینم یه نصیحت:همو که با اهريمنان به نبرد برمی‌خيزد بايد بر حذر باشد که در اين فرآيند خود به اهريمنی تبديل نشود. در هنگامه‌ای که تو به خاک می‌نگری، خاک نيز به تو می‌نگرد (از فردریش نیچه ی بزرگ :gol:)

• Like

fgni

متخصص باغبانی
کاربر ممتاز

نظرتون چيه

:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:

دوستان ميدونم برا اونايي كه ميكن ما تازه اومديم و حق اظهار نظر داريم سخته اما بايد بدونين اين قانونه و براي يك انسان متمدن يا حد اقل براي كسي كه ادعاشو داره كه متمدنه تا اين قانون رو رعاين كنه اما بازم نظرتون رو بدين تا ببينيم چه كسايي از اين دو طرف جزء تازه واردين هستن لااقل معلوم ميشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
حق با كيه

my heart

کاربر فعال
اینا هم ار این جامعه هستن اگه میگیم گفت و گوی ازاد هدف اینه که با هم در کنار هم نطرامونو بگیم و دیدگاهامونو ارتقا بدیم دلیلی نداره یکی که نظرش مخالفه حذف بشه
باید همه قانع کنیم

butterfly_سبز

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

نظرتون چيه

بهتره کلا تازه وارد ها تا زمانی که عضو نشده اند تو تاپیک سیاسی نظر نتونن بدن:w16:

fgni

متخصص باغبانی
کاربر ممتاز
خوبه ظاهرا تعداد تازه واردين بر خلاف اونچه كه ميگن زياد نيست يا اينكه اومدن و رفتن

hex6789

عضو جدید
مخالف!!!!!

مخالف!!!!!

مخالفم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

این نظر شخصیه! آخه توجیه چیه!؟ منی که با تمام وجود دوس دارم آدمای بیشتری بیان و نظر بدن و هرجا تو دانشگاه میشینم میخوام بچه ها به جمعمون اضافه بشن!!! با این قانون یعنی گرفتن آزادی از هرکسی که میخواد نظر بده! چه موافق چه مخالف ...
اونایی که سنگ اصلاحات و دموکراسی رو به سینه میزنن لطفا به حرفام فک کنن ;)

zanememar

عضو جدید
کاربر ممتاز
هم خوبه هم بد.خوبه چون دیگه کسی نمیتونه کلک بزنه بده چون بعضیا که واقعا تازه واردن گناه دارن خوب دلشون میخواد خب.اما در کل بنده موافقم.

Orion neb

عضو جدید
سلام به پیش کسوتا،
من خیلی علاقه ای به سیاست ندارم ولی قبول کنید بحثای سیاسی مفرح ترن:whistle:.بعضی ادما چنان استدلالایی میارن که تنها عکس العمل می تونه این باشه:w15::w15::w15:
دوستان ميدونم برا اونايي كه ميكن ما تازه اومديم و حق اظهار نظر داريم سخته اما بايد بدونين اين قانونه :razz:و براي يك انسان متمدن:razz: يا حد اقل براي كسي كه ادعاشو داره كه متمدنه تا اين قانون رو رعاين كنه اما بازم نظرتون رو بدين تا ببينيم چه كسايي از اين دو طرف جزء تازه واردين هستن لااقل معلوم ميشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
حق با كيه:surprised:
چرا به جای چنین قانونی جریمه نمیذارن؟خب مگه چنین ادمی چقدر حال داره دوباره ثبت نام کنه؟در ضمن منظورتون از حق با کیه چیه؟ مگه حق انتخاب داریم؟:razz:
یعنی بین اعضای قدیمی انسان نامتمدن (با این تعریفی که شما ارئه کردین)پیدا نمیشه؟:razz:

خوبه ظاهرا تعداد تازه واردين بر خلاف اونچه كه ميگن زياد نيست يا اينكه اومدن و رفتن
اینو از کجا نتیجه گرفتین؟:huh:
چون تو این تاپیک نظر ندادن؟
هم خوبه هم بد.خوبه چون دیگه کسی نمیتونه کلک بزنه بده چون بعضیا که واقعا تازه واردن گناه دارن خوب دلشون میخواد خب.اما در کل بنده موافقم.
خب چرا؟
مگه الان که قراره توهینی به کسی نشه اجرا میشه؟کسی که بخواد چنین کاری بکنه از هر دری بیرونش کنین از یه در دیگه وارد میشه.:razz:
متاسفانه توی افراد تازه وارد از هر دو جناح عمده هستن.ولی اینجا مث اینکه فقط یه جناح مزاحم دیده می شه.:w16:
من از فضای گذشته ی سایت اطلاعی ندارم ولی می دونم تا وقتی که ما توانایی شنیدن همه ی نظرات مخالف رو نداشته باشیم،خودمون هم نمی تونیم ادعای منطق بکنیم.
راستی یه سوال چرا دو ماه؟
نکنه زننده ی تاپیک با مدیر تالار فامیله؟:w25:

وضعیت
موضوع بسته شده است.